رفتن به مطلب

عملکرد کارت های گرافیکی در عنوان Fallout 4 (کاملا بهینه!)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

خب وقتی یک بازی زمان ساختش زیاد میشه این جور مسائل براش پیش میاد که گرافیک مناسب زمان عرضه نیست و توقعات بسیار بالاتر هست که اگه بخواهند یک هزینه اضافه و زمان اضافه صرف بازسازی و تعویض این مسائل کنند کلا صرفه ی اقتصادی نداره و توجیه شده نیست...  شما ها هم زیاد سخت نگیرید و از بازی لذت لازم رو ببرید البته اینجور بازی ها اگه زبانتون خوب باشه حسابی غرق در بازی شده و گرافیک و اینچیزارو فراموش میکنید اگه نباشه درگیر گرافیک میشبد همش بهتون می کوبه این ایراد بازی و سریع زده میشید...  ^_^

لینک به دیدگاه

• ارسال 241
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

بنده هم با شما موافق هستم، وقت زیادی روی این بازی گذاشتم و به شدت پشیمون شدم...

جریان بازی، تقریبا هیچ چیز جدیدی نداشت، دقت به جزئیات بازی اونقدر زیاد بود که بازی رو به شدت بی مزه کرده بود...

اونقدر باگ دیدم تو این بازی که توی عمرم تو هیچ بازی حتی نزدیک به این اندازه ندیده بودم، اما اینکه سرعتتون پایین اومده بوده، شاید وزن زیادی رو حمل میکردید، باید دقت کنید که چقدر وزن رو میتونید حمل کنید...

کلا این بازی بخاطر اینکه یک Role playing واقعی هستش و خیلی زیاد مد بهش میشه اضافه کرد، طرفداران خیلی زیادی داره(کلا سازنده بازی خوراکش درست کردن همچین بازی هایی هستش مثل Skyrim و Oblivion)

به نظر بنده این بازی بی دلیل بزرگ شد، در حد نسخه های قبلی هم نبوده و بیشتر بخاطر فن هاش بوده که بزرگ شده...

بازی خیلی خیلی خسته کننده و بی روح هستش، به این دلیل که هیچ چیز جدیدی برای ارائه نداشته و اگه اون Pipboy و افکتهاش نبود واقعا هیچ چیزی برای جذاب کردن بازی وجود نداشت...

البته بعضی ها هم هستن از این سبک بازی بسیار خوششون میاد و دلشون میخواد از آزادی عمل لذت ببرن...

اما از نظر گرافیک، دلیل اینکه بازی همچین گرافیکی داره، فکر نمیکنم دلیلش سنگین شدن بازی باشه، چون به اندازه کافی بازیهای دیگه تو این سبک هستش که گرافیک خیلی بالایی داشته باشن مثل ویچر که بهترین بازی سال هم شد، این سبک گرافیک بازی از ابتدا بوده و سازنده هم نخواسته عوضش کنه، که باعث میشه شاید خیلی از طرفداراهاش رو هم از دست بده بخاطر بهتر نشدن گرافیک بازی...

شما چقدر وقت گذاشتید ؟؟؟توجه به جزییات بیش از حد از کی تا الان بازی رو مسخره میکنه؟؟؟ انتظار call of duty BLACK OPS 3 دارید ؟ادم یاد فیلم اکسپندبل میافتاد- عزیزم بازی بزرگترین سری شده و اگر نمیدونید حتی در استیم رکورد gta v رو در فروش شکست و به یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ بدل شده - واقعا فالوت فقط PIPBOY داره ؟؟؟ا کدوم باگ ؟؟؟ چه باگی ؟؟؟ کدوم بازی است گه باگ نداره ؟؟؟ دراگون ایج اینکویزشن با اون موتور فراست بایت و تشکلیات اینقدر برای نسخه اصلی من دارم پچ زد پشیمونم کرد! gTA V اصلی بنده دارم اینقدر سوشال کلاب اپدیت زد از زندگی سیر شدیم -ویچر 3 من گوگ است 20 گیگ اپدیت براش زدن هنوز جاهایی باگ میبنم- اسسن یونیتی یادتون رفته - بتمن ارخام نایت کال اف دیوتی بلک اوپس 3 بدون اپیدت 3 غیر قابل بازی بود - محیط هاش اندازه همون شهر اول فالوت 4 هم نیستن - دیابلو 3 و استارکرافت فکر کنم اندازه 3 برابر خود بازی ها من پچ گرفتم از بتل نت! تازه ایزومتریک بودن - بعدش ما جهان به این بزرگی انتظار باگ نداری- جاست کاز 3 چی داره؟؟ مشکلات DRM و خود موتور بازی فعلا از خرید نسخه اصلی بازی پشیمونم کردن- بردی در استیم نقدها رو ببینید - اگر اینجور که شما میگید الان فالوت باید منفی منفی میشد در استیم ولی VERY POSITIVE است پس اصلا اینجور که شما بازی رو. نقد کردید نیست-

آقا جان خودت اگر بازی نمیکنی به بازی و بازیباز ها بی احترامی نکن -

امتیازاتی که گرفت حقش بود مثل نسخه قبل خوب عمل نکرده منتقدا هم گفتن

بیشتر برای فن هاش تجدید خاطره است چون چیز جدیدی نداره

امتیاز فالوت که 9 بود از گیم اسپات و Ign دوست من نمرات بالایی گرفت و شانس دوم و رقیب متال گیرو ویچر بود برای بازی سال- کجا تجدید خاطره بود ؟ اصلا مگر چیزی غیر از تجدید خاطره داریم در عالم بازی های بزرگ شماره دار؟؟ فالوت 4چیزی جدید نداره؟ چی باید بگذارن دیگه به نظر شما توی یک التیمت سندباکس؟ دوست من از شوترش که واقعا عالی شده و لذت بخش ؟یا مکانیزم های گردش ازاد حتی با هلیکوپتر ؟یا پوشیدن لباس پاور ارمور و گرفتن پرک دختر ابی و رفتن کف اقیانوس ها برای درک و لذت حقیقی کشف؟ شخصت های عالی مخصوا پایپر روزنامه نگار که بدنبال حقایق میره یا جان هنکاک که در واقع یک گول است از شهر گود نیبر که در خواب با قهرمان و ناجی مردم امریکا هنکاک دیدار کرده و به خود شناسی رسیده ؟ ساخت پیچیده ترین ستلمنت ها با امکانات خیره کننده که به مدد مودینگ قطعا جاودان میشه ؟ گرافیک بصری عالی که در التراو taa و مستر افکت صحنه ای ایجاد میکنه فراموش نشدنی؟پیپ بوی عالی با محیط یوزر فرندلی و جهان عظیم و پیچیده خود و هوش مصنوعی عالی مخصوصا سگ با وفا و مدیرت منابع فوق تکامل یافته که اگر برید تو بهرش با پیچیدگی های فوق العاده معنا دارو فکری و چالش برانگیزی روبرو میشید؟ یا سفر به سرزمین فرزندان اتم که اتمسفر هراسناکش روی هرچی اتمسفر رو کم کرده؟ نبرد حماسی پالادین برادر هود استیل با پتک موشکی با عقرب لجندری الباینو یا دث کلاویی که اگر نگاه کرد ادم رو از وحشت موههای تنش سیخ میشه؟ نمیخوام بیش از این اسپویل کنم ولی در جواب نقد بد شما که خیلی ساده بازی بزرگ رو کوچیک جلوه میدید هر چقدر از فالوت دفاع کنم کم کردم

برادر مسخره نکردیم سوال پرسید منم جواب بهش دادم

درسته سبک بازی همینه و بیشتر داستان محور

منم اولین بارم دارم بازی میکنم فعلا به عمق داستان پی نبردم تازه یاد گرفتم چگونه مرحله رو انتخاب کنم :)

کار با pipboy اوایل برام پیچیده سخت بود اما به لطف تایپیک دوستمون تا حدی آشنا شدم

نسخه ای که من دارم یه سری باک بد داره

مثلا وقتی اسلحه عوض میکنم یا لباس عوض میکنم و چیزیرو درست میکنم اون وسیله به بدن یا به زمین میچسبه و کلا کاری نمیشه کرد باید از بازی بیام بیرون

سرعت دویدنش یه دفعه کند میشه و تا از بازی بیرون نیام درست نمیشه

فالوت 4 اصلا و ابدا باگ نداره -بنده تا قبل از اینکه همین چند روز پیش پچ 1.2 عرضه بشه به لول 45 رسیده بودم!!! یعنی بیش از 100 ساعت بازی ! به سختی مشکلی جستم حتی دوستانم روی ps4 بازی میکردن میگفتن رضا چطور بازی بتسزدا باگ نداره ؟؟؟ چون اینقدر باز یهای عظیم میسازن که خودشون هم تا بازی رو ندن بیرون کلی تستر تست نکن ایرادها کشف نمیشه- من باگی ندیم در فالوت 4بجز بندرت کاهش فریم در حد خیلی کم که محسوس هم نبود چون روی سخت افزار خیلی قوی بازیش میکنم و روی ssd و متوجه باگ بازی خراب کنی اصلا و ابدا نشدم - سیو هام هست عکس مپ است مدت زمان بازی هم هست میتونیم اینجا ثابت کنیم- مشکل فریم هم روی کنسول بوجود امده و کلا کنسول های نسل جدید اسمشون نسل جدیده معلوم نیست پردازنده های گرافیکشون چیه در واقع PC های ضعیف هستند چون تمام امسال هرچی بازی نسل جدید عرضه شده روی کنسول مشکلات فریم ریت بیداد میکرد - حتی همین فالوت روی XONE با فریم 10 !!! در جاهای از بازی غیر قابل بازی میشه!10 فریم برای 900P!

پس مشکلات فریم در همه بازی ها در همه موتور ها در همه سخت افزار ها و.... است و خواهد بود و یا با پچ فیکس میشه یا نمیشه- ویچر 3 روی کنسول pS4, و ایکس وان من هر دو تست کردم حدود 20 گیگ اپدیت امد براش اخرش یک جاهایی دراپ فریم درست نشد -

کم کم تجربه کنید عادت میکنید حیفه این بازی ها - من هنوز از فالوت 1و2 و 3 وnew vegas به اندازه دهها سال خاطره دارم

فقط یک نکته دوستان گلم لطفا اگر فالوت باز نیستید دوستان عزیزم برادران گرامی حضار محترم خواهش میکنم به بازی بی احترامی نکنید- اگر خوب اجرا نمیشه یا حوصله RPG مکتب قدیم ندارید یا کلا ً تجربه نکردید نظرات قطعی و فنی و کارشناسی ندید -

همین که یک پست ساده به عنوان فالوت 4 نزدیک به 6000 بازدید کننده ثبت میکنه نشان از چی داره؟؟ همه دوستان فالوت 4 رو امتحان کنند اگر سری بازی های تاد هاوارد رو یعنی الدر اسکرول و فالوت بازی نکردید حتما تجربه کنید - بزودی انشالله خبر معرفی الدر اسکرول جدید هم بیاد با این موترو شمشیر بازی میچسبه!

موقع شروع اسکایرم هم دوستانی که بازی تجربه نکرده بودند براشون بشدت گیج کننده بود ولی من هم Elder Scrolls III: Morrowind V, و هم ابلیوین رو تجربه کرده بودم سالها پیش وبرای همین دیوانه شدم با اسکایرم - پس چون کسی تازه آشنا میشه با یک بازی و براش گیج کننده است نمیشه گفت بده- متال گیر 5 هم مکانیزم های نسبتا پیچیده ای در بخش مدیرت نیرو و منابع و ساختار کلی پایگاه مادر و کلا ذات گیم پلی خودش داره و توجه به جزییات در بازی دیوانه واره و یک سندباکس به تمام معنا است - خوب سریع باید حکم بدیم بگیم چون پیچیده است و جزییات زیاد داره بدرد نمیخوره- نباید تجربه کنیم و سختی بکشیم و فکر کنیم ؟ دارک سولز هم سخت بود آیا خوب نبود؟ همه چی که نمیشه CLASH OF .... باشه!

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

فالوت 3 یکی از بهترین بازی هایی هست که تا حالا انجام دادم. فالوت 4 هنوز بازی نکردم :(

داستان پردازی عالی! گرافیک مطلوب ! هیجان انگیز!
نظرات میخوندم متوجه شدم دوستان فقط به گرافیک اشاره میکنن اما بر خلاف انتظار ها فالوت گرافیکش در حد خودش خوب هست.

به قول rezagtx اگر فالوت باز نیستی دنبال این بازی اصلا نرو که همون اولش توش میمونی ! :D

ویرایش شده توسط mehrshad13and11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شما چقدر وقت گذاشتید ؟؟؟توجه به جزییات بیش از حد از کی تا الان بازی رو مسخره میکنه؟؟؟ انتظار call of duty BLACK OPS 3 دارید ؟ادم یاد فیلم اکسپندبل میافتاد- عزیزم بازی بزرگترین سری شده و اگر نمیدونید حتی در استیم رکورد gta v رو در فروش شکست و به یکی از پرفروش ترین بازی های تاریخ بدل شده - واقعا فالوت فقط PIPBOY داره ؟؟؟ا کدوم باگ ؟؟؟ چه باگی ؟؟؟ کدوم بازی است گه باگ نداره ؟؟؟ دراگون ایج اینکویزشن با اون موتور فراست بایت و تشکلیات اینقدر برای نسخه اصلی من دارم پچ زد پشیمونم کرد! gTA V اصلی بنده دارم اینقدر سوشال کلاب اپدیت زد از زندگی سیر شدیم -ویچر 3 من گوگ است 20 گیگ اپدیت براش زدن هنوز جاهایی باگ میبنم- اسسن یونیتی یادتون رفته - بتمن ارخام نایت کال اف دیوتی بلک اوپس 3 بدون اپیدت 3 غیر قابل بازی بود - محیط هاش اندازه همون شهر اول فالوت 4 هم نیستن - دیابلو 3 و استارکرافت فکر کنم اندازه 3 برابر خود بازی ها من پچ گرفتم از بتل نت! تازه ایزومتریک بودن - بعدش ما جهان به این بزرگی انتظار باگ نداری- جاست کاز 3 چی داره؟؟ مشکلات DRM و خود موتور بازی فعلا از خرید نسخه اصلی بازی پشیمونم کردن- بردی در استیم نقدها رو ببینید - اگر اینجور که شما میگید الان فالوت باید منفی منفی میشد در استیم ولی VERY POSITIVE است پس اصلا اینجور که شما بازی رو. نقد کردید نیست-

آقا جان خودت اگر بازی نمیکنی به بازی و بازیباز ها بی احترامی نکن -

بنده حداکثر 35-30 ساعت وقت گذاشتم واسه این بازی...

نمیگم که اونقدر تو جریان بازی جلو رفتم، بخاطر شکلی که بنده بازی میکنم و به قولی خوره بازی هستم، دوست دارم تهه بازی رو در بیارم و تقریبا میتونم بگم که تا 60-50 درصد از Map بازی رو کامل انجام دادم، ولی منظورت رو از شهر اول متوجه نشدم مگه غیر از این Map به جای دیگه ای هم میره؟ ولی این بازی از اون دسته از بازیهایی بود که بعداز این وقت کمی که واسش گذاشتم واقعا خستم کرد...

حرف بنده رو هم عوض نکنید لطفا، من هیچ وقت نگفتم که دقت به جزئیات بازی رو مسخره کرده و گفتم که بازی رو بی مزه کرده، گیمر وقت میزاره برای یه بازی مثل Borderland و با تمام وقتی که واسش میزاره، هیچ وقت خسته نمیشه از بازی، البته Shooter بودنش خسته کننده باید باشه، ولی باز هم این اتفاق نمیوفته، شاید یکی از دلایلش با مزه بودنش باشه...

بنده هم ویچر GOG رو دارم که جدیدا Heart Of Stone رو هم گرفتم واسش که بازی کنم،  ولی هیچ وقت از بازیش خسته نشدم، باید یه فرقی باشه این وسط؟ به اندازه کافی هم باگ تو ویچر دیدم ولی اصلا قابل مقایسه با Fallout نبودن، انجام نشدن Objective ها و مجبور شدن برای اجرای بازی از سیوی که قبل از شروع اون Objective داشته باشی، واقعا خیلی وحشتناک هستش، مخصوصا اگه به انتهای اون هدف رسیده باشی و متوجه بشی که بخاطر باگ بازی، اون هدف لود نشده یا بعداز انجامش حتی تایید نمیشه!!!!! مشکلاتی از قبیل گیر کردن در جاهای مختلف بازی یا گیر کردن در درهای مختلف در کل Map اتفاق افتاد، شاید 10 ها بار، اتفاقاتی از قبیل اینکه هدفت یا Raider رو توی در و دیوار گیر کرده باشه و شمارو هدف قرار بده و شما نتونی کاری بکنی یا طرف از داخل یه ساختمون که شما هنوز واردش نشدید داره شمارو هدف قرار میده!!!!! جایی که برای وارد شدن بهش باید یک لود کامل Map انجام بشه!!!!!! واقعا فاجعه هستش، برسیم به AI بازی که گریه آور بود، فقط کافی بود که شما در یه جایی باشید که برای رسیدن به شما، Raider ها یا هر جک و جونور دیگه ای، در یک ارتفاعی نسبت به شما قرار داشت، که با خیال راحت یه خودکشی کامل رو انجام میداد!!!!!!!!!!! =))  =))  =))  و از ارتفاع پایین میپرید، به جای اینکه از راه درست به شما برسه...

یه آرتیکل اینجا هست برای باگهای بازی، تو نت هم هرقدری دلت بخواد میشه سرچ کرد واسه باگ فال اوت...

http://www.wired.com/2015/11/fallout-4-bugs/

post-10788-0-26570400-1450355111_thumb.jpg

یادش بخیر، به قول یکی از دوستان، یه زمانی وقتی یه باگ توی یه بازی میدیدیم، ازش فیلم یا عکس میگرفتیم که به همه نشون بدیم چه اتفاقی افتاده، ولی الان که اگه تو بازی باگ نبینیم، باید ازش فیلم یا عکس بگیریم...

در مورد فروش بازی ها هم باید بگم که فکر میکنم فال اوت فقط فروش هفته اولش خوب بوده که دلیلش هم فقط فن های این بازی میتونه باشه که بعداز اون هم جای خودش رو COD BOS III داده، البته برای آمار دقیق جایی رو سراغ ندارم، ولی فکر میکنم که UK و US بهترین نمونه آماری باشن:

اکتوبر و نوامبر در US به گفته Gamespot:

post-10788-0-31143100-1450355134_thumb.jpgpost-10788-0-39903600-1450355145_thumb.jpg

و در UK:

post-10788-0-64032000-1450355184_thumb.jpg

http://www.mcvuk.com/news/read/call-of-duty-takes-the-top-spot-the-week-before-christmas-no-1/0160397?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+mcvuk%2Fstream+%28MCV%3A+Home+Stream%29

فال اوت در بین 3 بازی اول هم نیست...

عزیز بی احترامیش کجا بود؟؟؟ هر کسی نظرش رو گفت و بنده هم نظرم رو گفتم، اگه فکر میکنید که شما تنها کسی هستید که اسکایریم یا Oblivion یا بازی مثل Dark Messiah که تقریبا سبک متفاوتی داشت رو انجام دادید، باید بگم که سخت در اشتباه هستید:

post-10788-0-22911800-1450357147_thumb.jpg

اون موقع که بهترین نت، Dial Up بود، اینجوری بازیهارو میخریدیم و بازی میکردیم، ای یادش بخیر چه زمانی بود واسه خودش :D  :D  :D

اما یه سوال واسه من پیش اومده؟؟ فلسفه این بولد و فونت درشت نوشتن چیه؟؟؟ :-?

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

نمیگم که اونقدر تو جریان بازی جلو رفتم، بخاطر شکلی که بنده بازی میکنم و به قولی خوره بازی هستم، دوست دارم تهه بازی رو در بیارم و تقریبا میتونم بگم که تا 60-50 درصد از Map بازی رو کامل انجام دادم، ولی منظورت رو از شهر اول متوجه نشدم مگه غیر از این Map به جای دیگه ای هم میره؟ ولی این بازی از اون دسته از بازیهایی بود که بعداز این وقت کمی که واسش گذاشتم واقعا خستم کرد...

حرف بنده رو هم عوض نکنید لطفا، من هیچ وقت نگفتم که دقت به جزئیات بازی رو مسخره کرده و گفتم که بازی رو بی مزه کرده، گیمر وقت میزاره برای یه بازی مثل Borderland و با تمام وقتی که واسش میزاره، هیچ وقت خسته نمیشه از بازی، البته Shooter بودنش خسته کننده باید باشه، ولی باز هم این اتفاق نمیوفته، شاید یکی از دلایلش با مزه بودنش باشه...

بنده هم ویچر GOG رو دارم که جدیدا Heart Of Stone رو هم گرفتم واسش که بازی کنم،  ولی هیچ وقت از بازیش خسته نشدم، باید یه فرقی باشه این وسط؟ به اندازه کافی هم باگ تو ویچر دیدم ولی اصلا قابل مقایسه با Fallout نبودن، انجام نشدن Objective ها و مجبور شدن برای اجرای بازی از سیوی که قبل از شروع اون Objective داشته باشی، واقعا خیلی وحشتناک هستش، مخصوصا اگه به انتهای اون هدف رسیده باشی و متوجه بشی که بخاطر باگ بازی، اون هدف لود نشده یا بعداز انجامش حتی تایید نمیشه!!!!! مشکلاتی از قبیل گیر کردن در جاهای مختلف بازی یا گیر کردن در درهای مختلف در کل Map اتفاق افتاد، شاید 10 ها بار، اتفاقاتی از قبیل اینکه هدفت یا Raider رو توی در و دیوار گیر کرده باشه و شمارو هدف قرار بده و شما نتونی کاری بکنی یا طرف از داخل یه ساختمون که شما هنوز واردش نشدید داره شمارو هدف قرار میده!!!!! جایی که برای وارد شدن بهش باید یک لود کامل Map انجام بشه!!!!!! واقعا فاجعه هستش، برسیم به AI بازی که گریه آور بود، فقط کافی بود که شما در یه جایی باشید که برای رسیدن به شما، Raider ها یا هر جک و جونور دیگه ای، در یک ارتفاعی نسبت به شما قرار داشت، که با خیال راحت یه خودکشی کامل رو انجام میداد!!!!!!!!!!! =))  =))  =))  و از ارتفاع پایین میپرید، به جای اینکه از راه درست به شما برسه...

یه آرتیکل اینجا هست برای باگهای بازی، تو نت هم هرقدری دلت بخواد میشه سرچ کرد واسه باگ فال اوت...

attachicon.gifdog-bug-582x327.jpg

یادش بخیر، به قول یکی از دوستان، یه زمانی وقتی یه باگ توی یه بازی میدیدیم، ازش فیلم یا عکس میگرفتیم که به همه نشون بدیم چه اتفاقی افتاده، ولی الان که اگه تو بازی باگ نبینیم، باید ازش فیلم یا عکس بگیریم...

در مورد فروش بازی ها هم باید بگم که فکر میکنم فال اوت فقط فروش هفته اولش خوب بوده که دلیلش هم فقط فن های این بازی میتونه باشه که بعداز اون هم جای خودش رو COD BOS III داده، البته برای آمار دقیق جایی رو سراغ ندارم، ولی فکر میکنم که UK و US بهترین نمونه آماری باشن:

attachicon.gifOctober.JPGattachicon.gifNovember.JPG

و در UK:

attachicon.gifUK.JPG

http://www.mcvuk.com/news/read/call-of-duty-takes-the-top-spot-the-week-before-christmas-no-1/0160397?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+mcvuk%2Fstream+(MCV%3A+Home+Stream)

عزیز بی احترامیش کجا بود؟؟؟ هر کسی نظرش رو گفت و بنده هم نظرم رو گفتم، اگه فکر میکنید که شما تنها کسی هستید که اسکایریم یا Oblivion یا بازی مثل Dark Messiah که تقریبا سبک متفاوتی داشت رو انجام دادید، باید بگم که سخت در اشتباه هستید:

attachicon.gifggagsasg.jpg

اون موقع که بهترین نت، Dial Up بود، اینجوری بازیهارو میخریدیم و بازی میکردیم، ای یادش بخیر چه زمانی بود واسه خودش :D  :D  :D

اما یه سوال واسه من پیش اومده؟؟ فلسفه این بولد و فونت درشت نوشتن چیه؟؟؟ :-?

اتفاقا منم ی بار در بازی سگم لابلای در گیر کرد

یه بارم چسبید به بوته ها قفل کرده بود هر کاریش کردم در نیومد

:)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

attachicon.gifdog-bug-582x327.jpg

attachicon.gifOctober.JPGattachicon.gifNovember.JPG

و در UK:

attachicon.gifUK.JPG

http://www.mcvuk.com/news/read/call-of-duty-takes-the-top-spot-the-week-before-christmas-no-1/0160397?utm_source=feedburner&utm_medium=feed&utm_campaign=Feed%3A+mcvuk%2Fstream+%28MCV%3A+Home+Stream%29

attachicon.gifggagsasg.jpg

اما یه سوال واسه من پیش اومده؟؟ فلسفه این بولد و فونت درشت نوشتن چیه؟؟؟ :-?tsg

تابیاتا جان  با اون گارفلید خوشگلت  میدونی فلسفه اش چی بود؟، شما اگر دیال اپی بودی و گیمر ابلیوین و اسکایرم ..... ددیگه باید بدونی بازی های بستزدا جطوری هستند این باگ ها اصلا خاطره انگیر بودن  تیو ابن بازی ها - پس بازیباز این سری نبودی چون اگر بودی وباید عاشق سری میبودی  ولی معلومه فقط یک چیز های توی اینترنت خوندی - فالوت 4 اصلا و ابدا من باگ نددیم توش دوست من 100 ساعت بازی  کردن به جط یک چیز هایی بسیار ریز که اصلا به چشم نماید  من چیزی ندیدم-

ویچر  رو با فالوت مقایسه میکنید؟ ویچر 20 گیگ برای شپچ امد برای فالوت 4  رویهم 200 مگ اپدیت امده  - مقایسه اشتیباه اون موتور نسل جدیده این همون creation engine قثط ارتقا یافته مثل موتور سری کال اف-

خوب ارگ دورانی داشتی با بازیهای قبلی بتسزدا الان باید قدر فالوت 4 رو میدونستی نه اینکه بیای  بگی جزییات  زیاد فلان کرده بازی رو .... بوردرلندز با فالوت 4 واقعا؟؟؟؟؟ بوردرلندر رو من خودم با dlc ها نسخه goty اش رو200 ساعت بازی کردم ولی چه جزییاتی؟؟ اخوی اون شوتر فان و ارکیده چیزیی نداره  جزییات ؟هی دشمن لود میشه تازه اونم باید مثل من  co-op نه تکنفره بازی کنی همین -

مقایسه ات ناراحت نشی خیلی بد  بودند- بهرجال نطر قطعی نباید داد فالوت 4 بازی بزرگی است عظیم و با نمرات بالا و بله هر بازی رو اگر شما نمیدونی ولی میگید با بازیهای ابلیوین و اسکایرم چقدر حال میکردی خوب معلومه که عزیزم فن ها میرن بازی رو میخرن خوب همه بازیها همینطورن مثلا همون cod رو کی خریده ؟ سازمان حقوق بشری ؟؟؟ نه فن خریدش که فروش کرد . دقت کنید

به شایعه توی اینترنت گوش میدید ؟ بابا خیلی ها بلد نیستند بازی رو نصب کنن اینقدر گفتن بتمن ارخام نایت خرابه من اصلا سمتش نرفتم بعد یک روز نصب کردم روی ssd با 2k  الترا بردم تا اخر!!! مشکلاتی بود گهگاهی  ولی اصلا و ابدا اون هیولایی کمه درست کرده بودن نبود- یک عده ادم بیکار نشتن تیو اینترنت مخصوصا تدر سایت  skidrow reloaded یارو بلد نیست save استیم رو بجوره- یارو نیمدونه باید  visual c+++ نصب کنه - یارو نمی دونه ارور اینترنت افلاین چی هست برید بخونید بعد بخندید  حالا همه برامون بتا تستر باگ گیر شدن =)) =)) :laughing: :laughing:

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تابیاتا جان  با اون گارفلید خوشگلت  میدونی فلسفه اش چی بود؟، شما اگر دیال اپی بودی و گیمر ابلیوین و اسکایرم ..... ددیگه باید بدونی بازی های بستزدا جطوری هستند این باگ ها اصلا خاطره انگیر بودن  تیو ابن بازی ها - پس بازیباز این سری نبودی چون اگر بودی وباید عاشق سری میبودی

ویچر  رو با فالوت مقایسه میکنید؟ ویچر 20 گیگ برای شپچ امد برای فالوت 4  رویهم 200 مگ اپدیت امده  - مقایسه اشتیباه اون موتور نسل جدیده این همون creation engine قثط ارتقا یافته مثل موتور سری کال اف- 

خوب ارگ دورانی داشتی با بازیهای قبلی بتسزدا الان باید قدر فالوت 4 رو میدونستی نه اینکه بیای  بگی جزییات  زیاد فلان کرده بازی رو ....  

:D

کاملا درسته، اینها همش خاطره بوده...

نه دیگه شما نگرفتی حرف بنده رو، به من میگن یه فن نا امید شده، شما یه بازی رو نمیگیرید به این امید که تکرار نسخه قبلی باشه، بلکه انتظار دارید اونقدر خوب باشه که خاطرات نسخه قبلی تداعی کنه...

خیر قصد من مقایسه خود بازی ها نبود(نه ویچر و نه بوردرلند)، بلکه ایجاد کردن جذابیت در بازی بود که Fallout 4 خیلی ضعیف هستش از این نظر(در حد یه سیمیولیتور هستش)... البته ویچر رو بخاطر گرافیکش بیشتر اسمش رو اوردم وسط...

ولی معلومه فقط یک چیز های توی اینترنت خوندی - فالوت 4 اصلا و ابدا من باگ نددیم توش دوست من 100 ساعت بازی  کردن به جط یک چیز هایی بسیار ریز که اصلا به چشم نماید  من چیزی ندیدم-

مقایسه ات ناراحت نشی خیلی بد  بودند- بهرجال نطر قطعی نباید داد فالوت 4 بازی بزرگی است عظیم و با نمرات بالا و بله هر بازی رو اگر شما نمیدونی ولی میگید با بازیهای ابلیوین و اسکایرم چقدر حال میکردی خوب معلومه که عزیزم فن ها میرن بازی رو میخرن خوب همه بازیها همینطورن مثلا همون cod رو کی خریده ؟ سازمان حقوق بشری ؟؟؟ نه فن خریدش که فروش کرد . دقت کنید 

خیر عزیز، گفتم که 35-30 ساعت وقت گذاشتم واسش، اینجور حرف ها جالب نیستش و اگه حرف بنده و دوستان رو قبول ندارید، نت رو هم قبول ندارید، به اسکرین یه دقت بکنید، واقعا نمیخواستم دیگه برای این بازی وقت بزارم و هر چیزی از بازی رو داشتم پاک کردم و گرنه که چندتا فیلم از باگ های بازی گرفته بودم...

البته نظر هر کس با دیگران متفاوت هستش...

باز هم شما منظور بنده رو نگرفتید، درست هستش که فن های بازی ها میان و خرید میکنن ولی نزول Fallout از رتبه اول در هفته اول فروشش، نشون میده که چقدر نا امید کننده بوده و نتونسته نظر کسان دیگه ای جلب کنه که بازی رو خریداری کنن، ولی بازیهای دیگه ای مثل BOPS III حتی فروشش بالاتر هم رفته...

به شایعه توی اینترنت گوش میدید ؟ بابا خیلی ها بلد نیستند بازی رو نصب کنن اینقدر گفتن بتمن ارخام نایت خرابه من اصلا سمتش نرفتم بعد یک روز نصب کردم روی ssd با 2k  الترا بردم تا اخر!!! مشکلاتی بود گهگاهی  ولی اصلا و ابدا اون هیولایی کمه درست کرده بودن نبود- یک عده ادم بیکار نشتن تیو اینترنت مخصوصا تدر سایت  skidrow reloaded یارو بلد نیست save استیم رو بجوره- یارو نیمدونه باید  visual c+++ نصب کنه - یارو نمی دونه ارور اینترنت افلاین چی هست برید بخونید بعد بخندید  حالا همه برامون بتا تستر باگ گیر شدن  =)) =)) :laughing: :laughing:

بله، بنده هم زیاد دیدم همچین چیزایی رو بعضی ها واقعا دیگه *dry#

خود بنده تنها مشکلاتی که با بتمن روی کارت 970 داشتم، افت شدید فریم و چند باگ کوچیک بود، ولی همون هم زیادی اعصاب خورد کن بود...

فال اوت هم نمره های خیلی خوبی گرفته، شکی در اون نیست، خیلی از بازیهارو میشناسم که نمره های خوبی از Critic ها میگیرن ولی نمره های خوبی از گیمرها نمیگیرن، همین Syndicate واقعا بعداز اون همه فاجعه Unity خیلی نمره های خوبی گرفته بود، ولی باز هم نمره های گیمرها واقعا پایین بوده واسش، کلا این بازی هم مطمئنا از گیمرها نمره بدی نخواهد گرفت، چون اکثرا فن ها خریدن این بازی رو و بیش از 90 درصد هم مثل شما راضی بودن ازش...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بنده به شخصه طرفدار سبک Role Playing هستم ولی باید اعتراف کنم با این مورد نتونستم ارتباط برقرار کنم. به نظرم Fallout New Vegas خیلی بهتر از این بود.

Skyrim هنوز هم رو سیستمم نصبه با بیش از 200 تا Mod خیلی هم باهاش حال میکنم ولی Fallout 4 زیاد بهم نمیچسبه.

مثلا یکی از مواردی که باهاش حال نکردم Companion ها بودن، آخه 12 تا؟؟؟ تا میای با یکیشون ارتباط برقرار کنی میبینی 15-16 ساعته از بازی رو گذروندی!!!

باگ هم که کم نداشت ولی طوری نبود که رو روند بازی تاثیرگذار باشه.

گرافیک بازی هم برا خیلی سال پیش بود.

محیط هم دیگه خیلی آخرالزمانی بود، یادمه تو Fallout 3 و New Vegas بودن جاهایی که هنوز سرسبز بودن و میتونستی بری اونجا - وقتی دلت از این محیط آخرالزمانی میگرفت -

نحوه نامگذاری apparel ها هم اصلا درست نبود، مثلا وقتی یه Combat Armor مود نشده و یه Sturdy combat Armor مود نشده رو لوت میکردی مشکلی نبود، مشکل از جایی شروع میشد که اینا مود شده بودن یا باید از رو Armor شون میفهمیدی چی به چیه یا که خودت میرفتی مود کنی تا بفهمی چه خبره، از رو اسم که نمیشد فهمید!!! میتونستن با یه عنوان tier1,2,3 یا حالت دیگه مشخص کنن.

Legendary Item ها هم که من از هرکدوم 7-8 تا دارم  :laughing:

من انتظارم خیلی بیشتر از این بود برا Fallout 4. به نظرم اگه نگیم پسرفت، حداکثرش در جا زدن بود برا این عنوان  :(

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

:D

کاملا درسته، اینها همش خاطره بوده...

نه دیگه شما نگرفتی حرف بنده رو، به من میگن یه فن نا امید شده، شما یه بازی رو نمیگیرید به این امید که تکرار نسخه قبلی باشه، بلکه انتظار دارید اونقدر خوب باشه که خاطرات نسخه قبلی تداعی کنه...

خیر قصد من مقایسه خود بازی ها نبود(نه ویچر و نه بوردرلند)، بلکه ایجاد کردن جذابیت در بازی بود که Fallout 4 خیلی ضعیف هستش از این نظر(در حد یه سیمیولیتور هستش)... البته ویچر رو بخاطر گرافیکش بیشتر اسمش رو اوردم وسط...

خیر عزیز، گفتم که 35-30 ساعت وقت گذاشتم واسش، اینجور حرف ها جالب نیستش و اگه حرف بنده و دوستان رو قبول ندارید، نت رو هم قبول ندارید، به اسکرین یه دقت بکنید، واقعا نمیخواستم دیگه برای این بازی وقت بزارم و هر چیزی از بازی رو داشتم پاک کردم و گرنه که چندتا فیلم از باگ های بازی گرفته بودم...

البته نظر هر کس با دیگران متفاوت هستش...

باز هم شما منظور بنده رو نگرفتید، درست هستش که فن های بازی ها میان و خرید میکنن ولی نزول Fallout از رتبه اول در هفته اول فروشش، نشون میده که چقدر نا امید کننده بوده و نتونسته نظر کسان دیگه ای جلب کنه که بازی رو خریداری کنن، ولی بازیهای دیگه ای مثل BOPS III حتی فروشش بالاتر هم رفته...

بله، بنده هم زیاد دیدم همچین چیزایی رو بعضی ها واقعا دیگه *dry#

خود بنده تنها مشکلاتی که با بتمن روی کارت 970 داشتم، افت شدید فریم و چند باگ کوچیک بود، ولی همون هم زیادی اعصاب خورد کن بود...

فال اوت هم نمره های خیلی خوبی گرفته، شکی در اون نیست، خیلی از بازیهارو میشناسم که نمره های خوبی از Critic ها میگیرن ولی نمره های خوبی از گیمرها نمیگیرن، همین Syndicate واقعا بعداز اون همه فاجعه Unity خیلی نمره های خوبی گرفته بود، ولی باز هم نمره های گیمرها واقعا پایین بوده واسش، کلا این بازی هم مطمئنا از گیمرها نمره بدی نخواهد گرفت، چون اکثرا فن ها خریدن این بازی رو و بیش از 90 درصد هم مثل شما راضی بودن ازش...

هیچ کدوم از توضیحاتت قانعم نکرد بازی هیچ مشکلی نداره عزیزم هی مثال کال اف رو نزن مقایسه نکن هنوز نمیدونید امثال کال اف چرا فروش میره بخاطر مولتی پلیرشون که اصلا برای گیمر حرفه ای جذابیت ندازه همین استاروارز جدیدد مذخرفه بذور تبلیغات 7 گرفت ولی داره میفروشه سری فیلم های ترنس فورمرز هم میفروشن ایا یک اشغال به تمام معنا نیستند فروش زیاد ملاک نیست گرامی یادت باشه توی قطحی سینگل پلیر اینها جواهر هستد ضمنا همه بازیها دز نسخه جدید کمی تغییرات میگیرن همئن ویچر 3 فقط از ویچر 2 یزرگ تر شده بود به سمت اپن ورد کامل رفته بود همه عناصر بازی ویچر 3 در ویچر 2 ادمکشان پادشاه بودند اون کمی خطی تر بود همین این فالوت تغییرات خیلی زیادی دیده به قبلی. ها یک شوتر کامل شده اقا در نیو وگاس شوتر افتضاح بود خود تاد هاوارد گفت بدترین شوتر بین بازیهای نسل پیش داشت نه سوم شخص نه اول شخص الان با فالوت 4 با یک شاهکار شوتر سندباکس اپن ورد با عناصر فوق سنگین نقش افرینی طرفیم

حالا شما اگرر فقط کمی بازی کردی و الان در حال فالوت بازی کردن نیستی چون فقط خدا میدونه! دیگه بازی نکنید اگر واقعا راست میگید و نا امیدید [emoji57]

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

بنده به شخصه طرفدار سبک Role Playing هستم ولی باید اعتراف کنم با این مورد نتونستم ارتباط برقرار کنم. به نظرم Fallout New Vegas خیلی بهتر از این بود.

Skyrim هنوز هم رو سیستمم نصبه با بیش از 200 تا Mod خیلی هم باهاش حال میکنم ولی Fallout 4 زیاد بهم نمیچسبه.

مثلا یکی از مواردی که باهاش حال نکردم Companion ها بودن، آخه 12 تا؟؟؟ تا میای با یکیشون ارتباط برقرار کنی میبینی 15-16 ساعته از بازی رو گذروندی!!!

باگ هم که کم نداشت ولی طوری نبود که رو روند بازی تاثیرگذار باشه.

گرافیک بازی هم برا خیلی سال پیش بود.

محیط هم دیگه خیلی آخرالزمانی بود، یادمه تو Fallout 3 و New Vegas بودن جاهایی که هنوز سرسبز بودن و میتونستی بری اونجا - وقتی دلت از این محیط آخرالزمانی میگرفت -

نحوه نامگذاری apparel ها هم اصلا درست نبود، مثلا وقتی یه Combat Armor مود نشده و یه Sturdy combat Armor مود نشده رو لوت میکردی مشکلی نبود، مشکل از جایی شروع میشد که اینا مود شده بودن یا باید از رو Armor شون میفهمیدی چی به چیه یا که خودت میرفتی مود کنی تا بفهمی چه خبره، از رو اسم که نمیشد فهمید!!! میتونستن با یه عنوان tier1,2,3 یا حالت دیگه مشخص کنن.

Legendary Item ها هم که من از هرکدوم 7-8 تا دارم :laughing:

من انتظارم خیلی بیشتر از این بود برا Fallout 4. به نظرم اگه نگیم پسرفت، حداکثرش در جا زدن بود برا این عنوان :(

عزیزم نیو وگاس خدا ساله اومده فالوت 4 یک ماه نیست اومده هنوز اصلا کیت مدوینگ توسط بتسزذا عرضه نشده مد چی ؟ همین الان مد های عالی فقط با خلاقیت مدرها عرضه شده برای فالوت چهار من الان دارم با صد مد بازی رو بازی میکنک اونکه شما میگید باید دو سه سال صبرکنی بعد میبینید فالوت 4 چی میشه اونقت ببینم کسی دیگه نسخه قبلی یادش هست عزیزم خوب بده کمپینین همراه؟ اسکایرم من در مجموع با خود وانیلا بازی و مد ها بیش از 70 نفرهماره داشتم تنوع خیلی خوب بود اصلا فالوت نیووگاس قابل مقایسه نیست با غالوت چهار این نسخه نسل جدیده صداگذاری. ده میلیون خط دیالوگ داره با چه کیفیتی. شوتر برتر هوش مصنوعی هزار بهتر با پایپر وارد یک خرابه ای شدم یک جنازه استخون افتاده بود هوش مصنوعی یکدفعه ترسید گفت خدا میدونه چند ساله این تنها است اینجا چی رو همینطور مقایسه میکیند من خودم عشقم فالوت 3 و نیووگاس بود ولی مشکلات روایی ساختاری گیم پلی اساسی داشتن فالوت 4 هیچی که نباشه ده برابر پالیش شده تره اون نیو وگاس و اسکایرم با مدینگ اینقدر جذاب تر شدن حالا صبر کن ببین این چی میشه

Sent from my ALE-L21 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

اقا من اینقد  وسیله  برداشتم دیگه کند  شده  به  زور راه  میره  وسیله هارو  چی کار  کنم؟

چجوری  میشه  فروخت؟

اصلا  قابل  فروختن  هستن یا  بریزمشون  دور؟

چرا هر  چی سوال  میپرسم کسی  جواب نمیده؟

یه سوال ساده  پرسیدیما *dry#

لینک به دیدگاه

اقا من اینقد  وسیله  برداشتم دیگه کند  شده  به  زور راه  میره  وسیله هارو  چی کار  کنم؟

چجوری  میشه  فروخت؟

اصلا  قابل  فروختن  هستن یا  بریزمشون  دور؟

چرا هر  چی سوال  میپرسم کسی  جواب نمیده؟

یه سوال ساده  پرسیدیما *dry#

سلام اقا وسیله هارو نریز دور ببر ترنسفر کن تو workshop همه جا هست.تو همون جایی که سگو پیدا کردی هم هست همشو take all کن اونجا. بعدا که یاد گرفتی خونه درست کنی اسلحه درست کنی و هزار تا چیز دیگه درست کنی بدردت میخورن شدید. بعضی چیزا هم که تجزیه نمیشن به عناصر کوچکتر مثل لباس و... ببر بفروش. یکم مر حله فرعی بری یجایی وسط نقشه هست منم فعلا اونجارو پیدا کردم پیدا میکنی اونجا میفروشی.

لینک به دیدگاه

سلام اقا وسیله هارو نریز دور ببر ترنسفر کن تو workshop همه جا هست.تو همون جایی که سگو پیدا کردی هم هست همشو take all کن اونجا. بعدا که یاد گرفتی خونه درست کنی اسلحه درست کنی و هزار تا چیز دیگه درست کنی بدردت میخورن شدید. بعضی چیزا هم که تجزیه نمیشن به عناصر کوچکتر مثل لباس و... ببر بفروش. یکم مر حله فرعی بری یجایی وسط نقشه هست منم فعلا اونجارو پیدا کردم پیدا میکنی اونجا میفروشی.

من فعلا اولاشم لول 3 هستم  سگ هم  پیدا نکردم.

این  ورکشاپ رو باید  از اون  قسمت  که  تب  رو  میزنیم  و پیدا کنم؟کجاست  دقیقا؟لباسا  هم نمیدونم چجوری میشه  فروخت

الان مشکلم  اینه  اینقد   کوله پشتی  پر  شده  راه  نمیتونم  برم :D  :D

لینک به دیدگاه

امشب مانیتور یکی رو قرض گرفتم فول اچ دی میخاستم بخرم که پشیمون شدم و غیره و غیره

بگذریم

فال اوت رو تست زدم به طرز فجیعی فریم بد تر شد.

ینی خدا به داد ۹۵۰ برسه تو این ۱۶۰۰ اینه حالش تو فول روی فال اوت اصلا جالب نبود بعضی گیم ها کمتر بعضی بد تر.

در کل جدا از بحث موتور بازی و باگ و اینا گرافیک هم خیلی مهمه..

فال اوت با سیستم امضام تو فول اچ دی 59 فریم میده.فعلا که یکم بازی کردم باگ خاصی ندیدم تو بازی

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

خب میخای نده !!!

سی پی یو قوی تر که داری.

رم حجم بیشتر که داری.

فرکانس رم بالاتر که داری. { تو فریم این بازی خیلی تاثیر داشت !!! }

گرافیک 3 گیگ که داری.

دیگه چی میخوای !!!

:|

.

.

.

در مورد باگ و افت فریم منم اول بازی هیچی نداشتم ماه لبو فریم در حد اختلاس های بانک مرکزی.

مپ و کامل سرچ کردم دیگه یاتاق زد. 

:|

باو سیستمت بد نیس که یکم ضعیف تره بازیش واسه سیستمت اصلا سنگین نباید باشه :)

لینک به دیدگاه

من فعلا اولاشم لول 3 هستم  سگ هم  پیدا نکردم.

این  ورکشاپ رو باید  از اون  قسمت  که  تب  رو  میزنیم  و پیدا کنم؟کجاست  دقیقا؟لباسا  هم نمیدونم چجوری میشه  فروخت

الان مشکلم  اینه  اینقد   کوله پشتی  پر  شده  راه  نمیتونم  برم :D  :D

شما اصلا مرحله نرفتی انگار... داداش ول کن گشت و گذارو 4-5 تا مرحله بری سگ رو پیدا میکنی خیلی از مشکلاتت حل میشه. یکم مجبوری وزنتو کم کنی . نه تو pipboy(همون تب) مشخص نمیشه. باید اول مرحله بری خود گیم راهنماییت میکنه. به یه جایی میرسی پمپ بنزینه اونجا هم سگ رو پیدا میکنی هم worckshop هست هم محل ارتقا اسلحه و ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چند تا سکرین شات مخوف با الترا های  و reshade های افسانه ای برای بعضی از دوستان که توقع گرافیک کرایسس 3 دارن از بازی با جهان چند صد کیلومتری:

عکس ها بدشت افت کیفیت داشتنه اند از 10 مگ به کیلوبایت دیگه شما کیفیت اصلی رو گرافیک اصلی رو حدس بزنید !!

عکس زیر با ریشید بسیار قدرتمند سینماتیک اکسلنس گرفته شده که چندین افکت بسیار زیبا رو لود میکنه با موتور بازی

8emdx9e2tci6lmkhvgtw.jpg

موشن بلار خیره کننده با ترکیب با انتی الیازینگ TAA و ریشید و تکسچر های 4k-  همه چی در این تصویر 4k است! حتی اندام یار بنده و بعضی از قطعات لباس تنش و اسلحه دردست نسخه های ویرایش شده با تکسچر های  کیفیت بالا هستند --بله گرافیک بازی کمی پایینه!!!  یاز بنده هم شرمنده زیاد پایبند اخلاقیات نیست (پوشش مناسب)!!!

6mlqmdpfjbqmpkbz6vw2.jpg

د ر تصویر زیر یکی دیگه از مد های عالی مدر ها ی استاد کار دیده میشه: مسافت - به کمک یک مد حجم بالا دیستانس بایوس بازی  ارتقا پیدا کرده و  چند برابر نسخه کنسول شده : اکثر جزییات شهر لود شده اند که به زیبایی بازی بسیار کمک میکنه

jadz8xzbyd75rxo3hqvh.jpg

تکسچر بافت های والت ها رو تغییر دادم  چیزی حدود 200 مگ فقط برای تکسچر در اصلی والت !

vnn80sdg8b1n6gtce1o.jpg

نور پردازی بازی با ریشید و و الومتریک لایتینگ واقعا نسل جدید است در کنار یک DOF بسیاربا کیفیت

8f5i71sxg65lhurp4xd2.jpg

تمام تکسرچ های کف زیمن و کوه بستر اب و  ....... به نسخه vivid 4k ارتقا یافته اند همانطور که میبیند  تاثیر بصری خیلی زیادی دارند

ov4uiwvqjx7x0hiwzpl.jpg

dof  بسیار زیبا در هنگام ریلود نفس گیر است

sv8xx0qig6tax00mi3y9.jpg

تکسچر های عینک های افتابی همه به نسخه های بسیار با کیفیت و با رفلکس واقع گرایانه تعویض شده اند

axt69uy7qhxxphwgxon.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

شما اصلا مرحله نرفتی انگار... داداش ول کن گشت و گذارو 4-5 تا مرحله بری سگ رو پیدا میکنی خیلی از مشکلاتت حل میشه. یکم مجبوری وزنتو کم کنی . نه تو pipboy(همون تب) مشخص نمیشه. باید اول مرحله بری خود گیم راهنماییت میکنه. به یه جایی میرسی پمپ بنزینه اونجا هم سگ رو پیدا میکنی هم worckshop هست هم محل ارتقا اسلحه و ...

من فعلا فک کنم نزدیک یه  مرحله  هستم.یه موجودی  هست  شبیه  دایی ناسور که چند نفر به  سمتش  شلیک میکنن.

اون چند نفرو کشتم الان مونده  دایی ناسرم  بکشم.به نظرم بکشمش یه مرحله رو برم.

پس الان ات اشغالایی که جمع کردمو  بندازم برن؟اخه اینقد سنگینه  راه نمیره

لینک به دیدگاه

چند تا سکرین شات مخوف با الترا های  و reshade های افسانه ای برای بعضی از دوستان که توقع گرافیک کرایسس 3 دارن از بازی با جهان چند صد کیلومتری:

عکس ها بدشت افت کیفیت داشتنه اند از 10 مگ به کیلوبایت دیگه شما کیفیت اصلی رو گرافیک اصلی رو حدس بزنید !!

عکس زیر با ریشید بسیار قدرتمند سینماتیک اکسلنس گرفته شده که چندین افکت بسیار زیبا رو لود میکنه با موتور بازی

8emdx9e2tci6lmkhvgtw.jpg

موشن بلار خیره کننده با ترکیب با انتی الیازینگ TAA و ریشید و تکسچر های 4k-  همه چی در این تصویر 4k است! حتی اندام یار بنده و بعضی از قطعات لباس تنش و اسلحه دردست نسخه های ویرایش شده با تکسچر های  کیفیت بالا هستند --بله گرافیک بازی کمی پایینه!!!  یاز بنده هم شرمنده زیاد پایبند اخلاقیات نیست (پوشش مناسب)!!!

6mlqmdpfjbqmpkbz6vw2.jpg

د ر تصویر زیر یکی دیگه از مد های عالی مدر ها ی استاد کار دیده میشه: مسافت - به کمک یک مد حجم بالا دیستانس بایوس بازی  ارتقا پیدا کرده و  چند برابر نسخه کنسول شده : اکثر جزییات شهر لود شده اند که به زیبایی بازی بسیار کمک میکنه

jadz8xzbyd75rxo3hqvh.jpg

تکسچر بافت های والت ها رو تغییر دادم  چیزی حدود 200 مگ فقط برای تکسچر در اصلی والت !

vnn80sdg8b1n6gtce1o.jpg

نور پردازی بازی با ریشید و و الومتریک لایتینگ واقعا نسل جدید است در کنار یک DOF بسیاربا کیفیت

8f5i71sxg65lhurp4xd2.jpg

تمام تکسرچ های کف زیمن و کوه بستر اب و  ....... به نسخه vivid 4k ارتقا یافته اند همانطور که میبیند  تاثیر بصری خیلی زیادی دارند

ov4uiwvqjx7x0hiwzpl.jpg

dof  بسیار زیبا در هنگام ریلود نفس گیر است

sv8xx0qig6tax00mi3y9.jpg

تکسچر های عینک های افتابی همه به نسخه های بسیار با کیفیت و با رفلکس واقع گرایانه تعویض شده اند

axt69uy7qhxxphwgxon.jpg

رضا جان چیزی که من در عکس میبینم خیلی خوبه میتونم بگم با فال اوت من یه نسخه فرق داره انگار شما فال اوت 5 بازی میکنی من فال اوت 4

بیشتر دوستان منجمله خودم بدون این دستکاریها بازی میکنیم و محیط ساده و بافت تصویر معمولی داره

چطوری میتونم منم در رزولوشن فول اچ دی تکسچر 4k یا 2k لود کنم؟؟؟برام سواله

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

رضا جان چیزی که من در عکس میبینم خیلی خوبه میتونم بگم با فال اوت من یه نسخه فرق داره انگار شما فال اوت 5 بازی میکنی من فال اوت 4

بیشتر دوستان منجمله خودم بدون این دستکاریها بازی میکنیم و محیط ساده و بافت تصویر معمولی داره

چطوری میتونم منم در رزولوشن فول اچ دی تکسچر 4k یا 2k لود کنم؟؟؟برام سواله

درود

nexus mod manager  رو نصب کنید -راحته بعدش ادرس میگیره برای نصب و نصب مد و کامل که شد اجرا کنید یک بار- از لیست بازی ها فالوت 4 رو انتخاب کنید - بعد دیگه ببنید حالا دیگه بازی اماده است برای مد خوری - حالا از سایت nexus fallout 4 برید و هر مدی رو که دوست دراید نصب کنید- مدها بعضی شون فقط مدایفابیر بازی هستند -یعین شرایط گیم پلی رو تغییر میدهند اگر به عکسهای من دقت کنید - مثلا ریتاریکل هدف من و هاد بازی ، کادر خون و AP و ...کاملا تغییر کرده اند - اینها مد های تغییر دهنده ماهیت بازی هستند ولی من بیشتر مدهای بهبود کیفیت صوتی و تصویری بازی رو دسوت دارند - بهبود صداها صدای باران  و رعد و برق و .... همه رو براشون مدهای عالی زده اند- بعد مدهای  گرافیکی که من الان خیلی از بافت های بازی رو مد کردم -  البته هنوز اول راهه و لی شروع خوبی بوده فالوت 4 موتور نسل جدید کریشن قدرت خیلی بالاتری نسبت به نسخه هی قبلی برای اسکایرم فالوت های 3 و نیو وگاس داره و خیلی پایدار تره من بسختی مشکلی جستم با مدینگ بازی - البته برای فالوت 4 مد شده حضور SSD بسیا ضروری است با SSD شما با مدهای تسکچر بسیار سنگین میتونید  لود خود ره با چند ثاینه کاهش بدید و چون حجم ایتم ها و ....خیلی است SSD خیلی کار رو راحت میکنه -من روی SSD فالوت 4 و ویچر 3 رو بازی میکنم- یپشنهاد هم میدم به دیگران

البته برای مدینگ گرافیکی مستر افکت ها و Reshade ها میتونن گرافیک بازی رو کمی تا حدودی سنگین کنند -من محدودیتی نداشتم ولی برای مد کردن باید مرزهای سخت افزاری و توانایی ها رو محک بزنید- ضمنا افزودن مد های تکسچر 4k باعث میشه بافر کارت گرافیک به سرعت بیشتر پر بشه و شما باید حتما رم مناسب - کارتگرافیک نسبتا قوی (اگر میخواهید مثل عکس های من باشه) و یک ssd بهره ببرید- اینها بسیار موثر هستند. حتما قبل از نصب هر مادی از SAVE ها تون بک آپ بگیرید ابزار ماد کریشن بتسزدا هنوز عرضه نشده و خیلی از مادها ممکنه ناپایدار باشند البته من در مادهای گرافیکی بازی هیچ باگی ندیدم.

لینک نکسوس

http://www.nexusmods.com/fallout4/?

لینک دانلود مد مننجر فالوت 4  و کلا این مد مننجر میتونه دراگون ایج ویچر - همه فالوت ها و همه الدر اسکرول ها (اسکایرم ، ابلییون ، مورویند) وسری سولز و ....خیلی از بازیهای دیگر رو براحتی ساپورت کنه

http://www.nexusmods.com/fallout4/mods/modmanager/

100 درصد تست شده است و بیش از 16 میلیون کاربر دارن از این ابزار قدرتمند استفاده میکنند -قدرت مادینگ Pc ورای تصور است - بهترین پلتفرم بازی با تنوع بینهایت و قدرت بالا و  ازادی عملی که هیچ جا بدست نیمیاد

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دو عدد از بهترین  مادهای reahde فالوت 4 (ریشید یک اینجکتور ترکیبی است با کمک sweetfx و مستر افکت و reshade ساخته شده  و افکت های خود بازی رو بوست میکنه واز طرفی کلی افکت دیگه هم به بازی اضافه میکنه :

8jfixhkf7edaytezb31j.jpg

اولین ماد  رو True Wastland معرفی میکنم اگر بهترین نباشه یکی از بهترین سوئیت های ارتقا بصری فالوت 4 است- من این مادها رو کمی ویارایش کردم و از قبل اماده کردم برای دوستانی که قبلا کار نکردن چون مرحا اماده سازی داره باید یک سری فایل ها ترکیب بشن و...اینها اماده هستند شما دانلود کنید و اکسترکت کنید و محتوی پوشه اکسترکت شده رو به محل نصب بازی فالوت کنار EXE های بازی بریزید-.

لینک دانلود:

دانلود ماد ترویستلند مادیفای شده

مادترو ویستلند یک ماد برپایه ریشید است که کلی افکت خیره کننده به بازی اضافه میکنه و تقریبا همه نور پردازی بازی رو با کمک Bloom و دپ تو فیلید و  امبینت و موشن بلار عوض میکنه و کلا  تجربه بازی رو بسیار لذت بخش تر:

عکس های زیر در این ماد گرفته شده اند: بازی روی نهیات تنظمیات است و از TَAA استفاده شده و ضمنا در کنترل پانل انویدیا امبینت اکلوژن روی  Quality گذاشته شده است و گزینه تکسچر فیلترینگ هم روی  high quality دقت کنید این دو گزینه از کنترل پنل انویدیا به بوست گرافیکی بازی خیلی کمک میکنند.

ترو ویستلند به بازی تم سبز میده و یک هاله سبز رنگ روی کل بازی رو میگیره اکر نسخه های ریسمتر شده فیلم هایی مثل ترمیناتور یک بلوری و خوب بد زشت ریمستر 2014 رو دیده باشید متوجه یک تم سبز رنگر وی تصویر میشید که موقع ریمستر کردن با ابزار های خودشون به افزایش کیفیت بصری این فیلم ها کمک کردن

8f5i71sxg65lhurp4xd2.jpg

sv8xx0qig6tax00mi3y9.jpg

حالامد دوم که سینمتیک اکسلنس نام  داره و این هم بسیار قوی است ولی فاقد DOF البته من خودم خاموش کردم - در واقع من یک مد با DOF فعال و یکی بدون آن اینجا معرفی کردم:(DOF تاری تصویر در پس زمینه و یا مسافت های بالا رو میگین افکت بوکه bokeh یکی از زیباترین افکت های تصویری است و البته کمی اثر منفی داره روی فریم ریت ولی بازی بشدت زیبا میکنه- مدبالا با DOF فعال است کهمیشه خاموش کرد اگر کسی خواست اعلام کنه تانسخه خاموش شده برای بالا یا روشن شده برای پایین رو اپلود کنم:

لینک دانلود:

ماد سینماتیک

عکس زیر با این مد گرفته شده است  تم رنگ ابی در این مد غالب است و کلا حال و هوای سرد و اخر الزمانی به بازی میده و رنگ ها کمی تینت شده هستند.این مد خیلی زیبا است

8emdx9e2tci6lmkhvgtw.jpg

این اموزش مادینگ ساده فالوت 4 است  و برای فزایش کیفیت بافت ها و اضافه کردن لوازم و عناصر به بازی شما احتیاج به نکسوس ماد مننجر و یک اکانت رایگان برای دانلود مد ها در سایت نام برده هستید سوالی بود در خدمتم امیدوارم تجربه لذت بخشی در این بهترین بهترین های اخرالزمانی داشته باشید.

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

من الان ۲۶ سالمه و از ۵ سالگی گیمر هستم.از زمان کمودور و سگا و آتاری.تا امروز بازی به عظمت و زیبایی و درگیرکنندگی سری ویچر ندیدم.خواهشمندم بعضی از دوستان فن بازی درنیارند و بازی رو تخریب نکنند

sent from my Lumia 730 Dual SIM with Windows 10 Mobile

لینک به دیدگاه

عنوان تاپیک چی بود به کجا رفت!

ما که این مشکلات رو نه دیده ایم و نه شنیده ایم به هر حال شاید مشکل از آنجایی باشه که این عناوین زیر لوگو انویدیا منتشر شدن و به هر حال این بازی ها معمولا برای تعدادی همیشه مشکل آور می شوند! ;)

Fallout 4 هم تجربه ای بسیار لذت بخش بود.

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

دو عدد از بهترین مادهای reahde فالوت 4 (ریشید یک اینجکتور ترکیبی است با کمک sweetfx و مستر افکت و reshade ساخته شده و افکت های خود بازی رو بوست میکنه واز طرفی کلی افکت دیگه هم به بازی اضافه میکنه :

8jfixhkf7edaytezb31j.jpg

اولین ماد رو True Wastland معرفی میکنم اگر بهترین نباشه یکی از بهترین سوئیت های ارتقا بصری فالوت 4 است- من این مادها رو کمی ویارایش کردم و از قبل اماده کردم برای دوستانی که قبلا کار نکردن چون مرحا اماده سازی داره باید یک سری فایل ها ترکیب بشن و...اینها اماده هستند شما دانلود کنید و اکسترکت کنید و محتوی پوشه اکسترکت شده رو به محل نصب بازی فالوت کنار EXE های بازی بریزید-.

لینک دانلود:

دانلود ماد ترویستلند مادیفای شده

مادترو ویستلند یک ماد برپایه ریشید است که کلی افکت خیره کننده به بازی اضافه میکنه و تقریبا همه نور پردازی بازی رو با کمک Bloom و دپ تو فیلید و امبینت و موشن بلار عوض میکنه و کلا تجربه بازی رو بسیار لذت بخش تر:

عکس های زیر در این ماد گرفته شده اند: بازی روی نهیات تنظمیات است و از TَAA استفاده شده و ضمنا در کنترل پانل انویدیا امبینت اکلوژن روی Quality گذاشته شده است و گزینه تکسچر فیلترینگ هم روی high quality دقت کنید این دو گزینه از کنترل پنل انویدیا به بوست گرافیکی بازی خیلی کمک میکنند.

ترو ویستلند به بازی تم سبز میده و یک هاله سبز رنگ روی کل بازی رو میگیره اکر نسخه های ریسمتر شده فیلم هایی مثل ترمیناتور یک بلوری و خوب بد زشت ریمستر 2014 رو دیده باشید متوجه یک تم سبز رنگر وی تصویر میشید که موقع ریمستر کردن با ابزار های خودشون به افزایش کیفیت بصری این فیلم ها کمک کردن

8f5i71sxg65lhurp4xd2.jpg

sv8xx0qig6tax00mi3y9.jpg

حالامد دوم که سینمتیک اکسلنس نام داره و این هم بسیار قوی است ولی فاقد DOF البته من خودم خاموش کردم - در واقع من یک مد با DOF فعال و یکی بدون آن اینجا معرفی کردم:(DOF تاری تصویر در پس زمینه و یا مسافت های بالا رو میگین افکت بوکه bokeh یکی از زیباترین افکت های تصویری است و البته کمی اثر منفی داره روی فریم ریت ولی بازی بشدت زیبا میکنه- مدبالا با DOF فعال است کهمیشه خاموش کرد اگر کسی خواست اعلام کنه تانسخه خاموش شده برای بالا یا روشن شده برای پایین رو اپلود کنم:

لینک دانلود:

درحال اپلود................

عکس زیر با این مد گرفته شده است تم رنگ ابی در این مد غالب است و کلا حال و هوای سرد و اخر الزمانی به بازی میده و رنگ ها کمی تینت شده هستند.این مد خیلی زیبا است

8emdx9e2tci6lmkhvgtw.jpg

این اموزش مادینگ ساده فالوت 4 است و برای فزایش کیفیت بافت ها و اضافه کردن لوازم و عناصر به بازی شما احتیاج به نکسوس ماد مننجر و یک اکانت رایگان برای دانلود مد ها در سایت نام برده هستید سوالی بود در خدمتم امیدوارم تجربه لذت بخشی در این بهترین بهترین های

اخرالزمانی داشته باشید.

ممنون بابت این مطالب ارزشمند

برای اینکه بخوام بافت تصویر کلی بازی تقویت کنم میشه بدون مد اینکارو کرد بر روی کاغذ بر طبق تکنولوژی dsr

برادر رضا من در قسمت تنظیمات nvida

Dsr ۲x یا بیشتر میکنم برای رزولوشون native تو بازی که روی رزولوشن بیشتر از 1920*1080 قرار میدم کیفیت تصویر به جای اینکه شفاف بشه کلا کدر و مات بلور میشه انگار مثلا داری در 800*600 بازی میکنی

چرا اینجوریه در همه بازیها

فقط با res scale بازی bt hard line میتونم درست اینکارو انجام بدم

اگر قرار باشه با فعال کردن dsr اینجوری بشه پس این تکنولوژی چه فایده ای داره

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای اینکه بخوام بافت تصویر کلی بازی تقویت کنم میشه بدون مد اینکارو کرد بر روی کاغذ بر طبق تکنولوژی dsr

Dsr ۲x یا بیشتر میکنم برای رزولوشون native تو بازی که روی رزولوشن بیشتر از 1920*1080 قرار میدم کیفیت تصویر به جای اینکه شفاف بشه کلا کدر و مات بلور میشه انگار مثلا داری در 800*600 بازی میکنی

نه آقا  ِ dsr  باید  1.75x و 4x رو انتخاب کنید که رزلوشنن های فقط 2560 x 1440  و 4k رو باشه بقیه رزولشن ها خوب نیستند استاندارد نیستن ! ته عزیزم جع ماتی- شما باید حداقل 1080 باشیذ بعد بگذراید رو ی 2k

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...