رفتن به مطلب

Recommended Posts

درود

دو سه سال پيش ليستی از برخی مودم‌های دارای چیپ برادکام در فروم همسایه تهیه کرده بودم که می‌تونین رویت کنین: (پست دوم) البته بعد از اون فرصت آپدیتش رو نداشتم...

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=718554&p=8820513&viewfull=1#post8820513

همچنین اولویت شما مهم هست، با قاطعیت عرض کنم خدمتتون که مودم‌های 70 الی 220 تومنی بازار تفاوت معناداری باهم نمی‌کنن و نباید درگیر مسائل پیچیده باشین، چیپست برادکام هم معجزه نمی کنه و بنده شخصا در مواردی دیدم که بسیار ضعیف‌تر از چیپ‌های دیگر بوده... ( سقف بودجه، برد آنتن، تعداد پورت، امکانات مختلف و ... اگر براتون مهم هست لیست کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد)

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

اگه مودم خوش قیمت با امکانات خوب و همچنین گارانتی عالی می خواین من مودم totolink nd300 را پیشنهاد میکنم. 

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، farooq گفته است :

راجب چیپستش که کلی تحقیق کردم و  عینه به چشم خودم دیدم که فرقش چقدر زیاده با مودم  دی لینک 2790  و بسیار قویتر از مودم  دی لینک 2790 هستش

,و پینگ 4.2.2.4 برای من  131 بود  و پینگ  8.8.8.8 هم  91 بود  و اگر نظر منو بخای همین  مودم  9970 از دیجی کالا بخر  که مودم فوق العاده خوبیه و قبل خرید هم نظر خریداراشو بخون ببین که چقدر راضی هستن از این مودم

ممنون که وقت گذاشتید ولی الان پینگ من با یک مودم 8901 تی پی لینک بین 90تا 100 است 

در 3 ساعت قبل، EHSANRF گفته است :

درود

دو سه سال پيش ليستی از برخی مودم‌های دارای چیپ برادکام در فروم همسایه تهیه کرده بودم که می‌تونین رویت کنین: (پست دوم) البته بعد از اون فرصت آپدیتش رو نداشتم...

http://forum.p30world.com/showthread.php?t=718554&p=8820513&viewfull=1#post8820513

همچنین اولویت شما مهم هست، با قاطعیت عرض کنم خدمتتون که مودم‌های 70 الی 220 تومنی بازار تفاوت معناداری باهم نمی‌کنن و نباید درگیر مسائل پیچیده باشین، چیپست برادکام هم معجزه نمی کنه و بنده شخصا در مواردی دیدم که بسیار ضعیف‌تر از چیپ‌های دیگر بوده... ( سقف بودجه، برد آنتن، تعداد پورت، امکانات مختلف و ... اگر براتون مهم هست لیست کنید تا بهتر بشه راهنمایی کرد)

بیشتر نظرم خرید یک مودم که از مودم 3g ساپرت کنه و شبکه شخصی انتقال داده و دو آنته باشد

لینک به دیدگاه

درود. بنده یک عدد d-link2740u دارم که چند سالی میشه ازش استفاده میکنم راضی ام.

فقط اخیرن که مودم 24 ساعته روشن هست یک عیب دارد که هر 3 یا 4 روز دیگه فای فاش از کار میوفته یعنی باید مودم رو خاموش روشن کنی تا درست بشه و من فریم ور مودم رو به درستی به آخرین فریم وری که داخل سایت سازنده بود آبدیت کردم حالا نمیدونم فریم وره کار رو خراب کرد یا کلا همشون همین طوری ان.

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/19, 17:17:12، ATER گفته است :

خارج از تاپیک

من اطلاعاتم در رابطه با  شبکه تقریبا 0 هست ، شما لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم.

مودمی / روتر و..  برای نت خونه میخوام اینی که دارم خیلی طول میده بعد از خاموش روشن کردن تا وصل بشه ، 

برای بازی هم میخوام چیزی باشه که پینگ رو زیاد نکنه و..

,ولی wifi تعداد پورت های لنی که میده   اصلا برام مهم نیست فقط با یک کابل لن وصل میکنم به سیستم و میرم تو نیست (اکثرا بازی آنلاین)

پیشنهاد شما چی هست ؟

ایسوس ها و بعضی مدل های بالارده TP link سرعت لود خوبی دارن SNR بالایی هم میدن. قطعی از جفتشون هم ندیدم. تندا کند هست.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

سلام دوستان مدل مودم تا قیمت حدود ۱۵۰ هزار تومان لازم داشتم برای دوستم و اینکه شرایط خوب باشه مدل تی پی لینک و ایسوس مدنظر هست و اینکه نویزگیر هم داشته باشه بعضی‌ها گفتن مدل های ایسوس خوب هستن خودم تی پی لینک دارم و راضی هستم ممنون  قیمت هم همین حدود

لینک به دیدگاه

به روزرسانی پایانی:

مودم تعویضی صبح دیروز به صورت سالم و با عملکردی عادی به دستم رسید.

با تشکر از گارانتی سازگار

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/22, 00:32:49، ali-gsxr گفته است :

درود. بنده یک عدد d-link2740u دارم که چند سالی میشه ازش استفاده میکنم راضی ام.

فقط اخیرن که مودم 24 ساعته روشن هست یک عیب دارد که هر 3 یا 4 روز دیگه فای فاش از کار میوفته یعنی باید مودم رو خاموش روشن کنی تا درست بشه و من فریم ور مودم رو به درستی به آخرین فریم وری که داخل سایت سازنده بود آبدیت کردم حالا نمیدونم فریم وره کار رو خراب کرد یا کلا همشون همین طوری ان.

سلام این مشکل بر می گردد به سخت افزاری بهتر است مودم رو باز کنید و یه دونه از خازن‌های داخل مودم باد کرده اون رو عوض کنید من این مشکل رو داشتم بعد از یک مدت خراب شد و دیگه ارزش تعمیر ندارد 

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، ali m گفته است :

سلام این مشکل بر می گردد به سخت افزاری بهتر است مودم رو باز کنید و یه دونه از خازن‌های داخل مودم باد کرده اون رو عوض کنید من این مشکل رو داشتم بعد از یک مدت خراب شد و دیگه ارزش تعمیر ندارد 

درود. شما مطمئن هستین  که مشکل از خازن معیوب میباشد؟؟؟

میتونم بازش کنم خازن هاشو تست کنم ظاهری ام معلوم میشن تا حدودی.

لینک به دیدگاه

مشکلی که من داشتم قطع شدن وايرلس پیدا نکردن شبکه بیسیم با موبایل در صورتی که وايرلس روشن بود  قطعی لن هم بعد از یک مدت پیش آمد. 

مودم رو کانفیگ می کردم یک روز خوب بود بعد دوباره همان مشکل رو داشتم 

من 99 درصد اطمینان دارم چون تو نت هم سرچ کردم اگر گارانتي دارد ببرید اگر ندارد یک نگاه بنداز مشکلی ندارد

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، ali-gsxr گفته است :

درود. شما مطمئن هستین  که مشکل از خازن معیوب میباشد؟؟؟

میتونم بازش کنم خازن هاشو تست کنم ظاهری ام معلوم میشن تا حدودی.

تست کنید

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/23, 23:23:13، ali m گفته است :

مشکلی که من داشتم قطع شدن وايرلس پیدا نکردن شبکه بیسیم با موبایل در صورتی که وايرلس روشن بود  قطعی لن هم بعد از یک مدت پیش آمد. 

مودم رو کانفیگ می کردم یک روز خوب بود بعد دوباره همان مشکل رو داشتم 

من 99 درصد اطمینان دارم چون تو نت هم سرچ کردم اگر گارانتي دارد ببرید اگر ندارد یک نگاه بنداز مشکلی ندارد

ممنون☺️

لینک به دیدگاه

سلام دوستان ممنون میشم در مورد خرید دانگل مودم من رو راهنمایی کنید اینکه از کدوم اپراتور بخرم و چه مدلی.

دوستانی که دانگل دارن لطفا تجربه خودشونو بگن .

لینک به دیدگاه

من E3372 ایرانسل رو دو سال پیش خریدم  ، هنوز هم دارمش ، خیلی خوب بود ، قیمتش هم مناسبه ، منتها فقط با سیمکارت ایرانسل کار میکنه البته تو همین فروم آموزش انلاک کردنش هست ولی خودم تست نکردم ، برای من تو تهران بهترین گزینه بود و ارزان ، نوعش cat4 150mb/s هستش من تو خونه تا سرعت دانلود 5 مگابایت بر ثانیه ازش دانلود داشتم  ، بستگی به استفاده شما داره اما به نظرم اگر محدودیت بودجه دارید استفاده از مودم خود اپراتور به صرفه تر هستش (البته باید قیمت بسته های اینترنت اون اپراتور هم در نظر بگیرید)، بعید هم میدونم جایی باشه تو تهران که سرعت نت ایرنسل کمتر از 10 مگابیت بر ثانیه باشه ، حداقل محل ما نیست !!! اما اگر بودجه محدود نیست میتونین مودم هایی از برند هواوی و تی پی لینک و دی لینک و ... که وای فای هستند بخرید یا حتی مودم های6  cat بخرید. 

لینک به دیدگاه

سلام e3372 دارم با روتر tp link که وایفایش میکنم،مودم خوبیه انتن دهیش از موبایل بیشتره اما خب به گرد پا مودم های رومیزی نمیرسه،مدل وایفای دارش هم هست e8372,من پیشنهاد میدم همون مدل معمولی با روتر جداگونه بخرین،تو سایت راستین بازار باندلش هست خودم اونجا خریدم،مدل ایرانسلشو خریدم راحت انلاک میشه هیچ دردسری هم نداره،تو فروم p30world روش انلاکشو بچه ها فروم گفتن من از همون جا یاد گرفتم ،مودم خوبیه اما اگه انتن دهی اونجا بده،توصیه نمیکنم،سرعتش هم تعریف نداره اما خب بازم از گوشی بهتره

لینک به دیدگاه

....

ویرایش شده توسط silvermanhhh
لینک به دیدگاه

سلام  کارت شبکه می خواستم برای کامپیوترم بگیرم مدل زیر پیشنهاد دادن چطوری خوب یا نه ؟

_20180619_132856.JPG

_20180619_130948.JPG

لینک به دیدگاه

در 22 دقیقه قبل، omid1245 گفته است :

سلام

https://forum.lioncomputer.ir/index.php?/profile/14006-bloody/

از ایشون سوال کنید.

لینک به دیدگاه

در در 1397/03/27, 21:05:49، silvermanhhh گفته است :

سلام e3372 دارم با روتر tp link که وایفایش میکنم،مودم خوبیه انتن دهیش از موبایل بیشتره اما خب به گرد پا مودم های رومیزی نمیرسه،مدل وایفای دارش هم هست e8372,من پیشنهاد میدم همون مدل معمولی با روتر جداگونه بخرین،تو سایت راستین بازار باندلش هست خودم اونجا خریدم،مدل ایرانسلشو خریدم راحت انلاک میشه هیچ دردسری هم نداره،تو فروم p30world روش انلاکشو بچه ها فروم گفتن من از همون جا یاد گرفتم ،مودم خوبیه اما اگه انتن دهی اونجا بده،توصیه نمیکنم،سرعتش هم تعریف نداره اما خب بازم از گوشی بهتره

ممنون

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان عزیز
میخواستم ببینم کسی تجربه کار با مودم TL-W9970 را داره ؟
این مودم از adsl و Vdsl هم پشتیبانی میکنه و چیپش هم برادکام هست
اگر کسی استفاده کرده بگه تجربش چطور بوده ؟
رابطه اش با خطوط نویز دار چطوره ؟

لینک به دیدگاه

سلام دوستان 

من الان مودم e3372 دارم دانگله،فاصله دکل تا خونمون 150 متره سرعت نهایت ۵مگابایت هست ،با اینکه سرعت کمی نیست ،اما فکر میکنم مودم سرعت رو کم میکنه به دلیل انتن ضعیفش،بیشتر مواقع روی چهار انتن از ۵ انتن هست،قصد خرید یه مودم رومیزی صرفا برای دانلود و کمی هم بازی دارم،با تو جه به قیمتای بازار ،کدوم مودم از لحاظ قیمت و سرعت و کاراییش از بقیه بصرفه تره؟هر چی هم ارزونتر بهتر

بعد چقد سرعت اضافه میشه اگه مودم رومیزی باشه ؟محسوسه یا نه؟

لینک به دیدگاه

سلام . 

من  میخوام این روتر رو بگیریم همه جوره عالیه ولی ظاهرا از open v-p-n پشتیبانی نمی کنه ...

http://tendacn.com/en/product/specification/AC6.html

چجوریه همه جور v-p-n روش میشه ست آپ کرد الا به صورت open v-p-n ؟ 

همه روزده الا open v-p-n 

IPsec pass through
PPTP pass through
L2TP pass through
PPTP server
PPTP client
L2TP client

سریع جواب بدین لطفا .

ویرایش شده توسط VansForeveeeee
لینک به دیدگاه

درود
بله میشه و همونا رو پشتیبانی میکنه، شما یه وی پی... pptp سرعت بالا تهیه کن و داخل روتر ست کن البته هر pptp ممکنه وصل نشه.

لینک به دیدگاه

در 11 دقیقه قبل، Done گفته است :

درود
بله میشه و همونا رو پشتیبانی میکنه، شما یه وی پی... pptp سرعت بالا تهیه کن و داخل روتر ست کن البته هر pptp ممکنه وصل نشه.

من open v-p-n لازم دارم ، میخوام وی پی انی که دارمو با open v-p-n ست کنم رو روتر نمی خوام چیز دیگه ای بخرم . 

ظاهرا روترهای خیلی گرون فقط open دارن حتی مدل های مید رنج ایسوس هم ندارن . 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...