رفتن به مطلب

Recommended Posts

به نظر من یه روتر بگیر وبا دانگل بهش وصل شو ...من اینو دارم خیلی خوبه ...میخوام ac66u بخرم و میخوام بفروشم ....یه دانگل یو اس بی هم میگیری واسه سیستمت که فک کنم 25 تومن باشه ...

دوال باند هم هست ...یعنی دوتا پهنای باند 300 بهت میده ...دوتا فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز ...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38691&st=0&p=455623

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

حدودا چقدر کاهش میده؟

بستگی به ساختشون داره. مثلا من یک کارت صدای گالاکسی داشتم که ده ثانیه سرعت بوت رو کم می‌کرد. برخی وقتها هم که به‌روزرسانی روی ویندوز نصب می‌شد کندتر از معمول بالا می‌آمد. روی چند تا مادر بورد دیگه هم آزمودم همین مشکل رو داشت. الان هم یک  کارت بی‌سیم لینک‌سیس دارم که با وجود معروفیتش سیستم رو کند بوت می‌کنه. ایسوس کارتهای توسعه‌ی بهتری می‌سازه. اگر یو‌اس‌بی نمی‌خوای البته.

لینک به دیدگاه

به نظر من یه روتر بگیر وبا دانگل بهش وصل شو ...من اینو دارم خیلی خوبه ...میخوام ac66u بخرم و میخوام بفروشم ....یه دانگل یو اس بی هم میگیری واسه سیستمت که فک کنم 25 تومن باشه ...

دوال باند هم هست ...یعنی دوتا پهنای باند 300 بهت میده ...دوتا فرکانس 2.4 و 5 گیگاهرتز ...

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=38691&st=0&p=455623

آخر قیمتتون چند؟

یک سوال خنده دار:از طریق لن هم میشه وصل شد دانگل نخرم؟در ضمن اون یکی لن کامپیوترم هم به مودم وصل باشه؟

ویرایش شده توسط gtx taitan II
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من بهتون کارت شبکه الفا رو پیشنهاد میکنم همه کارت ها 100mw تا 300mw هستند ولی کارت الفا 2000mw هست در دسته high gain قرار میگیره ارسالش حدودا 5 تا 10کیلومتر تست شده 

قیمت فقط 130 هزار تومن هست ! که همراه یک انتنن 9Dbi Omni و پایه اهن ربایی داخلش هست که میتونید دو عدد بخرید بشه 260 و راحت 4 کیلومتر در فضای بسته بتونید تبادل اطلاعات بکنید !

اگر نیاز به بند 5.4 دارید و البته از نوع Long Range باید از محصولات میکروتیک یا یوبی استفاده کنید که فاصله های 10 تا 15 کیلومتر رو تضمین میکنند و قیمت های 250 تا 300 دارند 

لینک به دیدگاه

من بهتون کارت شبکه الفا رو پیشنهاد میکنم همه کارت ها 100mw تا 300mw هستند ولی کارت الفا 2000mw هست در دسته high gain قرار میگیره ارسالش حدودا 5 تا 10کیلومتر تست شده 

قیمت فقط 130 هزار تومن هست ! که همراه یک انتنن 9Dbi Omni و پایه اهن ربایی داخلش هست که میتونید دو عدد بخرید بشه 260 و راحت 4 کیلومتر در فضای بسته بتونید تبادل اطلاعات بکنید !

اگر نیاز به بند 5.4 دارید و البته از نوع Long Range باید از محصولات میکروتیک یا یوبی استفاده کنید که فاصله های 10 تا 15 کیلومتر رو تضمین میکنند و قیمت های 250 تا 300 دارند

کارت شبکه ای که می گی pci هست یا pcie؟

لینک مشخصات بفرست لطفا!

اگر اختلاف ارتفاع باشه باز هم پوشش می ده؟

با گارانتی معتبر گیر می آد؟

سپاس

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کارت شبکه ای که می گی pci هست یا pcie؟

لینک مشخصات بفرست لطفا!

اگر اختلاف ارتفاع باشه باز هم پوشش می ده؟

با گارانتی معتبر گیر می آد؟

سپاس

کارت شبکه الفا دو عدد usb نیاز داره 

لینک مشخصات : http://www.alfa.com.tw/products_show.php?pc=34&ps=92

شما نیاز به دو انتن یکی به صورت ورتیکال و یکی هم به صورت وریزنتال دارید 

گارانتی نداره ! تا اونجا که یادم میاد یواشکی وارد میکردند ! ولی الان زیاد شده معمولا رادیو های وایرلس بالای 300 میلی وات برای داخل منزل ممنوع بوده ولی الفا از 1000 داره تا 3000 هزار که من مدل 2000 رو معرفی کردم

لینک به دیدگاه

کارت شبکه الفا دو عدد usb نیاز داره 

لینک مشخصات : http://www.alfa.com.tw/products_show.php?pc=34&ps=92

شما نیاز به دو انتن یکی به صورت ورتیکال و یکی هم به صورت وریزنتال دارید 

گارانتی نداره ! تا اونجا که یادم میاد یواشکی وارد میکردند ! ولی الان زیاد شده معمولا رادیو های وایرلس بالای 300 میلی وات برای داخل منزل ممنوع بوده ولی الفا از 1000 داره تا 3000 هزار که من مدل 2000 رو معرفی کردم

شماره فروشنده ایرو دارید که بفروشه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شماره فروشنده ایرو دارید که بفروشه؟

خودم دوست عزیز  :x  @};- 20 عدد دارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدل با قیمتاتون رو pm میکنید

awus036h v2 2000mw

180 هزار تومن همراه با جعبه لاکچری بهمراه وسایل زیر 

68523ff22961d4a7871db85c4960388fab28ec34

و پکیج بدون انتن اضافه و گیره خشابی و پایه انتن اهن ربایی درمیاد 145 تومن 

لینک به دیدگاه

awus036h v2 2000mw

180 هزار تومن همراه با جعبه لاکچری بهمراه وسایل زیر 

68523ff22961d4a7871db85c4960388fab28ec34

و پکیج بدون انتن اضافه و گیره خشابی و پایه انتن اهن ربایی درمیاد 145 تومن 

گارانتیش چیه؟داره یا به خاطر شرایطش نداره؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتیش چیه؟داره یا به خاطر شرایطش نداره؟

محصولی که من به شما میدم اصل هست ! اگر موارد که میگم رو رعایت کنید مشکلی پیش نمیاد ! بقیه محصولاتی که تو اینترنت هست تقلبی و فیک هست !

hqdefault.jpg

برد ابی اصل هست و از چیپست rtl8781 استفاده میکنه ! و برد سبر تقلبی هست !

موارد ! 

هیچوقت بدون انتن دستگاه رو به usb نزنید ! 

زمانی دستگاه به usb متصل هست انتن دستگاه رو باز نکنید و یا عوض نکنید و برای اینکار از usb جدا کنید و بعد اقدام به تعویض انتن بکنید !

دستگاه نیاز به دو پورت usb داره ! نباید اول یکی رو بزنید بعد بعدی یا اینکه هم زمان بزنید ! اول باید کابل usb رو از الفا جدا کنید و usb هارو به سیستم بزنید سپس microUSB رو به کارت الفا بزنید که مشکلی ایجاد نشه !

نرم افزاری :

در محیط درایور حتما باید قدرت دستگاه رو اروم اروم زیاد کنید ! 

ولتاژ دادن به انتن فقط زمانی لازم است که انتن شما از 12dbi بیشتر باشه یا انتن نیاز به قدرت بیشتری داشته باشه 

لینک به دیدگاه

اگه کابل های  شبکه سرعت بیشتری دارن و لگ هم ندارن ولی خب عیبشون همین دست و پاگیر بودنشونه ...

این محصولی که محمد جان دارن خیلی خوبه ...فقط به نظر زیادی زیاده ... :D :D :D  منظورم مصرفش برای کار های معمولیه ...

مال من 3 سال گارانتی داره و از دیجی کالا هم خریدم ...ولی خب گفتم چون میخوام مودم روتر بگیرم دارم میفروشمش ... :D :D :D

لینک به دیدگاه

اگه کابل های  شبکه سرعت بیشتری دارن و لگ هم ندارن ولی خب عیبشون همین دست و پاگیر بودنشونه ...

این محصولی که محمد جان دارن خیلی خوبه ...فقط به نظر زیادی زیاده ... :D :D :D  منظورم مصرفش برای کار های معمولیه ...

مال من 3 سال گارانتی داره و از دیجی کالا هم خریدم ...ولی خب گفتم چون میخوام مودم روتر بگیرم دارم میفروشمش ... :D :D :D

فرمودید بردش تو مکانه بسته چند متره؟

لینک به دیدگاه

خونه ی ما چهار طبقه س ...تا توی پارکینگ رو امتحان کردم بهم داد ...بازم یه پرس و جو میکنم ...

لینک به دیدگاه

سلام

دوستان من یه 15 روزی میشه از شرکت اسیاتک اینترنت گرفتم خطم روی 6 مگ بسته شده .بسته ی فعلیم شهاب 10 مگ هست.سرعتم دانلودم تو روز بهترین حالت هفصد کمش پانصد کیلوبیت تو ساعات رایگان روی 250 قفل میشه.

دیروز که بارون زد دانلود استریمم اومد روی 4000 یعنی 4 مگ.امروز هم شد 2000 .زنگ زدم شرکت مثل همیشه گفتن نویز داری مشکلم حل نشد.خودم دست به کار شدم سیم های منزل رو دستکاری کردم کلن داغون شد .الان تلفن خیش خیش میکنه دانلود استریمم شد 429 سرعت دانلودم شد 20 کیلو بیت. :(

فردا رفیقم برق کاره قراره بیاد واسم درست کنه.میخوام کل سیم کشی خونه رو عوض کنم نظر دوستان راجب نوع سیم چیه?

cat-5 خوبه؟صلا میخوام بدونم این کابل سرعت اینترنت منو افزایش میده .

راستی دوستان همسایه بغلیمون داره با سرعت  1.7 مگ با های وب دانلود میکنه و یکی دیگه با اسیا تک 1.3 مگ.اینو گفتم تا بدونید مشکل از سیم کشی خونه هست نه مخابرات.

ممنون میشم راهنماییم کنید.

9lwdb8px61if98rael6t.jpg

ویرایش شده توسط Intel Tec
لینک به دیدگاه

سلام

برای دوستانی که مشکل مشابه دارند : اول وارد تنظیمات مودم بشن  ! : 192.168.1.1 تو مرورگر وارد کنند

تو قسمت DSL Line Status این موارد چک بشه ! دقیقا نشون میده که خط تلفن مشکل داره یا نه !

SNR margin Upstream : هر چی بالاتر بهتر

SNR margin Downstream :هر چی بالاتر بهتر

Line Attenuation Upstream : هر چی دی سی بل پایین تری داشته باشه بهتره (استهلاک فرکانس خط رو نشون میده )

پیوست کردم عکسی از تنظیمات مودم خودم ! خط تلفن من تقریبا سالمه ! بهتر بود بالاتر باشه اما تو این رنج خوبه!

post-19178-0-36603600-1425669535_thumb.jpg

عکس شما هم دقیقا نشون میده که خط تلفن شما استهلاک بالایی داره ! حتما باید تعویض بشه ! یک سیم تلفن معمولی کاملا اینترنت ایران رو ساپورت میکنه ! نگرانی در مورده خرید سیم نداشته باشین !

قطعا با درست شدن موارد بالا سرعت اینترتت بیشتر میشه !

ویرایش شده توسط farzad4m
لینک به دیدگاه

پشتیبانی راست میگه خطت نویز داره خیلی خطت نویز داره یه دستگاهی چیزی نویز میندازه رو خططتون و بارون هم به سیم تلفن نفوذ کرده نویز دو برابر شده مگر سیم تلفن عایق نداره بارون نفوذ میکنه داخلش؟مودم رو سریعا ببر سره خط از اونجا دانلود استریمت رو چک کن ؟ سیتم تلفنتون خیلی مشکل داره که بارون نفوذ کرده داخلش الان اب داخل خط تلفن هست و تا اب بخار نشه نویز باقی هست

اون رفیق برق کار هم ولش کن زنگ بزن 117 خرابی تلفن تا بیان برات درستش کنن ی مامور میاد قشنگ سیم تلفن از جعبه تقسیم تا دم در خونت میکشه و مشکلت برطرف میشه

لینک به دیدگاه

یک راه قطعی داره اون هم مودم ببری سر خط اونجا چک کنید ببنیم وضعیت چطور می شه

حتی بعضی موقع ها عبور دو خطر تلفن کنار هم باعث نویز می شه

لینک به دیدگاه

امروز کل سیم کشی ساختمان رو عوض کردم مشکلم حل شد.

0ppmi6nw6nxspgxde3zc.jpg

لینک به دیدگاه

سلام وقت دوستان بخیر

قصد تهیه ی مودم ADSL ی رو دارم که فقط در مواقعی که برق میره خاموش می شه، یعنی بیست و چهار ساعته کار کنه و از این لحاظ دچار مشکل نشه.

چندین مودم زایکسل رو تجربه کردم که اصلاً خوب نبودند، بعنوان مثال اگر اشتباه نکنم Zyxel 660RU V2 مشکل عجیبی در کار برای بیش از مثلاً 6 ساعت داشت، کلا Wifi مودم از دسترس خارج می شد.

هر چند چراغش روی دستگاه مشکلی نداشت اما عملاً توسط هیچ دیوایس دیگری قابل شناسایی نبود.

و این جدیدی که اون هم تقریباً بعد از مدتی روشن موندن کارایی اولیه رو از دست می ده، به شکلی که تا قبل از ریست کردنش تقریباً سرعت اینترنت کاهش پیدا می کنه.

چه پیشنهاد می کنید؟

لینک به دیدگاه

سلام وقت دوستان بخیر

قصد تهیه ی مودم ADSL ی رو دارم که فقط در مواقعی که برق میره خاموش می شه، یعنی بیست و چهار ساعته کار کنه و از این لحاظ دچار مشکل نشه.

چندین مودم زایکسل رو تجربه کردم که اصلاً خوب نبودند، بعنوان مثال اگر اشتباه نکنم Zyxel 660RU V2 مشکل عجیبی در کار برای بیش از مثلاً 6 ساعت داشت، کلا Wifi مودم از دسترس خارج می شد.

هر چند چراغش روی دستگاه مشکلی نداشت اما عملاً توسط هیچ دیوایس دیگری قابل شناسایی نبود.

و این جدیدی که اون هم تقریباً بعد از مدتی روشن موندن کارایی اولیه رو از دست می ده، به شکلی که تا قبل از ریست کردنش تقریباً سرعت اینترنت کاهش پیدا می کنه.

چه پیشنهاد می کنید؟

سلام دوست عزیزم

دو آنتنه یا تک آنتنه ؟

بودجه شما چقدر هست ؟

ویرایش شده توسط eshraghi2012
لینک به دیدگاه

بنام خدا

درورد برشما

tp link w8970

اینم پیشنهاد خوبیه. شاید همینو گرفتم.

سلام دوست عزیزم

دو آنتنه یا تک آنتنه ؟

بودجه شما چقدر هست ؟

بودجه محدود نیست، اگه مودم امکان کنترل کامل کاربرها رو هم داشته باشه که عالی میشه. یعنی کنترل میزان پهنای باند مصرفی، یوزر و  پس جدا برای اتصال و ...

ویرایش: تعداد آنتن مهم نیست، آنتن جدا و 7dB دارم براش.

ویرایش شده توسط Abraham
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوستانی که این مودم رو دارن یا تجربه استفاده از اون رو،کیفیت و پوشش WIFI اون چطوره؟چون هیچ جای رسمی صحبت از قدرت و دامنه پوشش اون نشده.

اگه نکته/مشکل/مسئله و هر چیز خاصی هم داره ممنون میشم بیان کنید.

مودم ارزان قیمت میخوام اما از TP-Link به نوعی خوشم نمیاد چون اغلب محصولاتش یکی هستن صرفی با یه ظاهر متفاوت و کمی تغییرات.

@};-

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...