رفتن به مطلب

عملکرد کارت های گرافیکی در عنوان Fallout 4 (کاملا بهینه!)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

RAM Frequency Doesn't Matter?! It Does

e850fo4-ram-test.jpg

طبق گفته سایت DigitalFoundry فرکانس حافظه اصلی سیستم تاثیر مستقیمی در عملکرد عنوان Fallout 4 دارد، با توجه به اینکه فرکانس حافظه های اصلی در گذشته کمترین تاثیر را در بخش عملکرد گیمینگ داشته اند، وابستگی Fallout 4 به مؤلفه مورد نظر از اتفاق های جالب امسال در مبحث بازی های رایانه ای می باشد!

1600MHz: 36.0/54.6
2133MHz: 39.0/61.0
2400MHz: 44.0/66.9

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• ارسال 241
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

RAM Frequency Doesn't Matter?! It Doese850fo4-ram-test.jpg

طبق گفته سایت DigitalFoundry فرکانس حافظه اصلی سیستم تاثیر مستقیمی در عملکرد عنوان Fallout 4 دارد، با توجه به اینکه فرکانس حافظه های اصلی در گذشته کمترین تاثیر را در بخش عملکرد گیمینگ داشته اند، وابستگی Fallout 4 به مؤلفه مورد نظر از اتفاق های جالب امسال در مبحث بازی های رایانه ای می باشد!

@};-

منکه تا خودم تست نکنم باور نمیکنم

فردا میان میگن هرچی دور فن بیشتر بشه فریم ببشتر میشه دی:)

لینک به دیدگاه

Fallout 4

Ultra Settings & Game Works ON

2560x1440

8eb6Fallout-4-2-.jpg
afb9Fallout-4-4-.jpg
e8d5Fallout-4-6-.jpg
3898Fallout-4-7-.jpg

87a9Fallout-4-1-.jpg
f0f7Fallout-4-8-.jpg
e8d5Fallout-4-5-.jpg
8eb6Fallout-4-3-.jpg

مقدار مصرف حافظه گرافیکی (Vram) و حافظه اصلی سیستم (RAM) کاملا بهینه می باشد، اما در بخش هایی از محیط گیم پلی متاسفانه شاهد افت فریم بدی هستیم و میزان کارکرد GPU متناسب با نرخ فریم دچار شوک می شود، در مجموع گرافیک کلی بازی زیاد تعریفی نیست و حالت زنده بودن را اصلا به بازیکن القاء نمی کند، اما سری Fallout به دلیل گرافیک خوب شناخته نشده اند
3.gif
@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

Fallout 4

Ultra Settings & Game Works ON

2560x14408eb6Fallout-4-2-.jpg afb9Fallout-4-4-.jpg e8d5Fallout-4-6-.jpg 3898Fallout-4-7-.jpg

87a9Fallout-4-1-.jpg f0f7Fallout-4-8-.jpg e8d5Fallout-4-5-.jpg 8eb6Fallout-4-3-.jpg

مقدار مصرف حافظه گرافیکی (Vram) و حافظه اصلی سیستم (RAM) کاملا بهینه می باشد، اما در بخش هایی از محیط گیم پلی متاسفانه شاهد افت فریم بدی هستیم و میزان کارکرد GPU متناسب با نرخ فریم دچار شوک می شود، در مجموع گرافیک کلی بازی زیاد تعریفی نیست و حالت زنده بودن را اصلا به بازیکن القاء نمی کند، اما سری Fallout به دلیل گرافیک خوب شناخته نشده اند3.gif

@};-

شبیحه نقاشی سه بعدی میمونه

Rezident evil از این گرافیکش خیلی بیشتره با اینکه قدیمیتره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اتفاقا بنظر من محیطش زنده تر و طبیعی تره نسبت به دیگر بازی ها اما متاسفانه بافت هاش یخورده ضعیفه ...!  :(

محیط حس واقعی بودن رو داره اما گرافیک اشیاء خوب نیست... حیف بازی رو حروم کردن میشد بهترین بازی سال باشه و پتانسیلش رو داشت...!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اتفاقا بنظر من محیطش زنده تر و طبیعی تره نسبت به دیگر بازی ها اما متاسفانه بافت هاش یخورده ضعیفه ...!  :(

محیط حس واقعی بودن رو داره اما گرافیک اشیاء خوب نیست... حیف بازی رو حروم کردن میشد بهترین بازی سال باشه و پتانسیلش رو داشت...!  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شبیحه نقاشی سه بعدی میمونه

Rezident evil از این گرافیکش خیلی بیشتره با اینکه قدیمیتره

من خودم یکی از معترضین به گرافیک ضعیف Fallout هستم، اما سبک گرفیک این بازی همین شکلی بوده و هست، و پیشرفت نداشته...

ایراداتی که به بازی وارد هستش، بیشتر در مورد تکسچرها و تفکیکشون، مرده بودن محیط هستش...

این اسکرین از Fallout 4 هستش:

post-10788-0-13719900-1447489445_thumb.jpg

و این هم از نسخه سوم بازی:

post-10788-0-57986200-1447489481_thumb.jpg

واقعا تفاوت گرافیکی بازی پایین هستش و میشه پی برد که این بازی از نسل امروزی بازیها نیست...

در مورد گرافیک محیط چندتا گزینه هستش که میتونید انجام بدید که من تا اونجا که متوجه شدم، فقط مقدار Grass رو بیشتر میکنه و جزئیات در فاصله رو بهتر میکنه:

واژه uGridsToLoad رو در فایل Fallout4Prefs.ini که در فولدر:

post-10788-0-75636900-1447489910_thumb.jpg

وجود داره رو پیدا کنید و عدد روبروش رو از 5 به 7 و 9 و 11 و 13 تغییر بدید، توجه داشته باشید که خیلی روی پرفورمنس تاثیر منفی میزاره...

همچنین برای سایه های بازی میتونید این واژه iShadowMapResolution رو در فایل INI پیدا کنید و عدد روبروش رو به 8192 تغییر بدید...

برای تغییر گرافیک گیاهان و علف ها هم مقدار روبروی این دو واژه fGrassStartFadeDistance و fGrassMaxStartFadeDistance رو در دو فایل Fallout.ini و Fallout4prefs.ini از 7000 به 14000 تغییر دهید...

در انتها هم فایلهارو Read Only کنید، چون به هنگام اجرای بازی به حالت عادی برمیگردن...

تنها چیزی که این بازی داشت، دقت به جزئیات بود، که تو این یک روزی که از بازی گذشته برای من، واقعا این هم از بین رفته تو این بازی، ماموریتها واقعا آشغال هستن، بازی خیلی بی سر و ته هستش، به شکلی که ماموریتها با هم تداخل پیدا میکنن و مجبور به لود کردن بازی از جایی بسیار عقب تر میشید...

جدا از اون AI فوق العاده گریه آور هستش، فقط کافی با یه دشمن روبرو بشید، کاملا متوجه میشید که چی میگم، اینکه با پریدن از ارتفاع خودکشی میکنن به یه طرف...

نکته آخر اینه که واقعا بازی باعث سر درد میشه، نمیدونم چرا!!!!!

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بازی تو لیست دانلود من بود و تا نظرات رو خوندم لینکهاشو پاک کردم و بازی دیگه رو گذاشتم تو لیست دانلود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

RAM Frequency Doesn't Matter?! It Does

e850fo4-ram-test.jpg

@};-

پس تايمينگ هم تاثير گذار هست حتما ...

فکر کنيد رم 3666 در DDR4 چقدر باعث بهبود عملکرد ميشه :x

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دیشب بلاخره این بازی رو نصب کردم . موضوع بازی گیراست ولی به بدترین نحو تو سال 2015 اجراییش کردن ، اینو باید میدادن دست Irrational Games و Ken Levine بسازنه ، چون از همه نظر این بازی به ساخته های این استدیو نزدیکه و Irrational Games میتونست خیلی خوب ارایش بده.

دوتا چیز که خیلی اذیتم کرد ، راه رفت در حالت سوم شخص بود که عین چلمن ها را میرفت + ماس مالی وحشتناکی تو طراحی منو ها کردن ، همه سبز همه یه فونت ، همه بیریخت

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به محض اجرای بازی افسرده و ناراحت شدم :|

بازی روی مانیتورهای Wide بصورت fullscreen اجرا نمیشه و فقط windowed اجرا میشه :| تا حالا همچین چیزی ندیده بودم... همه بازیها با واید سازگار میشدن و حتی اگه رزولوشن واید رو ساپورن نکنن راحت 1920 در 1080 رو روی 2560 در 1080 فول اسکرین اجرا میکردن(یا تصویر یه کم کشیده میشد یا تصویر بازی بصورت یک 1920 در 1080 وسط صفحه نمایش ایجاد میشد و فول اسکرین میشد) اما این بازی نمیتونه :| یعنی عملا استفاده از Vsync امکان پذیر نیست چون فول اسکرین نیست ... به همین علت هم Tearing شدیدی وجود داره و مجبور شدم مانیتور وایدم رو بذارم اون ور و به یک مانیتور 1920 در 1080 بازی کنم

ویرایش شده توسط Farjam
لینک به دیدگاه

بازی روی مانیتورهای Wide بصورت fullscreen اجرا نمیشه و فقط windowed اجرا میشه :| تا حالا همچین چیزی ندیده بودم... همه بازیها با واید سازگار میشدن و حتی اگه رزولوشن واید رو ساپورن نکنن راحت 1920 در 1080 رو روی 2560 در 1080 فول اسکرین اجرا میکردن(یا تصویر یه کم کشیده میشد یا تصویر بازی بصورت یک 1920 در 1080 وسط صفحه نمایش ایجاد میشد و فول اسکرین میشد) اما این بازی نمیتونه :| یعنی عملا استفاده از Vsync امکان پذیر نیست چون فول اسکرین نیست ... به همین علت هم Tearing شدیدی وجود داره و مجبور شدم مانیتور وایدم رو بذارم اون ور و به یک مانیتور 1920 در 1080 بازی کنم

من با دیدن تریلر کلا منصرف شدم به اجرای بازی نرسید :D

لینک به دیدگاه

والا من به عشق فال اوت رفتم گرافیک جدید خریدم.

اینکه دوستان خوششون نمیاد یا ازش ایراد میگیرن قبول ولی خب چه درست باشه چه نه نظر من نیس.

چون من به شدت طرفدار فال اوت هستم حتی اگه بد ترین شمارش باشه.

:x

مبارکه بلاخره کارت عوض کردی  :cool:

بازی هنوز اجرا نکردم فردا بزنم دانلود بشه 

لینک به دیدگاه

والا من به عشق فال اوت رفتم گرافیک جدید خریدم.

اینکه دوستان خوششون نمیاد یا ازش ایراد میگیرن قبول ولی خب چه درست باشه چه نه نظر من نیس.

چون من به شدت طرفدار فال اوت هستم حتی اگه بد ترین شمارش باشه.

:x

تنها بازی که من به خاطرش کلی رفتم تو خرج GTA V بود

کارت /مین /سی پی یو / عوض کردم یه ssd گرفتم که لگ و لودینگ طولانی نداشته باشم

:wacko:

لینک به دیدگاه

دوستان من خیلی منتظر این بازی بودم که بیاد و نصبش کنم ببینم چی هست که اینقدر ازش تعریف میکنن.

نسخه های قبلی فال آوت رو هم بازی نکردم.ولی بعد از یه ساعت بازی کردن فکر کردم که افسرده شدم.اصلا اونی که انتظار داشتم نبود.البته اینو میدونم که ایراد از منه.چون این بازی مورد انتظارترین بود.

به هر حال بازی خوبی از نظر من نبود.

لینک به دیدگاه

من هم خودم و هم برادرم با fallout 3 و new vegas زندگی کردیم (حالا قبلی ها بماند) ولی اصلا برای این بازی hype هم نشدم نظرای رفقای اهل فنم رو هم که میشنوم بازی اونقدرا جالب نیست ....

دیگه بی خیال شدم پولو می زارم برای division و uncharted 4 .....

لینک به دیدگاه

درود

این بازی یوزر اسکورش شده 4.7 از 10 فقط واسه تبلیغ بیش از اندازه ملت رفتن خریدن تا فقط امار فروشش بالا بره وگرنه چیز خاصی رو ارائه نداد

حتی خیلی از منتقدان بازی از گرافیک بازی ایراد گرفتن و گفتن اصلا در خور نسل هشت نبوده و مثل خیلی از بازیهای نسل هفت ظاهر شده

فالوت رو برای داستان و گیم پلی فوق العادش میخرن نه گرافیک

ویرایش شده توسط ehsancj
لینک به دیدگاه

راه حلش تو این لینک هست داداش:

https://steamcommunity.com/sharedfiles/filedetails/?id=551069501&tscn=1447077828

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فالوت رو برای داستان و گیم پلی فوق العادش میخرن نه گرافیک

درود

طبق نقد و بررسی های انجام شده داستان بازی ایده جدیدی برای این بازی ارائه نکرده مثل خیلی از بازیهای اخروالزمانی انفجار بمب اتمی و نابودی بشر بوده که این چیز جدیدی نیست بخوایم ازش به عنوان فوق العاده یاد کنیم

در کل این بازی هم مثل خیلی از بازیهای جدیدی که اومده و داری میاد فقط تکرار مکررات هست چه در گیم پلی و چه داستان  مثل بازی کالاف دیوتی یا اساسینز کرید

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

شرمنده این جوری پا برهنه وسط بحث اساتید می پرم این قضیه hype شدیم hype نشدیم دیگه چه صیغه ایه!؟  :laughing:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فال اوت ۴ هیچ مشکلی نداره بنده  4k دارم بازی میکنم براحتی روی ۶۰ قفل هستم و در ۱۰۸۰ که دیگه اصلا هیچ!  اصلا و ابدا بازی مشکل و باگ گرافیکی و کارایی نداره-۱۰۰٪ بازی سالم است و ردیف

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فال اوت ۴ خیره کننده ظاهر شده و به پرفروش ترین بازی سالهای های اخیر بدل شده- جهان بازی از همیشه جذاب تره و گرافیک عالی در کنار شخصیت های صداگذاری شده بی نظیر عمل میکنند- شوتر دیوانه وار بازی عالی شده و مکانیزم های کرفتینگ به بهترین های ژانر تنه میزنند.

لینک به دیدگاه

تفاوت بین فعال بودن  quality goodray و غیر فعال بودن goodray quality . البته اگه تفاوتی باشه :D 

post-20774-0-00315900-1447702002_thumb.jpg

post-20774-0-72210200-1447702015_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

تفاوت بین فعال بودن  quality goodray و غیر فعال بودن goodray quality . البته اگه تفاوتی باشه :D 

تو این عکس چیزی ندیدم :)

با ویدیو یوتوب بهتر میش قضاوت کرد

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...