رفتن به مطلب

Recommended Posts

من مدل زیر رو چند سال پیش خریدم.2تا دیوار هم بین کیس تا مودمه.فاصله شون هم 8 متری میشه.با این حال فقط یکی از آنتن ها کمه یعنی قدرت سیگنال تا 75 درصد هست.اگر با قیمتش مشکلی ندارید خوبه.من اون موقع 45هزارتومن خریدم

https://www.digikala.com/product/dkp-2132410/کارت-شبکه-usb-تی-پی-لینک-مدل-tl-wn821n-v6#/tab-desc

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

من باشم نسخه pci میخرم، هم عمرش بیشتره هم قدرت آنتن بهتره.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

دوستان روتر بی سیم زایکسل مدل NBG418N خوب است ما بخریم ؟؟؟؟؟؟ ۵ تا موبایل بهش وصل شن کار می‌کنه.     سرعتش خوبه . ممنون میشم جواب بدید🙏

لینک به دیدگاه

با سلام

دوستان تا قیمت 900 تومن چه مودم vdsl خوبه؟

Tp link w9970_v2

Zyxel vmg5301_T20A

Vmg1312_T20A

خودم بین این 3مدل موندم(فرق این 2مدل زایکلس چیه؟)

ویرایش شده توسط amir m
لینک به دیدگاه

سلام روز بخیر 

الان دیگه باید با مبالغ حدود 600 تومان دنبال مودم باشی. اگر میخوای مودم ADSL بگیری پیشنهاد من مودم ایسوس n10s هست و اگر بیشتر میخوای هزینه کنی مودم همراه 4G بگیر و خیال خودتو راحت کن پیشنهادم مودم tplink mr200 و مودم tplink mr6400 است .

موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام به همه

من خیلی دیدم تعریف می کنن که مودم های ایسوس توی چند ثانیه که لینک میپره سریع مثلا 8sc کانکت میشه ولی اصلا اینطوری نیست برام ( asus n16) تنظیمات خاصی داره ایا ؟؟؟؟؟ نسخه فریمور هم اخرین نسخه ریلیز شده سال 2020 هست

image.thumb.png.5ca3778a232627f0fdfea07d85ea6806.png

ویرایش شده توسط SaeedReDLiNe
لینک به دیدگاه

سلام سعید.

عزیز isp رو بگو.

ببین من شاتلم نهایت تایمی ک طول میکشه 10 ثانیس
دوستم ac همین سری رو داره راحت 30 ثانیه طول میکشه چون مخابراته البته vdsl.

لینک به دیدگاه

در هم اکنون، Ali Subi گفته است :

سلام سعید.

عزیز isp رو بگو.

ببین من شاتلم نهایت تایمی ک طول میکشه 10 ثانیس
دوستم ac همین سری رو داره راحت 30 ثانیه طول میکشه چون مخابراته البته vdsl.

سلام  :\ pars offline

ویرایش شده توسط SaeedReDLiNe
لینک به دیدگاه

سلام / بهترین مودم اینترنت بیسیم چیه؟

1. 4G / 4.5G / LTE رو پشتیبانی کنه
  2. هر سیمکارتی چه ایرانسل، همراه اول، رایتل وصل کنی بهش کار بده
  3. حداقل فاصله سیستم تا مودم وایفای 10 متر هستش، و در فضای بسته ( داخل خونه ) قراره استفاده بشه که خونه ما هم اطرافش ( تمامی جهات 😂 ) ساختمون بزرگ هستش ( ما هم یه خونه 1 طبقه بین این همه ساختمون گیر کردیم )، منظورم اینه که آنتن دهی مودم قوی باشه.
  4. از نظر پینگ ( بحث بازی ) خوب باشه.
  5. سرعت دانلودش هم که دیگه تو بهترین حالت ممکن باشه 😀

الان یه مودم LTE ایرانسل رو دارم، ولی آنتنش فقط 1 دونه پر میشه ( از 4-5 تا آنتن فک کنم )، بعضی وقتا ( و نه همیشه ) هم نتش میپره؛ پینگ اروپاش هم تو بازی حدود 130 تا 170 هستش.

قیمتش مهم نی برام، یه چیز خوب معرفی کنید، ولی خب وقتی کارم با پیکان راه میوفته نمیخوام 100 تومن پول بدم بابت پراید! ولی خب اگه بدونم پراید بهتره برام، قطعا پرایدو میخرم! ( یعنی چیزی مناسبم باشه قیمتش مهم نی برام، ولی هزینه الکی هم نمیخوام بکنم که یه چی بخرم که بیش از نیازم باشه )

حالا مودم رو هم گفتید، یه کارت شبکه مناسب باهاش هم بگید تهیه کنم 🥰

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

زنگ زدن فروشگاه سایت این مودم رو معرفی کردن : مودم روتر تی پی لینک Archer MR200 LTE و گفتن که بهتره با کابل lan وصل بشید بهتره تا wifi

یه سوالی اگه من کامپیوترمو با lan به مودم وصل کنم، با موبایلم میتونم از طریق Wifi به مودم وصل بشم؟ منظورم اینه که میشه همزمان از lan و wifi مودم استفاده کرد؟

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، md3848 گفته است :

زنگ زدن فروشگاه سایت این مودم رو معرفی کردن : مودم روتر تی پی لینک Archer MR200 LTE و گفتن که بهتره با کابل lan وصل بشید بهتره تا wifi

یه سوالی اگه من کامپیوترمو با lan به مودم وصل کنم، با موبایلم میتونم از طریق Wifi به مودم وصل بشم؟ منظورم اینه که میشه همزمان از lan و wifi مودم استفاده کرد؟

آره مشکلی نیست.شما با کابل وصل بشید،10 نفر هم از طریق وای فای وصل بشن.مشکلی پیش نمیاد

لینک به دیدگاه

من مودم زیر رو دارم با تمام سیم کارت ها کار میکنه به جزء LTE مودمی که از LTE پشتیبانی کنه معمولا از سیم کارت های دیگه پشتیبانی نمیکنه، وایفاش هم حداقل دو طبقه رو جواب میده حتما با کابل لن وصل کنید به سیستم تا افت سرعت دانلود نداشته باشید ، با اینترنت نا محدود همراه اول از ساعت 1 شب تا 11 صبح 120 گیگ هر شب میشه دانلود کرد هزینه اینترنت هم 20 تومان در ماه هست ،  سرعت دانلود هم تا 8 مگ میرسه ، خونه ما 2 طبقست و چهار طرف خونه های 4 طبقه هست 

https://emalls.ir/مشخصات_Huawei-B310s-518-LTE-CPE-Wireless-4G-Modem-Router~id~2387230

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

در در 23 خرداد 1399 در 12:20، md3848 گفته است :

حداقل فاصله سیستم تا مودم وایفای 10 متر هستش، و در فضای بسته ( داخل خونه ) قراره استفاده بشه که خونه ما هم اطرافش ( تمامی جهات 😂 ) ساختمون بزرگ هستش ( ما هم یه خونه 1 طبقه بین این همه ساختمون گیر کردیم )، منظورم اینه که آنتن دهی مودم قوی باشه.

بهترین آپشن برای این شرایط مودم outdoor هست که روی پشت بوم نصب میشه و با کابل لن به اکسس پوینت وصل میشه.
نمونه این مودم https://www.digikala.com/product/dkp-762377/مودم-td-lte-ایرانسل-مدل-zw101
که البته این مودم TD LTE هست و روی شبکه ایرانسل لاک شده

لینک به دیدگاه

سیمکارت TD-LTE ایرانسل که به این مودم روتر تی پی لینک Archer MR200 LTE نمیخوره که ( کار نمیده 🥴 ) ولی با سیمکارت معمولی ایرانسل و همراه اول تست کردم مشکلی نبود! چیکار کنم الان؟ 😅

لینک به دیدگاه

در 56 دقیقه قبل، md3848 گفته است :

TD-LTE

برای td lte باید مودم مخصوص بخرید 

باند فرکانسیش فرق دارن

مال شما فرکانس 2600 هست و مال ایرانسل 3500 فکر میکنم و باند 42 ولی مال شما کلا 2باند و 2فرکانس پشتیبانی میکنه که تو رنج ایرانسل نیست

نمیخورن به هم از نظر تئوری

لینک به دیدگاه

"دوستانی که به منظور استفاده از سیم های td -lte خرید میکنن در جریان باشن که این مودم فرکانسش( باند 3500 ایرانسل ) رو ساپورت نمیکنه و عملا td lte در کار نیست ولی 4g رو با کیفیتی باور نکردنی براتون فراهم میکنه .... منطقه ما رو گوشی عملا اینترنت ایرانسل وجود نداره ولی با این مودم دارم با سیم ایرانسل مثل بنز نت میگیرم"

منبع نظرات صفحه دوم: https://www.digikala.com/product/dkp-1747209/مودم-روتر-بی-سیم-4g-lte-تی-پی-لینک-مدل-archer-mr200ac750-ver-4#/tab-comments/&page=2&order=newest_comment

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

این مودما قاچاقی وارد کشور میشه؟ نه مالیاتی بهش خورده بود! ( یه جنس ایرانی به قیمت 65 تومن خریدم همزمان، 6.5 تومن مالیات و کوفت و زهرمار بهش تعلق گرفته بود 🤨 ) نه کارت گارانتی داشت ( ولی تو سایتی که ازش خریدم زده بود گارانتی داره )؛ کارتنش نه چسبی پلمبی چیزی داشت؛ داخلش هم که مودم داخل کارتن تخم مرغ ( شبیهش! ) بود / چیز برقش هم نیاز به مبدلش داشت / LTE هم که بهش نمیخوره / ای خِدااااااااااااااااااااا

لینک به دیدگاه

در در 24 خرداد 1399 در 14:31، md3848 گفته است :

فروشگاه سایت

از اون بیسواد شکایت کن البته شما هم باید میگفتی سیمکارت td lte میخوای استفاده کنی 

لینک به دیدگاه

تو همون لینکی از دیجیکالا دادی من همونو گرفتم، تو دیجیکالا هم زده TD-LTE رو پشتیبانی میکنه🥴

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، md3848 گفته است :

تو همون لینکی از دیجیکالا دادی من همونو گرفتم، تو دیجیکالا هم زده TD-LTE رو پشتیبانی میکنه🥴

عزیز پشتیبانی میکنه ولی باند و فرکانس مختلفی از هم دارن

الان مثلا شبکه 4g ایرانسل از یسری فرکانسا پشتیبانی نمیکنه ولی چون طیف فرکانسی 4g وسیعه نقطه مشترکش با دیوایس ها استفاده میشه 

تو TD-lte هم همینه فرکانس ایرانسل با اکثر مودم هایی که اونور ابین مشکل پشتیبانی داره،چون فرکانس و باندش متفاوته باید مدل هایی پیدا کنید که فرکانسشون با چیزی که شبکه ایرانسل استفاده میکنه یکی باشه

ویرایش شده توسط _Ga̴͇̒ḿ̷͈e̶_ò̸̞v̶̫̂e̵̠͒r_
لینک به دیدگاه

تو ایران، ایرانسل فقط TD-LTE ارائه میده ( بین 3 شرکت ایرانسل، همراه اول و رایتل )؛ رایتل که این مسخره بازی هارو جمعش کرده، تو سایت همراه اول هم چیزی ندیدم / الان من سیمکارت مخصوص بابامو باید به این مودم وصل کنم تا فرکانسش بخوره؟ 😂 دیجیکالا متشکریم؛ جالبی داستان اینه که تو دیجیکالا سوال کردم همینو، نظرو تایید نکردن 😂... گارانتی هم داره تازه، دیگه چی میخوام؟ 😂

وگرنه تا همین دیروز از موبایلم به عنوان مودم 4G استفاده میکردم دیگه ( با سرعت 2 الی 7 مگابایت ) دیگه چه نیازی به مودم داشتم! بخاطر TD-LTE ییش خریدمش 😑

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام خدمت دوستان گرامی

دنبال کارت توسعه‌ای هستم که بشه باهاش به شکل wifi تصویر رو به تلوزیون‌های هوشمند فرستاد

هست همچین چیزی؟

لینک به دیدگاه

سلام

برای گیمینگ دنبال دانگل بودم برای کامپیوترم تا 300 تومان

نمیخوام پینگمو خراب کنه از قیمتا هم فقط کم و بیش خبر داشتم

ایا تا 300 400 تومان مدل خوبی پیدا میشه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...