رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان من یه مودم d-link n150 adsl دارم که تک انتن هست و انتن دهیش ضعیف هست و انتنشو هم نمیشه عوض کرد

من دنبال یه دو انتن یا 3 انتنه هستم که کل 3 طبقه رو پوشش بده دوستان چی پیشنهاد میکنید؟نظر خودم روی ایسوس هست

سلام و درود دوست عزیز

MODEM ADSL TPLINK 8951 N

MODEM ADSL TPLINK 8961 N

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام و درود دوست عزیز

MODEM ADSL TPLINK 8951 N

MODEM ADSL TPLINK 8961 N

اولی که تک انتن هست دومی رو تست کردین؟بردش خوبه؟

من شنیدم پی تی لینک زیاد خوب نیست و داغ میکنه

این مدل چطور هست؟

TPLink TD-W8970 ویرایش شده توسط mokhtar
لینک به دیدگاه

کسی نیست راهنمایی کنه؟

درود دوست عزیزمودم خودم 8961N هست.مودم خوبیه میتونید این و در نظر بگیرید قیمتش هم خوبه.8951 تک آنتن هست اما قیمتش نسبت به کاراییش خوبه،

W8970هم داشتم این مودم هم مدل خوبیه اما گرونتره.

ویرایش شده توسط mrezaee
لینک به دیدگاه

دوستان این مودم چطور هست؟https://www.asus.com/Networking/DSLN12U_B1/

من خودم طبقه وسط هستم میخوام طبقه پایین و بالا انتن بده و کارایش خوب باشه

TPLink TD-W8970  یا این رو بگیرم بین این دو موندم 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

درود

دوست های خوبم ،من می خواستم یه مودم وایرلس بگیرم که کارمو تو خانه راه بندازه
نظرتون این مودم چه جوزه؟؟؟؟

TP-LINK TL-WN727N USB Wireless Adaptor

لینک به دیدگاه

با درود فراوان خدمت دوستان لیونی

بنده میخوام یک مودم وایرلس بخرم و بشدت بین دو برند تی پی لینک و دی لینک گیر کردم.

از دوستان میخوام بنده رو در زمینه فاکتورهایی که در انتخاب یک مودم مهم هست مثل قطعی،برد وایرلس،داغ کردن و ... رو راهنمایی و مشاوره ای بس کامل و جامع بدن :D

مدل tp-link مورد نظر :

TD-W8951ND

post-13734-0-64151300-1399027238_thumb.jpg

مدل D-link مورد نظر:

DSL-2730U/U1

post-13734-0-49559900-1399027245_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

با درود فراوان خدمت دوستان لیونی

بنده میخوام یک مودم وایرلس بخرم و بشدت بین دو برند تی پی لینک و دی لینک گیر کردم.

از دوستان میخوام بنده رو در زمینه فاکتورهایی که در انتخاب یک مودم مهم هست مثل قطعی،برد وایرلس،داغ کردن و ... رو راهنمایی و مشاوره ای بس کامل و جامع بدن :D

مدل tp-link مورد نظر :

TD-W8951ND

attachicon.gifComputer-Net-TP-Link-TD-W8951ND88bd45.jpg

مدل D-link مورد نظر:

DSL-2730U/U1

attachicon.gifComputer-Net-D-Link-Wireless-Router-DSL-2730U-U1b16e9a.jpg

عزیز مودم بنده هم دقیقا همون مدلی هست که از تی پی لینک گذاشتید :D

الان نزدیک 1 سال هست که 24 ساعته روشنه و در حال استفاده ، تاحالا هم هیچگونه مشکلی پیش نیومده ! 

داغ کردنش هم خیلی جزئی هست و مسئله ای از این بابت نیست ! :| توی برد هم تاحالا همیشه فرکانس perfect بوده :)  در ضمن از روی ریخت و قیافه هم که بخوای انتخاب کنی تی پی لینک خیلی سر تره :|

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه از لحاظ بودجه مشکل نداری پیشنهاد بنده این دومدل هست 

http://lioncomputer.ir/product/3084/TP-LINK%20TD-W8968%20WIRELESS%20ADSL%20Modem/

http://lioncomputer.ir/product/498/TP-Link%208961ND%20300Mbps%20Wireless%20N%20ADSL2%20Modem/

لینک به دیدگاه

عزیز مودم بنده هم دقیقا همون مدلی هست که از تی پی لینک گذاشتید :D

الان نزدیک 1 سال هست که 24 ساعته روشنه و در حال استفاده ، تاحالا هم هیچگونه مشکلی پیش نیومده ! 

داغ کردنش هم خیلی جزئی هست و مسئله ای از این بابت نیست ! :| توی برد هم تاحالا همیشه فرکانس perfect بوده :)  در ضمن از روی ریخت و قیافه هم که بخوای انتخاب کنی تی پی لینک خیلی سر تره :|

ممنونم دوست عزیز بابت راهنمایی

دوستان دیگه هم اگر تجربه استفاده از این دو مودم رو داشتن ممنون میشم منو راهنمایی بیشتری کنن

لینک به دیدگاه

سلام

دوست عزیز اگه از لحاظ بودجه مشکل نداری پیشنهاد بنده این دومدل هست 

http://lioncomputer.ir/product/3084/TP-LINK%20TD-W8968%20WIRELESS%20ADSL%20Modem/

http://lioncomputer.ir/product/498/TP-Link%208961ND%20300Mbps%20Wireless%20N%20ADSL2%20Modem/

متاسفانه یکم از نظر بودجه مشکل دارم

اما با توجه به لینک هایی که دادین و هر دو مودم پیشنهادی شما tp-link هستن انگار نظر شما بیشتر روی برند تی پی لینک هست درسته؟خودتون تی پی لینک داشتین؟چطور مودم هایی هستن؟

لینک به دیدگاه

عزیز اگر بتونید مقداری بودجه رو افزایش بدهید و مودم TP-Link 8960 تهیه کنید عالیه.

مودم های بسیاری رو بنده تست کردم،به نظر من 8960 بهترینه،حتی از linksys 160n بهتر عمل کرد.

لینک به دیدگاه

بنده از TP-LINK TD-W8968 WIRELESS استفاده میکنم  وبسیار راضی هستم  قبلا از مدلTP-LINK 8951ND WIRELESS استفاده میکردم از بردش راضی نودم  نه ایکه مودم خوبی نیست  خیلی هم عالیه

یخورده بردش برای بنده راضی کننده نبود

لینک به دیدگاه

عزیز اگر بتونید مقداری بودجه رو افزایش بدهید و مودم TP-Link 8960 تهیه کنید عالیه.

مودم های بسیاری رو بنده تست کردم،به نظر من 8960 بهترینه،حتی از linksys 160n بهتر عمل کرد.

درود بر شما.ممنون میشم حدود قیمت 8960 رو توی پیام خصوصی بهم بگین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

گرامی مودم ها که دماشون تا یک حد خاصی بالا میره و طبیعه هر قطعه ای الکترونیکی داغ میشه-دما فاکتور مهمی نیست -از نظر برد وایرلس هم توی توضیحات هر مودم رنج و فرکانس ذکر شده پس این هم نمیتونه فاکتور باشه چون دست خود مودم که نیست مثلا بیشتر از حد تایین شده عمل کنه-آرمین جان اشاره خوبی کرد من خودم دو مدل مودم dlink داشته ام و ازشون راضی بودم صدر رد صد -  هر کدوم یکی دو سال روشن بودن بدون وقفه -انتخاب من بازهم D-link خواهدبود-

لینک به دیدگاه

درود

گرامی مودم ها که دماشون تا یک حد خاصی بالا میره و طبیعه هر قطعه ای الکترونیکی داغ میشه-دما فاکتور مهمی نیست -از نظر برد وایرلس هم توی توضیحات هر مودم رنج و فرکانس ذکر شده پس این هم نمیتونه فاکتور باشه چون دست خود مودم که نیست مثلا بیشتر از حد تایین شده عمل کنه-آرمین جان اشاره خوبی کرد من خودم دو مدل مودم dlink داشته ام و ازشون راضی بودم صدر رد صد -  هر کدوم یکی دو سال روشن بودن بدون وقفه -انتخاب من بازهم D-link خواهدبود-

سپاس از شما دوست عزیز بابت راهنمایی @};- :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دوست بزرگوار 

مودم دی لینک D-Link Wireless N150 ADSL2+ Router DSL-2730U/U1 یکی از بهترینهاست اینو یکی از همکاران که نمایندگی محصولات شبکه دارن تایید میکنن 

و به ترتیب TP-LINK وTENDA که واقعا مودمهای عالی هستند به نوبت / البته مودمهای حرفه ای سیسکو هم عالی هستند ولی خب چون امکاناتشون اینجا به درد نمیخوره خریدشون منطقی نیست 

هر مودمی هم که میخرین سعی کنین از سری N باشه :

حرف N در مودم های وایرلس مخفف Newest generation به معنی ((جدیدترین نسل)) می باشد . مودم های وایرلس سری N از سپتمبر سال ۲۰۱۰ وارد بازار شدن . مودم های وایرلس سری N

بهترین گزینه هم واسه استفاده خانگی ( خونه های نسبتا بزرگ ) و همینطور استفاده در شرکت ها و محیط های بزرگتر هستند . پوشش داخلی مودم های وایرلس سری N حدود ۲۵۰ فوت معادل با ۷۶٫۲ متر

و پوشش خارجی ۶۰۰ فوت معادل با ۱۸۲٫۸۸ متره مودم های وایرلس سری N می تونن اطلاعات رو با سرعت بیش 

بیش از ۶۰۰ مگا بیت بر ثانیه انتقال بدن !

حرف G  در مودم های وایرلس مخفف کلمه Good است

مودم های وایرلس سری G در حال حاضر در بسیاری از موارد قابل استفاده هستن و می تونن گزینه بسیار مناسبی واسه استفاده خانگی باشن . پوش داخلی مودم های وایرلس سری G حدود ۱۵۰ فوت معادل ۴۵٫۷۲ متر و پوشش خارجی

مودم های وایرلس سری G حدود ۹۱٫۴۴ متر هست

مودم های وایرلس  سری G می تونن اطلاعات رو با حداکثر سرعت ۱۲۸ مگا بیت در ثانیه انتقال بدن .

ویرایش شده توسط ATA_SE7EN
لینک به دیدگاه

دوست بزرگوار 

مودم دی لینک D-Link Wireless N150 ADSL2+ Router DSL-2730U/U1 یکی از بهترینهاست اینو یکی از همکاران که نمایندگی محصولات شبکه دارن تایید میکنن 

و به ترتیب TP-LINK وTENDA که واقعا مودمهای عالی هستند به نوبت / البته مودمهای حرفه ای سیسکو هم عالی هستند ولی خب چون امکاناتشون اینجا به درد نمیخوره خریدشون منطقی نیست 

هر مودمی هم که میخرین سعی کنین از سری N باشه :

حرف N در مودم های وایرلس مخفف Newest generation به معنی ((جدیدترین نسل)) می باشد . مودم های وایرلس سری N از سپتمبر سال ۲۰۱۰ وارد بازار شدن . مودم های وایرلس سری N

بهترین گزینه هم واسه استفاده خانگی ( خونه های نسبتا بزرگ ) و همینطور استفاده در شرکت ها و محیط های بزرگتر هستند . پوشش داخلی مودم های وایرلس سری N حدود ۲۵۰ فوت معادل با ۷۶٫۲ متر

و پوشش خارجی ۶۰۰ فوت معادل با ۱۸۲٫۸۸ متره مودم های وایرلس سری N می تونن اطلاعات رو با سرعت بیش 

بیش از ۶۰۰ مگا بیت بر ثانیه انتقال بدن !

حرف G  در مودم های وایرلس مخفف کلمه Good است

مودم های وایرلس سری G در حال حاضر در بسیاری از موارد قابل استفاده هستن و می تونن گزینه بسیار مناسبی واسه استفاده خانگی باشن . پوش داخلی مودم های وایرلس سری G حدود ۱۵۰ فوت معادل ۴۵٫۷۲ متر و پوشش خارجی

مودم های وایرلس سری G حدود ۹۱٫۴۴ متر هست

مودم های وایرلس  سری G می تونن اطلاعات رو با حداکثر سرعت ۱۲۸ مگا بیت در ثانیه انتقال بدن .

دروووود بر شما عطا جان با این توضیحات کامل :x :x نظر خودم هم روی dlink هست و اگه مشکل خاصی پیش نیاد همون dlink رو میخرم

لینک به دیدگاه

منtplink -td 8980 دارم عالیه

8980 به جیب بنده نمیخوره  :D :D

لینک به دیدگاه

سلام

میخوام مدل وای فای 4 پورته بخرم

بین دو مدل موجود در شهرستان موندم

D-Link DSL-2750U 4 Port Wireless ADSL2 Router

TP-Link 8961ND 300Mbps Wireless N ADSL2 Modem

بودجه 120 هزار تومان

اولویت هم کیفیت و قدرت وایفای هست که کل خونه رو پوشش بده

منزل دو طبقه هست و توسط مودم فعلی دهن مبارکمون مورد عنایت قرار گرفته

تو این رنج قیمت هم حالا 10 تومن بالا پایین تر اگر مورد بهتر تری سراغ دارید هم معرفی کنید

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز به نظر بنده زایکسل بگیرید خیلی بهتره

مارکش مرگ نداره کیفیتشم عالی هست

قیمت مودم هاش هم مناسب هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یکی از دوستان من دی لینک رو داشت خیلی تعریف می کرد و ظاهرا دو طبقه 90 متری رو کامل پوشش می داده(طبق گفته ایشون) .

بنده خودم 8951ND Tplink دارم در یک محیط 70 متری کاملا پاسخگوی نیازم هست.

از مودمهای Gnet هم تعریف شنیدم ولی خودم تست نکردم:

http://lioncomputer.ir/product/1833/Gnet%20AR3004%20-%202T2R%20%20Wireless%204%20Port%20Access%20point/

این دو مدل هم بد به نظر نمیان.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...