رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام دوستان من یه مودم adsl خوب میخام که واسه یه کاربر خانگی مناسب باشه

لطفا بهترین ها رو معرفی کنید قیمتشم بالای 50 تومن نباشه

ممنون

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام

من سال گذشته اين رو گرفتم البته يکي از دوستان از تهران برام فرستاد:

TP-Link

model:

TD-8811

سازگاري با همه شرکت هاي ارائه دهنده Adsl

lan - usb و ADSL2 و روتر دار

با گارانتي يک ساله در تهران 35000 تومان که قيمت اش هم خيلي مناسب هست

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من یه مودم adsl خوب میخام که واسه یه کاربر خانگی مناسب باشه

لطفا بهترین ها رو معرفی کنید قیمتشم بالای 50 تومن نباشه

ممنون

با سلام

دوست خوبمون اینترنت هم مودم خوبی معرفی کردن و مودم ASUS 602 هم تا به حال جواب خودشو خوب پس داده و قیمتش هم الان یه مقدار بالا رفته و شده حدود 48000 تومان .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست خوبمون اینترنت هم مودم خوبی معرفی کردن و مودم ASUS 602 هم تا به حال جواب خودشو خوب پس داده و قیمتش هم الان یه مقدار بالا رفته و شده حدود 48000 تومان .

موفق باشید

سلام قبلا چقدر بوده؟

لینک به دیدگاه

سلام قبلا چقدر بوده؟

با سلام

قبلا حدودا 45000 تومان بود .

لینک به دیدگاه

مودم VP100

3404_big.jpg

مودم VP100 یکی دیگر از محصولات کمپانی ASUS میباشد که مشخصات آن به شرح زیر میباشد :

Voice Features

2 FXS ports supporting two separate phone lines with independent telephone numbers

IP Telephony Protocols: SIP

Support for G.711, 729.a/b,G.723 & G.726 Codec

Voice Activity Detection (VAD) & Comfort Noise Generation (CNG)

Echo Cancellation: G.168

Power Outage Back-UP: PSTN Life Line - manufacture option

Fax/Modem Support: Auto-switch to G.711 for Fax

T.38 Fax Relay

Caller ID

Message Waiting INdicator

===

Telephony Interface

Signaling: Loop Start and Polarity Reversal

ringing Source: Internal, 5 REN: 2K feet Loops

DTMF Detection (RFC 2833)

===

Quality of Service (QoS)

Type-of-service (ToS) bit-tagging Diffserve

===

Network Protocols

SIP (Session Initiation Protocol) base compliance

===

Front Panel LED's

Power, WAN, LAN, Line1 & Line2

===

Device Management

IP Address: Static and DHCP, PPPoE

Software Download: TFTP/HTTP enable for remote firmware upgrade

Network Diagnostics: Local & Remote diagnostics

===

Environmental

Operating temperature 0°C to 40°C , non-operating

temperature -20°C to 50°C

Operating humidity 10 to 90% non-condensing, non-operating

EMI Certification: FCC Part 15 Class B, CB

Safety Certification: UL 1950, En 60950

humidity 5% to 95% non-condensing

Can accommodate co-branding with an operator's logo, if desired

===

تهیه و تنظیم : Ship Storm (حامد)

هرگونه سوال در مورد این مودم داشتید همینجا اطلاع دهید

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

من اطلاعاتم از Adsl بسیار ناچیز هست سوالی که من داشتم این هست که ایا می توان از مودم Asus Am602 به عنوان مودم Dial-up استفاده کرد؟

دوم من می خواستم بدانم در اول کار برای راه اندازی مودم (از خرید مودم تا بقیه ی چیزها ) چقدر خرج نیاز است؟

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

راستشو بخواید تاپیکی در مورد مودم ندیدم برای همین اینجا پست میدم

آقای حسینی این مودم گیگابایتی شما می فروشید درایور برای ویستا هم داره؟

لینک به دیدگاه

• 3 ماه بعد...
من اطلاعاتم از adsl بسیار ناچیز هست سوالی که من داشتم این هست که ایا می توان از مودم asus am602 به عنوان مودم dial-up استفاده کرد؟

دوم من می خواستم بدانم در اول کار برای راه اندازی مودم (از خرید مودم تا بقیه ی چیزها ) چقدر خرج نیاز است؟

سلام دوست عزیزم

از مودم adslنمیتوان بجای dial up استفاده کرد

مودم که هزینه جدا داره و بستگی به مدلش از 15 هزار تومان هست تا بگیر و برو بالا میرسه به همین مدل 602 که قیمتی حدود 50 هزار تومان داره هزینه سرویس اینترنت پرسرعت هم که جداست و بستگی به اون سرویسی دارید که میگیرید

پیروز و موفق باشید

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

این مودمی که تو سایت گذاشتید مودم lan هستش؟

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=477

یه سوال دیگه این مودم کارت شبکه داره یا باید اون رو هم جدا تهیه کنم.

ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام

این مودمی که تو سایت گذاشتید مودم lan هستش؟

http://www.lioncomputer.ir/index.php?product_id=477

یه سوال دیگه این مودم کارت شبکه داره یا باید اون رو هم جدا تهیه کنم.

ممنون.

این مودم هم لن داره و هم usb و بیشتر از طریق لن دوستان متصل میشن

لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

سلام جناب ship storm از مطالب مفیدتون خیلی خیلی ممنونم ! ای کاش این مبحث رو بیشتر باز کرده و ادامه میدادید ! راستش من در این زمینه ها اطلاعات چندانی ندارم و خواستم از حضورتون تقاضا کنم تا در حد امکان و بزبان ساده هر انچه مربوط به این مبحث میشه رو برای ما بگید ! و اما چند سوال از خدمت تون داشتم !

ایا مودم ها در سرعت اینترنت تاثیر گذارند ؟ توضیح بدید که موقع خرید باید به چه نکاتی توجه داشت ! ( بدون در نظر گرفتن قیمت ) !؟

سوال بعدی اینکه چه نکات و مواردی میتونه در بهینه تر شدن سرعت اینترنت موثر باشه ؟ این سوال رو کلی مطرح کردم تا هر گونه اطلاعات یا تجربه ای در این زمینه داشتید رو بیان بفرمایید ! مثلا اینکه نوع سیم کشی ساختمان یا نوع مودم و یا تعداد گوشی های تلفن متصل به خط ! یا اتصال گوشی تلفن به همون پریزی که مودم متصله و یا استفاده از اسپلینتر و ... ایا میتونن در سرعت اینترنت تاثیر گذار باشن و چقدر و خلاصه هر گونه راهنمایی در این زمینه ! رو لطف کنید و بیان بفرمایید !

مورد بعدی که میخواستم بپرسم اینه که ایا تنظیمات خاصی در ویندوز ها ( xp / vista 64 ) وجود داره که سرعت رو بهتر کنه ؟ یا بالعکسش ؟ همچنین در مورد تنظیمات اینترنت در ویستا هم توضیح بفرمایید !

و این که من یه مودم بنام huawei mt800 دارم که در داخل پک اون سی دی نرم افزاری وجود نداشت ! و الان یک سالی هستش که دارم ازش استفاده میکنم و هیچ گونه تنظیم خاصی رو نه در xp و نه در ویستا انجام ندادم و فقط یک کانکشن درست کردم و وصل شدم همین ! حالا با کمی تحقیق درنت با عکس هایی از تنظیمات این مودم مواجه شدم که من تا بحال با اونا برخورد نداشتم ! یا مثلا دیدم که بعضی گفته بودن باید vip یا .. رو تنظیم کرد ! ولی من هیچ یک از این کارارو نکردم ! حالا میخواستم بدونم ایا این تنظیمات مهم هستند یا در سرعت اینترنت تاثیر دارن ؟ و اگه دارن لطف کنید و کمی توضیح بدید که چیکار کنم !

مورد اخرم این که من قبلا از سرعت 512 استفاده میکردم و اکثر اوقات سرعتی بیشتر از اون و گاهی تا 700 رو داشتم ! ولی الان چند وقتیه که دارم از سرعت 1024 استفاده میکنم ( چون متصدی اون از اقوام نزدیکمه ) ولی متاسفانه در حال حاضر سرعتم حتی به 512 هم نمیرسه و همش زیره 400 هستش ! حالا میخوام بدونم ایراد کار کجاست و اینو هم اضافه کنم که اگه حتی موردی باشه که فقط از عهده شرکت توزیع کننده بر بیادم ! بازم مشکلی نیست و میتونم ردیفش کنم ! خلاصه این که هر کاری که ممکن باعث بهبود سرعتم بشه رو چه از نظر پی سی خودم و خونه و چه از نظر شرکت سرویس دهنده ! بیان کنید تا اعمال کنم !

شرمنده که سوالاتم طولانی و کمی شلوغ شدند ! چون در این زمینه کلی سوال و مشکل دارم و تا بحال نتونستم کسی رو پیدا کنم که کمکم کنه ! بازم هر گونه اطلاعات یا تجربه ای جز عرایض و سوالات من داشتید ! خوشحال میشیم که در اختیار جمع قرار بدید !احتمالا پاسخ هریک از سوالات حقیر بسیار طولانی و وقت گیر خواهند بود ! پس اگه قبول زحمت کنید و در هر نوبت به یکی از اونام پاسخ بدید ! بازم خیلی خیلی لطف کردید !! خلاصه اینکه راحت باشید و دستتونم درد نکنه !

با تشکر فراوان / فرامرز

ویرایش شده توسط بازنده
لینک به دیدگاه

معرفی مودم ASUS AM604

4828.jpg

4 built-in 10/100Base-TX switch ports

802.11g Wireless Access Point with WPA Support

High-speed Internet Access with ADSL 2*

Ease of Use with Quick Start Setup

Universal Plug and Play(UPnP) Compliant

Web-based Configuration, Management and Firmware Upgrade

مودم AM604 شرکت ASUS یکی دیگر از مودم های معروف شرکت ASUS میباشد که قابلیت های خوبی را ارائه کرده است.

این مودم با بهره گیری از 4 پورت LAN با مشخصه 10/100Mbps و بر مبنای Base-T طراحی شده است.

این مودم برای شبکه های کامپیوتری یک مودم خوب محسوب میشود زیرا مشخصه اتصالات آن بنحوی است که پاسخگوی محیط شبکه میباشد.

برخی از ویژگی های این مودم به شرح زیر میباشد :

پشتیبانی از ADSL2/2+, RE-ADSL

دارا بودن 4 خروجی LAN برای کارآیی بهتر در محیط های شبکه

بهترین کارکرد در دمای 0°C ~ 50°C

حداکثر دمای قابل تحمل : -40°C ~ 70°C

کارکرد در محیط های با رطوبت 5% ~ 95%

تهیه و تنظیم : Ship Storm (حامد)

هرگونه سوال در مورد این مودم داشتید همینجا اطلاع دهید

سلام و خسته نباشید

1- آیا مودم ASUS AM604 ، وایرلس دارد؟ متن AM604 و AM604g یکی است.

2- من دنبال یه مودم وایرلس میگردم ولی بردش خیلی واسم مهم است. لطفا بگین این مودم های وایرلسی که در موردشون توضیح دادین بردش چقدر است و چند متر جواب میدهد.

3- آیا میشه روی یک خط دو تا مودم ADSL نصب کرد؟

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا یک مودم با توجه به شرایط بنده معرفی کنید

یه شبکه خانگی هست که چند تا سیستم از طریق وایرلس متصل میشن و چند تا سیستم هم از طریق پورت لن . حالا من مودمی میخواستم که هم پورت لن داشته باشه و هم وایرلس باشه تا بتونم اینترنت رو رو همه شیر کنم .

البته فکر میکنم برای اینه هر سیستم بتونه بطور مستقیم اینترنت رو داشته باشه مودم باید روتر Router هم باشه اگه اینطور هست این رو هم به مشخصات مودم اضافه کنید و راهنمایی بفرمایید

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید

1- آیا مودم ASUS AM604 ، وایرلس دارد؟ متن AM604 و AM604g یکی است.

2- من دنبال یه مودم وایرلس میگردم ولی بردش خیلی واسم مهم است. لطفا بگین این مودم های وایرلسی که در موردشون توضیح دادین بردش چقدر است و چند متر جواب میدهد.

3- آیا میشه روی یک خط دو تا مودم ADSL نصب کرد؟

مودم مورد نظر وایرلس هست و برد این مودم ها طوریه که براحتی توی فضای یک خونه جواب میده البته فضای خوه که میگم خونه های معمول رو میگم نهخونه هایی که اندازه باغه

بردشون طوریه که باید امنیت رو هم برقرار کنید ورگنه امکانش هست که همسایه بغلی با یک سرچ زدن بتونه سیگنال رو دریافت کنه و از اینترنت شما استفاده کنه

روی یک فقط یک سرویس دهنده مجاز به ارئه خدمات هست و برای اینکه بخواین چند کامپیوتر رو وصل کنید به یک خط باید از مودم هایی که lan رو ساپورت میکنن و خصوصا مودم هایی که چند پورت lan دارند رو استفاده کنید

لینک به دیدگاه

با سلام

لطفا یک مودم با توجه به شرایط بنده معرفی کنید

یه شبکه خانگی هست که چند تا سیستم از طریق وایرلس متصل میشن و چند تا سیستم هم از طریق پورت لن . حالا من مودمی میخواستم که هم پورت لن داشته باشه و هم وایرلس باشه تا بتونم اینترنت رو رو همه شیر کنم .

البته فکر میکنم برای اینه هر سیستم بتونه بطور مستقیم اینترنت رو داشته باشه مودم باید روتر Router هم باشه اگه اینطور هست این رو هم به مشخصات مودم اضافه کنید و راهنمایی بفرمایید

با تشکر

ASUS AM604 گزینه خوبیه شما سیگنال رو بصورت وایرلس دریافت میکنید و بصورت lan به سایر سیستم ها ارسال میکنید

لینک به دیدگاه

سلام جناب ship storm از مطالب مفیدتون خیلی خیلی ممنونم ! ای کاش این مبحث رو بیشتر باز کرده و ادامه میدادید ! راستش من در این زمینه ها اطلاعات چندانی ندارم و خواستم از حضورتون تقاضا کنم تا در حد امکان و بزبان ساده هر انچه مربوط به این مبحث میشه رو برای ما بگید ! و اما چند سوال از خدمت تون داشتم !

ایا مودم ها در سرعت اینترنت تاثیر گذارند ؟ توضیح بدید که موقع خرید باید به چه نکاتی توجه داشت ! ( بدون در نظر گرفتن قیمت ) !؟

سوال بعدی اینکه چه نکات و مواردی میتونه در بهینه تر شدن سرعت اینترنت موثر باشه ؟ این سوال رو کلی مطرح کردم تا هر گونه اطلاعات یا تجربه ای در این زمینه داشتید رو بیان بفرمایید ! مثلا اینکه نوع سیم کشی ساختمان یا نوع مودم و یا تعداد گوشی های تلفن متصل به خط ! یا اتصال گوشی تلفن به همون پریزی که مودم متصله و یا استفاده از اسپلینتر و ... ایا میتونن در سرعت اینترنت تاثیر گذار باشن و چقدر و خلاصه هر گونه راهنمایی در این زمینه ! رو لطف کنید و بیان بفرمایید !

مورد بعدی که میخواستم بپرسم اینه که ایا تنظیمات خاصی در ویندوز ها ( xp / vista 64 ) وجود داره که سرعت رو بهتر کنه ؟ یا بالعکسش ؟ همچنین در مورد تنظیمات اینترنت در ویستا هم توضیح بفرمایید !

و این که من یه مودم بنام huawei mt800 دارم که در داخل پک اون سی دی نرم افزاری وجود نداشت ! و الان یک سالی هستش که دارم ازش استفاده میکنم و هیچ گونه تنظیم خاصی رو نه در xp و نه در ویستا انجام ندادم و فقط یک کانکشن درست کردم و وصل شدم همین ! حالا با کمی تحقیق درنت با عکس هایی از تنظیمات این مودم مواجه شدم که من تا بحال با اونا برخورد نداشتم ! یا مثلا دیدم که بعضی گفته بودن باید vip یا .. رو تنظیم کرد ! ولی من هیچ یک از این کارارو نکردم ! حالا میخواستم بدونم ایا این تنظیمات مهم هستند یا در سرعت اینترنت تاثیر دارن ؟ و اگه دارن لطف کنید و کمی توضیح بدید که چیکار کنم !

مورد اخرم این که من قبلا از سرعت 512 استفاده میکردم و اکثر اوقات سرعتی بیشتر از اون و گاهی تا 700 رو داشتم ! ولی الان چند وقتیه که دارم از سرعت 1024 استفاده میکنم ( چون متصدی اون از اقوام نزدیکمه ) ولی متاسفانه در حال حاضر سرعتم حتی به 512 هم نمیرسه و همش زیره 400 هستش ! حالا میخوام بدونم ایراد کار کجاست و اینو هم اضافه کنم که اگه حتی موردی باشه که فقط از عهده شرکت توزیع کننده بر بیادم ! بازم مشکلی نیست و میتونم ردیفش کنم ! خلاصه این که هر کاری که ممکن باعث بهبود سرعتم بشه رو چه از نظر پی سی خودم و خونه و چه از نظر شرکت سرویس دهنده ! بیان کنید تا اعمال کنم !

شرمنده که سوالاتم طولانی و کمی شلوغ شدند ! چون در این زمینه کلی سوال و مشکل دارم و تا بحال نتونستم کسی رو پیدا کنم که کمکم کنه ! بازم هر گونه اطلاعات یا تجربه ای جز عرایض و سوالات من داشتید ! خوشحال میشیم که در اختیار جمع قرار بدید !احتمالا پاسخ هریک از سوالات حقیر بسیار طولانی و وقت گیر خواهند بود ! پس اگه قبول زحمت کنید و در هر نوبت به یکی از اونام پاسخ بدید ! بازم خیلی خیلی لطف کردید !! خلاصه اینکه راحت باشید و دستتونم درد نکنه !

با تشکر فراوان / فرامرز

===

1- مودم ها تو سرعت تاثیر گذار هستند البته نه تو ایران که سرعت 512 یک رویا محسوب میشه :)

مودم های adsl2 ساپورت هم سرعت بیشتری رو دارند و هم اینکه کیفیت بهتری ما هنگام خرید مودم این نکنه رو دقت کنید که مدومی که میخرید adsl2 رو ساپورت کنه,پورت lan و usb رو داشته باشه که در مواقع لزوم بتونیم از هر دو استفاده کنیم و همچنین مارک و برند معتبری باشه که با اکثر شرکت ها ساطگار باشه مثل همین asus

=

2-میزان مسافت تا مرکز مخابرت,عدم وجود اختلال و نویز در سیستم سیم کشی ساختمان,کیفیت شرکت ارائه دهنده اینترنت

=

3-تنظیمات خاصی وجود نداره فقط شما با هره گیری از نرم افزار های دانلود منیجر میتونید از حداکثر سرعت خودتون هنگام دانلود استفاده کنید

=

4-اون تنظیمات vip مربوط میشه به شرکت سرویس دهنده و معمولا دست نمیزنن بهش چون بصورت پیشفرض میزارن باشه که کاربر دچار مشکل نشه و مهم نیست زیاد (بستگی به شرکتتون داره شرکتی مثل شاتل بصورت پیش فرض گذاشته و به این قسمت دست نزده ولی شرکتی مثل صبانت کد این قسمت رو عوض کرده که کاربر هم باید اون کد رو عوض کنه)

=

5-سرعت دانلود شما الان چقدره؟ اون مهمه مثلا موقع دانلود با نرم افزارهای دانلود منیجر شما 4 تا لینک فیلم با لینک مستقیم و قابلیت resume قرار دادید و زدید رو دانلود ببینید سرعت دانلودتون چقدره مثلا اینترنت 1 مابایت باید 128 کیلوبایت رو در ثانیه دانلود کنه به عبارتی اگه 1 ساعت سیستم رو بزارید روی دانلود باید 460 مگابایت رو دانلود کنید

لینک به دیدگاه

asus am604 گزینه خوبیه شما سیگنال رو بصورت وایرلس دریافت میکنید و بصورت lan به سایر سیستم ها ارسال میکنید

مودم چطوري سيگنال رو بصورت وايرلس دريافت ميكنه ؟ مگر خط تلفني كه رانژه شده باشه به مودم متصل نميشه و بعد از اونجا به لن و سيستم هاي وايرلس بده ؟

من ميخواستم مودم اينترنت رو هم به سيستم هاي ديگه از طريق وايرلس و هم از طريق لن بده . اين مودم اين امكان رو داره ؟

با تشكر

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام دوستان عزیز یک مودم ای دی اسل خوب تا مرز 70 80 توان می خواستم اگرم پایین تر بود بگید ؟

منتظرم

مویدات

رضا مقدم

لینک به دیدگاه

سلام !

پیشنهاد من :

Linksys Modem ADSL2 WAG54G2 = 92 tomn

Linksys Modem ADSL2 AM-300 = 45 tomn

بازنده

لینک به دیدگاه

سلام !

پیشنهاد من :

linksys modem adsl2 wag54g2 = 92 tomn

linksys modem adsl2 am-300 = 45 tomn

بازنده

درود :

من هم با جناب بازنده موافقم مودم های linksys در حال حاضر بهتر از همه هستند.

لینک به دیدگاه

من با خرید مودم گرون موافق نیستم چون خدمات اینترنتی ما در ایران یکی از یکی بدترن . از این رو یه دونه مودم asus 602 پیشنهاد میشه حدودا این مودم 46 تومانه

لینک به دیدگاه

Linksys Modem ADSL2 AM-300

من 5 ماه هست که بدون هیچ مشکلی از این مودم استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...