رفتن به مطلب

عملکرد کارت های گرافیکی در عنوان Fallout 4 (کاملا بهینه!)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

Fallout 4

19f6Fallout4-mech-closeup.jpg

سرانجام پس از گذشت زمانی طولانی نسخه چهارم سری بازی های Fallout به عنوان یکی از غول های سبک Action Role Playing منتشر شد، استدیوی Bethesda هر آنچه که شما برای تجربه عنوانی شگفت انگیز نیاز دارید را در جدیدترین عنوان خود گنجانده است، طبق معمول سال های گذشته، Fallout 4 نیز به دلیل پتانسیل بسیار زیاد خود در نمایش و خلق دنیایی کامل مشابه با عنوان افسانه ای The Witcher 3 Wild Hunt به تکنیک های گرافیکی پیشرفته NVIDIA GameWorks مجهز شده است و علاقه مندان می توانند ویژگی های گرافیکی و سیستم های نورپردازی پیشرفته ای نظیر GodRays ،tessellation و ... را در محیط گیم پلی تجربه کنند، کمپانی انویدیا تمام تلاش خود را برای بهینه سازی بهتر این عنوان برای محصولات گرافیکی و بخش گیم خود به کار بسته است و با انتشار درایور GeForce 358.91 WHQL تجربه ای مناسب را برای علاقه مندان این بازی فراهم خواهد کرد، طبق گفته انویدیا برای تجربه قابل قبول این بازی در وضوح تصویر 1920x1080 یک عدد کارت گرافیک GTX 970 کاملا مناسب خواهد بود!

f120Fallout-4-NVIDIA-GeForce-Performance

19f6fallout-4-nvidia-geforce-gtx-900-ser

Fallout-4-PC-Performance_1080P.jpg

پ.ن: نسخه C.O.D.E.X عنوان مورد نظر با حجم مناسب 24GB منتشر شده است!
53.gif
ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• ارسال 241
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

الله اکبر!!! چ خبره؟!!

اینقدر فریم افتضاح؟ یا گرافیک خیلی بالا؟؟؟ انویدیا به خودشم رحم نکرده میخواد 980Ti بفروشه :D

آیا کسی Scaling رو هم تست کرده؟ مثل Skyrim افتضاحه؟

لینک به دیدگاه

چه عجب یبار 780ti رو اون بالاها دیدیم

الان بنچمارک  بالایی درسته یا پایینی؟

لینک به دیدگاه

چه عجب یبار 780ti رو اون بالاها دیدیم

الان بنچمارک  بالایی درسته یا پایینی؟

بنچمارک اولی تکنیک سنگین AA اعمال شده، البته اینطور به نظر میرسه!

@};-

لینک به دیدگاه

بنچ مارک بالایی بیشتر بنظر صحیح میاد ولی بنچمارک پایینی فکر نکنم درست یاشه

بغیر از نمونه هایه اولی که به سایتایه گیمینگ  معتبر داده میشه هنوز بازی منتشر نشده که دارن بنچمارکاشو میزارن

ولی من تو سایتایه دیگه شنیدم که رویه کنسولا خیلی افت فریم داره

چه عجب یبارم واسه کنشولا بازی پرت بدی داشته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خدا بگم چیکارش کنه انویدیا رو با این گیم ورک مسخرش شورش رو در اورده نیگاه کن زده ترکیده تو فریم های amd رفته...  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ظاهرا این بازی هم مشکلات زیادی داره، نسخه PS4 اونقدر مشکل فریم داره که شایعه شده که ممکن هستش ریلیزش به تاخیر بیوفته...

لینک به دیدگاه

بازی فوق العاده بهینس

df یه مقایسه بین کنسولها و pc از نظر فریم ریت انجام داده

بازی روی pc با مشخصات 750ti و i3 و 8 گیگ رم اجرا شده.یعنی یه سخت افزار ضعیف و ارزون قیمت در حد قیمت کنسولها

تنظیمات گرافیکی رو در حد high قرار دادن بعد  shadow quality و distance رو در حد medium و lighting رو در حد highو.. که با این تنظیمات بازی در حد ویا بهتر از کنسول به نظر میرسه

این نتایج حاصل شده

qu241x3a9hyajhdmo60a.png

5dhbvvyztn86f34v03mn_thumb.png

lag3pajkytd1rhcqsytj_thumb.png

تقریبا همیشه فریم ریت با اون سخت افزار  بالای 40 هست حتی با بالابردن گرافیک بازی نسبت به کنسولها باز هم فریم ریت بهتری رو با اون سخت افزار ضعیف نسبت به کنسولها شاهد هستیم

فریم ریت نسخه کنسولی روی 30 قفله که افت خیزهای زیادی رو هم داره

در اخر  بعد از تعریف و تمجید از نسخه pc گفته بهترین تجربه این بازی بر روی pc هست

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

جریان اون بنچمارک اولیه چیه؟!؟

نوشته gtx 970 3.5+5

یعنی کارت به سخره گرفتن؟!!

ویژه گیهای گیم ورکس واقعا فضای بازیو متحول میکنه و واقعی اما فریم رو به شدت میاره پایین

رو بیشتر بازیهای که اعمال شده اون بازی پر از باگ بوده و یا کلی حرف حدیث داشته

Nvida برای هر بازی داره یه درایور جدید میده انقدر درایور هاش بده که مجبور اینکارو بکنه همین دیشب گرفتم دوباره باید الان جدیشو نصب کنم فردا هم حتما برای یه بازی دیگه درایور میده

دنیای گیم pc خیلی وارد حاشیه شده مثل قبلا نیست بیشتر از اینکه بخوایم به فکر خود بازی باشیم همش مجبوریم درایور دانلود کنیم و پچ نصب کنیم و سیستم ارتقاع بدیم

قدیما یه سیستم میخریدیم سه سال باهاش بازی میکردیم در نهایت کارایی

الان سیستم میبندی یه بازی میاد همه چیو خراب میکنه

لینک به دیدگاه

GTX 970 VS R9 390

http://www.aparat.com/v/f3cQX

GTX 980Ti VS FuryX

http://www.aparat.com/v/diUQA

بازی برای کارت های انویدیا کاملا بهینه هست و فریم روی 60 لاک شده!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

GTX 970 VS R9 390

GTX 980Ti VS FuryX

@};-

خوشا به حال دارنده گان 970

ولی برای amd متاسفم که همیشه کارت هاش به خاطر بهینه نبودن این بلاها سرش میاد اختلاف فریم ۲۵

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشا به حال دارنده گان 970

ولی برای amd متاسفم که همیشه کارت هاش به خاطر بهینه نبودن این بلاها سرش میاد اختلاف فریم ۲۵

AMD هنوز درایوری برای این بازی ارائه نکرده، و ظاهرا هم چیزی نمیده بیرون فعلا تا درایور Crimson رو ارائه بده...

برخلاف شما فکر میکنم که AMD از لحاظ نرم افزار و درایور هم از انویدیا جلو زده:

این بنچمارکها مربوط به 2 تاریخ هستن، که یکی با درایور 15.5 بتا گرفته شده و دیگری با درایور 15.11 بتا و نتایج خیلی جالب هستش:

post-10788-0-11576500-1447137311_thumb.gifpost-10788-0-61809200-1447137318_thumb.pngpost-10788-0-02088400-1447137327_thumb.gifpost-10788-0-23810700-1447137333_thumb.png

به نظر میرسه که کارتهای AMD گوی سبقت رو از کارتهای انویدیا دزدیده باشن...

فکر میکنم بزرگترین و تنها دلیل عملکرد ضعیف کارتهای AMD در این بازی وجود GameWorks باشه...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

انصافا انویدیا در بازیهای خوب وبزرگ امسال فوقالعاده عمل کرده 

mgs ,fallout ,anno , ....

الان تو این بنچمارک 780ti بالاتر از fury و 390x هست :blink:  یا توanno هم همینطوره.این خیلی حرفه

fallout4  فراتر از یه بازی هست بهترین بازی ساله  به صدتا بازی مییارزه واقعا اصلا زندگیه کسایی که نسخه قبلی رو بازی کردن میدونن من چی میگم صدها ساعت گیم پلی وچیزای جدید و تا سالها برای بازی mod مییاد، خیلی فرق داره که کارایی کارتای یه شرکت تو یه بازی مثل fallout اینقدر خوب باشه تا یه بازی معمولی.

این بازی چیزی نیست که کسی بتونه ازش بگذره امیدوارم amd هم به فکر افزایش کارایی کارتاش تو این بازی باشه

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

تفاوت خیلی زیاده!! 

دمش گرم انویدیا بازم تو بهینه سازی گل کاشته. خدا رو شکر GTX 970 خوش قیمت بود وگرنه هنوزم خیلی ها تو کفش می موندن. بهترین کارت واسه 1080p... این بازی هم مورد انتظارترین بازی امسال بوده و واسه خیلی ها مورد انتظارترین بازی نسل! AMD قطعا یه کاری میکنه...

لینک به دیدگاه

یعنی دقیقا ادم متوجه میشه ینفر که فن بوی باشه باید چطوری صحبت کنه :)

درضمن خوش بحال شما که انویدیا داری که 500 مگ هم چپونده بهتون، هر روز هم داره یچی دیگه میکنه تو پاچه ملت

ما با همون r9 290 خوش هستیم که با اینکه انویدیا یسری جدیدترش رو زده خیلی موافع از نسخه قبلی رقیبش ضعیفتره، نیازی هم به توضیح کسی نیست اینجا خیلیا استاد هستن میدونن چی میگم :D

Like
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

GTX 970 VS R9 390

GTX 980Ti VS FuryX

@};-

یه نکته عجیبی تو این وبدبو ها وجود داره که باید از گفته های ریویور متوجه بشید...

ریویور میگه که این بازی گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن VSYNC نداره، و تلاششون برای غیرفعال کردنش از توی درایور AMD نتیجه ای نداشته، پس بازی رو با VSYNC اجرا کردن و تست گرفتن، که برتری انویدیا هستش این قضیه بخاطر Smart Vsync ، خیلی واسم جالب هستش :-?، من رو یاد بازیهایی مثل Farcry و متال گیر و Batman Arkham Knight میندازه که همیشه مشکل Vsync و Frame وجود داشت روشون...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انصافا انویدیا در بازیهای خوب وبزرگ امسال فوقالعاده عمل کرده 

mgs ,fallout ,anno , ....

الان تو این بنچمارک 780ti بالاتر از fury و 390x هست :blink:  یا توanno هم همینطوره.این خیلی حرفه

fallout4  فراتر از یه بازی هست بهترین بازی ساله  به صدتا بازی مییارزه واقعا اصلا زندگیه کسایی که نسخه قبلی رو بازی کردن میدونن من چی میگم صدها ساعت گیم پلی وچیزای جدید و تا سالها برای بازی mod مییاد، خیلی فرق داره که کارایی کارتای یه شرکت تو یه بازی مثل fallout اینقدر خوب باشه تا یه بازی معمولی.

این بازی چیزی نیست که کسی بتونه ازش بگذره امیدوارم amd هم به فکر افزایش کارایی کارتاش تو این بازی باشه

درود

عملکرد خوب و منصفانه در صورتی هست که در داخل بازی هیچ گونه دخل و تصرفی صورت نگیره

اینکه انودیا میاد و بازیها رو با گیم ورک دستکاری میکنه تا کارتهای خودش بهتر فریم بده ایا به نظر شما منصفانست

برای مقایسه باید بازیهایی مورد تست قرار بگیرن که هیچ کدوم از هر دو طرف درش دست نبرده باشن

لینک به دیدگاه

اولا 390 همون 290 هستش نه 290x

ثانیا الان تو کلیپی که گذاشتین روی 1080p کارت 970 فریم رویه 60 قفله اصلا چنین چیزی غیر ممکنه واسه یه بازیه RPG 

ثالثا تو بنچمارکی که گذاشتین نوشته 970 رویه 1080 میانگین 40 فریم میده پس این چجوری رویه 60 قفله ؟؟؟

لینک به دیدگاه

Like

Sent from my D5503

شما که استاد هستی رفیق @};-

ولی برادر هرکسی یکم اطلاع داشته باشه دقیقا منوجه منظور بعضیا میشه

یه نکته عجیبی تو این وبدبو ها وجود داره که باید از گفته های ریویور متوجه بشید...

ریویور میگه که این بازی گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن VSYNC نداره، و تلاششون برای غیرفعال کردنش از توی درایور AMD نتیجه ای نداشته، پس بازی رو با VSYNC اجرا کردن و تست گرفتن، که برتری انویدیا هستش این قضیه بخاطر Smart Vsync ، خیلی واسم جالب هستش :-?، من رو یاد بازیهایی مثل Farcry و متال گیر و Batman Arkham Knight میندازه که همیشه مشکل Vsync و Frame وجود داشت روشون...

برادر بزار بیاد بیرون همین بچه ها اینجا تست میکنن اونقت تازه حرف بعضیا برعکس میشه که amd ضعیفه یا انویدیا با این سیاست کثیفش

لینک به دیدگاه

درود

عملکرد خوب و منصفانه در صورتی هست که در داخل بازی هیچ گونه دخل و تصرفی صورت نگیره

اینکه انودیا میاد و بازیها رو با گیم ورک دستکاری میکنه تا کارتهای خودش بهتر فریم بده ایا به نظر شما منصفانست

برای مقایسه باید بازیهایی مورد تست قرار بگیرن که هیچ کدوم از هر دو طرف درش دست نبرده باشن

دقیقا همینطوره

نمونه بارزش هم بازی ash هستش که چطوری کاری کرده بود که انویدیا بیاد بیانیه بده که این بازی نباید اینطوری باشه و خیلی چیز های دیگه

خدارو شکر حداقل یه ati هستش و گرنه الان با پول 970 یه 950 هم نمیشد خرید

تازه اگر gtx950 حافظه 500 + 1.5 نداشت :)

ویرایش شده توسط rasa.d
لینک به دیدگاه

جالبه تا چند وقت پیش من همش از سیاست های کثیف (nvida gamework)و مشکل 3.5 گیگ کارت 970 و چیز های دیگه صحبت میکردم همه به من اعتراض داشتن و خیلی های میدونن حالا یه نفر اومده همون حرفارو به خودم میزنه ...!!!

بیتربیت(rasa.d)تو این انجمن از واژه چپوندن بهت برای کسی استفاده نمیشه بجای بازی کردن و فن بازی amd یکم معرفت و ادب یادبگیر بتونی با بزرگترت حرف بزنی

من از تو قشنگتر بلدم جوابتو بدم اما بزرگی خودمو نشون میدم و به احترام بقیه اعضا جواب اون حرفتو نمیدم

دوستان من اصلا قصدم فن بازی نبود اگر دقت کرده باشین تو پست بالایشم گفتم درایور های nvida خوب نیست که همش مجبوره برای هر بازی یه درایور بده

و اینکه از موضوع کمتر فریم دادن amd ناراحتم چون باعث میشه رقابت منصفانه نباشه و همیشه amd از این موضوع ضربه خورده

و اگر amd نتونه رقابت کنه مصرف کننده که ما باشیم ۱۰۰٪ ضربه میخوره

من خودم دوستار amd هستم اما به خاطر اینکه بتونم بدونه حاشیه و فریم بالا و همچنین ویژه گیهای گیم ورکس بازی کنم مجبور شدم که به nvida کوچ کنم

سیاست گیم ورکس نمیشه کاریش کرد :)

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

از یزور edris که انقدر بی طرفانه منفی گذاشت واقعا خوشحالم :D

که گفت: خوشا به حال دارنده گان 970

یعنی دقیقا ادم فک میکنه مستقیما از Jen-Hsun Huang پول میگیره تبلیغ کنه =))

برای من نه منفی مهمه نه +، بقول فرجام خان هیچکس بخاطر کسی که بخواد منفی یا مثبت بزاره و جواب بخواد جواب نمیدم (یا یه چیزی تو همین مایه ها بود فک کنم بهرحال تو امضاش هست کسی خواست بره ببینه :-? :D )

موفق باشی برادر :)

ویرایش شده توسط rasa.d
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...