رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 8 ساعت قبل، shadowfax گفته است :

من خیلی اطلاعات دقیق ندارم ولی من موقع خرید در این سایت جستجو کردم:

ASUS's firmware seems to indicate this device is Ralink/TrendChip based

http://en.techinfodepot.shoutwiki.com/wiki/ASUS_DSL-N14U

در قسمت پردازنده و چیپ هم مشخص شده.

اطلاعات N16

http://en.techinfodepot.shoutwiki.com/wiki/ASUS_DSL-N16

من تو ویکی پدیا نگا کردم، البته اون مدل n14u  بود، اینی که شما لینک دادی n14u b1 هستش.

لینک به دیدگاه

• ارسال 2.5k
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در در 15 دی 1398 در 12:29، zen گفته است :

دقیقا دو تا سه تا مدل بیشتر تو بازار نیست. الان مودم کم شده بشدت قیمت مودم میره روی 400 شک نکنید. البته خودم مغازه 2 تا از سری m موجود دارم میخوام خرید بزنم گشتم پیدا نمیشه. این سری m را ماه پیش خریدم 10 تا الان 2 مونده تو مغازه هرچی هم میگردم نیست برای مغازه خرید کنیم. دی لینک کم شده بشدد تی پی لینک هم تا یکی و دو ماه دیگه نایاب میشه و افزایش قیمت خواهیم داشت. 

چند؟

من  2750U دارم سری اول. اینترنت پارس آنلاین. اصلاً پایداری و کیفیتش به اندازه ی TP-Link 8961N که داشتم نیست. من که زیاد خوشم نیومد. حالا این چطوریه؟

ویرایش شده توسط Hossein.9
لینک به دیدگاه

آقا عمر دی لینک خیلیم خوبه

من ۵ ساله بیست و چهاری روشنه اونم جزو ارزون ترین مدلاشه اخم نگفته 

چون مودمای متفاوتی رو امتحان نکردم نمیتونم راجع ب تفاوتشون توی نویز و... اظهار نظر کنم ولی عمرش که عالیه

ویرایش شده توسط Pouyan_PD
لینک به دیدگاه

در در 16 دی 1398 در 02:45، Ratchet Wrench گفته است :

برادر سال هاست دی لینک دارم و هیچ مشکلی تا حالا باهاش نداشتم تا یه زمانی خیلی مودم عوض میکردم به قول شما سالی یکبار ولی از وقتی این آخریرو خریدم دیگه هیچ وقت سمت عوض کردن مودم نرفتم

لینک به دیدگاه

در 47 دقیقه قبل، Hossein.9 گفته است :

چند؟

من  2750U دارم سری اول. اینترنت پارس آنلاین. اصلاً پایداری و کیفیتش به اندازه ی TP-Link 8961N که داشتم نیست. من که زیاد خوشم نیومد. حالا این چطوریه؟

خودم هم دارم از همین سری m استفاده میکنم 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

دوستان من قصد خرید مودم 4G دارم تا حالا نداشتم و تجربه ی ندارم ، سال پیش یه مودم E3372 مدتی دستم بود با سیم کارت ایرانسل تست کردم نهایت 100 کیلو بایت سرعت دانلود داشتم ، روی اینترنت ایرانسل و همراه اول نمیتونم حساب کنم ، الان با گوشی خودم که 3G هست با سیم کارت رایتل نهایت سرعت که موقع دانلود دیدم 1 مگ هست ، حالا هوس کردم یه مودم 4G بگیرم و سرعتش رو تست کنم ، چون گوشی 4G ندارم نمیتونم تست کنم ، دو تا مودم تو دیوار دیدم یکی B310 رنگ سفید فروشنده میگه نو و استفاده نشدست قیمت 650 میده بدون گارانتی یه مدل مشکی با گارانتی طرف میده 850 من نظرات دیجیکالا رو خوندم ظاهرا مشکی بهتر است چون خروجی تلفن هم داره ، 99 درصد هم به کارم نمیاد ! تا سقف 900 تومان میخوام یه مودم دسته دوم بخرم ممکنه اینجا اصلا 4G  کار نکنه و مجبور شم فرداش بفروشم ! بعد روی این مودم سیم TD-LTE ایرانسل جواب میده ؟

su4u_001.jpg

gfzs_002.jpg

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

سلام

اینجا رو هم یه سوال بپرسید شاید داشته باشه

B310 تی دی نمیشه

لینک به دیدگاه

در 5 دقیقه قبل، Silvermanhhh گفته است :

سلام

اینجا رو هم یه سوال بپرسید شاید داشته باشه

B310 تی دی نمیشه

پرسیدم گفت آکش رو میده 900 ، نمیدونم رنگ مشکی منظورش بود یا اینکه گارانتی داره یا نه ، پرسیدم فعلا جواب نداده با 900 میتونم دسته دوم B612 & TF-i60 بخرم روی این مودم ها سیمکارت TD ایرانسل کار میکنه دیگه؟ به نظرتون کدوم بیشتر ارزش خرید داره؟

لینک به دیدگاه

در 17 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

پرسیدم گفت آکش رو میده 900 ، نمیدونم رنگ مشکی منظورش بود یا اینکه گارانتی داره یا نه ، پرسیدم فعلا جواب نداده با 900 میتونم دسته دوم B612 & TF-i60 بخرم روی این مودم ها سیمکارت TD ایرانسل کار میکنه دیگه؟ به نظرتون کدوم بیشتر ارزش خرید داره؟

Td جواب میده

انتن دهی این مودم ها رومیزی خوبه در کل

بهترین انتن دهی برای مودم tp link mr200 هست (خودم دارم)چون انتن های فابریکش برای گرفتن سیگنال 4g هست ولی مودم های هواوی سرعت بیشتری دارن

ادیت:کلا دست دو ارزش بیشتری داره تو این اوضاع ،مخصوصا مودم که استهلاک نداره

B612 بگیر ،اگه انلاک باشه خیلی بهتره،چه کارخونه ای،چه دستی

ویرایش شده توسط Silvermanhhh
لینک به دیدگاه

سیم‌کارت TD رو شرکت‌ها فقط با مودم میدن. بدون مودم نمیتونید تهیه کنید حتما این نکته‌ رو موقع خرید مودم‌های آنلاک مد نظر قرار بدید.

Category دستگاه هم در سرعت شما تاثیر مستقیم داره. b310 و b315 هردو cat4 هستند که سرعت کمتری نسبت به b612 بهتون میده. رو کاغذ 150 مگابیت حداکثر سرعت اختلاف دارند تو عمل هم خودم تقریبا 20-30 مگابیت اختلاف سرعت بین این مدل‌ها دیدم. البته اینا همه بستگی به وضعیت آنتن و شلوغی نت منطقه داره.

هنگام خرید مودم حتما به گارانتی توجه کنید؛ مدل b612 بدون گارانتی  زیاد تو بازار ریخته همه آنلاک شده اپراتورهای خارجی و داخلی هستن فقط روشون برچسب هواوی چسبوندن و به اسم جنس نو به ملت میفروشن. با بودجه شما پیشنهادم tf-i60 ایرانسل هست و آنلاک هم نکنیدش بهتره چون بعد از آنلاک شدن دیگه از td نمیتونید استفاده کنید.

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز من ییک مودم رو برسی کردم می تونین ببینین

لینک به دیدگاه

در 5 ساعت قبل، Silvermanhhh گفته است :

Td جواب میده

انتن دهی این مودم ها رومیزی خوبه در کل

بهترین انتن دهی برای مودم tp link mr200 هست (خودم دارم)چون انتن های فابریکش برای گرفتن سیگنال 4g هست ولی مودم های هواوی سرعت بیشتری دارن

ادیت:کلا دست دو ارزش بیشتری داره تو این اوضاع ،مخصوصا مودم که استهلاک نداره

B612 بگیر ،اگه انلاک باشه خیلی بهتره،چه کارخونه ای،چه دستی

مودم tp link mr200  کت 6 هست؟ بعد سیم کارت TD-LTE ایرانسل روش کار میکنه؟

لینک به دیدگاه

در 4 ساعت قبل، Ehsan_PCI گفته است :

سیم‌کارت TD رو شرکت‌ها فقط با مودم میدن. بدون مودم نمیتونید تهیه کنید حتما این نکته‌ رو موقع خرید مودم‌های آنلاک مد نظر قرار بدید.

Category دستگاه هم در سرعت شما تاثیر مستقیم داره. b310 و b315 هردو cat4 هستند که سرعت کمتری نسبت به b612 بهتون میده. رو کاغذ 150 مگابیت حداکثر سرعت اختلاف دارند تو عمل هم خودم تقریبا 20-30 مگابیت اختلاف سرعت بین این مدل‌ها دیدم. البته اینا همه بستگی به وضعیت آنتن و شلوغی نت منطقه داره.

هنگام خرید مودم حتما به گارانتی توجه کنید؛ مدل b612 بدون گارانتی  زیاد تو بازار ریخته همه آنلاک شده اپراتورهای خارجی و داخلی هستن فقط روشون برچسب هواوی چسبوندن و به اسم جنس نو به ملت میفروشن. با بودجه شما پیشنهادم tf-i60 ایرانسل هست و آنلاک هم نکنیدش بهتره چون بعد از آنلاک شدن دیگه از td نمیتونید استفاده کنید.

سیم کارت td تو سایت دیوار میفروشن با 480 گیگ اینترنت یک ساله 300 تومن از اینترنت مخابرات ارزونتر در میاد، من تو دیجیکالا سرچ کردم مودم های زیر با سیم کارت Td-lte کار میکنن ولی تو مشخصات ننوشته Cat چند هستن ، از مودم های زیر کودمشون cat6 هستن

Archer MR200/AC750_Ver-3
Archer MR200/AC750_Ver- 4
TL-MR6400_V3
Archer MR400/AC1200_Ver- 3
TL-MR6400_V4
Archer MR200_V2.1
Archer MR600 AC1200
D-Link DWR-M921 Wireless LTE Router

لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

مودم tp link mr200  کت 6 هست؟ بعد سیم کارت TD-LTE ایرانسل روش کار میکنه؟

نه فقط ۴g cat 4 و td نمیخوره

لینک به دیدگاه

در 15 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

سیم کارت td تو سایت دیوار میفروشن با 480 گیگ اینترنت یک ساله 300 تومن از اینترنت مخابرات ارزونتر در میاد، من تو دیجیکالا سرچ کردم مودم های زیر با سیم کارت Td-lte کار میکنن ولی تو مشخصات ننوشته Cat چند هستن ، از مودم های زیر کودمشون cat6 هستن

Archer MR200/AC750_Ver-3
Archer MR200/AC750_Ver- 4
TL-MR6400_V3
Archer MR400/AC1200_Ver- 3
TL-MR6400_V4
Archer MR200_V2.1
Archer MR600 AC1200
D-Link DWR-M921 Wireless LTE Router

سیم‌کارت قیمت مناسب پیدا کردی به منم خبر بده نیاز دارم 😂

cat رو از روی ماکسیمم سرعت میشه فهمید. اگر تا سقف 150 مگابیت دانلود داره cat 4 و اگر 300 مگابیته cat 6 هستش. مودم‌هایی که نوشتی تا جایی که نگاه کردم همه cat4 هستن. فقط mr600 کت شیشه. اون آخری هم مودم نیست بلکه روتر هستش و کارایی متفاوتی داره.

لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Ehsan_PCI گفته است :

سیم‌کارت قیمت مناسب پیدا کردی به منم خبر بده نیاز دارم 1f602.png

cat رو از روی ماکسیمم سرعت میشه فهمید. اگر تا سقف 150 مگابیت دانلود داره cat 4 و اگر 300 مگابیته cat 6 هستش. مودم‌هایی که نوشتی تا جایی که نگاه کردم همه cat4 هستن. فقط mr600 کت شیشه. اون آخری هم مودم نیست بلکه روتر هستش و کارایی متفاوتی داره.

اگر مودم B612 اصل بخرم که خودش آنلاک باشه ، سیم کارت TD روش کار میکنه ؟ یا حتما باید از خود ایرانسل مودم i60 رو بخرم

https://www.digikala.com/product/dkp-546308/مودم-4g-lte-هوآوی-مدل-b612

https://divar.ir/v/سیم-کارت-tdlte-بهمراه-۴۸۰-گیگ-اینترنت-یک-ساله_مودم-و-تجهیزات-شبکه_تهران_میدان-انقلاب_دیوار/gXMI7y9O

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

در 1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است :

اگر مودم B612 اصل بخرم که خودش آنلاک باشه ، سیم کارت TD روش کار میکنه ؟ یا حتما باید از خود ایرانسل مودم i60 رو بخرم

https://www.digikala.com/product/dkp-546308/مودم-4g-lte-هوآوی-مدل-b612

https://divar.ir/v/سیم-کارت-tdlte-بهمراه-۴۸۰-گیگ-اینترنت-یک-ساله_مودم-و-تجهیزات-شبکه_تهران_میدان-انقلاب_دیوار/gXMI7y9O

درود 

شما هر مودمی با هر برندی بخرید اگه انلاک باشه سیمکارت TD LTE رو میتونید روش بزارید و ازش استفاده کنید 

ولی بحث اینجاس که سیمکارت های TD فقط با مودم ارائه میشه مگه اینکه بتونید جدا خریداری کنید 

لینک به دیدگاه

در 1 دقیقه قبل، Pooria3000 گفته است :

درود 

شما هر مودمی با هر برندی بخرید اگه انلاک باشه سیمکارت TD LTE رو میتونید روش بزارید و ازش استفاده کنید 

ولی بحث اینجاس که سیمکارت های TD فقط با مودم ارائه میشه مگه اینکه بتونید جدا خریداری کنید 

چیزی که زیاده سیم کارت TD LTE هست به هر تعداد که بخواهید ، بین B612 آنلاک و I60 ایرانسل گیر کردم ، مودم I60 رو همراه با 480 گیگ اینترنت یک ساله و دو عدد سیم کارت از خود سایت ایرانسل 1,150,000 میتونم بخرم مودم اورجینال و آنلاک شده کاراخانه ی B612 هم 1,200,000 یه مقدار کمتر یا بیشتر میشه از سایت دیوار خرید 300,000 تومان هم هزینه بسته یک سالش میشه سرجمع 1,500,000 اینجا که هستیم ایرانسل پوشش دهی داره ، فکر هم نمیکنم بخوام روی این مودم سیم کارت دیگه ی جزء ایرانسل بندازم وقتی پوشش شبکه دارم ، فقط منتظرم ببینم ایرانسل به مناسب دهه فجر ! جشنوار چیزی نمیزاره ، تخفیف بدن رو قیمت مودم

لینک به دیدگاه

در 12 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است :

چیزی که زیاده سیم کارت TD LTE هست به هر تعداد که بخواهید ، بین B612 آنلاک و I60 ایرانسل گیر کردم ، مودم I60 رو همراه با 480 گیگ اینترنت یک ساله و دو عدد سیم کارت از خود سایت ایرانسل 1,150,000 میتونم بخرم مودم اورجینال و آنلاک شده کاراخانه ی B612 هم 1,200,000 یه مقدار کمتر یا بیشتر میشه از سایت دیوار خرید 300,000 تومان هم هزینه بسته یک سالش میشه سرجمع 1,500,000 اینجا که هستیم ایرانسل پوشش دهی داره ، فکر هم نمیکنم بخوام روی این مودم سیم کارت دیگه ی جزء ایرانسل بندازم وقتی پوشش شبکه دارم ، فقط منتظرم ببینم ایرانسل به مناسب دهه فجر ! جشنوار چیزی نمیزاره ، تخفیف بدن رو قیمت مودم

اگه انلاک شده به کارتون نمیاد و جز ایرانسل سیمکارت دیگه ای نمیزارید i60 انتخاب خوبیه 

ولی اگه مطمئن هستید که بعدا امکان داره بخایین سیمکارت عوض کنین بخاطر انتن و سرعت بی شک B612 

مودم چون اصطحلاک و مصرفی نداره کارکرده خیلی بهتره 

حتی 300 400 تومن هم بلاخره خودش ی پولیه ک میشه باهاش بسته ای چیزی خرید 

لینک به دیدگاه

سلام خدمت اساتید محترم شبکه میخوام اینترنت پوینت تو پوینت اسیا تک بگیرم. فاصله ام از دکل تقریبا 5 کیلومتر هست. سرعت مورد نیاز 20 مگابیت
کدوم یکی از رادیو های زیر رو بگیرم؟؟

SXTsq Lite5

Airgrid-M5

SXT Lite5

در ضمن میخوام فقط از یک رادیو استفاده کنم. سمت دکل از رادیو های خود اسیا تک استفاده کنم.
نظر کارشناسی لطفا

لینک به دیدگاه

سلام دوستان من به دنبال خرید یه مودم یا روتر یا یک دستگاهی هستم که بتونه اینارو هم زمان پشتیبانی کنه

adsl ، adsl2+

TD-LTE

4.5 ،  4 

که بتونه هم زمان به طور مثال 

adsl وصل باشه و در موارد مورد نیاز سیم کارت td-lte رو هم قرار داد و بتونه سرعت رو افزایش بده

ویرایش شده توسط hadi.solimanzade
لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

در 3 ساعت قبل، hadi.solimanzade گفته است :

چی شده داخل دیجی کالا  مودم موجود شد یعنی انحصار برای یو تل شکسته شد

لینک به دیدگاه

در 11 ساعت قبل، hadi.solimanzade گفته است :

سلام دوستان من به دنبال خرید یه مودم یا روتر یا یک دستگاهی هستم که بتونه اینارو هم زمان پشتیبانی کنه

adsl ، adsl2+

TD-LTE

4.5 ،  4 

که بتونه هم زمان به طور مثال 

adsl وصل باشه و در موارد مورد نیاز سیم کارت td-lte رو هم قرار داد و بتونه سرعت رو افزایش بده

شما باید روتر لود بالانسر بخرید یا بسازید.

بعد لود بالانسر ها اکثرا با نرم افزار ها پشتیبانی درستی ندارن مخصوصا وقتی یکی از کانکشن ها 4g باشه دیگریش Adsl . اگر همشون dsl باشن یا همشون 4g بهتر جواب میده.

دست سازشم میتونید pfsense روتر بسازید.

https://www.digikala.com/product/dkp-345543/روتر-لود-بالانسر-پپ-لینک-مدل-30-lte

https://www.digikala.com/product/dkp-4851/روتر-و-متعادل-کننده-پهنای-باند-تی-پی-لینک-مدل-tl-r470t-plus

https://www.digikala.com/product/dkp-4852/روتر-تی-پی-لینک-روتر-tl-r480t

تنظیماتو میتونید بزارید روی بک آپ(fail over) که اگر یکی قطع شد بره روی اون یکی یا بزارید تجمعی (که فقط با دانلود با دانلود منیجر ها و کانکشن های بالا جواب میده معمولا).

pfsense هم که یک عالم دیگه هست یا باید خودت وقت بزاری دربارش ویدیو ببینی یا باید بگی کسی برات درست کنه. در کل پی اف سنس خیلی جامعتر هست و حرفه یی تر.

ویرایش شده توسط saeed0c
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...