رفتن به مطلب

کمک برای خرید مانیتور گیمینگ

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

دوستان کارت گرافیک من msi 970 gaming هست 

بهترین مانیتور گیمینگ که با کارت من همخوانی داشته باشه چیه ؟

حداکثر بودجه 2 تومن ولی این ایسوس هم بدجور نظرمو به خودش جلب کرده؟

و اینکه میگن از g sync انویدیا هم پشتیبانی میکنه چیه ؟

ASUS ROG SWIFT PG278Q

با تسکر

لینک به دیدگاه

سلام این مانیتور 2k هست ، و کارت شما مناسب 1080 هست

پیشنهاد من خرید پنل IPS هست ولی همین مانیتورم خیلی با کیفیته و اگه تمرکز رو بحث گیمینگ و اگه بعدا کارت رو میتونی ارتقا بدین همینو بخرین عالیه

ولی بازم میگم شخصا IPS رو ترجیح میدم ولی این مانیتور هم TN 8-bit هست و چیزی نیست بگیم بی کیفیته و کیفیت تصویر بالایی داره

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام این مانیتور 2k هست ، و کارت شما مناسب 1080 هست

پیشنهاد من خرید پنل IPS هست ولی همین مانیتورم خیلی با کیفیته و اگه تمرکز رو بحث گیمینگ و اگه بعدا کارت رو میتونی ارتقا بدین همینو بخرین عالیه

ولی بازم میگم شخصا IPS رو ترجیح میدم ولی این مانیتور هم TN 8-bit هست و چیزی نیست بگیم بی کیفیته و کیفیت تصویر بالایی داره

تایید میشه.

از اونجایی که گفتید با کارتتون همخونی داشته باشه عرض میکنم.

کارت شما فقط 0.5 گیگ از کارت من مموری بیشتری داره و منی که این مانیتور رو دارم میگیم شما همین الانم با عنواین حاظر و کمی قبل تر در این رزولیشن به مشکل میخورید.

پس روی همین 1080 بمونید و مانیتور های BenQ که جی سینک هم دارن بسنده کنید. چون برای رزولیشن بالا SLI دوتا کارت که مموری پایینی (مثل کارت شما) دارن اصلا توصیه نمیشه. پس میمونه ارتقا مثلا به 980Ti یا Fury X که با احتساب هزینشون دیگه برای مانیتور بودجه ای نمی مونه؛ این آپشن هم رد میشه.

پس به کارتتون قانع باشید (کارت خوبی هست البته) ولی به رزولیشن های بالای 1080 فکر نکنید.

لینک به دیدگاه

تایید میشه.

کارت شما فقط 0.5 گیگ از کارت من مموری بیشتری داره و منی که این مانیتور رو دارم میگیم شما همین الانم با عنواین حاظر و کمی قبل تر در این رزولیشن به مشکل میخورید.

پس روی همین 1080 بمونید و مانیتور های BenQ که جی سینک هم دارن بسنده کنید. چون برای رزولیشن بالا SLI دوتا کارت که مموری پایینی (مثل کارت شما) دارن اصلا توصیه نمیشه. پس میمونه ارتقا مثلا به 980Ti یا Fury X که با احتساب هزینشون دیگه برای مانیتور بودجه ای نمی مونه؛ این آپشن هم رد میشه.

پس به کارتتون قانع باشید (کارت خوبی هست البته) ولی به رزولیشن های بالای 1080 فکر نکنید.

ایمان جان ممنون کامنت منو کامل تر کردی با نظر خودت  @};-  ، با توجه به این که شما این مانیتور رو داری بهتر میتونین کمک کنین

به رزولوشن بالای 1080P در صورتی میتونند فکر کنین ، به تنظیمات MED و no-aa هم فکر کنند :D

به نظرم اگه مثلا بعدا میتونند 970 رو بفروشند و 980 بگیرن(همین تک کارتم برای 2k خوبه ) یا970 SLI کنند ROG SWIFT بگیره بهتر :-?

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ایمان جان ممنون کامنت منو کامل تر کردی با نظر خودت  @};-  ، با توجه به این که شما این مانیتور رو داری بهتر میتونین کمک کنین

به رزولوشن بالای 1080P در صورتی میتونند فکر کنین ، به تنظیمات MED و no-aa هم فکر کنند :D

به نظرم اگه مثلا بعدا میتونند 970 رو بفروشند و 980 بگیرن(همین تک کارتم برای 2k خوبه ) یا970 SLI کنند ROG SWIFT بگیره بهتر :-?

کاملا درست میگی سعید جان.

پست من ناقص بود. با گرفتن راج سویفت در کنار 970 که دنیا به آخر نمیرسه. میشه آپشن هارو پایین آورد و فریم مناسب هم گرفت.

در اینکه راج سویت یک عمر میتونه مانیتور گیم باشه شکی نیست.

به قول شما فعلا با آپشن های مدیوم سر کنند. تا پاسکالی چیزی اومد، اون وقت که مانیتورشو دارن نیازشون به گرافیک جدید دارای هدف روشن تریه که چقدر توان برای پردازش 1440P نیاز دارن. بعد میتونن مجدد با مشاوره گرافیک جدید تیه کنن.

لینک به دیدگاه

کاملا درست میگی سعید جان.

پست من ناقص بود. با گرفتن راج سویفت در کنار 970 که دنیا به آخر نمیرسه. میشه آپشن هارو پایین آورد و فریم مناسب هم گرفت.

در اینکه راج سویت یک عمر میتونه مانیتور گیم باشه شکی نیست.

به قول شما فعلا با آپشن های مدیوم سر کنند. تا پاسکالی چیزی اومد، اون وقت که مانیتورشو دارن نیازشون به گرافیک جدید دارای هدف روشن تریه که چقدر توان برای پردازش 1440P نیاز دارن. بعد میتونن مجدد با مشاوره گرافیک جدید تیه کنن.

ایمان داداش شما استاد مایی من اشتباه نگرفتم از شما @};-

شما درست میگی اکثرا تنظیمات الترا 1080 به مدیوم 1440 رو ترجیح میدند پس میشه گفت همون 1080 بگیره بهتره

ولی اگه امکان اپگرید دارند 1440 بگیره فکر میکنم بهتر باشه

:D :x @};-

لینک به دیدگاه

درود فقط من یه نکته بگم که از فکر خیال 2k در شرایط فعلی بیای بیرون
من با همین 970 در 1920*1080 مشکل دارم نمیشه aa فعال کرد چه برسه به 2k و....

اما اگر بعدا قصد تعویض گرافیک داری حتما یه مانیتور خوب و گیمینگ بگیر چون واقعا عمری هست و چیزی نیست ک حالا حالا قدیمی بشه
ایسوس یه مدل جدید ips تولید کرده مخصوص گیمینگ http://lioncomputer.ir/product/6576/MG279Q+-+%D9%85%D8%A7%D9%86%DB%8C%D8%AA%D9%88%D8%B1+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+%D8%A7%D9%85+%D8%AC%DB%8C+279+%DA%A9%DB%8C%D9%88/

تنها مشکلش نداشتن g sync

لینک به دیدگاه

ممنون از همه نمیدونستم اینقد بین 970 و 980 تفاوت هست

1800 پول کارت دادم اون زمان که تازه وارد بازار شده بود

تو مدل های benq کدومشو پیشنهاد میکنید ؟

لینک به دیدگاه

تایید میشه.

دوست من . من دو عدد کارت 970 دارم تو رزولوشن 2k به هیچ وجه به مشکل بر نخوردم این که بگید حافظه این کارت مشکل داره من تو رزولوشن 2k چند تا بازی رو تست کردم با اخرین تنظیمات ممکن 60 فریم میگیرم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست من . من دو عدد کارت 970 دارم تو رزولوشن 2k به هیچ وجه به مشکل بر نخوردم این که بگید حافظه این کارت مشکل داره من تو رزولوشن 2k چند تا بازی رو تست کردم با اخرین تنظیمات ممکن 60 فریم میگیرم.

خوش به حالت.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...