رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام...

میخواستم مودم سیستمم رو عوض کنم. تا 150 تومن ( 10 یا 15 تومن بالا/پایین) هم میتونم هزینه کنم...

خونه مونم ویلایی هست به مساحت حدودا 200 متر... دیوارهای اتاق هامون هم نسبتا کلفت هستند... لطف کنید طبق تجربه شما بگین چه مودمی بگیرم؟

ویرایش شده توسط zahra-sean
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

لینک به دیدگاه

من این روتر رو با یه مودم بهت میدم ...دوال بادنه ...دوتا 300 ... عالیه واقعا ...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38691

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مودم TP link TD-W8970 تا زیر 500/600 هیچ رقیبی نداره و بهترین انتخاب ممکن هست توی سایت های خارجی جستجو کنی و نظرات کاربران رو بخونی بسیار ازش راضی هستن

اینو به عنوان کسی عرض می کنم که یه مودم 900 تومنی خریدم و در کنارش هم تازگی همین TD-W8970 رو خریدم و باید بگم از W8970 راضی تر هستم!

لینک به دیدگاه

مودم TP link TD-W8970 تا زیر 500/600 هیچ رقیبی نداره و بهترین انتخاب ممکن هست توی سایت های خارجی جستجو کنی و نظرات کاربران رو بخونی بسیار ازش راضی هستن

اینو به عنوان کسی عرض می کنم که یه مودم 900 تومنی خریدم و در کنارش هم تازگی همین TD-W8970 رو خریدم و باید بگم از W8970 راضی تر هستم!

ممنون... حالا فرق 8970 با 8980 چیه که اینقدر اختلاف قیمت دارن؟

لینک به دیدگاه

8970 تو رنج 200 230 مودم عالیه به نسبت قیمتش کارای خوبی داره اگه بیشتر بتونی هزینه کنی گزینه های بهتری هم هست

لینک به دیدگاه

نه دیگه... هزینه اولیه من تا 150 بود... بخاطر همین 8980 و ایسوس N12 دارم همینقد هزینه میکنم...

من 2 تا چیز از مودم میخوام:

1- با نویز خطم مشکل نداشته باشه (البته خیلی زیاد هم نیست)

2- آنتن دهی وایرلسش قوی باشه... برای مثال تا فاصله 20-22 متری تا تلویزیون (بطور مستقیم و بدون مانع) افت آنت نداشته باشه...

لینک به دیدگاه

8980 تو فرکانس 5GHz کار میکنه

لطفا این فرکانس ها رو هم یه توضیخ کوچیک بدین... استفاده من موبایل و لپ تاپ هست...

و آیا اینکه 1-2-3 آنتنه بودن، تاثیر به سزایی بر مساحت و بُرد ساپورت مودم میزاره یا نه؟

لینک به دیدگاه

لطفا این فرکانس ها رو هم یه توضیخ کوچیک بدین... استفاده من موبایل و لپ تاپ هست...

و آیا اینکه 1-2-3 آنتنه بودن، تاثیر به سزایی بر مساحت و بُرد ساپورت مودم میزاره یا نه؟

خلاصه اش اینه

چون بیشتر وسایل خونه با فرکانس 2.4 کار میکنه برای اینکه تداخلی یموقع پیش نیاد میتونی ببری رو فرکانس 5 ولی یه سری مزایا و مشکلات داره ازجمله هرچی فرکانس بالا میره بردش کمتر میشه بجاش سرعت انتقال داده بیشتر میشه

لینک به دیدگاه

الان شما باشی، کدومو میگیری؟

http://www.emertad.com/network/1233-asus-dsl-n12-adsl-modem-router.html

http://www.takrayan.ir/fa/shop/detail122/TP-Link-Wireless-N-300Mbps-Gigabit-ADSL2-Modem-Router-TD-W8970

این ایسوس ـه خیلی رو فکرمه... آخه همه از مودم های ایسوس تعریف میکنن... :(

لینک به دیدگاه

اون n12 كه گذاشتين سرعتش ١٥٠ هست شما اگه ميخواي مودم آيسوس هم بگيري بايد n12u b1 بگيري كه سرعتش ٣٠٠ هست درهرصورت من پيشنهادم 8970 هست خودمم دنبالشم

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام داداش گلم

بهترین مودم بازار Cisco هشتش چرا که نویز امواجش کنترول شده هستش و کمتر خطرناکه و فایروال پویا داره و ی Manager خوب داره

لینک به دیدگاه

با اون  کاربری ای که  شما داری همون  مودم دی لینکی که گفتم  کارتونو  راه مندازه.

بیشتر  از  این اگه  هزینه کنین درسته  مودم  های  با امکانات  بیشتری  ممکنه  بخرین ولی آیا  بدرد  شما  می خوره  اون امکانات  اضافی؟

به نظر  من  پولتونو  دور نریزین همون  مودم های زیر 110  تومن که تو  بازار  هستو  بخرین  چون  با  کاربریی  که شما  دارین هیچ  فرقی با  مودم های  گرون  قیمت  واستون  نداره.

اینقدرم  وس واس به  خرج  ندین :laughing:

لینک به دیدگاه

با اون  کاربری ای که  شما داری همون  مودم دی لینکی که گفتم  کارتونو  راه مندازه.

بیشتر  از  این اگه  هزینه کنین درسته  مودم  های  با امکانات  بیشتری  ممکنه  بخرین ولی آیا  بدرد  شما  می خوره  اون امکانات  اضافی؟

به نظر  من  پولتونو  دور نریزین همون  مودم های زیر 110  تومن که تو  بازار  هستو  بخرین  چون  با  کاربریی  که شما  دارین هیچ  فرقی با  مودم های  گرون  قیمت  واستون  نداره.

اینقدرم  وس واس به  خرج  ندین :laughing:

آخه من نظرهای دیجی کالا رو خوندم... بعضیا میگن 2750 افت آنتن داره و گاها قطعی...

باز تو همون دیجی میگن این مدل ایسوس دنگ و فنگ داره...

ریویوهای newegg درباره x2000 رو خوندم که اصلا از هر 5تا، 3 نفر نظر منفی داشتن...

رو همون newegg نظرشون اکثرا رو 8970 مثبت بود...

x1000 رو هم هنوز نظر یا نقد خوب و مفصلی پیدا نکردم ازش...

موندم چیکار کنم واقعا...

لینک به دیدگاه

الان مثلا تو این نقد، نویسنده هم ایسوس داشته، هم 2750... میگه که:

N12U is way over 2750U just because of its stability in its wifi connection and over W8968 as well as it seems to be having problems with MTNL connection as its resulting into Disconnection

لینک نقد:

https://www.techenclave.com/community/threads/asus-dsl-n12u-b1-review.156039

لینک به دیدگاه

سلام داداشم

cisco linksys router X1000 بسیار عالی 2 باند داره که برای وایرلس خیلی عالیه پیشنهاد من همینه

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

قصد خرید یک کارت وایرلس pciexpress تا قیمته 150 تومن دارم و اولویته انتخابیم هم بردش هست نه تعداد و پهنای باند.

یکی از منتخبینم اینه

TP-LINK TL-WDN4800 N900

شما چی پیشنهاد میکنید؟

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

اکسترنال چرا نمیگیری؟

چون بردشون پایینه و سرعتشون هم معمولا نصبت به اینترنال هم قیمت پایین تره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...