رفتن به مطلب

Recommended Posts

عرض سلام خدمت دوستان
من یه مودم DWR-910 دلینک 4G دارم و میخوام از اینترنتش برای کنوسل ps4 استفاده کنم ولی متاسفانه کنسول نه مودم USB رو میشناسه و نه هنگام استفاده از wifi سرعت خوبی داره میخواستم این دانگل رو به یه مودم یا روتر که usb میخورن متصل کنم و از LAN برای اتصال به کنسول استفاده کنم.

شما مودم یا روتری با این قابلیت که هم دانگل 4G رو ساپورت کنه و هم دکمه خاموش و روشن کردن wifi داشته باشه سراغ ندارید؟
قیمتش هم نهایتا 200 هزار تومان باشه کمتر هم باشه بهتر میشه.

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

از  تی پی لینک سری محصولات آرچر میتونی استفاده کنی ولی گرون هستن . حدود 350 به بالا

البته اینو بفروشی یکی از اونا بخری هم اینترنت 4G داری هم مشکل مالی ات برطرف میشه

لینک به دیدگاه

دوستان سلام

قصد خرید  یک مودم سیم کارت خور باکیفیت عالی دارم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

لطفا مودم همراه اول وایرانسل نباشه،میخوام به Adslهم متصل بشه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، sapphire14 گفته است :

دوستان سلام

قصد خرید  یک مودم سیم کارت خور باکیفیت عالی دارم اگه راهنمایی کنین ممنون میشم

لطفا مودم همراه اول وایرانسل نباشه،میخوام به Adslهم متصل بشه

بودجه چقدره؟

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Bloody گفته است :

بودجه چقدره؟

بودجه چقدره؟

بودجه تا ۴۰۰تومن

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، sapphire14 گفته است :

بودجه تا۴۰۰تومن

فعلا در بازار مودمی نیست که هم سیم کارت بخوره هم ADSL داشته باشه.

تا جایی که من اطلاع دارم مودم هایی که تو بازار هستند اگر ADSL باشند میتوان از طریق یو اس بی و دانگل 4 جی به اینترنت همراه نیز وصل شد.

ولی در کل اگه مودمی میخوای که بهتر به اینترنت همراه وصل بشه بهترین گزینه مودم زیر هست که دارای CAT 6 میباشد.

https://www.digikala.com/Product/DKP-305415/مودم-4G-TD-LTE-ايرانسل-مدل-TF-i60-H1

لینک به دیدگاه

سلام، بین linksys و ایسوس موندم، به نظر شما کدوم برند بهتره ؟ البته در مورد linksys تنها انتحابم Linksys X1000-M2 هست، بقیه مدلهاش زیادی گرونه

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، micpet گفته است :

سلام، بین linksys و ایسوس موندم، به نظر شما کدوم برند بهتره ؟ البته در مورد linksys تنها انتحابم Linksys X1000-M2 هست، بقیه مدلهاش زیادی گرونه

این مدل لینکسیس واقعا افتضاحه من داشتم اصلا توصیه نمیکنم.

بدون شک برو ASUS N12 یا N14U بخر واقعا عالیه.

لینک به دیدگاه

این مدل لینکسیس واقعا افتضاحه من داشتم اصلا توصیه نمیکنم.

بدون شک برو ASUS N12 یا N14U بخر واقعا عالیه.

که اینطور، رفتم ایسوس بخرم.

مرسی.

ویرایش شده توسط micpet
لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، micpet گفته است :

که اینطور، رفتم ایسوس بخرم.

مرسی.

اصلا از خریدش پشیمون نمیشی اگه تونستی N14 بخر که قابلیت دانلود مستر داره ولی بودجه نرسید N12 بخر امکاناتش دقیقا با N14 یکی هست فقط USB نداره واینم باعث میشه از امکانات زیر محروم بشی:

1.قابلیت اشتراک فلش یا هارد متصل شده به مودم  با کل شبکه

2.قابلیت به اشتراک گذاشتن پرینتر

3.قابلیت نصب دانگل 4G/3G

4.قابلیت دانلود مستقیم فایل به فلش متصل شده به مودم بدون نیاز به کامپیوتر(همون دانلود مستر)

ولی اینم بگم که مودم N12 دارای آنتن های 5 دسی بلی هست ولی آنتن های N14 دو  دسی بلی هست.

راستی یه قابلیت هم که هر دو مدل دارن و بنظر من خیلی کاربرده این هست که میتونی V.P.N روی مودم تنظیم کنی و این باعث میشه همه دستگاه هایی که به مودم وصل شدن بدون محدودیت به اینترنت دسترسی داشته باشن.

لینک به دیدگاه

من ایسوس دارم کامل راضی n10c1 برند معتبریه در کل بجز گوشی که تازهکاره ولی بااینحال مشکلی ندارهبقیه چیزاش جزو برترینا هستن و بودن همیشه.برو سمت ایسوس

لینک به دیدگاه

همون لحظه ایسوس خریدم، مثل دوستمون مدل n10 c1

مدل های دیگه رو نداشت، توی بازار هم که فقط tp link هست.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، Bloody گفته است :

اصلا از خریدش پشیمون نمیشی اگه تونستی N14 بخر که قابلیت دانلود مستر داره ولی بودجه نرسید N12 بخر امکاناتش دقیقا با N14 یکی هست فقط USB نداره واینم باعث میشه از امکانات زیر محروم بشی:

1.قابلیت اشتراک فلش یا هارد متصل شده به مودم  با کل شبکه

2.قابلیت به اشتراک گذاشتن پرینتر

3.قابلیت نصب دانگل 4G/3G

4.قابلیت دانلود مستقیم فایل به فلش متصل شده به مودم بدون نیاز به کامپیوتر(همون دانلود مستر)

ولی اینم بگم که مودم N12 دارای آنتن های 5 دسی بلی هست ولی آنتن های N14 دو  دسی بلی هست.

راستی یه قابلیت هم که هر دو مدل دارن و بنظر من خیلی کاربرده این هست که میتونی V.P.N روی مودم تنظیم کنی و این باعث میشه همه دستگاه هایی که به مودم وصل شدن بدون محدودیت به اینترنت دسترسی داشته باشن.

مونده بودم دانلود مستر چیه :)

لینک به دیدگاه

در 55 دقیقه قبل، micpet گفته است :

همون لحظه ایسوس خریدم، مثل دوستمون مدل n10 c1

مدل های دیگه رو نداشت، توی بازار هم که فقط tp link هست.

مبارکتون باشه.

لینک به دیدگاه

شرکت تکنوآرک آماده پاسخگویی به تمامی سوالات فنی شما میباشد
کافی ست از سایت تکنوآرک دیدن فرمائید:

www.tkarc.com
تلفن تماس: 41512-021
کانال تلگرام تکنوآرک: t.me/tkarc
ارتباط با تکنوآرک از طریق:
info@tkarc.com
برای دیدن سایز بزرگ روی عکس کلیک کنید  نام:  logo-farsi-small.png مشاهده: 0 حجم:  13.0 کیلو بایت

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام دوستان
کسی هست که مودم پرتابل نزتک رو استفاده کرده باشه؟ میخوام ببینم ارزش خریدن داره؟ یه مدلشو سایت تی تی بل دیدم که ظاهرا امکانات خوبی هم داره
ممنون میشم راهنماییم کنین . جعفر لاهیجی

ویرایش شده توسط jafar1350
لینک به دیدگاه

در در 1396/06/09, 21:38:38، bighero7 گفته است :

آره آسونه ، تو آپدیت های جدیدش قابلیت اضافه کردن سرعت های کیلوبایتی اضافه شده که باید به صورت اعشاری از مگابیت نوشته بشه مثل 0.2 مگابیت

Capture_2017_08_31_21_34_08_147.jpg

Capture_2017_08_31_21_33_57_118.jpg

سلام دوست عزیز 

میخواستم بپرسم که محدودیت سرعتی که میشه اعمال کرد با استفاده از مک آدرس هست یا آی پی؟

لینک به دیدگاه

در 21 ساعت قبل، hmasroor گفته است :

منم این مودم رو دارم محدودیت هم روی آی پی هم روی مک آی دی میشه گذاشت.

فقط نکته ای که هست برای من که رابط کاربری این بخشش خیلی اعصاب خورد کنه چون بارها شده یا مک آی دی جدید اضافه کردم Save زدم اضافه نشده یا آمدم قبلی ها حذف کنم حذف نشده.

اما ایسوس مرتب آپدیت فریم ویر چند ماه یه بار میده و امیدوارم تو فریم ویر بعدی این مشکل درست Save نشدن این بخش رو برای من حل کنه.

مدل من N14U با آخرین آپدیت فریم ویر هستش.

ممنون تز پاسختون

مدلی که من گذاشتم 12 هست نه 14 

اطلاع ندارید که 12 هم قابلیت تعیین سرعت با مک آدرس رو داره یا نه؟

لینک به دیدگاه

در در 1396/06/14, 09:49:43، سعید بهمنیان گفته است :

درود

چه روتری؟

این سیتم عامل رو باید جداگانه نصب کرد و آیا پایدار خواهد بود؟

می‌خوام با روشن و خاموش کردن وایفای مجازی دسترسی شبکه قطع نشه حتی یک لحظه.

سپاس

سلام حاج سعید ، مودمهایی که قابلیت قطع وایرلس به صورت سخت افزاری رو داشته باشه حداقل از 500 تومن نوش شروع میشه . مثل DSL N55-U

لینک به دیدگاه

دوستان یکعدد RT-N66U  موجود ئه که از DSL-N55U  خیلی بهتره ولی خب روتر ئه . کسی DSL-N55U یا DSL-N66U  برای فروش  یا تعویض داشت به من خبر بده .  کارتن نداره ولی سالمه

من میخواستم اینترنت FTTH بگیرم برای همون  این روتر رو گرفتم ولی منتفی شد و به یک DSL خوب نیاز دارم ، چون با مودم های ایسوس خیلی وقته کارمیکنم الان یه مودم لینکسیس و تی پی لینک و ترندنت گذاستم ولی هیچکدوم به جرات میگم به گرد پای ایسوس توی سرعت و پینگ و کاربری هاش نمیرسه

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، MAHDI_VAMPIRE گفته است :

سلام حاج سعید ، مودمهایی که قابلیت قطع وایرلس به صورت سخت افزاری رو داشته باشه حداقل از 500 تومن نوش شروع میشه . مثل DSL N55-U

درود مهدی جان

چیزی که نیاز دارم دقیقا اینه:

یک وایفای مجازی داشته باشم که با کلید بشه قطع و وصلش کرد و در این قطع و وصلی مودم ریستارت یا قطع حتی لحظه ای نشه. تا جایی که این نمونه ها رو بررسیدم برای همهشون باید از تو تنظیمات مودم این کار رو کرد و شبکه لحظه ای قطع می شه.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

سلام دوستان و اساتید بزرگوار

می خواستم یک مودم بخرم لطفا طبق شرایط زیر و تجربه خودتون ممنون میشم که راهنمایی کنید

یه مودم توی رنج قیمت 200 هزار تومان

بازی انلاین زیاد انجام میدم و تنهایی توی خونه از اینترنت استفاده میکنم

پس پینگ برام مهمه و خیلی وای فای قوی نیاز ندارم در حدی که فاصله 4 متری به گوشی خودم وصل بشم پس وای فای خیلی قوی نمی خوام

ولی برد خوبی داشته باشه برای پینگ و نویز .

برای دانلود هم نمی خوام معمولا از ایرانسل و همراه اول استفاده میکنم یه مودم سیم کارت خور دارم

ولی با این وجود برای بازی 4 مگ مخابرات دارم چون شرکت های دیگه ای نمیتونم بگیرم گفتم با یه مودم بهتری جایگزین کنم . این 70-80 تومانی های بازار کیفیت خوبی ندارن

با تشکر از راهنمایی شما دوستان عزیز .

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز، 

https://www.digikala.com/Product/DKP-39691/مودم-روتر-ADSL-و-بي‌سيم-ايسوس-مدل-DSL-N10-C1#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

من مدل دو آنتنش رو دارم، آنتن دهی، کیفیت، سرعت، عالیه. در مدت زمان استفاده طولانی، داغ و گرم نمیشه، و معلومه کاملاً بهینه تولید شده، محیط کاربری و کنترلش هم بسیار هوشمنده . من اهل گیم آنلاین نیستم ولی پخش آنلاین ویدئو زیاد میبینم، که کاملاً بدون لگ هستش و کاملاً ازش راضی هستم . 

لینک به دیدگاه

ممنون محمد جان

خیلی دنبال انتن دهی قوی نیستم بیشتر پایداری و پینگ  و نویز گیری با کیفیت بالا مد نظرم هست

دوستان نظرتون در مورد مودم روتر لینک سیس X1000 N300  چیه ؟ اون چیزایی که می خوام در این مودم هست ؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...