رفتن به مطلب

Recommended Posts

• کاربر ویژه

من 2750 دارم راضی هستم حداقل حدود 30 متر رو با احتساب 1 یا 2 دیوار جواب میده تا حالا هم باهاش موردی نداشتم ولی الان که فکرش رو میکنم می بینم اگه سیسکو گرفته بودم راحت تر بودم و خیال خودم رو راحت کرده بودم

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من از dlink دارم داداشم مدل tplink از لحاظ کیفیت فرقی ندیدم چه از لحاظ برد و چه از لحاظ سرعت وصل شدن به نت فقط dlink تنظیمات اولیش یه مقدار سخت هست و یه مشکلی داره اگه اینترنت مشکل داشته باشه و وصل نشه تنظیمات به حالت اولیه بر میگرده ولی خوبی tplink اینه که بدون دسترسی به نت راحت تنظیم میشه.راستی dlink از tplink شیکتر هست.

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان میخوام یه مودم بخرم ... سیمی و وای فای..داشته باشه.

خودم این مدل ASUS رو پسندیدم... اینترنتم مخابرات هست.

پسر عموم با همین شرایط نت بالا این مودم TP-LINK رو گرفته اما نمیدونم چرا رو تبلت نت میده رو گوشی هم نت میده رو لپتاپ منم نت میده اما رو لپتاپ خودش کار نمیکنه !!واسه همین از این مدل زده شدم  :D  هر دفعه کانفیگ میکنه یا رو گوشی نت نمیده یا رو لپتاپ !!

پیشاپیش ممنون..

لینک به دیدگاه

درود وحید جان پیشنهاد من 8960 tp-link هست ، البته اگه تا اون حد بخوای هزینه کنی!

لینک به دیدگاه

درود وحید جان پیشنهاد من 8960 tp-link هست ، البته اگه تا اون حد بخوای هزینه کنی!

پ خ دادم

میتونی رو مودم های d-link هم فکر بکنی

اینو شنیدم خیلی ایراد داره نمیدونم ..بازم ممنون

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دوستان میخوام بگیرم اما نمی دونم چی بگیرم بودجه مهم نیست.

برای پهنای 2 مگ مناسب باشه

24/7 خوبی باشه

حداقل 2 پورت شبکه

وایرلس

اولش لینک سیس می خواستم بگیرم اما تو بررسی های مختلف یه اشکالاتی داشت

دوستان در حد امکان مشکی باشه

لیون داشته باشه یا بتونه پیدا کنه

بیشتر تجربه دوستان مد نظرمه

ویرایش شده توسط ALTEC Lansing
لینک به دیدگاه

http://www.digikala.com/Product/DKP-5289/D-Link-Wireless-N-ADSL2-4-Port-Wi-Fi-Router-DSL-2750U-New/%D8%AF%DB%8C-%D9%84%DB%8C%D9%86%DA%A9-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%AF%DB%8C-%D8%A7%D8%B3-%D8%A7%D9%84-2750-%DB%8C%D9%88-%D8%AC%D8%AF%DB%8C%D8%AF

این مدل نسبتا خوب جواب داده با توجه به قیمتش

البته CISCo هم اگر پیدا کنید با توجه به بودجون محدودیت نداره هم یک نگاه بندازید بد نیست :)

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

خب دوستان گلم بنده بعد از اینکه در فروم های مختلف طلب راهنمایی کردم  و همه فروم ها مثل اینجا با استقبال زیادی رویرو شدم :D مجبور شدم دست بکار شم و خودم یه راهکاری براش پیدا کنم

با تحقیقاتم و مطالعه به این نتیجه رسیدم که مودم D-Link DWR-730/N برخلاف بسیاری از محصولات الکترونیک محصول کامل و مناسبیه .فقط قیمتش یه خورده بالاست ولی اگه عملکردش مطابق با گفته ها باشه می ارزه البته برای من

فعلا که خریدمش و تو این دو روز ازش راضی بودم .اگر هم سووالی داشتید من در خدمتم

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیزم .

من از لینک سیس 120 ان استفاده میکنم که مدتی هست قطعی های زیادی در لینک اینترنت دارم و برد از اول هم برای من مناسب نبود ...
تصمیم به گرفتن مودم جدید دارم تا سقف 250-260 هزار تومان اما مودمی غیر از تی پی لینک .

اینترنت از آسیاتک دارم و برد خوب و پایداری خوب میخوام . از مدل 2770 دیلینک خوشم آمده بود اما در فروم های خارجی خیلی خوب نگفتن ازش...

http://forums.whirlpool.net.au/archive/2133693  :wacko: 

ممنون میشم کمکم کنید حسابی گیج شدم و وقت گشتن در بازار رو ندارم و سایت ها ی فروش هم خیلی مدل هاشون کم شده...

ویرایش شده توسط esthesist
لینک به دیدگاه

عزیز قطعی اینترنت شما چه ربطی به مودمتنو دارید ؟ خانه از پابه ویران است ____ سرویس دهندتون رو عوض کنید 

لینک به دیدگاه

عزیز قطعی اینترنت شما چه ربطی به مودمتنو دارید ؟ خانه از پابه ویران است ____ سرویس دهندتون رو عوض کنید 

مودم وقتی قطع میشه اتصال مجددش ملزوم به روشن و خاموش کردن دستی هست و یا ریست کلی ، این مساله ربطی به سرویس دهنده نداره و مودم قابلیت لینک گرفتن دوباره رو نداره...

لینک به دیدگاه

یعنی کاملا مطمعن هستی که ایراد از مودمت هست ؟؟؟؟؟؟

متاسفانه اينطور بنظر ميرسه ، خيلي دوست دارم لينك سيس اكس ٢٠٠٠ بگيرم اما پورت گيگابيت نداره و نميدونم چه كنم ...
لینک به دیدگاه

من اصلا نمیخوام از محصولات تی پی لینک استفاده کنم ، کسانی که از سیسکو استفاده میکنند دلیلش رو خوب میدونند ، بعلاوه قدرت بازدهی محصولات تی پی در کار ۲۴ ساعته بعد از مدتی  کم میشه ، جزو شرکت های میان رده محصولات شبکه هست .

لینک به دیدگاه

میخواین این تاپیک رو ببندین ؟  مدیران عزیز لطفا زحمت این کار رو بکشن  ، 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ASUS>Cisco>D-Link>TP-Link فکر می کنم توضیح کامل باشد.

عزیز سیسکو بعد از اسوس ؟

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

مادربورد هایی که لنشون این سری مدل  هستش چقدر تفاوت داره با مدل های دیگه ؟

توی نت به این رسیدم میشه یکم بیشتر توضیح بدید

Killer E2200 یک تراشه با طراحی فوق العاده و دقیق برای بازی های تحت شبکه و اینترنتی میباشند.

این تراشه علاوه بر شناسایی فایل های بازی میتواند کمک زیادی به سرعت گیم و رفع لگ باشد این قابلیت به وسیله Advanced Stream Detect انجام میشود که فایل های مربوطه را سری تر و بهتر به خروجی میرساند و

بدین ترتیب بازی ها و گفت و گو های زنده شتاب بخشی شده و از هرگونه تاخیر و لگ ممانعت به عمل می آید. این تراشه قابل کنترل ترین و بهینه ترین تراشه شبکه حال حاضر جهان محسوب می شود.

شاید در بازی با مشکلاتی مانند DC شدن بر خورد کرده باشید اما این تراشه پهنای باند را به صورتی پخش میکند که هیچ مشکلی نداشته باشید و در هنگام بازی از نهایت پهنای باند خود میتوانید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام دوستان من یه مودم d-link n150 adsl دارم که تک انتن هست و انتن دهیش ضعیف هست و انتنشو هم نمیشه عوض کرد

من دنبال یه دو انتن یا 3 انتنه هستم که کل 3 طبقه رو پوشش بده دوستان چی پیشنهاد میکنید؟نظر خودم روی ایسوس هست

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...