رفتن به مطلب

Recommended Posts

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

فاصلتون زیاده

SXTsq Lite5 یا Airgrid-M5

اگه امنیت براتون مهمه  Airgrid-M5 خریداری کنید بهتره.

میکروتیک ها فریمور درست درمونی از نظر امنیتی ندارن و محصول اروپا هستن

یوبیکیوتی محصول آمریکایی هست

لینک به دیدگاه

در 14 دقیقه قبل، Mantel گفته است :

فاصلتون زیاده

مورده تاییده؟ 
https://www.digikala.com/product/dkp-1899834/رادیو-بی-سیم-مدل-airgrid-m5

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Mantel گفته است :

فاصلتون زیاده

یک سوال دیگه. انتن رو خودم بخرم؟ چون ممکنه نمایندگی که بیاد کارشناسی کنه نداشته باشه این رادیو رو و یا  گرون بده. چون قبلا باهاشون تماس گرفتم گفت که sxt lite 5  دست دوم داره میده 500.
از طرف دیگه ممکنه بخرم بیاد کارشناسی کنه بگه دید نداری به دکل.

لینک به دیدگاه

خودم  چند ماه پیش قصد داشتم p2p بگیرم و به دلایلی منصرف شدم

ولی بهترین آنتن  رادیویی که پیدا کردم این بود 

https://www.digikala.com/product/dkp-489348/اکسس-پوینت-بی-سیم-میکروتیک-مدل-lhg-5

لینک به دیدگاه

در 6 دقیقه قبل، Alirezatha گفته است :

https://www.digikala.com/product/dkp-489348/اکسس-پوینت-بی-سیم-میکروتیک-مدل-lhg-5

اینکه خیلی عالیه ولی من پولشو ندارم

لینک به دیدگاه

در 13 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

آره داداش

در 11 ساعت قبل، miladhaerian گفته است :

یک سوال دیگه. انتن رو خودم بخرم؟ چون ممکنه نمایندگی که بیاد کارشناسی کنه نداشته باشه این رادیو رو و یا  گرون بده. چون قبلا باهاشون تماس گرفتم گفت که sxt lite 5  دست دوم داره میده 500.
از طرف دیگه ممکنه بخرم بیاد کارشناسی کنه بگه دید نداری به دکل.

زنگ بزنی بهشون هماهنگ کنی بهتره . امکان بامبول دراوردن زیاده. کلا isp های رادیویی خیلی کثافتن ( شرمنده بابت لفظ بدم) کلمه ی دیگه ای پیدا نکردم.از  دم همشونو گفتم. تا حالا 10 تا شرکت رادیویی عوض کردم. تجربم زیاده. حالا خودت کمکم دستت میره تو کار متوجه میشی.

فقط برای نمونه اینو بگم که مثلا روی یک دکل 4 تا شرکت رادیویی آنتن p2p دارن همیشه تنظیماتشونو طوری میزارن که رادیو های شرکتهای رغیب تاثییر منفی بگیرن و یوزرها کم کم کوچ کنن سمت isp خودشون.

یوزر بدبخت گیر میوفته بین زیاده خواهی چهار تا isp.

تو صدر جدول کثافت ها شرکت رادیویی آسیاتک قرار داره . یک نفر متخصص از اسیاتک بیاد خونتون رادیوتو تنظیم کنه . بقیه شرکتهای توی رنج به گ... میرن طوری که فقط میتونی از آسیاتک نت بگیری.

mac دستگاه و attitude محل زندگیت رو برمیدارن هر جا بری اذیتت میکنن تا انحصاری آسیاتک بمونی.(خیلی زمان برد اینو متوجه شدم)

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، Mantel گفته است :

آره داداش

زنگ بزنی بهشون هماهنگ کنی بهتره . امکان بامبول دراوردن زیاده. کلا isp های رادیویی خیلی کثافتن ( شرمنده بابت لفظ بدم) کلمه ی دیگه ای پیدا نکردم.از  دم همشونو گفتم. تا حالا 10 تا شرکت رادیویی عوض کردم. تجربم زیاده. حالا خودت کمکم دستت میره تو کار متوجه میشی.

فقط برای نمونه اینو بگم که مثلا روی یک دکل 4 تا شرکت رادیویی آنتن p2p دارن همیشه تنظیماتشونو طوری میزارن که رادیو های شرکتهای رغیب تاثییر منفی بگیرن و یوزرها کم کم کوچ کنن سمت isp خودشون.

یوزر بدبخت گیر میوفته بین زیاده خواهی چهار تا isp.

تو صدر جدول کثافت ها شرکت رادیویی آسیاتک قرار داره . یک نفر متخصص از اسیاتک بیاد خونتون رادیوتو تنظیم کنه . بقیه شرکتهای توی رنج به گ... میرن طوری که فقط میتونی از آسیاتک نت بگیری.

mac دستگاه و attitude محل زندگیت رو برمیدارن هر جا بری اذیتت میکنن تا انحصاری آسیاتک بمونی.(خیلی زمان برد اینو متوجه شدم)

😶عجبا
عجب نسناس هایی هستن اینا باید حواسم جمع کنم پس.
 ممنون بابت وقتی که گذاشتی🌹🌹

لینک به دیدگاه

در 7 ساعت قبل، Mantel گفته است :

تا حالا 10 تا شرکت رادیویی عوض کردم. تجربم زیاده. حالا خودت کمکم دستت میره تو کار متوجه میشی.

من میتونم برای انتخاب isp ازتون راهنمایی بگیرم؟ 🌹

لینک به دیدگاه

سلام

اگر تو منطقتون دکل و رادیو زیاده و مرکز شهر هستید و پینگ و نداشتن نویز براتون اهمیت داره پیشنهاد میکنیم LHG5 بگیرید

در ضمن تایید میشه اسیاتک در وایرلس به شدت بی خود هستن

لینک به دیدگاه

در 23 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

سلام

چرا منصرف شدید؟

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، mahddi گفته است :

سلام

چرا منصرف شدید؟

دیده بان نت دارم و قطعی زیادی داشت پینگش هم بالا بود

ولی جدیدا بسیار عالی شده نه قطع میشه

و چینگم هم بسیار بسیار عالی شده و از طرفی قیمت سالانه اش هم تقریبا یک سوم p2p  هست در حالی که بیشتر از 10 برابر بهم ترافیک میده

هیچ لزومی به p2p نمیبینم

لینک به دیدگاه

در در 10 بهمن 1398 در 07:53، saeed0c گفته است :

شما باید روتر لود بالانسر بخرید یا بسازید.

بعد لود بالانسر ها اکثرا با نرم افزار ها پشتیبانی درستی ندارن مخصوصا وقتی یکی از کانکشن ها 4g باشه دیگریش Adsl . اگر همشون dsl باشن یا همشون 4g بهتر جواب میده.

دست سازشم میتونید pfsense روتر بسازید.

https://www.digikala.com/product/dkp-345543/روتر-لود-بالانسر-پپ-لینک-مدل-30-lte

https://www.digikala.com/product/dkp-4851/روتر-و-متعادل-کننده-پهنای-باند-تی-پی-لینک-مدل-tl-r470t-plus

https://www.digikala.com/product/dkp-4852/روتر-تی-پی-لینک-روتر-tl-r480t

تنظیماتو میتونید بزارید روی بک آپ(fail over) که اگر یکی قطع شد بره روی اون یکی یا بزارید تجمعی (که فقط با دانلود با دانلود منیجر ها و کانکشن های بالا جواب میده معمولا).

pfsense هم که یک عالم دیگه هست یا باید خودت وقت بزاری دربارش ویدیو ببینی یا باید بگی کسی برات درست کنه. در کل پی اف سنس خیلی جامعتر هست و حرفه یی تر.

راه مطمئن و راه تر وجود نداره

اخ یه زمانی یه سری از این مودم روتر ها وجود داشت

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، neginfasihi گفته است :

سلام

اگر تو منطقتون دکل و رادیو زیاده و مرکز شهر هستید و پینگ و نداشتن نویز براتون اهمیت داره پیشنهاد میکنیم LHG5 بگیرید

در ضمن تایید میشه اسیاتک در وایرلس به شدت بی خود هستن

خیر نه مرکز شهرم نه توی مسیرم زیاد دکل هست شایدم هم نباشه.
در رابطه با آسیا تک هم فعلا مجبورم چون توی ماهشهر فقط آسیا تک هست که نت پوینت تو پویت داره پارس انلاین هم هست ولی نه به این گستردگی .فعلا این رو امتحا ن میکنم .
بجز این دوتا هم چندتا شرکت بومی هم هستن که هزینه بسته هاشون خیلی گرونه و به صرفه نیست مخصوصا برای من که به ترافیک زیادی نیاز دارم.

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، hadi.solimanzade گفته است :

راه مطمئن و راه تر وجود نداره

راه مطمعن تر لود بالانسر؟یا پی اف سنس؟ شوخی نکنید 😄 روتر های کومبویی که شما میخایید از ترکیب اینا درست شدن.

نقل قول

الان هم هستن(مودم روتر های ADSL/VDSL یی که USB دارن معمولا دانگل مودم 4g رو ساپورت میکنند برای اینترنت بک آپ. ولی به صورت بک آپ کار میکنن. ترکیبشون نمیکنن. شما ترکیب میخایید.( این usb فقط برای دانگل ساخته نشدن یا برای پرینتر سرور هستن یا برای فایل شیرینگ). شما ترکیب چند WAN اشاره کردین. من مودم مدل کومبو ندیدم چندین WAN داشته باشه...

مدل های کامبو(چیزی که شما میخایید) خیلی بی ارزش و توف مال ساخته میشن. امکانات خیلی جزعی و کم از هر مدل رو دارن و فقط اسمشو یدک میکشن.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

در 16 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

من میتونم برای انتخاب isp ازتون راهنمایی بگیرم؟ 1f339.png

سلام ببخشید دیر جواب دادم . الان پیامتونو دیدم.

isp های p2p محلی هستن. باید آزمون و خطا کنی ببینی در رنج محل زندگی شما کدومشون بهترن - آزمون و خطا در p2p راحته مثل adsl نیست در یک روز میتونی از چندتا شرکت اکانت تست بگیری هر کدوم بهتر بود تمدید کنی.

گرچه همشون زیر مجموعه isp های معروفن مثلا shatle به اسم refatec پوینت تو پوینت میده . یا پیشگامان به اسم فارانت . شاید همین آسیاتک تو محل شما به اسم اصغر نت خدمات p2p بده

در 12 ساعت قبل، Alirezatha گفته است :

دیده بان نت دارم و قطعی زیادی داشت پینگش هم بالا بود

و چینگم هم بسیار بسیار عالی شده و از طرفی قیمت سالانه اش هم تقریبا یک سوم p2p  هست در حالی که بیشتر از 10 برابر بهم ترافیک میده

هیچ لزومی به p2p نمیبینم

سلام . p2p از نظر کیفیت قابل مقایسه با adsl نیست .

p2p خیلی سرتره . منتها تو ایران هیچ چیز سر جاش نیست همه چیز قروقاطیه

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Mantel گفته است :

p2p خیلی سرتره . منتها تو ایران هیچ چیز سر جاش نیست همه چیز قروقاطیه

درسته به طور کلی کیفیت بهتری میده

ولی خوب حالا که Adsl دیگه مشکلات عجیب غریب رو نداره

به نظرم خیلی جذاب تره کلی نت نامحدود با کیفیت معمولی در عوض نت خیلی با کیفیت ولی با حجم نه چندان زیاد

لینک به دیدگاه

در در 11 بهمن 1398 در 19:59، Alirezatha گفته است :

میتونم بپرسم شما کدوم سمتین؟ برای من افتضاااااح شده. کار به جایی رسیده که نصف روز ویدئوی 360p رو نمیشه پلی کرد!
به فندق شکت هم که وصل میشه سرعت در حد حلزون فلج میشه! :| (مشکل از سمت سرور نیست)
دیشب هم رسما آب پاکی رو ریختن رو دستم که "فعلا سرویسمون همینه! اگه جوابتو نمیده، حساب کتاب کنیم خط رو تخلیه کن"

در در 12 بهمن 1398 در 09:01، Mantel گفته است :

سلام ببخشید دیر جواب دادم . الان پیامتونو دیدم.

سلام. ممکنه تو pv مزاحمتون بشم چند تا سوال درباره راه اندازیش بپرسم؟ یکم اطلاعاتی که دارم میگیرم ضد و نقیض هستن... :/

لینک به دیدگاه

در 2 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

میتونم بپرسم شما کدوم سمتین؟ برای من افتضاااااح شده. کار به جایی رسیده که نصف روز ویدئوی 360p رو نمیشه پلی کرد!
به فندق شکت هم که وصل میشه سرعت در حد حلزون فلج میشه! :| (مشکل از سمت سرور نیست)
دیشب هم رسما آب پاکی رو ریختن رو دستم که "فعلا سرویسمون همینه! اگه جوابتو نمیده، حساب کتاب کنیم خط رو تخلیه کن"

سلام. ممکنه تو pv مزاحمتون بشم چند تا سوال درباره راه اندازیش بپرسم؟ یکم اطلاعاتی که دارم میگیرم ضد و نقیض هستن... :/

من شرق تهران هستم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

بله عزیز من در خدمتم . اگر دیر جواب میدم شرمنده. چون سرم خیلی شلوغه. اکثرا شبها که میام خونه میشینم پای فروم

لینک به دیدگاه

در 8 ساعت قبل، engmrmz گفته است :

سلام. ممکنه تو pv مزاحمتون بشم چند تا سوال درباره راه اندازیش بپرسم؟ یکم اطلاعاتی که دارم میگیرم ضد و نقیض هستن..

امکانش هست همینجا بپرسید ما هم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یکی از  دوستان برای مکانی که تعداد دستگاههای زیادی باید از یک روتر استفاده کنند نیاز به اینترنت پرسرعت و با ثبات بالا داره.

خودشون فیبر دارن و کشش کافی رو نداره و باید بخشی از ترافیک رو به شبکه دیگری منتقل کنند. امکان استفاده از P2p  هم مهیا نیست. و به فکر استفاده از اینترنت سیم کارت و مودم های مرتبط افتادیم.

پیشنهادتون برای مودم چی هست؟ و تجربه سرعتی که ثابت دریافت می کنید رو هم بنویسید.

با تشکر

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود

یه نگاهی به این تاپیک بندازین🙏

هزینه بسته ها بسیار زیاده+مالیات و زود حجم تموم میکنه

لینک به دیدگاه

درود بنده تجربه استفاده از هر ۲ مدل tk2510 و tf-i60 رو دارم قیمت بسته ها بالاست و بنده صرفا برای بازی Apex از مودم i60 استفاده می کنم که پینگ ثابت ۱۲۰ در فرانکفورت و پکت لاس هم برای من صفر هست مدل tk2510 در کل هم در پینگ و سرعت و هم در انتن دهی در مقایسه با tf-i60 ضعیف تر عمل می کنه و خرید tk2510 رو در کل برای کسانی که به کیفیت اینترنت توجه دارن توصیه نمی کنم قیمت بسته ها در td lte گران هست و تنها بسته ای که داره و کمی قابل تحمل هست بسته نامحدود با مصرف محدود ۷۵ گیگ هست! سرعت ۸ مگابیت هست که میشه ۱ مگابایت دانلود و قیمتش فک کنم با مالیات حدود ۷۰ تومن بیفته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱ ساعت قبل، Coffee Addicted گفته است :

درود

یه نگاهی به این تاپیک بندازین1f64f.png

هزینه بسته ها بسیار زیاده+مالیات و زود حجم تموم میکنه

خیلی ممنون از پاسخگویی دوستان

در 36 دقیقه قبل، matrix.trixx گفته است :

درود بنده تجربه استفاده از هر ۲ مدل tk2510 و tf-i60 رو دارم قیمت بسته ها بالاست و بنده صرفا برای بازی Apex از مودم i60 استفاده می کنم که پینگ ثابت ۱۲۰ در فرانکفورت و پکت لاس هم برای من صفر هست مدل tk2510 در کل هم در پینگ و سرعت و هم در انتن دهی در مقایسه با tf-i60 ضعیف تر عمل می کنه و خرید tk2510 رو در کل برای کسانی که به کیفیت اینترنت توجه دارن توصیه نمی کنم قیمت بسته ها در td lte گران هست و تنها بسته ای که داره و کمی قابل تحمل هست بسته نامحدود با مصرف محدود ۷۵ گیگ هست! سرعت ۸ مگابیت هست که میشه ۱ مگابایت دانلود و قیمتش فک کنم با مالیات حدود ۷۰ تومن بیفته

قیمت  بسته خیلی مهم نیست. 20 گیگ هم ترافیک در ماه باشه کافی هست.

این TFi60 آنلاک میشه یا امکانش هست با سیم های 4.5 یا 4G+ ازش استفاده کرد یا فقط TDLTE؟ چون نگاه کردم cat 6 هست.

الان ایرانسل داره با قیمت حدود 1200 با 480 گیگ ترافیک یک ساله.

https://shop.irancell.ir/shop/fa/id-109/مودم_TDLTE_-_TF-i60+_بسته_اینترنت_پایه/

کلا هزینه اولیه نمیخواهیم از این محدوده بالاتر بره ولی برای هزینه ماهانه و سالانه ترافیک خیلی مشکلی نیست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...