رفتن به مطلب

Recommended Posts

سلام من امتحان نکردم اینا رو ولی چون دیدم یه جا ارزونتر گفتم بهتون بگم

http://www.rastinbazar.com/Product_Info.aspx?id=335

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من با همین مودم با LTE چند روز پیش سرعت 6mb/s رو هم تجربه کردم ! (به طور معمول 4mb/s)

اما با 3g سرعت قطعا خیلی کمتر هست

ویرایش شده توسط rn4j1m1
لینک به دیدگاه

دوستانی که مودم سیم کارت خور دارن و تست کردن ممنون میشم مدل مودم  و سرعت دانلودشون رو هم بگن

لینک به دیدگاه

سلام من امتحان نکردم اینا رو ولی چون دیدم یه جا ارزونتر گفتم بهتون بگم

http://www.rastinbazar.com/Product_Info.aspx?id=335

مرسی دوست عزیز

لینک به دیدگاه

سلام من همین مدل رو دارم از خود ایرانسل 6 ماه پیش 220 خریدم
توی کرج با اینکه 3G هست سرعت دانلودم به 2 مگابایت هم میرسید
الان از طرف شرکت اینترنت بی سیم بهم دادن واین مودم دیگه به کارم نمیاد
خواستی بخری بهم پیام بده در حد آک هست 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان بنده  میخام یه مودم سیم کارت خور بخرم و از طرح شبانه 2 تا 6 صبح  ایرانسل استفاده کنم -البته adsl هم دارم ولی برای مخابراته و سرعت دانلودم بین 20 تا 30 کیلوبایته !!!!!  -متاسفانه محل ما 4g نداره و بنده هم گوشی اندرویدی ندارم -الان من این مودم رو انتخاب کردم به نظرتون خوبه  قیمتش 137 هستش بودجه بنده هم بین 150 تا 170هستش -حالا من این مودم رو بخرم سرعت دانلودم تا 300 کیلوبایت میره یا کمتره ؟ دوستان اگه برند بهتری میشناسن ممنون میشم معرفی کنن

3exs_untitled.jpg

درود

من از همین مدل دارم راضیم منطقه ما از دکل دوره و کلا موبایل آنتن دهی خوبی نداره اما سرعت دانلود حدود 1.5 الی 1.7 مگ هستش با 4g و آنت ثابت (بهتر از گوشی)

با 3G هم 1 مگ

خونه برادرم که 2تا کوچه پایین تره سرعتش 2.5 میشد

من از راستین بازار گرفتم 119 تومن

ارسال رایگان با یه سیم کارت و 10 تومن شارژ توش و 10 گیگ اینترنت هدیه 3 ماهه

این مودم فقط با سیم کارت ایرانسل کار میکنه ام میشه آنلاک کرد

لینک به دیدگاه

درود.

کارت شبکه usb در حال حاظر هست که در حد killer e2200 باشه و لگ ها رو کم کنه و خيلي گرون نباشه؟

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما @};- @};-

از دوستان و اساتید ممنون میشم به طور جامع توضیحاتی بدن که درگاه USB که تو بعضی از مودم ها هست چه کاربردهایی داره و چطور میشه ازش استفاده کرد؟

شاید کسایی مثل من هم باشن که نمیدونن و به دردشون بخوره.

مودم خودم 2 تا پورت USB داره. مدل مودم هم TP-Link TD-W8970 هست.

پیشاپیش از راهنمایی و توضیحاتتون ممنونم. :x

post-20705-0-37500700-1453386559_thumb.jpg

ویرایش شده توسط Adel Urmia
لینک به دیدگاه

ميشه دانگل هاي 3g رو بهشون وصل كرد و اينترنت رو از اونجا بگيرن..همچنين قابليت نصب هارد اكسترنال و شبكه كردنش رو دارن

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون @};-

دوستان اگه امکان داره یه اموزش هم بدین که چطور میشه این کارها رو کرد؟

لینک به دیدگاه

خب خودشم که تو عکس توضیح داده ...

ولی در کل ...

مودم های نسل جدید مجهز به یک یا دو پورت USB 2.0 یا USB 3.0  هستند ...

عمده ی کارشونم به شرح ذیل هست ...

1 - با استفاده از مودم چنتا کامپیوتر رو شبکه کنی و به پورت USB مودم پرینتر رو وصل کنی اینجوری همه ی دستگاههای متصل به شبکه حال چه با سیم و چه وایرلس میتونن از پرینتر استفاده کنند ...

2 - با استفاده از قابلیت file sharing میتونی داده های داخل هارد یا فلشت رو برای تمامی کسانی که از شبکه ی اون مودم استفاده میکنن به نمایش بزاری

3 - اگه مودمت قابلیت download master  داشته باشه که فقط تو مودم های ایسوس دیدم ...میتونی با وصل کردن هاردت به مودم ، دستور دانلود فایل های مورد نظرت رو از طریق رابط کاربری مودم بوسیله ی 192.168.1.1  بدی و کامپیوترت رو خاموش کنی ، در این زمان مودم خودش شروع به دانلود فایل ها میکنه و داخل هاردت ذخیره میکنه ... این فرآیند باعث جلوگیری از استهلاک کامپیوتر و لپ تاپ و باعث کاهش شدید مصرف برقت میشه .

4 - با قابلیت 3G/4G sharing میتونی اگه دسترسی به اینترنت خط تلفن نداشته باشی ، با وصل کردن دانگل 3g سیمکارت خور به درگاه USB ، اینترنت سیمکارتت رو برای خودت و بقیه به اشتراک بزاری .

ویرایش شده توسط MAHDI_VAMPIRE
لینک به دیدگاه

خودم تست نکردم

ولی شنیدم برای اینه که بهش هارد یا فلش وصل کنید و فایل های دانلودی رو در اونجا بریزید

لینک به دیدگاه

خب خودشم که تو عکس توضیح داده ...

ولی در کل ...

مودم های نسل جدید مجهز به یک یا دو پورت USB 2.0 یا USB 3.0  هستند ...

عمده ی کارشونم به شرح ذیل هست ...

1 - با استفاده از مودم چنتا کامپیوتر رو شبکه کنی و به پورت USB مودم پرینتر رو وصل کنی اینجوری همه ی دستگاههای متصل به شبکه حال چه با سیم و چه وایرلس میتونن از پرینتر استفاده کنند ...

2 - با استفاده از قابلیت file sharing میتونی داده های داخل هارد یا فلشت رو برای تمامی کسانی که از شبکه ی اون مودم استفاده میکنن به نمایش بزاری

3 - اگه مودمت قابلیت download master  داشته باشه که فقط تو مودم های ایسوس دیدم ...میتونی با وصل کردن هاردت به مودم ، دستور دانلود فایل های مورد نظرت رو از طریق رابط کاربری مودم بوسیله ی 192.168.1.1  بدی و کامپیوترت رو خاموش کنی ، در این زمان مودم خودش شروع به دانلود فایل ها میکنه و داخل هاردت ذخیره میکنه ... این فرآیند باعث جلوگیری از استهلاک کامپیوتر و لپ تاپ و باعث کاهش شدید مصرف برقت میشه .

4 - با قابلیت 3G/4G sharing میتونی اگه دسترسی به اینترنت خط تلفن نداشته باشی ، با وصل کردن دانگل 3g سیمکارت خور به درگاه USB ، اینترنت سیمکارتت رو برای خودت و بقیه به اشتراک بزاری .

ممنون از توضیحاتت دوست عزیز @};- @};-

لینک به دیدگاه

به پورت USB مودم میشه پرینتر رو وصل کرد و توی شبکه ازش استفتده کرد

کار رو خیلی راحت و آسون میکنه @};-

لینک به دیدگاه

کسی از دوستان میتونه راهنمایی کنه ؟

عزیز جان به نظر من فقط به مودمهای دی لینک فکر کن وبس.این 2740 رو خودم الان دارم.محشره.همه چیش عالیه مخصوصن آنت دهی.پسر همسایه مون خونشون 70 تا80 متر پایین تره ماست هر شب زنگ میزنه التماس میکنه میگه رمز مودمت چیه. =))  =))  =))

اگرم 2750 بگیری که چه بهتر پورت usb هم داره که در آینده خیلی کمکت میکنه.

لینک به دیدگاه

خودم تست نکردم

ولی شنیدم برای اینه که بهش هارد یا فلش وصل کنید و فایل های دانلودی رو در اونجا بریزید

به پورت USB مودم میشه پرینتر رو وصل کرد و توی شبکه ازش استفتده کرد

کار رو خیلی راحت و آسون میکنه @};-

ممنون از راهنمایی و توجهتون عزیزان @};- @};- @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تمام قابلیت هایی که دوستان گفتن رو میشه برای اکثر مودم ها فعال کرد ولی باید مودم رو jtag کنید و روش یک فریمور لینوکس بریزید کار ساده ای هست 

جی تگ کردن هم ساده هست نیاز به پروگرامر نداره یک برد اردوینو میخرید و با توجه به نوع مودم یا نت اینستال میکنید یا فریمور مخصوص رو میریزید 

البته اینم بگم 80% درصد مودم ها نیاز به جی تگ ندارن شما فریمور رو میتونید با دادن فایل جدید به مودم عوض کنید

به عنوان مثال اگر مودم شما پورت usb داشته باشه ولی قابلیت اصتال به  3g یا دانگل وایرلس جدا نداشته باشه مثلا بخواین یک دانگل وایرلس بهش وصل کنید یا مثلا دانگل 3g وصل کنید با اینکار میتونید 

لینک به دیدگاه

سلام

شاید این تجربه منم به درد دوستان بخوره. مودم بنده یه پورت لن داره و یه پورت usb. یعنی مودم بنده درحقیقت تک پورته هستش . ولی من ازش به عنوان مودم دو پورته برای اتصال به اینترنت استفاده میکنم. پورت لن رو زدم به کارت خوان مغازه و پورت usb رو زدم به کامپیوتر و برای اتصال به اینترنت ازش استفاده میکنم.

لینک به دیدگاه

درود! همون طور که توی خود عکس نوشته و دوستان هم لطف کردن

۱.استفاده از یک پرینتر برای تمام سیستمها

۲.پخش کردن فایلهای مدیا (فیلم،عکس،موسیقی،اسناد)از روی حافظه‌ای که متصل شده بر روی دیگر دستگاه ها مثل تلویزیون هوشمند یا اندوید باکس یا موبال تبلت و... که باعث میشه نیازی نباشه فایلها را مستقیم روی خود دستگاه کپی کنید

۳.اشتراک گذاری تمام محتویات حافظه‌ی متصل شده که بیشتر به درد شرکتها میخوره و مثلا میشه از روش آنتی ویروس ها را آپدیت آفلاین کرد

۴.دسترسی به فایلهای حافظه از محیطی خارج از منزل و از طریق اینترنت.میتونید وارد آرشیو بشید و فایلها رااز روش دانلود کنید حتی اگر در مسافتی بسیار دورتر باشید که این خودش نیاز به دسترسی فیزیکی را از بین می‌برد

۵.دانلود خودکار فایلها روی حافظه؛همانطور که اشاره شد مودمهای یا روترهای ایسوز و البته برخی مدلهای جدید تی‌پی‌لینک(سری آرچر)دارای این ویژگی هستند

۶. خنده دار ترین مورد،شارژ هر وسیله‌ای که پورت یو‌اس‌بی میخوره:) البته سرعت شارژش کمه و پیشنهاد میشه این کار را نکنید

لینک به دیدگاه

هارد رو که به usb وصل می کنید سرعتش خیلی کمه، ترانسفر د در حد 1 مگ

Sent from my C6903 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

هارد رو که به usb وصل می کنید سرعتش خیلی کمه، ترانسفر د در حد 1 مگ

Sent from my C6903 using Tapatalk

روی usb memory هم به مین شکل هست یا سرعت اون بالاتر هست ؟

لینک به دیدگاه

سلام جای دیگه پرسیدم کسی راهنمایی نکرد،مودم 4g میخوام گیرندگی عالی با وای فای همین

البته امکانات اضافی ازش نمیخوام که قیمتش بالا بره.

ویرایش شده توسط Mohsenbike
لینک به دیدگاه

تمام قابلیت هایی که دوستان گفتن رو میشه برای اکثر مودم ها فعال کرد ولی باید مودم رو jtag کنید و روش یک فریمور لینوکس بریزید کار ساده ای هست 

جی تگ کردن هم ساده هست نیاز به پروگرامر نداره یک برد اردوینو میخرید و با توجه به نوع مودم یا نت اینستال میکنید یا فریمور مخصوص رو میریزید 

البته اینم بگم 80% درصد مودم ها نیاز به جی تگ ندارن شما فریمور رو میتونید با دادن فایل جدید به مودم عوض کنید

به عنوان مثال اگر مودم شما پورت usb داشته باشه ولی قابلیت اصتال به  3g یا دانگل وایرلس جدا نداشته باشه مثلا بخواین یک دانگل وایرلس بهش وصل کنید یا مثلا دانگل 3g وصل کنید با اینکار میتونید 

ممنون دوست عزیز. اینارو بلد نبودم و خیلی مفید بود. واقعا لطف کردی @};- @};-

سلام

شاید این تجربه منم به درد دوستان بخوره. مودم بنده یه پورت لن داره و یه پورت usb. یعنی مودم بنده درحقیقت تک پورته هستش . ولی من ازش به عنوان مودم دو پورته برای اتصال به اینترنت استفاده میکنم. پورت لن رو زدم به کارت خوان مغازه و پورت usb رو زدم به کامپیوتر و برای اتصال به اینترنت ازش استفاده میکنم.

اینم کار جالبیه که نمیدونستم. ممنون که تجربه تون رو با ما به اشتراک گزاشتین @};- @};-

درود! همون طور که توی خود عکس نوشته و دوستان هم لطف کردن

۱.استفاده از یک پرینتر برای تمام سیستمها

۲.پخش کردن فایلهای مدیا (فیلم،عکس،موسیقی،اسناد)از روی حافظه‌ای که متصل شده بر روی دیگر دستگاه ها مثل تلویزیون هوشمند یا اندوید باکس یا موبال تبلت و... که باعث میشه نیازی نباشه فایلها را مستقیم روی خود دستگاه کپی کنید

۳.اشتراک گذاری تمام محتویات حافظه‌ی متصل شده که بیشتر به درد شرکتها میخوره و مثلا میشه از روش آنتی ویروس ها را آپدیت آفلاین کرد

۴.دسترسی به فایلهای حافظه از محیطی خارج از منزل و از طریق اینترنت.میتونید وارد آرشیو بشید و فایلها رااز روش دانلود کنید حتی اگر در مسافتی بسیار دورتر باشید که این خودش نیاز به دسترسی فیزیکی را از بین می‌برد

۵.دانلود خودکار فایلها روی حافظه؛همانطور که اشاره شد مودمهای یا روترهای ایسوز و البته برخی مدلهای جدید تی‌پی‌لینک(سری آرچر)دارای این ویژگی هستند

۶. خنده دار ترین مورد،شارژ هر وسیله‌ای که پورت یو‌اس‌بی میخوره :) البته سرعت شارژش کمه و پیشنهاد میشه این کار را نکنید

ممنون از توضیحاتتون. مورد 2 و 4 به من میتونه کمک کنه. @};- @};-

مورد 4 رو چطور میشه ازش استفاده کرد؟ یعنی چطور میشه از راه دور با مودم ارتباط برقرار کرد؟ ممنون میشم یه توضیحی هم در این مورد بدین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چه جالب من فكر ميكردم براى بك اپ گرفتن از اطلاعان مودمه

لینک به دیدگاه

راستش اسم این قابلیت FTP Server هست و در هر برند و مدلی نحوه‌ی تنظیم کردنش تفاوت داره اما برای من که مودم ایسوز دازم در سربرگ USB Application قسمتی داره که مربوط به تنظیمات DDNS و FTP Server هستش اما در مورد مودم شما باید دنبالش بگردید.تاچند روز دیگه که برگردم میتونم اسکرین‌شات هم قرار بدم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...