رفتن به مطلب

عملکرد کارت های گرافیکی در عنوان Fallout 4 (کاملا بهینه!)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

تفاوت بین فعال بودن  quality goodray و غیر فعال بودن goodray quality . البته اگه تفاوتی باشه :D 

با این شیوه اسکرین گرفتن انتظار مشاهده GodRays دارید؟ :D

5692Fallout-4-Godrays.jpg

@};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 241
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

تفاوت بین فعال بودن  quality goodray و غیر فعال بودن goodray quality . البته اگه تفاوتی باشه :D 

درود

فکر کنم این دوست عزیزمون ندونند گاد ری چی هست اصولا؟

دوست من گاد ری اشعه های نور والیومتریک (حجم دار) رو میگنند که از درون اجسام سه بعدی شاخ برگ درخت ها و ..ساطع میشود- اون عکس شما عزیزم منبع نوری نداره که اشعه و پرتو نور داشته باشه- نگاه کنید به منبع نوری عظیم مثل خورشید-گاد ری شعاع های نوری هستند که در تصویر های زیر کاملا مشخص هستند و حس حال فوق العاده و اتمسفریک به بازی میدهند.

عکس های زیر با کیفیت های نهایی بازی در الترا های در  2k گرفته شده اند در حالی که مستر افکت فوق العاده زیبایی هم روی بازی نصب است- اسکرین شات ها روی سیستم گیم خیلی قوی گرفته شده اند البته-

jnyn80zn6br5sdvr978.jpg

4q06j27zv6n9qk3ax4as.jpg

cx7hpmat9vb5jllm29.jpg

دوست عزیز م اینها تفاوت های گاد ری روشن و خاموش است :) :) طبیعتا خاموش کنید این اشعه ها یا خیلی کم رنگ میشوند یا از بین میروند.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

درود

فکر کنم این دوست عزیزمون ندونند گاد ری چی هست اصولا؟

دوست من گاد ری اشعه های نور والیومتریک (حجم دار) رو میگنند که از درون اجسام سه بعدی شاخ برگ درخت ها و ..ساطع میشود- اون عکس شما عزیزم منبع نوری نداره که اشعه و پرتو نور داشته باشه- نگاه کنید به منبع نوری عظیم مثل خورشید-گاد ری شعاع های نوری هستند که در تصویر های زیر کاملا مشخص هستند و حس حال فوق العاده و اتمسفریک به بازی میدهند.

عکس های زیر با کیفیت های نهایی بازی در الترا های در  2k گرفته شده اند در حالی که مستر افکت فوق العاده زیبایی هم روی بازی نصب است- اسکرین شات ها روی سیستم گیم خیلی قوی گرفته شده اند البته-

jnyn80zn6br5sdvr978.jpg

4q06j27zv6n9qk3ax4as.jpg

cx7hpmat9vb5jllm29.jpg

دوست عزیز م اینها تفاوت های گاد ری روشن و خاموش است :) :) طبیعتا خاموش کنید این اشعه ها یا خیلی کم رنگ میشوند یا از بین میروند.

الان کاملا مشخصه

AA 8X فعال کردی مثل فیلم شده :cool:

رضا جان شما که در نهایت تنظیمات اجرا کردی این بازی فرکانس رم و تایمینگ در فریم تفاوتی ایجاد میکنه؟؟

مثلا بین فرکانس 1066 با 2400 چقدر اختلاف فریم وجود داره؟؟

لینک به دیدگاه

درود

طبق نقد و بررسی های انجام شده داستان بازی ایده جدیدی برای این بازی ارائه نکرده مثل خیلی از بازیهای اخروالزمانی انفجار بمب اتمی و نابودی بشر بوده که این چیز جدیدی نیست بخوایم ازش به عنوان فوق العاده یاد کنیم

در کل این بازی هم مثل خیلی از بازیهای جدیدی که اومده و داری میاد فقط تکرار مکررات هست چه در گیم پلی و چه داستان  مثل بازی کالاف دیوتی یا اساسینز کرید

دوست عزیز اینجوریا هم ک شما میگین نیست. درسته نواوری خاصی نسبت به نسخه قبلی نداره اما گیم پلی واقعا اعتیاد اور و کامله. 

پیشنهاد میکنم حتما تهیه کنید نظرتون عوض میشه. 

لینک به دیدگاه

من که از کار و درس افتادم. بعد از ویچر تو خماری بودم تا این بازی اومد. کلا هدفون که میذارم ... نیستم  @};-  @};-  @};-

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این هم یه مطلب در مورد مشکلات بازی و راه دور زدنشون:

http://wccftech.com/fallout-4-crashes-specific-areas-pc-workarounds-included/

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اول از همه از دوستان خوبم در مورد توضیحاتی که درباره goodray quality دادند تشکر میکنم. بعدش میرم سراغ اسکرین شات هایی که دراین بازی در حالت فعال و غیر فعال بودن goodray گرفتم. اگر تست های بنده ایراد داره خوشحال میشم بدونم اگه نه که من تفاوتی خیلی جزئی در این عکسها میبینم . واقعا ارزش داره که حدود 15 الی 20 فریم بخاطر این تفاوت جزئی حدر بشه ؟؟؟

post-20774-0-97669700-1447791412_thumb.jpg

post-20774-0-17435700-1447791453_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

اول از همه از دوستان خوبم در مورد توضیحاتی که درباره goodray quality دادند تشکر میکنم. بعدش میرم سراغ اسکرین شات هایی که دراین بازی در حالت فعال و غیر فعال بودن goodray گرفتم. اگر تست های بنده ایراد داره خوشحال میشم بدونم اگه نه که من تفاوتی خیلی جزئی در این عکسها میبینم . واقعا ارزش داره که حدود 15 الی 20 فریم بخاطر این تفاوت جزئی حدر بشه ؟؟؟

دوست عزیز بعضی افکت ها و گزینه های گرافیکی فقط پردازش برای کارت گرافیک سختتر میکنن و تفاوت انچنانی ندارن

و کسی که محو گیم پلی بازی اونم چنین بازی هیجانی ترسناک به نظر اصلا این چیزا مهم نیست چون اصلا وقت دقت به جزیات نداریم

پس چه بهتر که غیر فعال باشن

اما یه نکته ام هست اونم اینه که مجموع این افکت های جزعی باهم تفاوت زیادی ایجاد میکنه نه فقط یدونه

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بعضی افکت ها و گزینه های گرافیکی فقط پردازش برای کارت گرافیک سختتر میکنن و تفاوت انچنانی ندارن

و کسی که محو گیم پلی بازی اونم چنین بازی هیجانی ترسناک به نظر اصلا این چیزا مهم نیست چون اصلا وقت دقت به جزیات نداریم

پس چه بهتر که غیر فعال باشن

اما یه نکته ام هست اونم اینه که مجموع این افکت های جزعی باهم تفاوت زیادی ایجاد میکنه نه فقط یدونه

عزیز باشما کاملا موافقم. منظور من ازین تست ها نشون دادن سیاست بیرحمانه nvidia تو اعمال بعضی به اصطلاح افکت ها هستش که باعث کمتر شدن نرخ فریم در بازیها ودر نتیجه کار کشیدن بیخود از سخت افزار خصوصا amd هستش. وگرنه فعال یا غیر فعال کردن این گزینه چیزی از ارزشها و گرافیک این بازی کم نمیکنه . 

منظور شما از مجموع افکت ها چی هستش؟ بنده تمام تنظیماتم رو maximom هست.

post-20774-0-23434300-1447794347_thumb.jpg

post-20774-0-83739300-1447794360_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

http://www.aparat.com/v/6Llsf

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

اقا 2 تا سئوال

یکیش اینکه چطور مث کلیپ 2 تا بالایی شلیک کنم ؟

همون که مشخص میکنه دست و پا یا سر رو بزنه ؟

.

دوم اینکه من تو بازی سگم رو با یه من عوض کردم !!!

الان عوض سگم یه یارویی افتاده دنبالم چیکار کنم ؟ سگم برگرده

:{{{{

سلام . من همون اول سگو بیخیال شدم. یک دخنره توی فایت کلاب هست . طفلی از جون و دل مایه میذاره.(فکر کنم سگه همون اول بازی جای پمپ بنزینه )

به طرف هدفت کلید Q رو بزن , به هر قسمت که شانس بیشتری داری با کلید E  و بعد enter شلیک کن .

اگر میخوای درصد شانس بالا بره:

(سر رو بزن) - (در موقعیتی قرار بگیر که عدد به ۱۰۰ نزدیک شه) - (دقت اسلحه مهمه) - (Luck رو lvlup کن) @};-

ویرایش شده توسط hamedrock
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اقا 2 تا سئوال

یکیش اینکه چطور مث کلیپ 2 تا بالایی شلیک کنم ؟

همون که مشخص میکنه دست و پا یا سر رو بزنه ؟

.

دوم اینکه من تو بازی سگم رو با یه من عوض کردم !!!

الان عوض سگم یه یارویی افتاده دنبالم چیکار کنم ؟ سگم برگرده

:{{{{

کلا این سگ برای یافتن چیزهای مورد نیازت، به دردت میخوره و تا حدود میتونه وقتی مورد حمله چندین گول قرار گرفتی، مثل یه سپر برات عمل کنه، و گرنه که انتظار دیگه ای ازش نباید داشت، ولی اگه میخوای دوباره اون سگ رو پیدا کنی، چون همراهت رو عوض کردی، باید ببینی که هنگامیکه همراهت رو عوض کردی کجا بوده؟؟؟ یا هنگام عوض کردن اون سگ رو به کجا فرستادی؟؟؟(وقتی همراهت رو عوض میکنی، ازت میپرسه که همراه قبلی رو کجا بفرسته؟)

من کلا LoneWolf هستم :D، البته یه سودهایی هم داره وقتی تنها باشی... :cool:

لینک به دیدگاه

سگ و که فرستادم همونجایی کع بود اول بازی کنار اون ایستگاه که شبیه موشکه.

الان رفتم پیشش بدبخت یه گوشه نشسته بود.دی

مهم نیس حالا این یارو تفنگ به دست هم به درد میخوره.

.

یه سئوال دیگه

با چی نارنجک برتاپ میکنه ؟

پاک بازی رو از یاد بردیم بخدا

:|

نارنجکو با left alt پرتاب میکنه.البته باید قبلش تو پیپ بوی انتخابش کرده باشین. من یه مشکل فریم دهی دارم . یهو میبینی فریم شده 40 ولی کارکرد گرافیک 70 درصده  :-?

لینک به دیدگاه

آغا کسی میدونه تو پیپ بوی چرا زبونشو دراورده لح لح میزنه مشکلش چیه؟. انواع قرص ها و آب و امتحان کردم بازم همینجوریه. وزن وسایلمم کمه. به اندازه کافیم تو شبانه روز میخوابونمش. درصد رادیو اکتیوم صفر کردم نشد

ویرایش شده توسط pezhvak
لینک به دیدگاه

آغا کسی میدونه تو پیپ بوی چرا زبونشو دراورده لح لح میزنه مشکلش چیه؟. انواع قرص ها و آب و امتحان کردم بازم همینجوریه. وزن وسایلمم کمه. به اندازه کافیم تو شبانه روز میخوابونمش. درصد رادیو اکتیوم صفر کردم نشد

به خاطر اینه که معتاد شدی معتاد :دی

باید بری پیش پزشک ترک اعتیاد کنی :D

@};-

لینک به دیدگاه

به خاطر اینه که معتاد شدی معتاد :دی

باید بری پیش پزشک ترک اعتیاد کنی :D

@};-

واقعا؟ چی خوردم که معتاد شدم؟

لینک به دیدگاه

واسه اینکه رادیو اکتیو کم بشه باس خوب بگیری

خون مصرف کن راد وی نوشته

نه داداش BloodPack مشکلتو حل نمیکنه باید بری پیش دکتر Remove Addicted بشی. وقتی لح لح بزنی معتادی و وقتی شبیه زامبی بشی رادیواکتیویته شدی  :D

لینک به دیدگاه

نمی دونم دوستان به اونجا رسیدن که یه منتطقه پر از اشعه بود همونجا که بمب منفجر شده بود.شبیه صحرا بود.

میتونم بگم مرده ترین خسته ترین و زیباترین جای فال اوت بود.

سیو کردم فقط توش بچرخم از بس گرافیک فضای مریضی داشت.

:x

معلومه عشق 

Fallout هستی

به خاطرش یه حالی ام به سیستم دادی

به نظرت ارزش داره برم پول بدم بخرم؟؟

لینک به دیدگاه

معلومه عشق 

Fallout هستی

به خاطرش یه حالی ام به سیستم دادی

به نظرت ارزش داره برم پول بدم بخرم؟؟

edris جان ارزش داره سهله. از من میپرسی هر چی گیم داری پاک کن که تمام فکرو تمرکزت رو فال اوت باشه....

لینک به دیدگاه

edris جان ارزش داره سهله. از من میپرسی هر چی گیم داری پاک کن که تمام فکرو تمرکزت رو فال اوت باشه....

gta v که عمرا پاک کنم نصبش 5 ساعت طول کشید :)

ولی حتما در اولین فرصت تهیه میکنم روی ssd  نصب میکنم ببینم چطوری اجرا میشه

لینک به دیدگاه

درود من این بازی نصب کردم و کم هم جلو رفتم تا بعد از انفجار و رفتن داخل شهر متروکه..
گرافیک  دقیقا برای سه سال پیش کاراکتر ها مثل نقاشی و تابلو و کاریکاتور هستن در حد dx9c :D
فقط با افکت سنگینش کردن در مورد داستان و گیم پلی هم بعدا نظر میدم فعلا زوده
با سیستم من فیکس 60 فریم میده

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

منم الان دارم نصبش میکنم 

بازیه قشنگی به نظر میاد 

اجراش که کردم فریم بازی رو اینجا میذارم !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...