رفتن به مطلب

سیستم گیمینگ تا 4 تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

کیس خالی گیمینگ میخام مانیتورم S22a360H plus سامسونگ

اورکلاک انجام نمیدم اما اگه اختلاف قیمت و قدرت پردازش پایه سری k بهتر باشه مشکلی نیست.

Ssd هم با این بودجه کم من فعلا نیاز نیست

و امیدوارم با این بودجه از نسل جدید اینتل بتونم اسنفاده کنم یعنی اسکای لیک و رم های ddr4

مدل کیس هم (ترجیحا) خوفناک باشه و گیمینگ [emoji12]

لینک به دیدگاه

درود

سیستم امضام رو همین یه ماه پیش جمع کردم همه قطعات اکبند خریدم به جزئ CPU جمعا تقریبا 4.300 تومن شد.

میتونین یه همچین چیزی جمع کنین یکم قطعات رو این ور اون ورش کنین 4 تومن در میاد.

skylake و DDR4 هم به نظر شخصی من الان زیاد ارتقا بزرگی نیست و همین haswell قیمت و کارایی خوبی داره فعلا.

البته مال من با مانیتور هستش.

ویرایش شده توسط THE RAVEN
لینک به دیدگاه

ASUS Z170 Pro Gaming   قیمت 570

Intel® Core™ i5-6600 قیمت 780

Gskill Ripjaws 4 16GB 8GBx2 2800Mhz  قیمت 510

GALAX GTX 970 EXOC BLACK EDITION TECLAB EDITION قیمت 1300

GREEN GP750B-OC+ قیمت 405

WD Blue 1TB قیمت 170

Samsung 850 EVO 120GB قیمت 215

Pioneer DVD-RW 24X قیمت 55

دقیقا میشه  4005 که اگر همه رو از لیون بخری تخفیف خوبی هم روش میدن.

لینک به دیدگاه

بدون شک از لیون خریداری میکنم ناسلامتی طرفدارشیم 2 آتیشه رم که فرمودین ddr4

اس اس دی نیاز نیست چون پولم محدود به این 4 تومنه ترجیح میدم اس اس دی نباشه عکر نکنم بشه باش گرافیک رو ارتقا داد خودتون بطارین رو یه چیزی و خیلی ببخشید امکانش هست مادربزد گیگا باشه من چیزی سرم نمیشه فقط همه جا تعریف گیگا رو شنیدم

و یا اینکه اگه این 250 پول اس اس دی کنه رم رو هم فعلا 8 گیگ بگیرم با تفاوت پولش میشه ارتقا خاصی داد ؟! اخه تا حایی که شنیدم نهایت بازی ها تا 8 گیگ رم هستن فعلا و فکر کنم قاب کیس هم معرفی نکردین

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

WD Blue 1TB قیمت 170

ssd رو بشوت اونور به کارت نیاد احتمالا و کیس هم نداری

از نزدیک ندیدم ولی فکر میکنم http://lioncomputer.ir/product/5542/%DA%A9%DB%8C%D8%B3+%D8%AF%DB%8C%D9%BE%DA%A9%D9%88%D9%84+%D9%BE%D9%86%DA%AF%D9%88+%D8%A7%D8%B3+%D9%88%DB%8C/#prettyPhoto کیس خوبی باشه

برای کارت مارک zotac هم فکر میکنم بهتر باشه

باز نظر اساتید ملاکت باشه و خواسته خودت

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

بدون شک از لیون خریداری میکنم ناسلامتی طرفدارشیم 2 آتیشه رم که فرمودین ddr4

اس اس دی نیاز نیست چون پولم محدود به این 4 تومنه ترجیح میدم اس اس دی نباشه عکر نکنم بشه باش گرافیک رو ارتقا داد خودتون بطارین رو یه چیزی و خیلی ببخشید امکانش هست مادربزد گیگا باشه من چیزی سرم نمیشه فقط همه جا تعریف گیگا رو شنیدم

و یا اینکه اگه این 250 پول اس اس دی کنه رم رو هم فعلا 8 گیگ بگیرم با تفاوت پولش میشه ارتقا خاصی داد ؟! اخه تا حایی که شنیدم نهایت بازی ها تا 8 گیگ رم هستن فعلا و فکر کنم قاب کیس هم معرفی نکردین

ssd رو نياز نميبيني؟ :D شما يکي از ملاک هاى خريد ssd تون چيه؟ اولين چيزي که به ذهنتون ميرسه اينه که روش ويندوز نصب کنين و سرعت نصب برنانه ها , اجرا و لود ويندوز و برنامه ها بيشتر و...

بعد شما ميخواى با هارد مکانيکي ويندوز رو بيارى بالا؟ :D دوستم WD black sata 3 داشت سرعت کپي توش بالا تر از 50 نميرفت و با تست hd tune pro هم همين بود تازه نو هم خريده بود و به پورت sata 3 هم وصل کرده بود. مگه چقدر قيمتشه؟ يه 64 گيگ که حدود 160-170 بخرى 25 گيگشو ميزارى واسه ويندوز و 35 تا هم ازاد ميمونه. کلا بخواى سيستم 4 تومني ببندى ssd نزارى به نظرم نخرى بهتره. من خودم يه سيگيت از دوستم خريدم ديدم اصلا حال نميده پسش دادم :D

پاور هم يه نهايت 650 کافيه و نياز به خريدن قوى تر نيست ( واسه يکم ارتقا خوبه ولي واسه يه ارتقا خفن و خريد قطعات با TDP بالا بايد پاور رو هم عوض کني )

کيس هم green falcon به نظرم قشنگه

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

جناب میلاد بی ام استاد ارجمند من از سخت افزار ور نمیارم و گفتم اگه امکانش باشه اس اس دی نداشته باشم ولی گرافیک یا مادربردم مدل بهتری باشه ایا گناه کردم که شما با لحن مسخره میاین و نه سیستمی معرفی میکنید و سرعت رو برای ما فقیر بیچاره ها مثال میزنید.کیفیت خوب باشه سرعت پیش کش لودینگ بازی ها رو میشه صبر کرد

لینک به دیدگاه

شاید حدف من رو بد متوجه شدین من سوالم اینه اگر اس اس دی نباشه و رم رو هم فعلا 8 گیگ بگیرم با این میزان سرفه جویی میشه حرکتی روی کارت گرافیک یا مین بورد زد یا خیرر . اگه نمیشه حرکتی زد اس اس دی ورمیداریم . نظرتون راجب این مدل مین چیه اجباریه گویا

و اینکه مارک گرافیک 970 بهترینش الان چیه

(خیلی دوست دارم اقای دهوری و عطا محمدی هم برام یه سیستم معرفی کنند.. .)

(ایا اس اس دی واسه گیم اینقدر ارزش داره یا با پولش یه موس حرفه ای بگیرم)

ویرایش شده توسط sasan999
لینک به دیدگاه

ssd رو نياز نميبيني؟ :D شما يکي از ملاک هاى خريد ssd تون چيه؟ اولين چيزي که به ذهنتون ميرسه اينه که روش ويندوز نصب کنين و سرعت نصب برنانه ها , اجرا و لود ويندوز و برنامه ها بيشتر و...

بعد شما ميخواى با هارد مکانيکي ويندوز رو بيارى بالا؟ :D دوستم WD black sata 3 داشت سرعت کپي توش بالا تر از 50 نميرفت و با تست hd tune pro هم همين بود تازه نو هم خريده بود و به پورت sata 3 هم وصل کرده بود. مگه چقدر قيمتشه؟ يه 64 گيگ که حدود 160-170 بخرى 25 گيگشو ميزارى واسه ويندوز و 35 تا هم ازاد ميمونه. کلا بخواى سيستم 4 تومني ببندى ssd نزارى به نظرم نخرى بهتره. من خودم يه سيگيت از دوستم خريدم ديدم اصلا حال نميده پسش دادم :D

پاور هم يه نهايت 650 کافيه و نياز به خريدن قوى تر نيست ( واسه يکم ارتقا خوبه ولي واسه يه ارتقا خفن و خريد قطعات با TDP بالا بايد پاور رو هم عوض کني )

کيس هم green falcon به نظرم قشنگه

به نظر منم ssd تو اولیت نیست..چون به راحتی میشه بعد اضافش کرد..کما این که بدون ssd هم مشکل خاصی به وجود نمیاد والان شاید بشه با حذف کردن ssd از پولش در جایی دیگه استفاده بیشتری برد...

کیس گرین فالکون هم اصلا خوب نیست...البته خودم نداشتم ها از فیدبک هاش می گم...پس بهتر در این زمینه هم ریسک نکنید و یه کیس مطمئن تر بگیرید

لینک به دیدگاه

جناب میلاد بی ام استاد ارجمند من از سخت افزار ور نمیارم و گفتم اگه امکانش باشه اس اس دی نداشته باشم ولی گرافیک یا مادربردم مدل بهتری باشه ایا گناه کردم که شما با لحن مسخره میاین و نه سیستمی معرفی میکنید و سرعت رو برای ما فقیر بیچاره ها مثال میزنید.کیفیت خوب باشه سرعت پیش کش لودینگ بازی ها رو میشه صبر کرد

سلام مجدد

مسخره کردن چيه؟ اين حرفا چيه؟ من حرفم اين بود که يه هارد ssd 64 گيگ قيمتش چقدره که اگه حذفش کنين مثلا به جاى 970 بخوايد با حذفش مثلا 980 يا 980ti برداريد؟

خودم يه کارد مکانيکي داشتم و با خريد ssd تازه فهميدم که دنيام عوض شده واسه همين تأکيد داشتم چون کسي که 4 تومن خرج ميکنه حتما دوست داره از نهايت سرعت سيستمش لذت ببره تا اين که مثلا يه 970 zotac ampi بخره و بگه من ssd رو فدا ميکنم بجاش يه giga G1 بر ميدارم و تو فلان گيم مثلا به جاى 80 فريم با g1 مثلا 85 فريم بگيرم. من شخصا بودم همچين کارى نميکردم و حاظر به خريدن ضعيف ترين 970 ميشدم ( غير از دو فنه زوتاک )

هر جور خودتون ميل داريد ( بنده که خنجر جلوى گلوتون نزاشتم که بگم يالا ssd بخر :D شما خودتون برداشت بد ميکنين من کلا لحنم اينجوريه :D )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود خدمت شما

دقیقاً 4 تومن

همراه با ssd , رم 16 گیگ

و برد گیگا که خودتون ترجیح دادین

1.jpg

لینک به دیدگاه

WD Blue 1TB قیمت 170

سیستم خوبی پیشنهاد دادن در آینده پول دستتون اومد میتونین i7 6700k ارتقا بدین فقط برای آینده نگری بهتره گرافیک رو 390 بردارید بخاطر حجم 8گیگ مموری که داره.
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اینم بنچمارک هارد ما

درسته هیچ وقت هارد نمیتونه از لحاظ سرعت به ssd برسه اما اینقدر هم بی عرضه نیست

البته من با wd کار نکردم و نمیدونم سرعتش چجوریه اما ماله سگیت خوبه و بازیهایی که تو هارد و ssd ریختم فرق زیادی تو لود ندیدم

segate.png

ویرایش شده توسط Hassan.StarKilleR
لینک به دیدگاه

WD Blue 1TB قیمت 170

DeepCool GAMER STORM Maelstrom 120 AiO قیمت 217

این هم بدون SSD.

واین که قیمت کل در میاد 3997 

این بار خنک کننده هم اضافه کردم.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

MB: Asus H170 Pro Gaming: 490,000
CPU: Intel Core i5-6600: 780,000
RAM: GSkill Ripjaws V 2×8GB=16GB DDR4 2133MHz CL15 Red: 430,000
VGA: Asus Strix GTX 970 OC Gaming DCII 4GB: 1,480,000
SSD: Samsung 850 EVO 120GB: 215,000
HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB: 170,000
CPU Cooler: Enermax ETS-N30-TAA: 100,000
PSU: Corsair VS650 Power Supply : 245,000
Case: Green X3+ Viper Gaming: 215,000 

Total Price : 4.125.000
لینک به دیدگاه

سلام خدمت شما

MB: Asus H170 Pro Gaming: 490,000
CPU: Intel Core i5-6600: 780,000
RAM: GSkill Ripjaws V 2×8GB=16GB DDR4 2133MHz CL15 Red: 430,000
VGA: Asus Strix GTX 970 OC Gaming DCII 4GB: 1,480,000
SSD: Samsung 850 EVO 120GB: 215,000
HDD: Western Digital Caviar Blue 1TB: 170,000
CPU Cooler: Enermax ETS-N30-TAA: 100,000
PSU: Corsair VS650 Power Supply : 245,000
Case: Green X3+ Viper Gaming: 215,000 

Total Price : 4.125.000

این سیستم خوبه فقط گرافیک ایسوس بی خود گرونه. می تونید Zotac Extreme Core یا Galax یا EVGA FTW بگیرید هم ارزون تر هستن هم پرفورمنس بهتری دارن

CPU Cooler هم برای کسی که اورکلاک نمی کنه هیچ تفاوتی ایجاد نمی کنه فن خود سی پی یو کاملا جوابگو هست

لینک به دیدگاه

این سیستم خوبه فقط گرافیک ایسوس بی خود گرونه. می تونید Zotac Extreme Core یا Galax یا EVGA FTW بگیرید هم ارزون تر هستن هم پرفورمنس بهتری دارن

CPU Cooler هم برای کسی که اورکلاک نمی کنه هیچ تفاوتی ایجاد نمی کنه فن خود سی پی یو کاملا جوابگو هست

دمای سی پی یو 6600 با فن استوک توی بازی هایی مثل gtav و crysis 3 و.. به 65 تا 75 میرسه.

لینک به دیدگاه

دمای سی پی یو 6600 با فن استوک توی بازی هایی مثل gtav و crysis 3 و.. به 65 تا 75 میرسه.

بله من خودم 4690K دارم با فن استوک. ولی حداکثر دمای 75 دمای معقولی هست حتی روی اون دما سرعت فن سی پی یو به 100 درصد نمی رسه.

البته شما خودتون صاحب نظرید بهتر از من می دونید ولی تا اون جا که من می دونم دمای 80 دجه هم مشکلی ایجاد نمی کنه

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

بله من خودم 4690K دارم با فن استوک. ولی حداکثر دمای 75 دمای معقولی هست حتی روی اون دما سرعت فن سی پی یو به 100 درصد نمی رسه.

البته شما خودتون صاحب نظرید بهتر از من می دونید ولی تا اون جا که من می دونم دمای 80 دجه هم مشکلی ایجاد نمی کنه

دوست عزیز دمای 74 به بالا برای این سی پی یو ها نوعی عذاب به حساب میاد.

کارکرد طولانی روی دمای 74 به بالا باعث هرز شدن ولتاژ بعد از یک مدت و کم شدن عمر سی پی یو میشه.

در هر صورت این سی پی یو اینتل هست نه Amd ، اگر میخواید سی پی یو تون بعد از چند سال هم سرحال باشه و سالم بمونه نگذارید دما از 70 درجه تجاوز کنه.

درود عزیزم دمای بنده نهایت به 55 میرسه الان تست کردم 6600K @};-

شما که گرافیک ندارید  :D   چطور تست کردید ؟

این رو من به چشم خودم دیدم روی فن استوک  دما توی بازی 65 درجه و در تست های سی پی یو مثل XTU به 75 میرسید.

ولتاژ سی پی یو روی 1.2 خورده ای بود.

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

با گرافیک داخلی پردازنده شما گرافیک قدرتمند 5300 پردازنده رو با رابط پایه دایرکت ایکس 12.0 رو گویا گرافیک حساب نمیکنی :)  @};-

به نظر شما اون گرافیک داخلی چقدر سی پی یو  شما رو زیر لود میبره؟

من قبلا 970  داشتم دمای سی پی یو تو بازی به 55 درجه میرسید ولی الان با گرافیک خود سی پی یو 43 درجه میشه.

لینک به دیدگاه

WD Blue 1TB قیمت 170

به نظر منم سیستم خوب و به روزیه.همینو اکی کنید :D

لینک به دیدگاه

دوست عزیز دمای 74 به بالا برای این سی پی یو ها نوعی عذاب به حساب میاد.

کارکرد طولانی روی دمای 74 به بالا باعث هرز شدن ولتاژ بعد از یک مدت و کم شدن عمر سی پی یو میشه.

در هر صورت این سی پی یو اینتل هست نه Amd ، اگر میخواید سی پی یو تون بعد از چند سال هم سرحال باشه و سالم بمونه نگذارید دما از 70 درجه تجاوز کنه.

شما که گرافیک ندارید  :D   چطور تست کردید ؟

این رو من به چشم خودم دیدم روی فن استوک  دما توی بازی 65 درجه و در تست های سی پی یو مثل XTU به 75 میرسید.

ولتاژ سی پی یو روی 1.2 خورده ای بود.

اقا من يه 2400 دارم تو gta v تا 90 درصد هم لود ميشه و دماش تا 80 درجه هم ميره شايدم بيشتر. تهويه کيسمم بد نيست , يه کولر 25 هزار تومني هم دارم البته خمير هزارتومني روشه :D

جريان چيه به نظرت؟ چون قديميه اينجوريه؟

لینک به دیدگاه

به علی راست میگی ولی 970 G1 داشتم اگه یادت باشه با 4690K هم دمای پردازندم دقیقا یادمه نهایت تا 55 تا 58 میرسید باور بفرما در مورد اون پیام خصوصی که سوال کردم راجب کیبورد هم منتظرم برادر عزیز @};-

والا این برای کیس یکی از بچه ها بود بورد Asus progaming هم داره خودم براش بستم دما تا این حد بالا میرفت.

پیام رو که در مورد LED جواب دادم خیلی وقته

یه چک بکن.

اقا من يه 2400 دارم تو gta v تا 90 درصد هم لود ميشه و دماش تا 80 درجه هم ميره شايدم بيشتر. تهويه کيسمم بد نيست , يه کولر 25 هزار تومني هم دارم البته خمير هزارتومني روشه :D

جريان چيه به نظرت؟ چون قديميه اينجوريه؟

هم خمیر هم کولر.

یه کولر بوفالو یا Deepcool GAMMAXX 200 تهیه کن.

خمیرهم میتونی Z9 یا CF III تهیه کنی.

اگر میخوای کم تر هزینه کنی Z3.

لینک به دیدگاه

الان بحث شده سر دمای 74 درجه کسی پیشنهادی نداره. من با برنامه تپ تالک میام امضا هاتون نمیتونم ببینم اگه پیشنهادی دارین لطفا همینجا بنویسید . اخر خنک کننده نیاز هست یا نه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...