رفتن به مطلب

Recommended Posts

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

سلام.من منظقه رودهن هستم یه دوماهی میشه اینجا ایرانسل 3G شده.دانلود من موقعی که انتن فوله 800 کیلوبایته.مال رفیقم که یه 1 کیلومتری به انتن نزدیک تره 3مگابایته.من تو خونش امتحان کردم بازم سرعت دانلودم 800 تا بود.مدل گوشی اون اس 6 ادج ومال من گلکسی کوره  ممکنه ربطی به گوشی داشته باشه؟یا سیم کارت ؟سیم کارت من مال 3 یا 4 سال پیشه اما مال اون تازه گرفته.ممنون میشم کسی جواب بده

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون که راهنمایی کردین ... ولی فکر میکنم TP-LINK TD-W8960N هم کارم راه بندازه !!

و قیمتش نسبت به اون مدل ایسوز کمتره و فکر میکنم زیاد فرقی ندارن

این USB مودم هم دقیق متوجه نشدم واسه چیه

نظرتون چیه در مورد TP-LINK TD-W8960N

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

یه مودم بدون وای فای تک پرت تهیه کن 

یه روتر - اکسس پوینت بهش وصل کن وای فای رو با اکسس پوینت بده 

خیلی بهتر جواب میده برای گیم

کلا مودم هایی که وایفای دارن به خاطر باعث لگ داخل بازی میشن  نصف پردازنده داده میشه به DSL و باقی برای وای فای استفاده میشه ولی توی مودم معمولی بدون وای فای و تک پورت کل پردازش برای DSL استفاده میشه 

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون بابت راهنمایی ولی

چیزی مثل http://www.digikala.com/Product/DKP-73995/?utm_source=WebWidget&utm_medium=AlsoBougth&utm_campaign=product#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/ بهتر نیست؟؟؟!!!!!!!!

بعدش مگه تو پنگ فرق داره هر مدلی؟!!!!!!!

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

نادر جان سرعت دانلود که تغییر ایجاد نشده شده ؟؟

و این که پینگ چطور ؟؟؟

چون تو امازون یکی از این که با تعویض مودم به این مدل پینگ و سرعتش بدترشده نوشته بود

لینک به دیدگاه

نادر جان سرعت دانلود که تغییر ایجاد نشده شده ؟؟

و این که پینگ چطور ؟؟؟

چون تو امازون یکی از این که با تعویض مودم به این مدل پینگ و سرعتش بدترشده نوشته بود

نمی دونم داستان چیه پینگ من بهتر شده شاید مخابرات بهتر شده ولی از هر مودمی که خریدم این بهتر بوده تا حالا هنگ نکرده 

سرعت دانلود بدتر نشده همون که بود

از نظر صفحه باز کردن کمی بهتر شده اما قبلا پینگ من این نبود نمی دونم چی شده اینقدر پایین اومده چند وقته

1395_02_14_15h10_54.png

چند گزینه در مورد پکت لاست پینگم داره اینا هستن نمی دونم چی هستن فقط

1395_02_14_15h15_11.png

لینک به دیدگاه

دادا این پورت adsl و اون چهار تا زرده چه فرقی دارن ؟ :دی

orginal_1455622255_N14U%20-%2004.jpgیکی هستن دیگه همه شون lan هستن برا چی جدا هستن؟

راستی وای فای رو میشه راحت رمز گزاشت و دیگه رمزش با خاموش روشن شدن مودم پاک نشه ؟؟ ( چون مودم مزخرف الانم این مشکل رو داره! )

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دادا این پورت adsl و اون چهار تا زرده چه فرقی دارن ؟ :دی

orginal_1455622255_N14U%20-%2004.jpgیکی هستن دیگه همه شون lan هستن برا چی جدا هستن؟

راستی وای فای رو میشه راحت رمز گزاشت و دیگه رمزش با خاموش روشن شدن مودم پاک نشه ؟؟ ( چون مودم مزخرف الانم این مشکل رو داره! )

دادا اون اولیه dsl نوشته سوکت تلفن بهش میخوره .. لن نیس.. الان تو تصویر شاید در نگاه اول یکی به نظر بیان ولی نیستن یکی

بله وای فای رو به سادگی یبار رمز میدید و راحت... اون چهار تا لن هم برا اینه که یه تعداد یوزر بتونن همزمان استفاده کنن. همچنین با هم شبکه میشن وقتی به مودم وصل باشن با کابل یا وای فای

لینک به دیدگاه

دادا اون اولیه dsl نوشته سوکت تلفن بهش میخوره .. لن نیس.. الان تو تصویر شاید در نگاه اول یکی به نظر بیان ولی نیستن یکی

بله وای فای رو به سادگی یبار رمز میدید و راحت... اون چهار تا لن هم برا اینه که یه تعداد یوزر بتونن همزمان استفاده کنن. همچنین با هم شبکه میشن وقتی به مودم وصل باشن با کابل یا وای فای

راس میگیین =)) =)) =))

ممنون

راستی تعداد زیاد lan  باعث نمیشه برای گیم و پینگ مشکل داشته باشه ؟؟

میگم شما تست کردین این مدل رو ؟؟؟ تایید میکنین ؟ با اکثریت ارا برم برای خرید؟ :D

لینک به دیدگاه

تعداد پورت ها یکی از مزایای مودم هست که در موارد خاص باعث میشه در شرکت ها و دفترها نیازی به تهیه مودم اضافی نباشه.

اما اینکه در سرعت تاثیر داره یا نه باید گفت ، شما تا زمانی که تنها از یک پورت لن استفاده می کنید(یعنی اینترنت رو از طریق lan به اشتراک نگذاشته اید)، تفاوت سرعتی را نخواهید داشت.

این مودم که دوستمون هم تهیه کردند، تو رنج قیمت خودش مودم خوبی هست:

http://lioncomputer.ir/product/7620/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85+%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D9%84+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+DSL-N14U/

و همچنین:

http://www.digikala.com/Product/DKP-73995/?utm_source=WebWidget&utm_medium=AlsoBougth&utm_campaign=product#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

تفاوت خاصی بینشون نیست

لینک به دیدگاه

تعداد پورت ها یکی از مزایای مودم هست که در موارد خاص باعث میشه در شرکت ها و دفترها نیازی به تهیه مودم اضافی نباشه.

اما اینکه در سرعت تاثیر داره یا نه باید گفت ، شما تا زمانی که تنها از یک پورت لن استفاده می کنید(یعنی اینترنت رو از طریق lan به اشتراک نگذاشته اید)، تفاوت سرعتی را نخواهید داشت.

این مودم که دوستمون هم تهیه کردند، تو رنج قیمت خودش مودم خوبی هست:

http://lioncomputer.ir/product/7620/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85+%D8%A7%DB%8C+%D8%AF%DB%8C+%D8%A7%D8%B3+%D8%A7%D9%84+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+DSL-N14U/

و همچنین:

http://www.digikala.com/Product/DKP-73995/?utm_source=WebWidget&utm_medium=AlsoBougth&utm_campaign=product#!/displaycomment-0/page-1/sort-date/tab-comments/

تفاوت خاصی بینشون نیست

این دو تا کدوم بهتره ؟

دلیل؟

لینک به دیدگاه

اولیه که در لیون موجوده

بروز تره، و حافظه بیشتری داره.

ویرایش شده توسط dmcmrk
لینک به دیدگاه

داداش فقط خیلی وسواس به خرج ندید. منتتهی من مدل linksys wag120N داشتم و اصلن راضی نبودم.. مثل آب خوردن هم هک میشه .. خودم هکش کردم :)

بحث امنیت مودم رو هم بد نیس تو پارامترها بیارید البته پارامتر سوم چهار مثلن

لینک به دیدگاه

سلام  @};-

آقا مودم asus بگیر لذتشو ببر بدون دوشواری ! من زاکسل داشتم ، تی پی لینک هم داشتم و دارم و ۱ سال هم هست ایسوس گرفتم ، ایسوس به هیچ عنوان با wps روشن هک نشد ولی اون دوتای دیگه هک شدن و همینطور مودمای تی پی لینک  اکثرا مشکل فریمور دارن و اذیتشون زیاده. منوی تنظیمات ایسوس هم که دیگه حرفی واسه گفتن نمیزاره از بس کامله.

لینک به دیدگاه

عزیزان مودم ایسوس معرفی کردن که بسیار هم خوب هست اما نکته بدی که وجود داره این هست قدرت انتن مودم ها 2dbi هست که همین باعث افت برد وای-فای میشه

من پیشنهادمD-Link DSL-2750U  با دو انتن با قدرت 5dbi و همین طور پورت USB که می تونید هارد و فلش هاتون رو توی وای-فای شیر کنید

که من تجربه این کار داشتم و از فلش 4 گیگ گرفته تا یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی انجام دادم بدون مشکل...

از نظر قیمت هم کاملا با بودجه شما همخوانی داره...

http://www.digikala.com/Product/DKP-5289/D-Link-DSL-2750U-New-N300-ADSL2-Wireless-Router/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%8A%E2%80%8C%D8%B3%D9%8A%D9%85-%D8%AF%D9%8A-%D9%84%D9%8A%D9%86%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%D9%8A-ADSL2-%D9%85%D8%AF%D9%84-DSL-2750U-New/keyword-2750

لینک به دیدگاه

راستی هواوی hg532e هم نگیر.. کلن بنظرم ایسوسی که دوستان گفتن خوب باشه..

لینک به دیدگاه

اولیه که در لیون موجوده

بروز تره، و حافظه بیشتری داره.

داداش فقط خیلی وسواس به خرج ندید. منتتهی من مدل linksys wag120N داشتم و اصلن راضی نبودم.. مثل آب خوردن هم هک میشه .. خودم هکش کردم :)

بحث امنیت مودم رو هم بد نیس تو پارامترها بیارید البته پارامتر سوم چهار مثلن

سلام  @};-

آقا مودم asus بگیر لذتشو ببر بدون دوشواری ! من زاکسل داشتم ، تی پی لینک هم داشتم و دارم و ۱ سال هم هست ایسوس گرفتم ، ایسوس به هیچ عنوان با wps روشن هک نشد ولی اون دوتای دیگه هک شدن و همینطور مودمای تی پی لینک  اکثرا مشکل فریمور دارن و اذیتشون زیاده. منوی تنظیمات ایسوس هم که دیگه حرفی واسه گفتن نمیزاره از بس کامله.

عزیزان مودم ایسوس معرفی کردن که بسیار هم خوب هست اما نکته بدی که وجود داره این هست قدرت انتن مودم ها 2dbi هست که همین باعث افت برد وای-فای میشه

من پیشنهادمD-Link DSL-2750U  با دو انتن با قدرت 5dbi و همین طور پورت USB که می تونید هارد و فلش هاتون رو توی وای-فای شیر کنید

که من تجربه این کار داشتم و از فلش 4 گیگ گرفته تا یک هارد اکسترنال 1 ترابایتی انجام دادم بدون مشکل...

از نظر قیمت هم کاملا با بودجه شما همخوانی داره...

http://www.digikala.com/Product/DKP-5289/D-Link-DSL-2750U-New-N300-ADSL2-Wireless-Router/%D9%85%D9%88%D8%AF%D9%85-%D8%B1%D9%88%D8%AA%D8%B1-%D8%A8%D9%8A%E2%80%8C%D8%B3%D9%8A%D9%85-%D8%AF%D9%8A-%D9%84%D9%8A%D9%86%DA%A9-%D8%B3%D8%B1%D9%8A-ADSL2-%D9%85%D8%AF%D9%84-DSL-2750U-New/keyword-2750

راستی هواوی hg532e هم نگیر.. کلن بنظرم ایسوسی که دوستان گفتن خوب باشه..

خیلی ممنونم از دوستان گرامی @};- @};- @};-

دوستان این روش ه.ک اینا چطوره ؟؟؟؟ اگه میشه همین جا یا تو پی ام بگین @};-

من D-Link DSL-2740U دارم. باهاش حال نمی کردم، رفتم پاساژ ایران ASUS DSL-N14U خریدم.

همین الآن برگشتم!

zabwk2rl392ts0q3ud13_thumb.jpg

از نظر طرّاحی، کیفیت، رابط کاربری و آپدیت، قطعاً ASUS بهتره.

حالا Setup کنم ببینم Ping و Speed هم بهبود پیدا می کنه یا نه.

مبارک باشه چند خریدین ؟

منم نظرم رو همین هستش

نتیجه چی شد دوست گرامی؟؟؟

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

یکم بد آموزی داره :)

منتهی تو یوتیوب بزنید... وانقد بیاد نتیجه که حالتون بد بشه ^_^

لینک به دیدگاه

با سلام و احترام

لطفا یک روتر مودم ADSL تا سقف 150 تومان معرفی کنید که از هر لحاظ بهتر از هم رده های خودش باشه .

از اینکه وقت میذارید ممنونم .

@};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-  @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

بصورت کلی اسوس و دلینک پیشنهاد میشه

بیشتر توضیح بدید تا دقیقتر راهنمایی کنند دوستان

لینک به دیدگاه

سلام .

ASUS DSL-N14U   بهترین چیزیه که میشه گرفت . هم آنتن قابل جدا شدن داره و هم قابلیت دانلود مستقیم روی فلش و هارد . میفیت خوبی داره . منوی خوبی داره . برای یکی از دوستانم گرفتم که خیلی راضی هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...