رفتن به مطلب

* اعجوبه ای بنام DIRT RALLY * تاپیک اختصاصی

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان مثل اینکه کرک آنلاین بازی هم اومده 

لینک

لینک به دیدگاه

• ارسال 112
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

دوستان مثل اینکه کرک آنلاین بازی هم اومده 

لینک

ممنون مهدی جان بابت خبر بسیار عالی @};-

لینک به دیدگاه

سلام

فرمون g29 رو ساپورت میکنه ؟

بله ! G29 همون 27 ئه فقط ساپورت کنسول اضافه شده یه دستی هم به سر و روش کشیدن ....

-----------------------------------

http://www.pcgamer.com/dirt-rally-review/?utm_content=buffer51860&utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=buffer_pcgfb

ترول رویو pcgamer، خوندنش واسه خنده بد نیست !

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان نصب نسخه fitgirl چقدر زمان میبره؟

برای من یک ساعت ربع زمان برد...

لینک به دیدگاه

آپدیت نمرات:

IGN Italia: 93

Hobby Consolas: 91

Multiplayer.it: 90

PC Invasion: 90

GRYOnline.pl: 90

Game Star: 90

Eurogamer Italy: 90

3DJuegos: 90

IGN: 89

Everyeye.it: 88

Vandal Online: 88

GameInformer: 85

Softpedia: 85

PC Gamer: 80

Metro GameCentral: 80

میانگین نمرات بازی در متاکریتیک: 87

20123145086938521041_DR.jpg

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

اقا با اینکه گرافیک من رو کامل زیر لود نمی بره افت فریم دارم بعضی از وقتا! کلی هم به تنظیمات ور رفتم!
کارت 7950 درایور هم آخرین نسخه WHQL.

یه سوال دیگه اینکه برای من وقتی بازی بالا میاد با اینکه آپدیت 1.02 رو زدم ورژن رو همون 1.0 نشون میده!

لینک به دیدگاه

اقا با اینکه گرافیک من رو کامل زیر لود نمی بره افت فریم دارم بعضی از وقتا! کلی هم به تنظیمات ور رفتم!

کارت 7950 درایور هم آخرین نسخه WHQL.

یه سوال دیگه اینکه برای من وقتی بازی بالا میاد با اینکه آپدیت 1.02 رو زدم ورژن رو همون 1.0 نشون میده!

افت فریم ریت رو منم دارم حتی با اینکه تنظیمات رو مدیوم هست. ترجیحاً بذارید رو 50 هرتز، نتیجه بهتری داره.

آخرین نسخه 1.0.109.5227 هست بر روی استیم. رو فایل کلیک راست و properties و تب detail ورژن رو چک کنید.

البته از نظر آپدیت و نحوه آپدیت شدن فایل ها، یکی از بدترین بازی های ممکن هستف حتی بدتر از L4d2 و payday2 !

واسه payday2 بازی حدودی 20 گیگ هست، استیم برای آپدیت، فایل های آپدیت رو مثلاً 500 مگ دانلود میکنه، بعد کل فایل های بازی رو !!! کش میکنه و دوباره نصب میکنه ! رسماً دهن هارد رو شکر میگیره !

حالا dirt ترفند بهتری برای نابود کردن هارد و نت داره، با آپدیت جدید ور میداره کل گیم رو کلاً دانلود میکنه دوباره :)

من 4 بار از زمان Early access کل بازی رو دانلود کردم ، 1 دور 5 گیگ نسخه اولیه که عرضه شد، یه بار 10 گیگ آپدیت اصلی اومد قبل نسخه 1.0(البته تو پارت های جداگونه)، برای نسخه 1.0 هم باز 10 گیگ اومد، بازی کلی مشکل داشت(ذخیهر نمیشد روند بازی مثلاً)، که با چک کردن فایل ها ورداشت 300 مگ دیگه هم دانلود کرد تا درست شد، بنده خدا یادش رفته بود انگار :)

این آپدیت 1.02 هم زیاد نگرانش نباشید، بر فرض اینکه نسخه 1.0 رو هم داشته باشید، بهتر ! این آپدیت بیشتر خرابکاری داشته تا درستکاری، اومدن چندتا باگ رو رفع کردن(مثل لود نشدن تکسچر ها که آقا رضا عنوان کردن)، به جاش چندتا ویژگی مهم رو حذف کردن ! (در واقع مهمترینش سیستم anti-lag صدا هست که باعث شده کیفیت صدا یا در واقع وحضی بودنش از بین بره ....)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون ورژن که همونی هست که گفتید.

ولی در مورد فریم ریت هم یکم به تنظیمات ور رفتم تا بهترین نتیجه حاصل بشه. الان هم کیفیت مطلوب و هم فریم روی 60 قفل/

لینک به دیدگاه

ممنون ورژن که همونی هست که گفتید.

ولی در مورد فریم ریت هم یکم به تنظیمات ور رفتم تا بهترین نتیجه حاصل بشه. الان هم کیفیت مطلوب و هم فریم روی 60 قفل/

راستی خوراک بازی vram هست ! رو preset مدیوم گرافیک 460 من همیشه رمش پر هست در حالی که gpu رو 70-90 % میچرخه .

660Ti هم که داشتم (که فکر کنم ضعیفتر/برابر 7950 باشه) میتونست رو high و کمی تنظیمات کاستوم فریم 60 ثابت بگیره که به نسبت بازی های مشابه، مخصوصاً Assetto مصرف vram بیشتری داشت ...

کلاً هم تو ریسینگ ها فریم ثابت داشتن خیلی مهمه تا فریم مثلاً 60-80. لگ و نوسان فریم باعث بوجود اومدن input-lag در کنترلر میشه و اکثر مواقع هم به lose شدن ماشین. مخصوصاً مواقعی که ماشین در حالت اسلاید قرار داره باعث جامپ ماشین به صورت ناگاهانی از این حالت میشه ...

در هر حال، با هر تنظیماتی که به فریم دلخواه رسیدید، امیدوارم از بازی لذت ببرید :)

لینک به دیدگاه

انلاین Dirt 3  رو تو mode Cat&mouse بشتر از 10 ها ساعت بازی میکردم! سیرمونی نداشت!

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...

ساعاتی قبل کمپانی Codemasters تعدادی تصویر جدید و زیبا از عنوان DiRT Rally منتشر کرد که در ادامه می توانید مشاهده نمایید. DiRT Rally هم اکنون برای PC در دسترس قرار داد و در ماه آوریل قرار است با عرضه یک به روز رسان جدید محتویات جدید به آن اضافه شود.

<جهت مشاهده در اندازه واقعی بر روی تصاویر کلیک کنید.>

Classic_Rallycross_Mini_NorwayHell_05_A- Rallycross_S1600_Holjes_03_A-150x150.jpg Rallycross_TopTier_Holjes_01_A-150x150.j

Rallycross_TopTier_Holjes_04_A-150x150.j Rallycross_TopTier_Lydden_05_A-150x150.j Rallycross_TopTier_Lydden_07_A-150x150.j

RX_Peugeot_Hell_03_A-150x150.jpg

با تشکر از وبسایت پردیس گیم

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال داشتم

بازی رو گرفتم ولی نصب نکردم فعلا ...

چون یکی از دوستان گفت حتما کنترلر ایکس باکس وان بخر تا مزه بده و لذت ببری....

الان به نظرتون ارزش داره کنترلر ایکس وان بخرم؟؟؟

و این که کنسول باز نیستم ، و فقط چند بار چند تا بازی معروف خونه دوستام یا گیم نت تفریحی بازی کردم ، و ریسینگ هم با کنترلر بازی نکردم که ببینم خوشم میاد یا نه

نظرتون چیه دوستان؟ :-?

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال داشتم

و این که کنسول باز نیستم ، و فقط چند بار چند تا بازی معروف خونه دوستام یا گیم نت تفریحی بازی کردم ، و ریسینگ هم با کنترلر بازی نکردم که ببینم خوشم میاد یا نه

سلام

از دو زاویه اگر در نظر بگیری، داشتن گیمپد ضروری هست برای pc، گیم های خیلی زیادی هست که ازش میشه استفاده کرد، و خب نسبت به قیمت کنترلر 360 حدود 160 تومن، خرید کنترلر x1 صد درصد بهتره، ولی اگر بخوای ارزش این کنترلر رو در Dirt rally در نظر بگیری، به هیچ وجه این کارو نکن! خرید یه DFGT با قیمت دو برابر !!! ارزش بیش از 5 برابر نسبت به گیم پد داره !

یعنی بخوای کنترلر X1 رو با DFGT تو dirt rally مقایسه کنی، مثل ریس دادن تو pcars رو کیبورد با پا ! در مقابل کنترلر x1 هست ! یعنی اینقدر یه فرمون خیلی ساده با بهترین گیمپد فاصله داره ! 

ضمن اینکه این مورد رو هم در نظر بگیر که dirt rally کلاً نیاز زیادی به فرمون و مخصوصاً ترمز دستی داره، پس به نظر من به خاطر این بازی گیم پد نگیر ! ولی خب گیم پد داشتن کلاً ضروریه ! (grid, gtav, nfs, و خیلی بازی های دیگه از جمله عناوین ایندی ...)

لینک به دیدگاه

دوستان یه سوال داشتم

درود اگر میخوای این بازیرو انجام بدی عمرا اگه بتونی با کیبورد بازی کن

پس نتیجه میشه اینکه حتما به یک دسته خوب احتیاج داری

حالا اینکه دسته بگیری یا فرمون بسته به پول شماست نه نیاز

چون لازمه یه شبیحه ساز مسابقه ای مخصوصا رالی فرمون هست

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من با کیبور بازی می کنم ولی به زحمت میشه اول شد.

با کنترلر 360 هم سختمه چون خیلی سال کنسول باز نبودم. با کیبرود نتایجم بهتره ولی لذت دسته بیشتر.

دلم میخواست با فرمون هم تست کنم ولی نیست...! :D

لینک به دیدگاه

با کنترلر 360 هم سختمه چون خیلی سال کنسول باز نبودم. با کیبرود نتایجم بهتره ولی لذت دسته بیشتر.

درود @};-

بحث اول شدن نیست معین جان. هرچند من با گیمپد معمولاً سوم یا دوم میشدم (که نفر اول انگار باگ بود یهو 20 ثانیه سریعتر بود رکوردش !) ولی با فرمون تو بدترین شرایط با اختلاف 10 15 ثانیه به راحتی اول.

که خب همونطور که گفتم بحث اول شدن نیست، بحث لذت بردنه، با گیم پد زمین و آسمون و دیوار آدم یکی میشه، نابود میشه آدم ! ولی با فرمون از هر متر جاد لذت میبری، اصلاً رالی همش راجب دریفت و اسلاید هست، از این جهت این عنوان کلاً با عناوینی مثل ac و pcars متفاوت هست، تو شبیه ساز های دیگه تو هر لپ باید نهایت پایداری رو داشته باشی و شاید 2 3 پیچ رو اسلاید کنی در شرایط خاص، رالی دقیقاً برعکسه همه پیست در حال سر خوردن و دریفت و oversteer و خورد کردن فرمون از یه جهت به جهت دیگه (به همراه داد زدن Noooooooooo) هستید، که لذت اینکار بماند، اسلاید با گیمپد زدن کلاً نابوده یعنی ! 

حالا با فرمون شما هم از دست دادن گریپ لاستیک های جلو رو داری، هم حس متفاوت از دست رفتن گریپ چرخ های عقب، هم وزن بدنه ماشین هنگام oversteer، هم counter lock (برگشت فرمون از قفل به قفل) ...

کلاً نمیگم کسی بخواد بازی کنه باید فرمون داشه باشه، ولی مقایسه فرمون با گیمپد تو عنوان های شبیه ساز کلاً بحث داغونیه ! 

لینک به دیدگاه

درود

با فرمون خیلی حال  میده اما بازهم راحت نیست  و باید با تکرار های زیاد قلق شو بگیرید فرمون تو حرکتهای مختلف سفت و شل میشه دقیقا مثل رانندگی واقعی می مونه اگه کسی تا حالا ماشین از ددستش در رفته باشه می دونه من چی میگم دیگه فرمون چسبندگی شو از دست میده و باید فرمون رو به چپ راست بدید تا دوباره سفت شه و البته با گاز هم باید به اندازه بازی کنید تا در واقع سر و ته ماشینو جمع کنید ، در کل خیلی با فرمون لذت داره و اگه خوب حرفه ای بشید فکر میکنید که قهرمان رالی ken block هستید .این هم اخرش اضافه کنم که تمام ماشین ها با هم فرق میکنن و همشون قلق های خودشون رو دارن و برای شبیه سازی شون از همین قهرمان دنیا ken block کمک گرفته شد و من بعد از دیدن کلیپ هاش خیلی رانندگیم بهتر شده و واسه خودم ترمز دستی هم درست کردم  :laughing:  :laughing:  :laughing:  :laughing:

لینک به دیدگاه

فکرشو بکن این بازی رو با فرمون و VR بازی کنی

اوووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووووف  :D  :D  :D  :D  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

به گزارش کلیک، اخیرا استودیوی Codemasters اطلاعات جدیدی از بروز رسانی جدید و بزرگ عنوان DiRT Rally منتشر کرد. بر اساس این اطلاعات منتشر شده، این بروز رسانی در تاریخ 5 آپریل سال میلادی جاری مصادف با 16 فروردین ماه سال 1395 به صورت رایگان برای کنسول های نسل هشتم سونی و مایکروسافت (پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان) منتشر خواهد شد. همچنین در شبکه استیم، هدایا و جایزه های ویژه ای برای کاربران DiRT Rally در نظر گرفته شده است.

در این بروز رسانی، چندین خودرو جدید به بازی اضافه می شود که در زیر می توانید نام این خودروها را مشاهده کنید.

• Peugeot 208 T16 Pikes Peak
  • Renault 5 Turbo
  • Renault Alpine A110
  • Opel Corsa Super 1600
  • Peugeot 207 S1600
  • Renault Clio S1600
  • Mini Classic Rallycross

همچنین پس از نصب این بروز رسانی، دو دوره و رویداد جدید به نام های Classic Mini و Super 1600 به بازی دیرت رالی اضافه می شود و گیمرها از همان ابتدای این بازی می توانند در این رویداد شرکت کرده و با دیگر کاربران این بازی، مسابقه دهند.همچنین در شبکه استیم، هدایا و جایزه های ویژه ای برای کاربران DiRT Rally در نظر گرفته شده است.

ویرایش شده توسط MEHDI-GTX
لینک به دیدگاه

امکان حالت easy نداره؟ :D بازی های سخت زیاد حال نمیدن چون واقعیترش تو دنیای واقعی هست خب!

درود

درسته، اما دست ما کوتاه و خرما بر نخیل. در ضمن اینجا میتونیم چپ و راست تصادف کنیم و خراشم بر نداریم اما تو دنیای واقعی...

درود

دوستان فرمون گیر آوردم

با اون هم خیلی سخته :|

ولی با فرمون خیلی حال میده

پشینهاد میکنم حتما تست کنید

و اینکه بنظرم بعید بدونم تابحال روی هیچ بازی تا این فیزیکی کار شده باشه(منظور اینکه مثلا تفاوت رو میشه در سراشیبی ها جاده های مختلف احساس کرد)

درود

درسته که Dirt Rally شبیه ساز قابلیه و بسیاری از راننده های رالی هم ازش استقبال کردن اما خیلی از جاها بجای محاسبه Real Time پارامترهای فیزیکی از یکسری اسکریپت از پیش نوشته استفاده میکنه که بنا به شرایط اجرا میشن، چیزی شبیه فایلهای MIDI. در کل موتور فیزیکی EGO که Codemasters برای این شبیه ساز استفاده کرده محدودیت های زیادی داره اما با تلاش زیاد و کمک گرفتن از فیدبک راننده های رالی در آخر تونستن به نتیجه مطلوبی برسن. اما نه، این شبیه ساز قدرتمندترین و واقعی ترین فیزیک رو نداره. مثلا تو Richard Burns Rally موتور کامل شبیه سازی میشه یعنی سوخت و هوا مخلوط میشن به داخل سیلندر میان و بعد از انفجار به پیستون نیرو وارد میکنن و بعد به گیربکس و دیفرانسیل و چرخ منتقل میشن و در این انتقال اصطکاک وجود داره و بعد دود میره تو منیفلد و اگزوز، اونجا هم اصطکاک وجود داره و ... به این صورت میشه تغییرات Setup و همچنین Damage رو به خوبی شبیه سازی کرد.

بهمن جان الترا با همون بلندینگ گفتم- اون تکینک اینتل بود برایigpu هاش ولی الان عمومی شده - نه کلا با تنظیم الترا در خیلی از یپست ها  با 2x یا 4x در 2k فریم 60 قفل هستم -

الترا با 4x  و بلندینگ  ,2k

جالب تر از همه اسکین میتسوبیشی است -رادئون  همان بازی کردن است!!!!

راستی خوراک بازی vram هست ! رو preset مدیوم گرافیک 460 من همیشه رمش پر هست در حالی که gpu رو 70-90 % میچرخه .

660Ti هم که داشتم (که فکر کنم ضعیفتر/برابر 7950 باشه) میتونست رو high و کمی تنظیمات کاستوم فریم 60 ثابت بگیره که به نسبت بازی های مشابه، مخصوصاً Assetto مصرف vram بیشتری داشت ...

کلاً هم تو ریسینگ ها فریم ثابت داشتن خیلی مهمه تا فریم مثلاً 60-80. لگ و نوسان فریم باعث بوجود اومدن input-lag در کنترلر میشه و اکثر مواقع هم به lose شدن ماشین. مخصوصاً مواقعی که ماشین در حالت اسلاید قرار داره باعث جامپ ماشین به صورت ناگاهانی از این حالت میشه ...

در هر حال، با هر تنظیماتی که به فریم دلخواه رسیدید، امیدوارم از بازی لذت ببرید :)

درود

بله در شبیه سازها Input Lag بسیار مهمه. بعضی از تغییرات ممکنه تو فریم ریت خیلی تاثیر نذارن اما تو لگ تاثیر زیادی دارن. به همین خاطر باید تاثیر هر تغییر تو لگ چک بشه. در ضمن باید فریم ریت رو بالا نگه داشت تا موتور فیزیکی بتونه بصورت بهینه کار کنه و اولین و مهمترین بخش هر شبیه ساز بخش فیزیک اونه. در ضمن تو شبیه سازها آپشن هایی مانند V-Sync و Triple Buffering باید همواره خاموش باشن.

درود

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52873&p=686958

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

عاغا من از کجا باید ریست کنم career رو؟

من یه غلطی کردم یه ماشین خریدم که اصلا خوشم نمیاد ازش. ضمنا تازه فهمیدم میتونم تعمیر کار اضافه کنم!

می خوام کلا ریست کنم از اول شروع کنم. ولی انصافا منو هاشو خیلی خیلی بد ساختن اصلا نمی فهمم باید کجا برم!

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اصلا دیرت رالی تازه عرضه شده اب این پچ نسخه پی سی مشکلات زیادی داشت - الان تازه با این اپ 25 گیگی  راه افتاده تازه  ریلودد یک نسخه داده توی تورنت با نام dirt rally 1.1 این نسخه نهایی بازی است 

لینک به دیدگاه

اصلا دیرت رالی تازه عرضه شده اب این پچ نسخه پی سی مشکلات زیادی داشت - الان تازه با این اپ 25 گیگی  راه افتاده تازه  ریلودد یک نسخه داده توی تورنت با نام dirt rally 1.1 این نسخه نهایی بازی است 

درود

متاسفانه آپدیت های این عنوان به صورت پچ عرضه نمیشن و هر نسخه به صورت کامل و جدا هست و باید دوباره دانلود شه. الان رو استیم دوباره 17.5 گیگ آپدیت داده که در واقع کل فایل هاست چه بازی رو داشته باشیم چه نداشته باشیم.

pd2 کم بود با اپدیت 1 2 گیگ در ماه، درت هم اضافه شد، تا حالا 100 گیگ واسه این بازی دانلودکردم :|

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...