رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

البته حق با شماست اما مشکل اینجاست که با انلاک کردن مودم از گارانتی خارج میشه ! ممکنه بپرسید گارانتی به چه دردش میخوره ؟؟؟ ولی خود من برج 11 پارسال همین مودم رو خریدم و برج 1 امسال مشکل نرم افزاری پیدا کرد با فاکتورش بردم نمایندگی مجاز ایرانسل تو مترو خمینی ( همونجایی که خریده بودمش )  بعد از 24 ساعت یک اکبند دیگه بهم دادند ! در صورتی که اگر انلاکش کرده بودم تو ی برگه ی مشکلات تیک گزینه ی دستکاری مودم رو میزدند و دیگه کاری از دستم بر نمیومد 

داداش مشکلش چی بود؟ منم از همین مودم دارم مدتی هست که هیچ گونه sms دریافت نمیکنم ، ببرم گارانتی ؟؟؟ با سیم کارتهای دیگه تست کردم فرجی حاصل نشد ، دوستان اگه راه کاری دارن دریغ نکنن ، بازگشت به تنظمیات کارخونه هم زدم اما مشکل پا برجاست

ویرایش شده توسط StarKilleR
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

داداش مشکلش چی بود؟ منم از همین مودم دارم مدتی هست که هیچ گونه sms دریافت نمیکنم ، ببرم گارانتی ؟؟؟ با سیم کارتهای دیگه تست کردم فرجی حاصل نشد ، دوستان اگه راه کاری دارن دریغ نکنن ، بازگشت به تنظمیات کارخونه هم زدم اما مشکل پا برجاست

راستش خود اپراتور ایرانسل به من گفت که بخاطر این بوده که من گزینه ی اپدیت رو تو تنظیمات انتخاب کردم و در واقع دستگاه ناقص اپدیت شده( البته درست میگفت اما من فقط روی اون گزینه از روی کنجکاوی کلیک کردم و بعد هم که چیزی نشون نداد مودم دوباره متصل کردم و کار کردم که دو روز بعد از این کار مودم کاملا از کار افتاد البته قبلش هم قعطی و وصلی مکرر داشت که من فکر میکردم از انتن ایرانسل باشه !) !!! یک چیزی دیگه ای هم که  یادمه اینه که  وقتی انتی ویروس کسپر ریختم از اون بعد هر موقع مودم میخواست صفحش باز بشه بجای انیکه بنویسه : waiting for 192.168.8.1 مینوشت : waiting for s-13jfk-kaspersky.com ( یه همچین ادرسی بود که عجیب و غریب بود و دقیقا یادم نیست چی بود اما مطمعمنم که همین رو مینوشت ( یعنی به سرور کسپر وصل میشد ) و با این کار باز شدن صفحه ی اصلی مودم و همچنین اتصالش به اینترنت بیشتر طول میکشید ) و روز اخر کلا صفحه ی اصلی مودم به هیچ وجه باز نمیشد !  حالا دقیقا نمیدونم مشکل از کدوم یکی از این دو تا بود اما من بعد از تعویض مودمم ویندوز رو عوض کردم و الانم انتی ویروس ندارم و از ویندوز دیفندر استفاده میکنم و البته گزینه ی اپدیت رو هم انتخاب نمیکنم !!!  شما هم بنظر من مودمت رو ببر نشون بده ببین چی میگن ؟؟؟ 

لینک به دیدگاه

سلام . می خواستم یک مودم قوی 4g بخرم . نمیدونم روش تشخیص اینکه کدوم قوی تره یا بهتر بگم قویترینه چیه . 

مثلا من دو تا مودم دیدم یکی روتر و با انتن و یکی قابل حمل . تو توضیحات هر دو زده بود 

4G: FDD-LTE B1/B3/B7/B8/B20 (2100/1800/2600/900/800MHz)

این یعنی اینکه قدرت این دو با هم برابره ؟ (2100)

اصلا بهترین مودمی که میشناسین رو معرفی کنید . ترجیحا قابل حمل و روتر . دانگل نمیخوام . 

به نظرم اگه می خوایی کیفیت بالایی از مودم بگیری دنبال برند های  معتبر باش . همین .

لینک به دیدگاه

چه طوري ميتونم تنظيم كنم

مثلا تلويزيون هميشه ي آيپي خاص بگيره و فقط به ي سايت خاص دست رسي داشته باشه از طريق واي فاي

Sent from my iPhone 6 using Tapatalk by Javad

لینک به دیدگاه

برای آی پی میتونید DHCP رو غیرفعال کنید و تو همون قسمت Manually Assigned IP around the DHCP list  برای آدرس مک تلویزیون یک آدرس آی پی مشخص کنید .

این تنظیمات تو قسمت LAN قرار داره

برای محدود کردن یک آی پی برروی سایت خاص هم فکر کنم بشه تو قسمت فایروال کاری کرد ، من تا حالا این کارو نکردم 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

به نظرم اگه می خوایی کیفیت بالایی از مودم بگیری دنبال برند های  معتبر باش . همین .

دقیقا . میخوام چیزی داشه باشم که هرچقدرم اوضاع بد بشه 20 مگ بهم بده . انتن اکسترنال یا اینترنال فرق نداره . داشتم به این فکر میکردم .

http://www.digikala.com/Product/DKP-89791/D-Link-DWR-921-4G-LTE-Modem-Router/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B1-4G-LTE-%D8%AF%D9%8A%E2%80%8C%E2%80%8C-%D9%84%D9%8A%D9%86%DA%A9-%D9%85%D8%AF%D9%84-DWR-921

ولی الان میخوام منتظر ایسوس بمونم .

ویرایش شده توسط pc-maker
لینک به دیدگاه

سلام مجدد بعد از 2 ماه :D :D :D :D 

ببینم تلویزیون رو یبار به مودم وصل کردم ولی الان هرچی به مودم وصل میکنم چیزی نمیشه :-? :-? :-? :-?  البته یکم دستکاری کردم با کنترل و حالا نمیدونم چیکار کردم :laughing: :laughing: :laughing: :laughing:  به نظرتون چرا وصل نمیشه ؟ :-? :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

تو قسمت وایرلس این گزینه رو که فعال نکردی ؟ MAC Filter Mode

لینک به دیدگاه

تو قسمت وایرلس این گزینه رو که فعال نکردی ؟ MAC Filter Mode

وایرلس که نیست با لن وصل کردم ....از کجا چک کنم ؟

لینک به دیدگاه

كسي لودبالانس تخصصي كار كرده

جمع نميكنه نت رو درسته

c2bc1fce16dfc7ca953b0d781cff83c9.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

دوستان لطفا مودمی معرفی کنین که از نظر کارایی و امنیت ایول :smug: باشه

مثلا بتونم کسانیکه به اینترنت وصل هستن رو کنترل کنم و یا اطلاعاتی از شون بتونم بگیرم

تعداد یوزر رو بتونم محدود کنم یا مثلا مصرف رو برا هرکدوم کنترل کنم

ممونم @};- @};-

لینک به دیدگاه

درود

انوقت باید روتر بگیر که بتونی پهنا کنترل کنی مثلا بشه کم زیاد کرد برای یوزر و کلا همه کار میشه کرد رو مودم از این کارا نمیشه کرد 

روتر Microtek واسه کارای معمولی خونگی بهتر هستن وایرلس حدود 250تا 300تومان هست

لینک به دیدگاه

اکثر مودم های tp-link قابلیت محدود کردن کاربرها از لحاظ سرعت رو دارن . 

میکروتیک هم خیلی خوبه البته اگر بلد باشین اسکریپت بنویسین باهاش. چون خیلی از امکانات توی رابط گرافیکیش نیست.

لینک به دیدگاه

دوستان یه مودم عالی برای خونه می خوام چی بگیرم ؟ قیمتش زیاد مهم نیست

لینک به دیدگاه

درود بنظرم مودم tplink  archer D2 AC750  مودم خوبی هست و قیمت مناسبی داره 

البته خودمم دوس دارم دوستان نظر و یا تجربیاتشونو اینجا بگن و اگه زیر 300 مودمی که بهتر از این باشه رو معرفی کنن

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام

دوستان لطفا مودمی معرفی کنین که از نظر کارایی و امنیت ایول :smug: باشه

مثلا بتونم کسانیکه به اینترنت وصل هستن رو کنترل کنم و یا اطلاعاتی از شون بتونم بگیرم

تعداد یوزر رو بتونم محدود کنم یا مثلا مصرف رو برا هرکدوم کنترل کنم

ممونم @};- @};-

این رو هم اطلاعی ندارم

لینک به دیدگاه

برای سرکارم میخوام ی مودم بخرم که راحت بتونم ببرم و بیارمش

بهترین مودم از نظر انتن دهی قویتر و پوشش دهی مناسب چی داریم؟

تیپی لینک m7350 چطوره؟

کسی داره این مدل رو 

دوستان اگه مدل بهتری سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید

لینک به دیدگاه

برای سرکارم میخوام ی مودم بخرم که راحت بتونم ببرم و بیارمش

بهترین مودم از نظر انتن دهی قویتر و پوشش دهی مناسب چی داریم؟

تیپی لینک m7350 چطوره؟

کسی داره این مدل رو

دوستان اگه مدل بهتری سراغ دارین ممنون میشم معرفی کنید

پیشنهاد می کنم TPLink M7300 ورژن ۲ خریداری کنید. بدون باطری و به صورت مستقیم هم قابل استفاده است که M7350 این ویژگی را ندارد و علاوه بر اون در M7300 از تکنولوژی های بروزتری استفاده شده است.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

یه مودم وایرلس می خوام که در طبقه اول نصب بشه و طبقه دومم راحت بتونه تو کل خونه بهش وصل بشه

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

8970 همونطور که اشاره کردید امکانات بسیار زیادی داره که عموما ازش استفاده نمیشه

خوب میشد اشاره میکردید که چه مودمی خودتون انتخاب کردید و مردد شدید درهر صورت من فکر میکنم 8968ND یا همون N خالی هم مناسب باشه اگر مدل ارزون تر خواستید 8961 میتونید تهیه کنید

مرسی از پاسخ

لینک به دیدگاه

سلام دوستان
از بین مودم های دی لینک یه مودم میخوام که قابلیت کنترل پهنای باند رو داشته باشه. اسم این قابلیت تو مشخصات مودم Bandwidth Control یا Traffic control ذکر میشه.

مودم های تی پی لینک این قابلیت رو دارن اما از برد و قدرت انتن دهی وای فایش اصلا راضی نیستم.

مودم فعلی خودم 2740 هستش که واقعا ازش راضی هستم اما متاسفانه قابلیت کنترل پهنای باند رو نداره.

یکی از دوستان میگفت مودم  D-Link 2750 قابلیت کنترل پهنای باند رو داره. اما میخوام قبل خرید مطمئن بشم.

دوستانی که مودم های دی لینک و یا مدل 2750 رو بخوبی میشناسن لطفا راهنمایی کنن.
ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام دوستان چند وقتی است هی نتم بعضی اوقات قطع و وصل میشه و فکر نکنم به خاطر سرویس دهنده باشد شاید ناهماهنگی مودم من که مدلش DSL-N14U باشه چون بیلد آخرین ویندوز 10 رو دارم 14393.82 البته این مشکل رو ارسال کردم به asus ولی هنوز خبری از آپدیت جدید نیست حالا کسی برایش اینطوری است؟

راستی چطور می تونم برد آنتن هاشو بیشتر کنم چون آنتی دهیش زیاد نیست در صورتی که باید قوی تر از این ها باشه

ممنون

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

سلام دوستان چند وقتی است هی نتم بعضی اوقات قطع و وصل میشه و فکر نکنم به خاطر سرویس دهنده باشد شاید ناهماهنگی مودم من که مدلش DSL-N14U باشه چون بیلد آخرین ویندوز 10 رو دارم 14393.82 البته این مشکل رو ارسال کردم به asus ولی هنوز خبری از آپدیت جدید نیست حالا کسی برایش اینطوری است؟

راستی چطور می تونم برد آنتن هاشو بیشتر کنم چون آنتی دهیش زیاد نیست در صورتی که باید قوی تر از این ها باشه

ممنون

موفق باشید @};-

بنده هم این مودم رو 2 هفته ایه خریدم به 135 تومن

انتظار برد آنچنانی نداشته باشین چون دوتا آنتن 2 دیبی آی داره. مودم خوبیه. واقعا پرتال عالی ای داره باهاش دانلود هم کردم . خیلی خوب بود. ولی مشکل قطعی که شما میفرماید رو ندارم بنده. قطع میشه گه گاهی نت که تو مودم قبلیمم اتفاق میفتاد و بخاطر سیم کشی افتضاح خونس که کاریش نمیشه کرد متاسفانه

لینک به دیدگاه

ميشه تنظيم كرد كه دستي داخل مودم نت وصل بشه
مثلا هر موقع كه خواستي كليد بزني كانكت بشي
ي تنظيم اتومات داره
يكي هم زمان دار

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...