رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام میشه یه بررسی کنید واسه این لش من اپدیت اوومده؟

n14U.thumb.png.568cb981babe6b8ef865c8080655be5e.png

یه مشکل عجیبی که باهاش دارم اینه که لپتاپ خودم SSID رو پیدا نمیکنه فقط بعضی روزا پیدا میکنه! (تنظیمات رو ریست کردم حتی open گذاشتم مودم رو ! فک کردم ایراد از لپتاپ من درایور رو اپدیت کردم دانگرید کردم حتی ویندوزم عوض کردم!  تا داداشم اومد اونم لپتاپش killer double shote اوونم این مشکل داشت مثلا یهو میبینی هردوپیداش میکنن یکی دو روز خوبه!  دیگه پیدا نمیکنن تا ماه اینده! کسی راهی بلده !؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام میشه یه بررسی کنید واسه این لش من اپدیت اوومده؟

یه مشکل عجیبی که باهاش دارم اینه که لپتاپ خودم SSID رو پیدا نمیکنه فقط بعضی روزا پیدا میکنه! (تنظیمات رو ریست کردم حتی open گذاشتم مودم رو ! فک کردم ایراد از لپتاپ من درایور رو اپدیت کردم دانگرید کردم حتی ویندوزم عوض کردم!  تا داداشم اومد اونم لپتاپش killer double shote اوونم این مشکل داشت مثلا یهو میبینی هردوپیداش میکنن یکی دو روز خوبه!  دیگه پیدا نمیکنن تا ماه اینده! کسی راهی بلده !؟

آخرين ورژن

١.١.٢.٢.١٧

اون مشكل هم احتمالا با عوض كردن باند و فركانس و كشور ممكن حل بشه

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 58 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

عزیز میشه چک کنی و بهم خبر بدی؟
فریم ویر من الان 1.1.2.2.17g00f هست.

براتون مقدوره تو این شرایط هم تست کنید و نتیجه رو به بنده بگید؟

بعد وضعیت شروع کردن چه جوریه بوده؟
ممکنه باگ داشته باشه وقتی سیستم روشنه و استارت بزنه با خاموش شدنش استاپ کنه؟ یا مشکل جای دیگس؟
ممنون میشم.

فریمور من هم همینه. منتهی الان امکان تست ندارم.

منتهی الا

لینک به دیدگاه

عزیز میشه چک کنی و بهم خبر بدی؟
فریم ویر من الان 1.1.2.2.17g00f هست.
براتون مقدوره تو این شرایط هم تست کنید و نتیجه رو به بنده بگید؟
بعد وضعیت شروع کردن چه جوریه بوده؟
ممکنه باگ داشته باشه وقتی سیستم روشنه و استارت بزنه با خاموش شدنش استاپ کنه؟ یا مشکل جای دیگس؟
ممنون میشم.

شروع و اتمام دانلود ربطی به شبکه و پی سی نداره و برنامه دانلودر مودم از دیوایس مثلا فلش که زدید لود میشه، احتمالا اتفاقی همزمان شده ...
لینک به دیدگاه

در 54 دقیقه قبل، drsherman گفته است :

شروع و اتمام دانلود ربطی به شبکه و پی سی نداره و برنامه دانلودر مودم از دیوایس مثلا فلش که زدید لود میشه، احتمالا اتفاقی همزمان شده ...

باشه امشب دوباره تست میکنم ببینم چی میشه.
ممنون.

لینک به دیدگاه

دوستان از ADSL های ایسوس مدل های خیلی محدودی توی بازار هست، درسته؟

بین ASUS و Linksys کدوم بهتره؟

لینک به دیدگاه

درود و احترام. نسبت به هزینه ای که پرداخت می کنید و امکانات و ثبات اتصال لینک و وایرلس ایسوس پیشنهاد می شود. مدل N14 یا N12

Sent from my iPhone using Tapatalk
لینک به دیدگاه

طبیعتا لینک سیس، پردازنده های مدل های آسیایی ایسوس با چیپ مدیاتک و مدل n14uhp فقط برادکام، اگر نیاز به دانلود و آپلود بک آپ دارید تنها گزینه ایسوس، قیمت مودم ایسوس هم الان خیلی رفته بالا و در کل نرم افزار و امنیت هر دو عالی هستند.
لینک به دیدگاه

سلام بر دوستان عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه

دوستان من میخواستم از این کارت شبکه های یو اس بی مانند بخرم اما مدل های زیادی داره که من نمیدونم کدومشون رو اتخاب کنم
در حال حاظر خودم یه دونه دارم که آنتن هم داره اما گیرندگیش ضعیفه به طوری که وقتی  با کابل یو اس بی توی اتاق حرکتش میدم توی هر لحظه وای فای های مختلفی رو پیدا میکنه و استیبل نیست
چه مودمی پیشنهاد میدید که گیرندگیش خیلی قوی باشه یعنی بتونه ضعیف ترین سیگنال ها رو هم دریافت کنه ضمن این که قیمتش هم مناسب باشه خیلی ممنون و متشکرم

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، M@jid گفته است :

با سلام من tp link wn321 داشتم خوب بود تا زمانی که سیستم رو عوض کردم خود مادربرد wifi داشت.
راستی الان چی داری که ضعیفه

Sent from my SM-N920C using Tapatalk

ما اول یه ماهواره خریدیم که برای باز کردن کانال های پولی یه مودم خیلی کوچیک همراهش بود که مارکش مشخص نبود ولی  وقتی زدمش به سیستم تونست وای فای خودم رو با سیگنل بسیار پایین پیدا کنه بعد از اون یه ماهواره دیگه گرفتیم اینم داخلش یه مودم بود ولی این دفعه توش یه مودم  با آنتن متحرک که روش هم مارک خود دستگاه (Startmax) بود. این یکیو که زدم به  سیستم به راحتی تونست وای فای خودم و وای فای های دیگه ای رو هم پیدا کنه
الان من یه چیزی میخوام که کلا هر چقدر که از وای فای خودم دور میشم بتونه سگنالشو دریافت کنه و کلا بتونه هر چی وای فای دور و برم هست با قدرت پیدا و دریافت کنه ... متشکرم

ویرایش شده توسط POURIA.G
لینک به دیدگاه

لینکسس برنده خیلی خوبیه اما ب نظرم اصلا تو ایران با این قیمت ارزش نداره اگر میخواید زیاد هزینه کنید این مدل اگرم میخواید کمتر هزینه کنید این مدل هم خوبه 

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Redwolf10 گفته است :

لینکسس برنده خیلی خوبیه اما ب نظرم اصلا تو ایران با این قیمت ارزش نداره اگر میخواید زیاد هزینه کنید این مدل اگرم میخواید کمتر هزینه کنید این مدل هم خوبه 

خیلی متشکرم من برای تست وای فای هکینک میخوام که قدرت دریافتش بسیار بالا باشه که هنگام اتک دیسکانتک نشیم مدل D-Link DWA-192 Wireless AC-1900 USB Adapter که پیشنهاد دادین مناسبه ؟ یا مدل هایی با قدرت دریافت بالاتر هم هست ؟

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/01, 20:30:26، pesari_az_kelachai گفته است :

سلام. تا چقدر می خوای هزینه کنی؟

سلام تقریبا 100 تومن حالا باز هم به میزان گیرندگی دستگاه بستگی داره

لینک به دیدگاه

من بهتون TP-LINK TL-WN8200ND رو پیشنهاد می کنم بردش حدود 25 تا 50 متر همراه با دیوار هستش. خودم استفاده کردم وخیلی قوی هست. سرعت انتقال داده ها 300 مگابیت بر ثانیه و دو آنتنه هستش قیمتش هم من که خریده بودم 75 تومان بود ولی فکر کنم الان حول و حوش 90 باشه.

لینک به دیدگاه

من این مدل رو پیشنهاد میکنم :A2000UA توتولینک گارانتی گرین. قیمت نزدیک 100.000 تومن.

لینک به دیدگاه

سلام

من میخوام مودم DSL-N14U-b1 ایسوس بخرم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه ۲ تا آنتن ۲ دسیبل داره برای آپارتمان ۱۵۰ متری کفایت میکنه؟ در حال حاضر مودمی که دارم تک آنتن ۵ دسیبل هستش و یکی دو جا نقطه کور داره ولی ۹۰ درصد نقاط منزل رو پوشش میده

لینک به دیدگاه

سلام
من میخوام مودم DSL-N14U-b1 ایسوس بخرم. میخواستم بدونم با توجه به اینکه ۲ تا آنتن ۲ دسیبل داره برای آپارتمان ۱۵۰ متری کفایت میکنه؟ در حال حاضر مودمی که دارم تک آنتن ۵ دسیبل هستش و یکی دو جا نقطه کور داره ولی ۹۰ درصد نقاط منزل رو پوشش میده

۲ آنتن ایسوس 2dbi روی جعبه هم قید شده تا ۲۰۰ متر جوابگو، نسبت به مودم های تک ۵ بله اگر زاویه دو آنتن مثل دفترچه راهنما تنظیم کنید و جای مودم درست انتخاب کنید پوشش محسوس بیشتره
لینک به دیدگاه

ممنون. پس با خیال راحت برم تو کارش 

ویرایش شده توسط Ali_exme2
لینک به دیدگاه

درود

قصد خرید مودم رو داشتم با بودجه حدود 150 تومن که به مدل N14u رسیدوم ولی ظاهرا چند مدل از این موجوده

اکثر فروشگاه ها یا b1 یا c1 رو موجود دارن و حتی بعضیا میگن اصلا مدل دیگه ای وارد نشده!

حالا تفاوت فقط در مورد انتن هاست یا چیپ ها هم متفاوته؟

لینک به دیدگاه

سلام

اخیرا وقتی با کامپیوتر به اینترنت وصلم گهگداری اینترنت نه قطع میشه و نه صفحه ای لود میکنه. این پروژه ادامه داره تا گوشیم که به وای فای وصل هست را قطع کنم.سریعا کامپیوتر دوباره وصل میشه.

مودمم  ASUS DSL-N10 C1  هست و بعضا تا چهار دستگاه هممزمان بهش وصل میشه.همه هم با وایرلس.کسی از دوستان میدونه مشکل از چیه؟ 

لینک به دیدگاه

سلام
اخیرا وقتی با کامپیوتر به اینترنت وصلم گهگداری اینترنت نه قطع میشه و نه صفحه ای لود میکنه. این پروژه ادامه داره تا گوشیم که به وای فای وصل هست را قطع کنم.سریعا کامپیوتر دوباره وصل میشه.
مودمم  ASUS DSL-N10 C1  هست و بعضا تا چهار دستگاه هممزمان بهش وصل میشه.همه هم با وایرلس.کسی از دوستان میدونه مشکل از چیه؟ 

مشخص مشکل از تکراری بودن آی پی
اصولی شبکه اینه که دستی به هر pc یک آی پی اختصاص بدید از ۱۹۲.۱۶۸.۱.۲ و dhcp در بخش تنظیمات آی پی ها در مودم رو از ۱۰۰ بزارید آدرس بده
تو پست های قبلی دوستان تنظیم گذاشتن...
لینک به دیدگاه

سلام بر همه دوستان من  یک عدد کارت وایرلس الفا مدل ALFA AWUS036NHR  ورژن 1 یا 2  اصلی   احتیاج دارم هرکس که داره و  سالمه و اصلی به صورت خیلی فوری  به قیمت مناسب خریدارم ؟ مدل AWUS036NH  رنگ سبزه  هم باشه خریدارم  از دوستان خواهش مندم کسایی که دارن یا میدونن کجا و چه کسایی ازش دارن و میفروشن الام کنن  با تشکر از همه 

ویرایش شده توسط koorush91
اشتباه چاپی تایپ اشتباه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...