رفتن به مطلب

Recommended Posts

در 12 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

داداش پینک بررسی شد میانگین 117 میلی ثانیه هست . سرور هم من روسیه رو میزنم تو سرچ . یه بار هم سرور اروپا رو میرم ببینم چطوره . درباره سفید شدن مو هم من مشکلی ندارم چون قبلا سفید شده اینم روش 1f601.png دیگه تو مو بالاتر از سفیدی که رنگی نیست 1f604.png . تمام تلاشمو از الان کردم که دیگه ادامه ندم ولی نمیشه چون تو 10 سال گذشته تنها گیمی که تونست جذبم کنه ویچر 3 بود و این دومیشه یه جورایی . ولی قول میدم زیاد براش وقت نذارم . مثل پریشب که اول شب گفتم قبل از خواب یه دست بزنم بعد بخوابم که یهو چشمم به روشنایی نور خورد متوجه شدم صبح شده و باید برم سرکار 1f602.png . همونقدر که شبش خوش گذشت روزش با بی خوابی و کار گریم در اومد 

ممنون از راهنمایی های خوبتون دوست عزیز 

خ خ خ. موفق باشید. ان شا الله درستش میکنی!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 10 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

اول شب گفتم قبل از خواب یه دست بزنم بعد بخوابم که یهو چشمم به روشنایی نور خورد متوجه شدم صبح شده و باید برم سرکار 1f602.png . همونقدر که شبش خوش گذشت روزش با بی خوابی و کار گریم در اومد 

درود

همچین موردی برای بنده هم پیش اومده. ظهر شروع به بازی کردم و بعد از مدتی صدای اذان اومد. تعجب کردم که چطور تاحالا صدای اذان مغرب رو توی سر و صدای کوچه  نشنیدم ، متوجه شدن اذان صبح است ! 

به شدت این بازی اعتیاد آور است و به شدت خوب است.

لینک به دیدگاه

تایم اوت رو هم چک کنید . با چه نرم افزاری فریم  قفل میکنید ؟

لینک به دیدگاه

بی شک یا fps drop دارین یا pocket loss

Fps drop رو ک با تنظیمات میشه اوکی کرد، تنظیمات رو بزارید حالت خودکار(دستی چیزی رو تیک نزنید)، و از حالت قفل fps بردارید، مگه مانیتورتون چیه ک رو ۱۰۰ قفل میکنید؟ توجه داشته باشین ک حداکثر fps مانیتورهای رایج 60 میباشد،

اگه pocket loss باشه ک چاره ای نیست جز تغییر نتی ک استفاده میکنی نیست، ممکنه ک پینگ ۲۰ داشته باشی ولی pocket loss هم داشته باشی?

ویرایش شده توسط farzadkrd
لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

به خانواده معتادان این بازی خوش اومدی. من علی هستم یه معتاد. دکترا ازم قطع امید کردن.:D

من با انواع و اقسام نت و پی سی این رو بازی کردم و حالات زیادی از مشکلات رو خوردم توش.

اولین مشکل لگ تو درگیری هست که صرفا به خاطر گرافیک سیستم هست. ینی اینجوریه که شما داری بازی میکنی خیلی معمولی بعد یه درگیری 5 به 5 میشه با یا عالمه هیرو که هرکی لولشو میزنه اون وسط یهو سیستم شما لگ میشه خدا نکنه یه اینووکرم اون وسط باشه کنارشم یه دیسراپتر که میشه گفت صفحه فریز میشه و تو فریم بعد با یه کانتر بالای صفحه مواجه میشی و یه عالمه الفاظ قشنگ. راهش اینه که تنظیمات گرافیک رو کم کنی.

دومین نوع مشکل لگی هست که همیشه باهات همراهه مثلا کلیک میکنی بری یه سمتی یه ثانیه بعدش شرو میکنه به اون سمت رفتن یا هیروت پیوسته حرکت نمیکنه و فریم به فریم جاش عوض میشه.  این مشکل از نت هست و نشون میده پینگ شما به فلان رفته. که چارش مشخصه.

سومین نوع مشکل که جدیدا دیده میشه و نمیدونم باگ دوتا دو عه چیه  اینه که داری مثلا کریپ میزنی خیلی عادی بازیتو میکنی کریپ ها رو میزنی میای کلیک کنی بری لین میبینی عههههه هیروت تکون نمیخوره!!! بعد جالبه که هم تیمیت که با لپ تاپ کنارت نشسته داره بازی میکنه میاد از کنارت میشه و تو میبینیش ولی کلا نمیتونی با هیروت کار کنی. این رو سرچ زدم نوشته بودن مشکل افت لحظه ای سرعت نت هست و ی عده هم گفته بودن باگ دوتا دو جدیدا ایجاد شده.

یه مورد دیگم هست که مثلا اینوکر پیک میدی میری تو درگیری بعد لازمه که ی تورنادو ول بدی و سریع ی کاتالیزم بندازی ب جونشون و بعدش فایربال بندازی روشون و زیرشون هم ایس بکاری و ی مانا درن خفن بکشی ازشون ولی تنها کاری ک میکنی اینه که یه تورنادو ول میدی سمتشون و بعدش ب 7 روش سامورایی مورد تجاوز دشمن قرار میگیری. این مورد نه ربطی به نت داره و نه سیستم مشکل از خودتونه.:D

یه گزینه داره خود بازی تو ستینگ ک میتونید پینگ و پکت لوز و فریم رو ببینید. اون رو فعال کنید ک بتونید لحظه ای بفهمید چیکار میکنید.

بعد من یه چیزی رو نفهمیدم 100 فریم چ جوری لاک کردید فریمتون رو؟ چون یه وی سینسه کلا که 60 فریم قفل میکنه راه دیگش چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 ساعت قبل، Ali Subi گفته است :

یه مورد دیگم هست که مثلا اینوکر پیک میدی میری تو درگیری بعد لازمه که ی تورنادو ول بدی و سریع ی کاتالیزم بندازی ب جونشون و بعدش فایربال بندازی روشون و زیرشون هم ایس بکاری و ی مانا درن خفن بکشی ازشون ولی تنها کاری ک میکنی اینه که یه تورنادو ول میدی سمتشون و بعدش ب 7 روش سامورایی مورد تجاوز دشمن قرار میگیری. این مورد نه ربطی به نت داره و نه سیستم مشکل از خودتونه.:D

تمام مواردی که گفتی یک طرف علی جان این یه مورد یک طرف :دی

عالیییی بود ?

لینک به دیدگاه

من فکر میکنم چون با وای فای وصل میشید  pocket loss  دارید

اول طبق تصاویر کنسول فعال کنید

2015-10-09_00002-1024x576.thumb.jpg.9fd72af4954d899c4ce3dc8e80ee8576.jpg2015-10-09_00001-1024x576.thumb.jpg.a24e230728aadf91e967500b9282c7c6.jpg

و بعد داخل بازی  کلید    /     را بزنید و داخلش این کد رو وارد کنید

net_graph 1

اون موقع گوشه بالاس تصویر سمت راست  loss و پینگتون میاد و میتونید ببینید

اگه loss بالای 4 - 5  باشه لگ شروع میشه

لینک به دیدگاه

سلام مجدد.

گزینه ای که بالاتر گفتم برای دیدن فریم و پکت لس و ... این هست

5b9cb71fd7801_Untitled1.thumb.jpg.4b7418ff649e40f382e04de19182b639.jpg

نتیجش هم تو بازی این میشه (تصویر از بازی انلاین خودم هس) ک در لحظه میبینید همه چیو بالا سمت راست.

5b9cbd8c8658a_Untitled1.thumb.jpg.b9c99d39bdd004dcba21292e6d77eab7.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در 2 دقیقه قبل، Ali Subi گفته است :

5b9cbd8c8658a_Untitled1.thumb.jpg.b9c99d39bdd004dcba21292e6d77eab7.jpg

بیچاره Sniper

لینک به دیدگاه

در 40 دقیقه قبل، Sir MehDi گفته است :

بیچاره Sniper

متاسفانه نرفت مید و اومد سیف لین ... روحش شاد یادش گرامی.

5b9cc9ed7e665_Untitled1.jpg.e99b6c643553566aa1eee0af0ce741cf.jpg

این هیروهایی ک جدید داره اضافه میشه عجب چیزای ... ای هستن.

اون دارک ویلو اون یکی پنگول.

این گریم استروک لامصب چیه ساختن اخه؟! وا میسه اون ته یه اینک ول میده 70درصد اچ پیت میره بعد یه چیز روشن میکنه میاد لاتون هزارتا دمیج میخورید استان میشید سایلنس میشید شیشش که نگم برات ... کم مونده کار دیگه هم بکنه بامون خداروشکر خیلی هیروهای خانوم پلی نمیدم من.

فک کنم سیاست valve سر این هیرو جدیده اقتباسی از ایران خودرو و سایپا بوده. دیده بی کی بی هاش خوب فروش نمیرن گفته یه هیرو بسازم فروش بی کی بی بالا بره! لامصب بی کی بی نداشته باشی جلوش کلا دیزیبلی!

فقط خوبه خداروشکر تایم میگذره این حجم قدرت رو نمیتونه ارائه بده وگرنه کلا تو همه بازیا بود.

لینک به دیدگاه

دوستان اون گزینه هارو فعال کردم و مشخص شد مشکل از نت هستش . روی 110 هست پینگ یه کمی که بازی میکنم تا 1500 هم بالا میره و کلا ریتم بازی رو از دستم درمیاره . ممنون از همگی دوستان که زحمت کشیدن و راهنمایی کردن . حالا یا باید بیخیال بازی آنلاین بشم یا یه نت خوب فراهم کنم . فعلا 1 مگ نامحدود مخابرات دارم که اینجوری داره اذیت میکنه ?

لینک به دیدگاه

در 45 دقیقه قبل، babak_11 گفته است :

دوستان اون گزینه هارو فعال کردم و مشخص شد مشکل از نت هستش . روی 110 هست پینگ یه کمی که بازی میکنم تا 1500 هم بالا میره و کلا ریتم بازی رو از دستم درمیاره . ممنون از همگی دوستان که زحمت کشیدن و راهنمایی کردن . حالا یا باید بیخیال بازی آنلاین بشم یا یه نت خوب فراهم کنم . فعلا 1 مگ نامحدود مخابرات دارم که اینجوری داره اذیت میکنه 1f61e.png

خداروشکر ک مشکل مشخص شد.

بدترین isp برای بازی انلاین بدون شک مخابرات هست. هم قطعی های خیلی خیلی زیاد داره هم کلا پینگش خیلی نوسان داره. چیز اشغالیه در کل.

بهترین هم ک من دیدم تا حالا شاتل بوده. خط من 8 مگ شاتل هست همونطور ک میبینید پینگم معمولی زیر 110 هست و بالاترین پینگی ک دیدم 120 بوده. تازه من گیمینگ مد شاتل رو فعال نکردم با فعال کردن اون پینگم حدود 85 میشه و ماکسیمم زیر100.

لینک به دیدگاه

• 4 ماه بعد...

سلام 

دوستان من تو بازی دوتا 2 یه سری آیتم و ست بهم داده میخواستم بدونم اینا چطوری قیمت گذاری میشن یا اصلا میشه فروخت و یا کلا اکانت رو فروخت و مثلا ارزش داره این کارو بکنیم . چون این ست ها و آیتم ها برام خیلی مهم نیست میتونم دوباره یه اکانت دیگه بسازم ?

یه چند تا عکس میزارم ببینید ارزش داره فروخت 

dota 2  b.jpg

dota 2  c.jpg

dota 2  m.jpg

dota 2  n.jpg

لینک به دیدگاه

سلام تو مارکت میتونید ارزش آیتم هاتونو با وارد کردن اسمش ببینید 

www.steamcommunity.com/market

لینک به دیدگاه

سلام دوست من.

ایتم هایی ک خود بازی به شما هدیه میده قابل خرید و فروش نیست و فقط یک بار میتونید هدیه بدینش همین.

ایتم هایی ک خودتون بخرید قابلیت خرید و فروش دارن.

برای فروششون هم میتونید برید تو سایت های ایرانی مثل فست ایتم و .... بفروشید.

یا از طریق خود استیم بفروشید که قیمتش خیلی کمتر از اون چیزیه ک تو بازی زده مثلا ایتم 7 دلاری تو استیم استور حدود 50سنت قیمتش میشه.

ادیت.

برای اینکه بفهمی ی ایتمو میتونی بفروشی یا نه تو همون قسمت ایتم ها برو رو ایتم

اگر زیرش جمله not marketable رو نوشت ینی این ایتم قابل خرید و فروش نیست.

الان این ایتم ب من هدیه داده شده و قابل خرید و فروش نیست

d1.thumb.jpg.34d6d37c7be7789a1e836a76011e5d19.jpgf

ولی ایتمی ک بری روش و چیزی ننویسه ینی قابل خرید و فروشه ک طبیعیتا خودت خریدیش یا کسی خریده بت هدیه داده

این ایتم من قابل خرید و فروشه.

1219037309_Uffntitled1.thumb.jpg.5e2f5d86ee41acbe5bd394c1885e9642.jpg

موفق باشی دوست من.

ویرایش شده توسط Ali Subi
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان گل . من خودم آیتمی نگرفتم پس کاریش نمیشه کرد ?

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

سلام

دوستان یک سیستم  که بازی dota 2 رو با Ultra setting روی 1080p با 60 fps بتونه اجرا کنه چی پیشنهاد می دین و چه قدر هزینه اش می شه؟

لطفا کیس و مانیتور رو هم لحاظ کنید. موس و کیبورد خاصی هم مد نظرتون هست ذکر کنید

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز 

برای بازی کردن راحت باید حداقل یه gtx 1050 2GB به همراه 4 گیگ رم (8گیگ بیشتر پیشنهاد میشه) و به همراه یه سی پی یو رایزن 1200 تهیه کنید 

قیمت قطعات به صورت نو یه چیزی حدود 6.3 میلیون در میاد  (8گیگ رم)

لینک به دیدگاه

حداقل یه 750ti یا 950 یا 1050

رم حداقل 4 گیگ اگر ونیندوز 10 نصب میکنی بهتر 8 گیگ باشه

سی پی یو هم اینتل از i3 4170 کافیه نهایت i5 4460

به این هم نگاه بندازی بد نیست

http://www.logicalincrements.com/games/dota2/

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

درود

اگر میخواین کف قیمت رو هزینه کنین یه 750ti و 4 گیگ رم پردازنده سری G میتونه پاسخگو باشه

ولی پردازنده رو هرچقد بتونین بالاتر مانور بدین بهتره

درکل دوتا خیلی سنگین نیست

لینک به دیدگاه

اگر  fullhd و 60فریم مد نظر هست 750ti کافی نیست برای hd  750ti میتونه 60 فریم بده ولی fullhd خیر

البته میتونید ryzen 2400g بگیرین که دیگه گرافیک لازم نیست هزینه کنید ولی داشتن 8گیگ رم ضروری هست

ویرایش شده توسط mitternacht
لینک به دیدگاه

من خودم دوتا بازی می‌کنم رفیق. برای این ویژگی‌هایی که شما می‌خوای حداقل یه کارت گرافیک 4 گیگ لازم داری و 8 گیگ رم دی دی ار 4.

پیشنهاد من اینه که یه سیستم نسل 8 با گرافیک 1050TI بگیری.

لینک به دیدگاه

درود 

بنده با سیستم خودم بین 58 تا 80 فریم میگیرم در تنظیمات رزولیشن FULL HD و تنظیمات ultera

CPU:amd a8-7600

min:asus a88x plus Fm2+

ram : 2*2 GB 1333

VGA:rx 560 4GB

ویرایش شده توسط Amirhossein Azimi
لینک به دیدگاه

در ۱ ساعت قبل، Sandor گفته است :

من خودم دوتا بازی می‌کنم رفیق. برای این ویژگی‌هایی که شما می‌خوای حداقل یه کارت گرافیک 4 گیگ لازم داری و 8 گیگ رم دی دی ار 4.

پیشنهاد من اینه که یه سیستم نسل 8 با گرافیک 1050TI بگیری.

من با این  سیستم 144 فریم میگیرم ، تو فایت ها خیلی بیاد پاین میاد رو 90 ( بازی که pl و mk و...) تو باشن

برای 60 فریم 1050ti زیاد هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...