رفتن به مطلب

Recommended Posts

رعایت قوانین و مقررات: قرار دادن حداقل یک عکس از قطعه بهمراه یک صفحه که نام کاربری +نام سایت لیون کامپیوتر +تاریخ روی آن درج شده...

تاپیکتون رو تو بخش بازارچه بزنید.حداکثر 2 تا تاپیک فروش میتونید داشته باشید. از ناظرین بخواید تاپیک هاتون رو انتقال بدن و تاپیک های اضافی رو حذف کنن.

قبل از هر کاری لطفا قوانین رو مطالعه کنید.

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام 

دوستان یع switch میخوام بخرم که این امکانات رو داشته میشه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در این باره بده بهم ممنون میشم چون زیاد از شبکه سر در نمیارم

واسه شبکه کردن 40 تا سیستم و یه سیستم سرور میخوام

سرعت انتقال فایل و اینترنت بالا باشه و قعطی نداشتع باشه

بشه پهنای باند رو باهاش کنترل کرد

ویرایش شده توسط ice_man_1
لینک به دیدگاه

سلام 

دوستان یع switch میخوام بخرم که این امکانات رو داشته میشه اگه کسی از دوستان اطلاعاتی در این باره بده بهم ممنون میشم چون زیاد از شبکه سر در نمیارم

واسه شبکه کردن 40 تا سیستم و یه سیستم سرور میخوام

سرعت انتقال فایل و اینترنت بالا باشه و قعطی نداشتع باشه

بشه پهنای باند رو باهاش کنترل کرد

لینک به دیدگاه

در در 1395/12/25, 16:52:45، Srx190d گفته است :

n14u
يكي از بهترين و مناسب ترين مودم هاي روزگار

4c376112b57445cb562416226c282819.jpg

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD

جسارتا  این مودم ایرانسل جریانش چیه ، یه توضیحی میدی ....

لینک به دیدگاه

سلام
الان سیمکارته که وصل کردی به مودم سرعت جفتشون جمع میشه?چه جوریه...?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام
الان سیمکارته که وصل کردی به مودم سرعت جفتشون جمع میشه?چه جوریه...?

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

نه جمع نميكنه
ي اختلاف ١٠ مگ ي داره هر كدام بيشتر بود از اون استفاده ميكنه

جسارتا  این مودم ایرانسل جریانش چیه ، یه توضیحی میدی ....

از نت سيم كارت فعلا استفاده ميكنم
ولي تجميع نداره

Sent from my iPhone 7 using Tapatalk by JAVAD
لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چند ماهی میشه نویز و بالا بودن پینگ روانیم کرده به شرکت زنگ میزنم یه بار نشده بگن مشکل لعنتی رو حتما حل میکنیم همیشه میگن مشکل از سیم کشی ساختمونه

بره همین میخوام اینترمن بی سیم بگیرم

سوالم از دوستان اینه که ایا بی سیم خوبه؟و اگه اره چندتا مودم قیمت مناسب معرفی کنید ممنون میشم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

چند ماهی میشه نویز و بالا بودن پینگ روانیم کرده به شرکت زنگ میزنم یه بار نشده بگن مشکل لعنتی رو حتما حل میکنیم همیشه میگن مشکل از سیم کشی ساختمونه

بره همین میخوام اینترمن بی سیم بگیرم

سوالم از دوستان اینه که ایا بی سیم خوبه؟و اگه اره چندتا مودم قیمت مناسب معرفی کنید ممنون میشم

درود

از سایت ایرانسل چک کنید که در منطقه پوشش TD-LTE هستین یا نه

اگر بودین بدون شک یه مودم با یه سیمکارت مخصوص(0941) تهیه کنید.

من 2ماهی هست گرفتم. wow بازی میکنم و خوب بودن این اینترنت کاری کرده که جرات کنم گیلد خارجی بازی کنم.

بدون dc و تایم اوت - پینگ تگ بهترین حالت eu 105-125 بدترین حالت 145-170 که اون حالت بدش هم خوبه.

کمترین سرعت دانلود (من خودم تو منطقه بدی از نظر انتن دهی هستم) 2مگ هست و تا 6-7مگ هم زیاد میشه.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، mephist33 گفته است :

درود

از سایت ایرانسل چک کنید که در منطقه پوشش TD-LTE هستین یا نه

اگر بودین بدون شک یه مودم با یه سیمکارت مخصوص(0941) تهیه کنید.

من 2ماهی هست گرفتم. wow بازی میکنم و خوب بودن این اینترنت کاری کرده که جرات کنم گیلد خارجی بازی کنم.

بدون dc و تایم اوت - پینگ تگ بهترین حالت eu 105-125 بدترین حالت 145-170 که اون حالت بدش هم خوبه.

کمترین سرعت دانلود (من خودم تو منطقه بدی از نظر انتن دهی هستم) 2مگ هست و تا 6-7مگ هم زیاد میشه.

Sent from my HUAWEI NXT-L29 using Tapatalk

از مودم و isp های ایرانسل یا همرله اول خوشم نمیاد

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام من یک مودم LH92 ایرانسل دارم و الان برای اتصال به یک دستگاه نیاز به پورت لن دارم که متاسفانه این مودم پورت لن نداره، یه روتر تو سایت دیدم با مدل  TP-LINK TL-MR3220  که دانگل یو اس بی همراه اول و ایرانسل رو ساپورت میکنه اما میخوام مطمئن بشم که مودم من هم بهش کانکت میشه، اگر تحربه ای دارید یا مطمین هستید بفرمایید که من بیخود ضرر نکنم و اگر کارمو راه میندازه خرید کنم

لینک به دیدگاه

در در 1396/01/15, 12:40:13، میلاد بهرامن گفته است :

کسی مودم asus n10 c1 داره؟ چطوره؟

من n14u دارم و راضیم. خواستی از ایسرا بخری پستش رایگانه قیمتشم مناسبه. ایسوس مودمای قیمت بالاش خوبن اینجور که شنیدم. خودم تست نکردم. بهتره از مدلی که من گفتم و یا گرانتر و بهترش خرید کنید

n10 خیلی معمولیه

لینک به دیدگاه

در در 1395/08/08, 10:05:09، pedram.alipur گفته است :

سلام.من برا گیمینگ انلاین یه مودم میخوام برا خونه ام پینگ سرعت خوبی نیز داشته باشه.میشه مدل معرفی کنین؟کاملا نوبم تو مودم و ....

مودم ایسوس n14u رو اگه بودجتون تا 150-60 تومن هست پیشنهاد میکنم. مودم خوبیه. اگه بودجتون بیشتر یا کمتر از این هست پیشنهاد خاصی ندارم.

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، hosseinskandari گفته است :

من n14u دارم و راضیم. خواستی از ایسرا بخری پستش رایگانه قیمتشم مناسبه. ایسوس مودمای قیمت بالاش خوبن اینجور که شنیدم. خودم تست نکردم. بهتره از مدلی که من گفتم و یا گرانتر و بهترش خرید کنید

n10 خیلی معمولیه

مدل n10 c1 رو خریدم با ارسال رایگان فقط یکم دیر فرستادن.

مهم ترین تفاوتش با dlink 2700uاستحکام بدنه. داغ نکردن. در اومدن انتن. ترافیک منجر و اعمال محدودیت سرعت. نمایش سرعت استفاده از اینترنت. مثلا فلان دستگاهی که بهش وصله با چه سرعتی داره دانلود یا از اینترنت مصرف میکنه. قابلیت گرفتن پینگ بدون نیاز به کامپیوتر و دستور cmd . اعمال محدودیت زمانی برای استفاده از اینترنت برای دستگاه های متصل و ایمنی بیشتر و ...

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

در 37 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

مدل n10 c1 رو خریدم با ارسال رایگان فقط یکم دیر فرستادن.

مهم ترین تفاوتش با dlink 2700uاستحکام بدنه. داغ نکردن. در اومدن انتن. ترافیک منجر و اعمال محدودیت سرعت. نمایش سرعت استفاده از اینترنت. مثلا فلان دستگاهی که بهش وصله با چه سرعتی داره دانلود یا از اینترنت مصرف میکنه. قابلیت گرفتن پینگ بدون نیاز به کامپیوتر و دستور cmd . اعمال محدودیت زمانی برای استفاده از اینترنت برای دستگاه های متصل و ...

التبه عزیز شما اگه کیفیت سرعت و سرویس برات مهمه باید بررسی کنی که چیپشون چیه... جدا از اینکه چه امکاناتی دارند.

بهرحال مبارکتون باشه

لینک به دیدگاه

در 3 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

التبه عزیز شما اگه کیفیت سرعت و سرویس برات مهمه باید بررسی کنی که چیپشون چیه... جدا از اینکه چه امکاناتی دارند.

بهرحال مبارکتون باشه

برودکام هست.

فقط مساله این که وقتی مودم رو ریست فکتوری میکنم snr خوبه. ولی وقتی اتصالات رو از اسپلیتر خارج میکنم snr چنتایی افت میکنه.

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است :

برودکام هست.

فقط مساله این که وقتی مودم رو ریست فکتوری میکنم snr خوبه. ولی وقتی اتصالات رو از اسپلیتر خارج میکنم snr چنتایی افت میکنه.

اتصلات رو از اسپلیتر خارج میکنم یعنی چی؟ یعنی splitter رو از مدار حذف میکنید؟

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، hosseinskandari گفته است :

اتصلات رو از اسپلیتر خارج میکنم یعنی چی؟ یعنی splitter رو از مدار حذف میکنید؟

نه کابلایی که به اسپلیتر وارد میشن رو در میارم میزنم جا.

مثلا بعد از ریست فکتوری snr بیستو یک هست بعد که در میارم میزنم جا میشه 18 و دیگه هر کاری میکنم بالا نمیره

لینک به دیدگاه

اسپلیتر رو سر راه تلفن استفاده کردید یا مودم یا هردو؟

لینک به دیدگاه

در 38 دقیقه قبل، hosseinskandari گفته است :

اسپلیتر رو سر راه تلفن استفاده کردید یا مودم یا هردو؟

سر راه تلفن گذاشتم. برا مودم هم گذاشتم نشد. برا تلفن و مودم هر کدوم جدا هم گذاشتم نشد

لینک به دیدگاه

فقط برا تلفن لازمه. برا مودم بذاری الکی نویز و اختلال ایجاد میکنه. مدارش اتصال کوتاه هست برا مودم. فقط بخش تلفن اشه که فیلتر داره و کار میکنه

لینک به دیدگاه

سلام این مودم ایسوس چرا اینجوریه ؟ من خریدم الان میخوام اولویت بندی اینترنت بدم که اول کامپیوتر بعد بقیه دوایس ها ولی نداره ؟  همه مودمایی که داشتم که خوب بوده جز این 

لینک به دیدگاه

سلام این مودم ایسوس چرا اینجوریه ؟ من خریدم الان میخوام اولویت بندی اینترنت بدم که اول کامپیوتر بعد بقیه دوایس ها ولی نداره ؟  همه مودمایی که داشتم که خوب بوده جز این 

فریم ویر آخر زدید؟ اپ نصب کنی راحت میشه لیمیت کرده و دقیقتر از کنسول
caa9036233014c053a242c27814537f3.jpg
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، drsherman گفته است :

فریم ویر آخر زدید؟ اپ نصب کنی راحت میشه لیمیت کرده و دقیقتر از کنسول
caa9036233014c053a242c27814537f3.jpg

میخوام اولویت بندیشون کنم لیمت تو خود تنظیماتش هست 

اره اخرین فریموره

لینک به دیدگاه

میخوام اولویت بندیشون کنم لیمت تو خود تنظیماتش هست 
اره اخرین فریموره

مثل مودم تی پی لینک الویت شماره ای نداره! Qos این مودم برای هر دستگاه وصل شده باید جدا سرعت محدود کنی اونی که مقدار بالاتر بدی اولویت با اونه...
برای وای فای مهمان جدا
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...