رفتن به مطلب

عملکرد کارت های گرافیکی در عنوان Fallout 4 (کاملا بهینه!)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یه نکته عجیبی تو این وبدبو ها وجود داره که باید از گفته های ریویور متوجه بشید...

ریویور میگه که این بازی گزینه ای برای فعال یا غیر فعال کردن VSYNC نداره، و تلاششون برای غیرفعال کردنش از توی درایور AMD نتیجه ای نداشته، پس بازی رو با VSYNC اجرا کردن و تست گرفتن، که برتری انویدیا هستش این قضیه بخاطر Smart Vsync ، خیلی واسم جالب هستش :-?، من رو یاد بازیهایی مثل Farcry و متال گیر و Batman Arkham Knight میندازه که همیشه مشکل Vsync و Frame وجود داشت روشون...

درسته این بازی مشابه نسخه سوم و Skyrim گزینه ای برای غیر فعال کردن V-Sync نداره و حتی با وجود فورس کاماند از طریق درایور هم نتیجه ای نداشته، برای همین تصمیم گرفتن با همین شرایط خود بازی تست بگیرند، صحبتی هم از فعال سازی Adaptive V-sync به میان نیامده، با توجه به قضیه روشن بودن V-Sync دیگه میانگین فریم مورد توجه نخواهد بود بلکه حداقل فریم ملاک محسوب خواهد شد، دراپ فریمی که اتفاق افتاده عدم هماهنگی درایور کارت های Radeon و در نتیجه افت درگیری GPU با بازی بوده، نیاز به درایور بهتری هست همین!

@};-

از یزور edris که انقدر بی طرفانه منفی گذاشت واقعا خوشحالم :D

که گفت: خوشا به حال دارنده گان 970

ولی برای amd متاسفم که همیشه کارت هاش به خاطر بهینه نبودن این بلاها سرش میاد اختلاف فریم ۲۵

یعنی دقیقا ادم فک میکنه مستقیما از Jen-Hsun Huang پول میگیره تبلیغ کنه =))

برای من نه منفی مهمه نه +، بقول فرجام خان هیچکس بخاطر کسی که بخواد منفی یا مثبت بزاره و جواب بخواد جواب نمیدم (یا یه چیزی تو همین مایه ها بود فک کنم بهرحال تو امضاش هست کسی خواست بره ببینه :-? :D )

موفق باشی برادر :)

من واقعا تعجب می کنم که تیم مدیریت اجازه دادن یوزرهایی مثله شما توانایی ارسال پست داشته باشند!

در آینده هم در تاپیکی که نه ارتباطی به سطح دانسته های شما و نه نحوه ابراز احساسات شما داره، جولان ندید!

بدرود

بنچ مارک بالایی بیشتر بنظر صحیح میاد ولی بنچمارک پایینی فکر نکنم درست یاشه

بغیر از نمونه هایه اولی که به سایتایه گیمینگ  معتبر داده میشه هنوز بازی منتشر نشده که دارن بنچمارکاشو میزارن

ولی من تو سایتایه دیگه شنیدم که رویه کنسولا خیلی افت فریم داره

چه عجب یبارم واسه کنشولا بازی پرت بدی داشته

احتمال اینم وجود داره با V-sync روشن، حداقل فریم رو به نمایش گذاشته باشه!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• ارسال 241
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

AMD هنوز درایوری برای این بازی ارائه نکرده، و ظاهرا هم چیزی نمیده بیرون فعلا تا درایور Crimson رو ارائه بده...

برخلاف شما فکر میکنم که AMD از لحاظ نرم افزار و درایور هم از انویدیا جلو زده:

این بنچمارکها مربوط به 2 تاریخ هستن، که یکی با درایور 15.5 بتا گرفته شده و دیگری با درایور 15.11 بتا و نتایج خیلی جالب هستش:

attachicon.gifperfrel_2560.gifattachicon.gifperfrel_2560_1440.pngattachicon.gifperfrel_3840.gifattachicon.gifperfrel_3840_2160.png

به نظر میرسه که کارتهای AMD گوی سبقت رو از کارتهای انویدیا دزدیده باشن...

فکر میکنم بزرگترین و تنها دلیل عملکرد ضعیف کارتهای AMD در این بازی وجود GameWorks باشه...

درسته منم قبول دارم اینکه nvida برای هر بازی یک درایور جدید میده یعنی اینکه مجبوره برای هر بازی یه طرفند های اجرا کنه که بازی درست اجرا بشه

اما amd یه درایور میده تا ماه بعد و مشکلی ام نداره

Game works به بازیهای 2014 .2015 با اینکه محیط بسیار زیبا تر میکنه اما خیلی ضربه زده

تو این رقابت ما داریم نابود میشیم کسانی که amd هستن مثل من مجبور میشن برن سمت nvida

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم بنچمارکهای رسمی سایت گورو:

post-10788-0-07855100-1447177157_thumb.pngpost-10788-0-81923400-1447177165_thumb.png

نکته جالب و مهم میزان استفاده Vram هستش که پایین هستش، با توجه به محیط زیبای بازی، باید گفت که به راحتی میشه بازی طراحی کرد که میزان استفادش از Vram پایین باشه ولی تنبلی شرکتهای بازیساز واقعا خیلی به چشم میاد...

لینک به دیدگاه

عنوان مورد نظر از هر لحاظ روی پلتفرم PC بهینه هست، تمام کارت های گرافیکی عملکرد خوبی داشتند و فریم مناسبی گرفتن، کاربران کارت های Radeon تا زمان انتشار درایوری بهینه، تکنیک های گرافیکی Godrays و Shadow رو یکم پایین قرار بدن همین!

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

طبق اخباری که  خوندم این بازی به نسبت دیگر بازی های معروف گرافیکی جدید گرافیک کمتری داره ولی با اینحال قابل قبول ذکر شده (در واقع گرافیکش در حد بازی های اوایل نسل 8 هست نه خود نسل هشت) !  :-?

لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/dNpB8

http://www.aparat.com/v/XKbwj

ویرایش شده توسط parsa_45
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک نکته ای در این بازی دیدم دوستان کسی تا حالا بهش برخورد داشته یا نه

رویه سیستم دوستم با مشخصات

980ti

4770k

16GB RAM

MONITOR 4K LG 31MU

بازی به هیچ عنوان رویه 4K تنظیم نمیشه و اخرین رزولوشنش 1920*1200 هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

طبق اخباری که  خوندم این بازی به نسبت دیگر بازی های معروف گرافیکی جدید گرافیک کمتری داره ولی با اینحال قابل قبول ذکر شده (در واقع گرافیکش در حد بازی های اوایل نسل 8 هست نه خود نسل هشت) !  :-?

درود نیما جان

نکته این بنچمارکها اینه که کلا هر بازی که انودیا پابلیشر اون هست و در اون بازی تنظیمات گیم ورک وجود داره جهت بنچارک استفاده میشه و از همونجا دیگه کلا تا اخر سال برای بنچمارک استفاده میشه

مثلا یک بار نشد موقع انتشار بازی دراگون ایج این بازی جهان باز جهت بنچمارک استفاده بشه 

در یک بازی جدید بی طرف مثل کال اف بلک اوپس 3 خیلی از کاربرانی که کارتهای HIGH END انودیا داشتن در این بازی از لگ های زیاد و افت فریم وحشتناک اون شاکی شدن حتی اپراتور گورو هم در تست فریم تایم 2 کارت 390X و 980TI به این نکته اشاره کرده که لگ در کارتهای انودیا بیشتر مشاهده شده

تازه با درایور بهینه برای این بازی

0t26_capture.jpg

q8uf_capture1.jpg

dy5i_capture_2.jpg

البته الان با این درایور جدید و اخری نمی دونم شرایطش چطور هست

ولی AMD بیچاره بد بخت بعد از حدود 2 ماه یه درایور داد اونم تازه بتا داره با این شرایط رو در رو میشه و کلی هم براش نقد میبافن وبا درایور بتا که بعد از دوماه ریلیز شده با درایور های جدید شرکت رقیب میسنجن

لینک به دیدگاه

321bCapture.png

135aCapture1.jpg

321bCapture1.png

a471Capture.jpg

اکثر افراد به خصوص فن های متعصب این بازی رو رقیبی برای The Witcher 3 Wild Hunt میدونستند، لازمه این دوستان توجه داشته باشند که Fallout 4 عنوان خوبی هست و قطعا ارزش تجربه کردن دارد، اما وقتی صحبت از عناوین افسانه ای به میان میاد، بهتره قدری تعصب های بی مورد رو کنار بگذارند!

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

321bCapture.png

135aCapture1.jpg

321bCapture1.png

a471Capture.jpg

اکثر افراد به خصوص فن های متعصب این بازی رو رقیبی برای The Witcher 3 Wild Hunt میدونستند، لازمه این دوستان توجه داشته باشند که Fallout 4 عنوان خوبی هست و قطعا ارزش تجربه کردن دارد، اما وقتی صحبت از عناوین افسانه ای به میان میاد، بهتره قدری تعصب های بی مورد رو کنار بگذارند!

@};-

درود

جددا یوزر اسکورش اینههههههههههههههههههه !  :blink:  :blink:  :blink:

پس اون ign چی نوشته اونوسط؟؟؟ اینوریا یه چیز دیگه که نوشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  :confused:  :confused:  :confused:

لینک به دیدگاه

درود

جددا یوزر اسکورش اینههههههههههههههههههه !  :blink:  :blink:  :blink:

پس اون ign چی نوشته اونوسط؟؟؟ اینوریا یه چیز دیگه که نوشتن ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟  :confused:  :confused:  :confused:

این بازی جنبه های مثبت زیادی داره و مهم ترینش هم زنده کردن خاطره های گذشته است، اما بهتره همیشه یه مرزی بین بازی ها تعیین بشه تا اینجوری بیخودی هایپ نشه!

بعضی از عناوین فقط به خاطر تعصب و علاقه بی مورد امتیاز می گیرند، نمونه بارزش همین Metal Gear Solid، این بازی گرافیک کاملا افتضاحی داشت ولی از قدیم گفتن عشق گوش ها رو بسته و چشم ها رو می بندد.

@};-

پ.ن: دوستان محبت کنند اینقدر چارت و نمودار بازی های مختلف رو لینک نکنند، در مورد BO3 که تاپیک نزدیم!

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

بلاخره 750 ti هم دیدیم بین گرافیک ها :D

ممنون :x

ویرایش شده توسط digital_2015
لینک به دیدگاه

بازی با GTX 970 روی 72fps قفل شده. من گزینه Vsync رو ندیدم !

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

چند تا سوال

1-بازی اول شخصه؟یا سوم شخص؟

2-داستان بازی درباره چیه؟تخیلیه؟

3-با سیستم من اجرا میشه؟

@};-  @};-  @};-

i3 4170

4G Ram

GTX 650 2G

ویرایش شده توسط Tommy Angelo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی رو امروز اجرا کردم برای اولین بار، ولی واقعا دوتا سوال واسم پیش اومد:

1.این بازی الان طراحی شده یا 10 سال پیش؟؟

2.چرا دمای کارت گرافیک بالا میره؟؟

گرافیک بازی بسیار ضعیف و به شکلی هستش که حتی باعث شد که از بازی زده بشم...

تنها چیزی که تو این بازی بوده و هست، Attention To Detailes بوده، ولی واقعا خیلی ضعیف هستش برای بازی امروزی، بیشتر شبیه این بازی هایی میمونه که Independent ساخته میشن...

جریانش هم که چیزی جدیدی نداره...

واقعا از وقت و هزینه ای که برای گرفتن و نصب این بازی گذاشتم، پشیمونم...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازی رو امروز اجرا کردم برای اولین بار، ولی واقعا دوتا سوال واسم پیش اومد:

1.این بازی الان طراحی شده یا 10 سال پیش؟؟

2.چرا دمای کارت گرافیک بالا میره؟؟

بازی گرافیک بسیار ضعیف و به شکلی هستش که حتی باعث شد که از بازی زده بشم...

تنها چیزی که تو این بازی بوده و هست، Attention To Detailes بوده، ولی واقعا خیلی ضعیف هستش برای بازی امروزی، بیشتر شبیه این بازی هایی میمونه که Independent ساخته میشن...

جریانش هم که چیزی جدیدی نداره...

واقعا از وقت و هزینه ای که برای گرفتن و نصب این بازی گذاشتم، پشیمونم...

درود

این بازی یوزر اسکورش شده 4.7 از 10 فقط واسه تبلیغ بیش از اندازه ملت رفتن خریدن تا فقط امار فروشش بالا بره وگرنه چیز خاصی رو ارائه نداد

حتی خیلی از منتقدان بازی از گرافیک بازی ایراد گرفتن و گفتن اصلا در خور نسل هشت نبوده و مثل خیلی از بازیهای نسل هفت ظاهر شده

لینک به دیدگاه

نمیدونم بعضی ها چرا اینقد الکی هایپ میکنن...میگفتن شاید امسال این گوتی بشه به جای ویچر و متال گیر.من که میگم عمرا بتونه.تا ویچر باشه این ها شبیه جک هستش بیشتر

لینک به دیدگاه

کلا همه میدونن بازیهای بتزدا همیشه گرافیک انچنانی ندارن.گرچه به عنوان یه بازی OW با اون سطح از جزییات به نظرم گرافیک بدی هم نداره که غیر RPG بازها رو هم از خودش زده بکنه!

اینکه کسی به خاطر گرافیک رفته سراغ بازی و ناامید شده از کل بازی!!!!، rpg باز نیست

دلیل یوزر اسکور نه چندان خوب بازی اینه که همه انتظار یه بازی در سطح نسخه 3 ومش رو در زمان عرضش داشتن ولی الان ایرادی که به بازی میگیرن اینه که زیاد تفاوتی با نسخه قبلی نکرده و اون تحول لازم رو نداره

حتما هم دوستان میدونن متا هیچ ربطی به گوتی نداره بارها اتفاق افتاده بازی ایی که متاش پایین تر بوده رفته گوتی شده یعنی بهترین بازی سال

همین DAI با متای 85 و یوزر اسکور 5.7 گوتی شد!!!!

همین بازی رو خیلی از منتقد ها بهترین بازی سال وبهترین بازی بتزدا میدونن ولی یارو به خاطر همون دلایلی که گفتم برداشته مثلا به بازی 8 داده!

مثلا در نقد DIGITALT میگه

Fallout 4 sets a new standard for first-person RPGs

Fallout 4 is the best, most polished Bethesda RPG to date

بعد بهش نمره کاملو نداده

یا مثلا در نقد  destrucمیگه

I can safely place it somewhere in the middle of Fallout 3 and New Vegas in terms of quality

بعد نمره کمتر ار اونا بهش داده

هم این هم W3 برای من بهترین بازیهای امسال هستن.W3 هم لیاقت GOTY شدن رو داره

بازی تو24 ساعت اول 1.2 میلیون نسخه فروخت رکورد تعداد همزمان پلیرها رو هم تو استیم شکست

اگه به تبلیغات باشه که خیلی از بازیهای دیگه تبلیغات بیشتر از اینو داشتن اما هرگز به همچین فروشی نرسیدن.مطمئن نیستم ولی فکر کنم W3 تو یک ماه به این فروش رسید!

فقط من موندم این بازی با این گرافیک نچندان سطح بالا  چرا عملکردش روی چیپهای AMD خوب نیست!

بازی روی کنسولها هم وضعیت اسفناکی داره کنسولها هم که همه AMD ساز↑↑↑. فکر نکنم دیگه کیفیت و فریم بازی روی کنسولها ربطی به دستان پشت پرده انویدیا داشته باشه! :wacko:

اینکه اینجا FO4 با همه عظمتش اینجوری ترول میشه برای من خیلی جالبه!

داداش عملکرد بدش به خاطر سیاست کثیف و اپل مانند انویدیا هستش یعنی استفاده از GAMESWORK

باشه!

شما اگر دو سه خط اخر پست منو درست میخوندید متوجه کنایه من میشدید

مشکل از جای دیگس

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

کلا همه میدونن بازیهای بتزدا همیشه گرافیک انچنانی ندارن.گرچه به عنوان یه بازی OW با اون سطح از جزییات به نظرم گرافیک بدی هم نداره که غیر RPG بازها رو هم از خودش زده بکنه!

اینکه کسی به خاطر گرافیک رفته سراغ بازی و ناامید شده از کل بازی!!!!، rpg باز نیست

دلیل یوزر اسکور نه چندان خوب بازی اینه که همه انتظار یه بازی در سطح نسخه 3 ومش رو در زمان عرضش داشتن ولی الان ایرادی که به بازی میگیرن اینه که زیاد تفاوتی با نسخه قبلی نکرده و اون تحول لازم رو نداره

حتما هم دوستان میدونن متا هیچ ربطی به گوتی نداره بارها اتفاق افتاده بازی ایی که متاش پایین تر بوده رفته گوتی شده یعنی بهترین بازی سال

همین DAI با متای 85 و یوزر اسکور 5.7 گوتی شد!!!!

همین بازی رو خیلی از منتقد ها بهترین بازی سال وبهترین بازی بتزدا میدونن ولی یارو به خاطر همون دلایلی که گفتم برداشته مثلا به بازی 8 داده!

مثلا در نقد DIGITALT میگه

Fallout 4 sets a new standard for first-person RPGs

Fallout 4 is the best, most polished Bethesda RPG to date

بعد بهش نمره کاملو نداده

یا مثلا در نقد  destrucمیگه

I can safely place it somewhere in the middle of Fallout 3 and New Vegas in terms of quality

بعد نمره کمتر ار اونا بهش داده

هم این هم W3 برای من بهترین بازیهای امسال هستن.W3 هم لیاقت GOTY شدن رو داره

بازی تو24 ساعت اول 1.2 میلیون نسخه فروخت رکورد تعداد همزمان پلیرها رو هم تو استیم شکست

اگه به تبلیغات باشه که خیلی از بازیهای دیگه تبلیغات بیشتر از اینو داشتن اما هرگز به همچین فروشی نرسیدن.مطمئن نیستم ولی فکر کنم W3 تو یک ماه به این فروش رسید!

فقط من موندم این بازی با این گرافیک نچندان سطح بالا  چرا عملکردش روی چیپهای AMD خوب نیست!

بازی روی کنسولها هم وضعیت اسفناکی داره کنسولها هم که همه AMD ساز. فکر نکنم کیفیت و فریم بازی روی کنسولها ربطی به دستان پشت پرده انویدیا داشته باشه! :wacko:

اینکه اینجا FO4 با همه عظمتش اینجوری ترول میشه برای من خیلی جالبه!

داداش عملکرد بدش به خاطر سیاست کثیف و اپل مانند انویدیا هستش یعنی استفاده از GAMESWORK

لینک به دیدگاه

سلام به دوستان

چند تا سوال

1-بازی اول شخصه؟یا سوم شخص؟

2-داستان بازی درباره چیه؟تخیلیه؟

3-با سیستم من اجرا میشه؟

@};-  @};-  @};-

i3 4170

4G Ram

GTX 650 2G

سلام دوست عزیز

زاویه دید بازی هم اول شخصه هم سوم شخص

البته بیشتر رویه سوم شخص کارکردن

داستانه بازی درمورده اخرالزمان هستش بعد از انفجار هسته ای یه اقایی دنباله پسرش میگرده

بله با سیستم شما در تنظیمات پایین اجرا میشه

درمورده بازی اینم بگم که بازیش جهان بازه و اکشن و تاحدودی ترسناک هستش   امیدوارم توضیحات کافی باشن

من زمانی که اواین تریلر بازی اومد فهمیدم که بازی گرافیک چندانی نداره  برایه خودمم جایه تعجب داشت چرا همه منتظزه بازی هستن البته بازیهایه بتزدا کلا گرافیک انچنانی نداره مثله بازیه dishonored

اینگونه بازی هایه جهان ازاد خیلی باید روش کار کنن الان ویچر و gta و اسکایرم حداقل دوسال روش کار میکنن ولی اینو من فکر کنم یه سالم روش کار نکردن چون همین امسال تریلرش اومد و همین امسال عرضه شد

ولی واقعا هیچ بازی به گرده پایه ویچر نمیرسه خیلی بازیه باشکوهیه مخصوصا ماموریت هایه جانبی و داستانش

لینک به دیدگاه

جدا از بحث این بازی

برادر این حرف شما غیر منطقی هست

من قبول دارم که س ی ا س ت کلا کار کثیفی هست

اما الان همه از همین طریق دارن سود میکنن هرکسی به یه روشی

Nvida عقلش کارد چنین حرکتی زد

Amd اگر زرنگ باشه میتونست همین کارو انجام بده و یه س ی ا س ت ی پیداه کنه

به نظر من در دنیای رقابت به جای اینکه برای بالا رفتن بقیرو بیارم پایین. باید خودمونو ببریم بالا و قضاوت بذاریم بر عهده مردم

نه اینکه همش همدیگرو تخریب کنیم تا خودمون خوب نشون بدیم

اگر حرفم غیر منطقی بگید

لینک به دیدگاه

جدا از بحث این بازی برادر این حرف شما غیر منطقی هست

من قبول دارم که س ی ا س ت کلا کار کثیفی هست

اما الان همه از همین طریق دارن سود میکنن هرکسی به یه روشی

Nvida عقلش کارد چنین حرکتی زد

Amd اگر زرنگ باشه میتونست همین کارو انجام بده و یه س ی ا س ت ی پیداه کنه

به نظر من در دنیای رقابت به جای اینکه برای بالا رفتن بقیرو بیارم پایین. باید خودمونو ببریم بالا و قضاوت بذاریم بر عهده مردم

نه اینکه همش همدیگرو تخریب کنیم تا خودمون خوب نشون بدیم

اگر حرفم غیر منطقی بگید

برادر وقتی یه سیاستی به کار ببری که عمدا تو سخت افزار شرکت رقیبت افت فریم ایجاد کنه این اسمش چیه؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...