رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام

دوست عزیز اول باید ببینید کارتتون قدرت استفاده از انت 8db رو داره یا نه .چون اگه نداشته باشه خیلی تفاوت نمیکنه

برای انتن دهی قدرت انتن ها مهمه

مطمئن بشید کارتتون توانایی استفاده از دوتا انتن 8 رو داره و بعد اپگرید کنید

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

با سلام خدمت دوستان عزیز و بزرگوار امیدوارم حالتون خوب باشه 

دوستان بنده مودم 4G مدل E3372 دارم که میخوام یه دونه آنتن براش وصل کنم برای افزایش 

سرعت دانلود / وسایلی که لازم دارم یه آنتن مجزای 4G هست و یه مبدل SMA به TS-5 که آنتن رو به مودم وصل کنم که متاسفانه 

تو شهر خودمون که نتونستم مبدل رو پیدا کنم و تصمیم گرفتم از شما عزیزان برای پیدا کردن این مبدل آنتن کمک بگیرم .

با تشکر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام عطا جان شب خوش

اقا این روش رو تست کن خیلی ها نتیجه مثبت گرفتن هزینه بسیار کمی هم میبره لااقل اگه جواب نداد هزینه نکردی

https://www.rastinbazar.com/Article.aspx?id=12

خودم هم همین مودم شما رو دارم  و روی 4g نهایت 4خط پر میکنه و rssi زیر 98 نمیاد

هنوز فرصت نکردم این روش رو تست کنم

از این دو برنامه هم برای پیدا کردن بهترین سیگنال استفاده کن

4G.rar

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

سلام.

تنها جایی که میدونم داره همین راستین بازار هست :

مبدل sma به ts5 : لینک

آنتن هم : لینک

در مورد آنتن بگم که واسه دوستم تهیه کردیم و سرعتش از "حداکثر" 300 کیلو بایت به 2.5 مگ رسیده.

البته خیلی طول کشید تا محل دقیق برای نصب رو پیدا کنیم که بیشترین بازدهی رو داشته باشه!

ویرایش شده توسط Nezami
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است :

سلام عطا جان شب خوش

اقا این روش رو تست کن خیلی ها نتیجه مثبت گرفتن هزینه بسیار کمی هم میبره لااقل اگه جواب نداد هزینه نکردی

https://www.rastinbazar.com/Article.aspx?id=12

خودم هم همین مودم شما رو دارم  و روی 4g نهایت 4خط پر میکنه و rssi زیر 98 نمیاد

هنوز فرصت نکردم این روش رو تست کنم

از این دو برنامه هم برای پیدا کردن بهترین سیگنال استفاده کن

4G.rar

سلام خدمت مهدی جان عزیز 

از قضا روش فوق رو با کمک چند تن از دوستان در باغشون انجام دادیم که خب اون چیزی نبود 

که من دنبالش بودم و میشه گفت به درد جاهایی میخوره که یا اصلا آنتن 4g ندارن یا اگر دارن در حد یکی دوتاست 

ولی بنده در منزل که با یه دونه آنتن 4g تست کردم که البته متعلق به یکی دوستان بود نتیجه خوبی گرفتم

به هر حال روش آنتن هوایی دست ساز یه سری محدودیتها و نواقصات داره که من شخصا در منذل نمیتونم به کار بگیرم 

در 8 ساعت قبل، Nezami گفته است :

سلام.

در مورد آنتن بگم که واسه دوستم تهیه کردیم و سرعتش از "حداکثر" 300 کیلو بایت به 2.5 مگ رسیده.

البته خیلی طول کشید تا محل دقیق برای نصب رو پیدا کنیم که بیشترین بازدهی رو داشته باشه!

با سلام خدمت شما 

بله بنده همین راستین بازار رو دیشب به طور اتفاقی پیدا کردم ولی قیمت این مبدل خیلی گرون بود 

یعنی مبدلی که شاید 8 تومنم نباشه دارن 15 تومن میدن 

در مورد اون آنتن که با کانکتور ts9 تست کردم دوی دوتا مودم جا نخورد با این که ts9 بودن 

حالا اگر آنتن معمولی رو 25 تومن بزاریم و مبدل رو 15 تومن میشه جمعا 40 تومن 

ولی اگر همون آنتنی که شما لینکش رو دادین رو حساب کنیم 79 تومن با دوتا مبدل sma به ts5 میشه جمعا 109 تومن

یعنی قیمت آنتن با قیمت خود مودم یکی هست ! / اینجاست که زهرمارمون میشه

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چرا از نوع کانکتور خودش آنتن تهیه نمیکنید (ts 5)

الان تو راستین بازار ناموجود شده اما قبلا 27 تومن قیمت خورده بود که دوتاش زیر 60 تومن میشه و بهتر از تبدیل این چیزاست نکنه تو قدرت سینگال فرقی میکنه ؟

http://www.bamilo.com/unbranded-3g4g-signal-booster-antenna-with-ts-5-connector-2027923.html

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 9 ساعت قبل، Nezami گفته است :

سلام.

از کدوم آنتن تهیه کردید منم قصد تهیه این آنتو دارم به نظرتون چطوره ؟

http://www.bamilo.com/unbranded-3g4g-signal-booster-antenna-with-ts-5-connector-2027923.html

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

یعنی قیمت آنتن با قیمت خود مودم یکی هست ! / اینجاست که زهرمارمون میشه

دقیقا!

اما با یه حساب سر انگشتی میبینیم که اگر سرعت دانلود بالا باشه خیلی راحت پولش برمیگرده!

من با بسته نامحدود یک ماهه همراه اول که 29 تومن هست شبی +100 گیگ دانلود میکنم. ساعت 1 شب تا 11 صبح.

البته آنتن دهی خیلی خوبه و بدون آنتن تقویتی و... 4.5 مگابایت سرعت میگیرم.

که خیلی به صرفه هست. هم از لحاظ قیمتی هم از لحاظ زمانی.

در 23 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

از کدوم آنتن تهیه کردید منم قصد تهیه این آنتو دارم به نظرتون چطوره ؟

این مدل رو تهیه کردیم.

مدل مودمش دقیق خاطرم نیست. اما ورودی sma داشت و نیازی به تبدیل نبود.

در مورد لینکی که دادید هم متاسفانه تست نکردم ببینم واقعا جواب میده یا نه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Hassan.SK گفته است :

چرا از نوع کانکتور خودش آنتن تهیه نمیکنید (ts 5)

الان تو راستین بازار ناموجود شده اما قبلا 27 تومن قیمت خورده بود که دوتاش زیر 60 تومن میشه و بهتر از تبدیل این چیزاست نکنه تو قدرت سینگال فرقی میکنه ؟

درود

از نوع خودش که نیست و این مدلی هم که لینک دادین اصلا به درد نمیخوره من تستش کردم 

و متاسفانه در حد500 الی 700 کیلو تغییر داد که اصلا به درد نمیخوره 

ولی من با آنتن مجزای مودمهای 4G که پهنتر هستند تست کردم حداقل 3 مگ تغییر داد 

در 20 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

دقیقا!

اما با یه حساب سر انگشتی میبینیم که اگر سرعت دانلود بالا باشه خیلی راحت پولش برمیگرده!

من با بسته نامحدود یک ماهه همراه اول که 29 تومن هست شبی +100 گیگ دانلود میکنم. ساعت 1 شب تا 11 صبح.

والا پولش که هیچ وقت برنگشته ولی این همه هزینه به باد و هوا دادیم 

برای شما که بدون آنتن و تشکیلات 4.5 مگ میگیرین عالیه و اگر من هم همین سرعت رو میگرفتم مشکلی نبود 

ولی من به زور آنتن و غیره  میتونم 4.5 بگیرم اونم ثابت نیست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بجای هزینه خرید انتن رادیو میکروتیک LTE بگیرید و روی پشت بوم نصب کنید به سمت دکل ایرانسل

ما برای شرکت این انتن رو گرفتیم فوق العاده هست اون زمان سرعت ما ۷۰۰ ۸۰۰ کیلوبایت بود الان حدود ۴ تا ۶ مگ شده و اسپید تست هم حدود ۵۰ مگ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 8 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

بجای هزینه خرید انتن رادیو میکروتیک LTE بگیرید و روی پشت بوم نصب کنید به سمت دکل ایرانسل

ما برای شرکت این انتن رو گرفتیم فوق العاده هست اون زمان سرعت ما ۷۰۰ ۸۰۰ کیلوبایت بود الان حدود ۴ تا ۶ مگ شده و اسپید تست هم حدود ۵۰ مگ 

درود

والا ما داریم دنبال یه راه میگردیم که هزینش کم باشه اونوقت شما میگین رادیو بگیریم که حداقلش 600 هزارتومن قیمتشه 

والا اگر قراره این همه هزینه کنیم برای گرفتن دو مگ سرعت بیشتر دیگه میریم یه مودم 4G دوآنتنه میگیریم دیگه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، Extreme Plus گفته است :

سلام

زحمتی نیست لینک بده

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در هم اکنون، MEHDI-GTX گفته است :

سلام

زحمتی نیست لینک بده

ممنون

https://routerboard.com/RBSXTLTE3-7

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قیمتش دقیقش چند هست؟

یه جا دیدم 600 هزار تومن قیمت زده بود اینجوری باشه خیلی بالاست

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، ᗩTᗩ گفته است :

درود

والا ما داریم دنبال یه راه میگردیم که هزینش کم باشه اونوقت شما میگین رادیو بگیریم که حداقلش 600 هزارتومن قیمتشه 

والا اگر قراره این همه هزینه کنیم برای گرفتن دو مگ سرعت بیشتر دیگه میریم یه مودم 4G دوآنتنه میگیریم دیگه 

ما خریدیم ۳۳۰ تومن 

این مودم خارجی هست و لینک P2P به صورت Full Duplex برقرار میکنه ولی مودم های داخلی هرتعداد انتن هم که داشته باشن انچنان تاثیری تو سرعت ندارن فقط نویز رو کم میکنن و کانکشن استیبل تر میشه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 46 دقیقه قبل، Nezami گفته است :

دقیقا!

این مدل رو تهیه کردیم.

مدل مودمش دقیق خاطرم نیست. اما ورودی sma داشت و نیازی به تبدیل نبود.

در مورد لینکی که دادید هم متاسفانه تست نکردم ببینم واقعا جواب میده یا نه.

من اگه سرعت 3 هم داشتم غمی نداشتم الان به زور به 1 مگ میرسه ، همراه اول هم حداکثر 200 کیلوبایت !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 4 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

من اگه سرعت 3 هم داشتم غمی نداشتم الان به زور به 1 مگ میرسه ، همراه اول هم حداکثر 200 کیلوبایت !

همراه اول رو که من تست کردم کلا آنتن نمیده و اگرم بده یه لحظه چند ثانیه ای 500 کیلو میده و دار فانی رو وداع میکنه !!

مصیبت داریم دیگه 

این تفاوتها هم بیشتر آدمو ناراحت میکنه / یکی با 10 مگ داره لذت میبره و یکی مثل منو و شما تو کف 3 مگ موندیم 

ویرایش شده توسط ᗩTᗩ
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

همراه اول رو که من تست کردم کلا آنتن نمیده و اگرم بده یه لحظه چند ثانیه ای 500 کیلو میده و دار فانی رو وداع میکنه !!

مصیبت داریم دیگه 

این تفاوتها هم بیشتر آدمو ناراحت میکنه / یکی با 10 مگ داره لذت میبره و یکی مثل منو و شما تو کف 3 مگ موندیم 

همراه اول که وضعش خیلی خرابه ، ما که کلا نت همراه اول نداشتیم بعد مکاتبات ایمیلی ، 3 جی میگیره اما با اون سرعت بازم ایمیل دادم که چرا سرعت انقدر کمه این جوابشون بود :

با سلام

مشترک گرامی، در خصوص مورد مطرح شده به شماره 20170117004052 تیکت صورت گرفته است. لطفا منتظر بمانید بررسی های کارشناسانه صورت گرفته و نتیجه مشخص گردد.

با تشکر از ارتباط شما

همراه اول

راستی کسی میدونه هزینه تعویض سیم کارت همراه اول به 4G چقدره ؟ اعتباری؟

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 1 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

همراه اول که وضعش خیلی خرابه ، ما که کلا نت همراه اول داشتیم بعد مکاتبات ایمیلی ، 3 جی میگیره اما با اون سرعت بازم ایمیل دادم که چرا سرعت انقدر کمه این جوابشون بود :

با سلام

مشترک گرامی، در خصوص مورد مطرح شده به شماره 20170117004052 تیکت صورت گرفته است. لطفا منتظر بمانید بررسی های کارشناسانه صورت گرفته و نتیجه مشخص گردد.

با تشکر از ارتباط شما

همراه اول

جواب ایمیلشون مثل جوک میمونه 

هزینش فک کنم رایگان باشه چون مال بنده رو که رایگان عوض کردن 

یکی از دوستان هم میگفت از من 5000 تومن گرفتن برای تعویضش !! یعنی تو هر کاری یه فرقهایی هست تو این مملکت

لینک به دیدگاه

یه خط ثابت دارم ازش استفاده نمیکنم واسم پ

در 21 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است :

یام اومد تا 22 بهمن تعویض رایگان تازه 2+2 گیگ نت داد فقط کارت ملی خواست پک قبلی هم نخواست خیلی حال کردم 15 مین بعد هم اکتیو شد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 43 دقیقه قبل، Redwolf10 گفته است :

یه خط ثابت دارم ازش استفاده نمیکنم واسم پ

یام اومد تا 22 بهمن تعویض رایگان تازه 2+2 گیگ نت داد فقط کارت ملی خواست پک قبلی هم نخواست خیلی حال کردم 15 مین بعد هم اکتیو شد

از نمایندگی یا مخابرات گرفتی ؟ یا دفتر خدماتی ؟

بدبختی اینجاست که همراه اول تو تبریز دفتر ثابتی واسه اینجور چیزا نداره باید از دفاتر خدماتی اقدام کنی که اونم مطمئناً پول میخوان !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یعنی تو کل ایران فقط تو یه سایت این مبدل پیدا میشه ؟ 

لینک به دیدگاه

در 6 ساعت قبل، ᗩTᗩ گفته است :

یعنی تو کل ایران فقط تو یه سایت این مبدل پیدا میشه ؟ 

تو ایران فقط تهران داره و راستین بازار،،،،،««خدمات باورنکردنی در ایران»»

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 3 ساعت قبل، silvermanhhh گفته است :

تو ایران فقط تهران داره و راستین بازار،،،،،««خدمات باورنکردنی در ایران»»

درود

البته جای تعجب داره که فقط و فقط این سایت داشته باشه 

یعنی تو ایران بخوای ازا ین مبدل بگیری و راستین هم نداشته باشه کارت لنگ میمونه ؟ 

فک کنم باید از همین جان تهیه کنم چون خواستم ببینم جای دیگه هم هست از این مبدل که ارزونتر باشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...