رفتن به مطلب

توسعه دهنگان بازی Batman: Arkham Knight: پشتیبانی از SLI و CrossFire "عملی نیست"

Recommended Posts

4e8n1tsixp55ie4haj1d.jpg

مشکلات PC گیمرها در نسخه PC بازی Batman: Arkham Knight همچنان ادامه دارد، چنانکه به تازگی یک بهینه سازی برای بازی مذکور منشر شده که به بازی، اجازه ی استفاده از حُسن چند کارت گرافیک بصورت همزمان (Multi GPU) را به کمک تکنولوژی های SLI و CrossFire می دهد، اما گویا این قابلیت همچنان غیر قابل استفاده است. یکی از توسعه دهندگان بازی Batman: Arkhma Knight در پاسخ به حال آشفته کاربری در فروم Steam که در سیستم خود، دارای چند کارت گرافیک است، گفته که اجرا سازی پشتیبانی از قابلیت Multi GPU به قدری ریسک بالایی در زمینه پیدایش مشکلات جدید برای گیمرها دارد که اجرای آنرا ناممکن و غیر عملی کرده است.

نسخه ی PC بازی Batman: Arkham Knight در زمان عرضه خود توسط باگ ها سوراخ سوراخ شده بود، و باعث شد شرکت ناشر این بازی، موتور بازی سازی Unreal Engine 3 را برای حل مشکلات آن، بر روی بازی مذکور پیاده سازی کند. این بازی به تازگی دوباره در شبکه Steam عرضه گشته، ولی باز هم مشکلات فنی خود را داراست. شرکت سازنده نیز به خریداران نسخه PC این بازی تا پایان ماه دسامبر امسال مهلت داده تا در صورت ناراضی بودن از بازی، پول خود را پس گیرند.

یکی از توسعه دهندگان بازی Batman: Arkham Knight با نام مستعار wb.elder.pliny اعلام کرده:

"ما طی چند ماه گذشته، با همکاران خود در بخش توسعه و درایور گرافیکی برای بررسی پشتیبانی از قابلیت Multi GPU در بازی Batman: Arkham Knight تلاش کردیم. نتیجه ی این تلاش، این بود که حتی در بهترین حالت ممکن، عملکرد بازی به مقدار بسیار کمی بهبود پیدا می کرد، ولی ریسک بالایی نیز در زمینه تولید مشکلات جدید برای گیمرها داشت. در نتیجه ما به سختی تصمیم گرفتیم که بیشتر از این بر روی قابلیت Multi GPU کار نکنیم. ما از بابت عملی نشدن این ویژگی، ناامید شدیم و از تمامی کسانی که در این مدت، منتظر پشتیبانی از قابلیت Multi GPU بودند، عذر خواهی می کنیم." 

منبع: techpowerup

مترجم: مجتبی حیدرزاده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکلات این بازی فقط به بخش Multi GPU ختم نمیشد...

یعنی واقعا Unreal اینقدر ضعیف هستش؟؟

Unreal 4 رو هم که این همه روش مانور میدن، معلوم نیست چی از آب در بیاد...

لینک به دیدگاه

اخرش قضیه این بازی چی شد؟

دوستانی که بازی کردن به نظرتون ارزش خرید 14 دیسک رو داره؟ فقط میخوام داستان بازی رو بدونم شک دارم بازی چقدر مشکل داره میشه باهاش کنار اومد یا نه؟

لینک به دیدگاه

من با تموم مشکلات کرش کردن ها لگ زدن ها هنگ کردن ها و باگ ها تمومش کردم خیلی ام حال داد چون گرافیک و گیم پلی خوبی داره که باعث شد بقیه مشکلاتش چشم پوشی کنم

ولی با سیستم امضام

با رم ۸ گیگ و گرافیک ۲ اصلا نمیشه بازی کرد به همین خاطر خیلیا مشکل داشتن

من از زمانی که رم ۱۶ و گرافیک ۴ نصب کردم راحت بازیو تموم کردم بدون لگ زیاد و با فریم بالا

فقط بعضی وقت ها کرش میکرد وسط یه مرحله حساس میپرید بیرون

در کل ارزش نصب فقط برای کسایی که سیستم high end دارن

ودر اخر هرچی باشه از cod bo 3 خیلی بهتره دی:

ویرایش شده توسط EdrisRezai
لینک به دیدگاه

درود

گل بود به سبزه نیز آراسته شد!!!!!

ممنون بابت خبر.

لینک به دیدگاه

من راضیم ازش با فریم مناسبی هم بازی میکنم در استیم. گرافیک متوسطی هم دارم 280x

به نظرم خوبه.

لینک به دیدگاه

بی کفایتی و بی لیاقت و نا بلدی سازنده هاشو میرسونه...بلد نیستید نسازید آقا...زورتون که نکردن...قبلنا چیزی به نام آپدیت وجود نداشت...کسی باگ پیدا میکرد تعجب میکرد فیلم میگرفت...بعد اینا خیلی راحت میان میگن نمیتونیم...

خود بازی بسیار بازی خوبیه...ولی توسط یه گروه ناشی پورت شده...که مثل اینکه خیلی روو هم دارن ماشالله...

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

رو سیستم منم مشکل آنچنانی که اذیت کنه نداشت.روون اجرا شد.

gtx970

رم 16

core i5 4460

لینک به دیدگاه

دوستان من هیچ مشکلی نداشتم با این بازی با گرافیک 2 گیگ گیگا و 16 گیگ رم gamework on راحت 40 فریم رو میگرفتم فقط smoke خاموش بود

نمیدونم چرا همه مشکل داشتن تمام تنظیمات هم رو high بود

داستان بازی فوق العاده بود گیم پلی عالی و گرافیک که دیگه بهتر از این نمیشد 

تاحالا 4 بار تمومش کردم

ویرایش شده توسط samannaseri
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

آبروی انریل رو هم بردند... انریل 3 تواناییه اجرای چنین بازی ای رو نداشت و بدرد بازی های نسل 7 می خورد نه نسل 8 و باید روی انریل 4 درست می کردند، بعدشم تقصیر انویدیاست با اون گیم ورکزش زد ترکید تو بازی های امسال رفت... !  *dry#

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مشکل این بازی، همونطور که تقریبا اکثر بازیسازها میگن، کدهای Gameworks بود که باعث میشد در روند بازی اختلال ایجاد کنه و باعث بشه بقیه کدهای بازی دچار مشکل بشه، این بازی مشکلی بر روی کنسول ها نداشت و یکی از بهترین بازیهای سال شد، وقتی مشکل در این بازی ایجاد شد که Gameworks در این بازی دخالت پیدا کرد...

افکت هایی که شاید در بیشتر اوقات باعث پایین اومدن گرافیک بازی میشدن، باز هم خوبه که واسش پچ اومد که افکتها اجرا بشن بر روی PC و گرنه که در ابتدا گرافیک بازی بر روی کنسول ها بسیار بالاتر از PC بود...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

مشکل این بازی، همونطور که تقریبا اکثر بازیسازها میگن، کدهای Gameworks بود که باعث میشد در روند بازی اختلال ایجاد کنه و باعث بشه بقیه کدهای بازی دچار مشکل بشه، این بازی مشکلی بر روی کنسول ها نداشت و یکی از بهترین بازیهای سال شد، وقتی مشکل در این بازی ایجاد شد که Gameworks در این بازی دخالت پیدا کرد...

افکت هایی که شاید در بیشتر اوقات باعث پایین اومدن گرافیک بازی میشدن، باز هم خوبه که واسش پچ اومد که افکتها اجرا بشن بر روی PC و گرنه که در ابتدا گرافیک بازی بر روی کنسول ها بسیار بالاتر از PC بود...

همه مشکلات بر میگرده به smoke &fog یا همون افکت دود نرخ فریم به شدت پایین میاره و لگ زیادی ایجاد میکنه

فقط trubalance خاموش کنید هیچ مشکلی نداره

لینک به دیدگاه

میخواستم دانلودش کنم.با این تفاسیر بیخیال بشیم پس؟! :-?

لینک به دیدگاه

واقعا باید خجالت بکشن اونم با انریل :mad:  :mad:  :mad:  :mad: 

لینک به دیدگاه

والا بنده هم با آخرین درایور AMD روی بالاترین تنظیمات متوسط 45 فریم راحت و بدون مشکل بازی رو تموم کردم، خیلی هم داستان بازی زیبا بود.

لینک به دیدگاه

مشکلات این بازی فقط به بخش Multi GPU ختم نمیشد...

یعنی واقعا Unreal اینقدر ضعیف هستش؟؟

Unreal 4 رو هم که این همه روش مانور میدن، معلوم نیست چی از آب در بیاد...

درود

انریل با توجه به تجربه بازیهای ساخته شده با این انجین گرافیکی میشه گفت موتور قوی و پایداری هست

گند بالا اومده بخاطر برنامه نویسی ناشیانه و noob بودن گروه پورت کننده هست!

من ویچر 3 رو هم بازی کردم و افکت گیم ورکس رو هم داره و براحتی و با فریم مناسب اجرا میشه. میشه گفت cd project red با این افکت بخوبی کنار اومده و بهینه سازی کرده.

اشتباه انویدیا اینه که سورس گیم ورکس باز نیست و دهن سازنده ها به عنایت مشرف شده!!! هر چند با خاموش کردن این مورد مشکل حل میشه ولی بایستی یه فکری بحال وضع گیمینگ کنن.

تو نسخه قبلی بتمن وقتی apex physix فعال بود فریم دراپ بیشتر میشد اما چیزی که جالب بود با حرکت شنل بتمن برگ ها و کاغذ های روی زمین جابه جا میشدن :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

انریل با توجه به تجربه بازیهای ساخته شده با این انجین گرافیکی میشه گفت موتور قوی و پایداری هست

گند بالا اومده بخاطر برنامه نویسی ناشیانه و noob بودن گروه پورت کننده هست!

من ویچر 3 رو هم بازی کردم و افکت گیم ورکس رو هم داره و براحتی و با فریم مناسب اجرا میشه. میشه گفت cd project red با این افکت بخوبی کنار اومده و بهینه سازی کرده.

اشتباه انویدیا اینه که سورس گیم ورکس باز نیست و دهن سازنده ها به عنایت مشرف شده!!! هر چند با خاموش کردن این مورد مشکل حل میشه ولی بایستی یه فکری بحال وضع گیمینگ کنن.

تو نسخه قبلی بتمن وقتی apex physix فعال بود فریم دراپ بیشتر میشد اما چیزی که جالب بود با حرکت شنل بتمن برگ ها و کاغذ های روی زمین جابه جا میشدن :)

درود بر شما...

بله مشکل اینجاست که با تمام تلاشی که تیم وارنر هم انجام داد، نتونست مشکلات بازی رو حل کنه و عملا اعلام شکست کرد با بحث Refund، پس فکر نمیکنم بشه دیگه این قضیه رو انداخت گردن تیمی که بازی رو پورت کرده بود...

کلا بازیسازها بر روی Gameworks اسم Black Box رو گذاشتن که به هیچ شکلی نمیشه باهاش کنار اومد، برخلاف کارهایی که AMD میکنه، مثل Tress FX و منتل که برای استفاده همه Free و عملکردش بر روی کارتهای مختلف هیچ تفاوتی نداره، خوب اونوقت باید به این قضیه پی ببرید که انویدیا که تقریبا تمام تکنولوژی هایی که استفاده میکنه(خریداری و انحصاری میکنه، مانند فیزیکس)، فقط و فقط برای ضربه زدن به رقیب هستش و مقصر بازی یا بازیساز نیست...

لینک به دیدگاه

درود بر شما...

بله مشکل اینجاست که با تمام تلاشی که تیم وارنر هم انجام داد، نتونست مشکلات بازی رو حل کنه و عملا اعلام شکست کرد با بحث Refund، پس فکر نمیکنم بشه دیگه این قضیه رو انداخت گردن تیمی که بازی رو پورت کرده بود...

کلا بازیسازها بر روی Gameworks اسم Black Box رو گذاشتن که به هیچ شکلی نمیشه باهاش کنار اومد، برخلاف کارهایی که AMD میکنه، مثل Tress FX و منتل که برای استفاده همه Free و عملکردش بر روی کارتهای مختلف هیچ تفاوتی نداره، خوب اونوقت باید به این قضیه پی ببرید که انویدیا که تقریبا تمام تکنولوژی هایی که استفاده میکنه(خریداری و انحصاری میکنه، مانند فیزیکس)، فقط و فقط برای ضربه زدن به رقیب هستش و مقصر بازی یا بازیساز نیست...

درسته

nvida خورده شیشه داره و داره از قدرت و تکنولوژی سو استفاده میکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...