رفتن به مطلب

مشکل با مانیتور faltron

اشتراک گذاری

Recommended Posts

مانيتور بنده LG FLATRON W2053S هست که کابلش VGA هست .

چند وقت پيش کابل اصليش رو از دست دادم و مجبور شدم کابل جديد بخرم ولي کابل جديد نه ميشه باهاش درايور مانيتور رو نصب کرد و نه تصوير مناسبي ميده ، تصوير با کابل جديد يکم تار شده و لرزش داره و مخصوصا يه مشکل خيلي مهم پخش کردن رنگ هاي روشن به سمت راست هست . پسر عموي بنده مانيتوري مشابه مانيتور بنده داره و وقتي کابل اون رو ميزنم باز همه چي درست ميشه و درايور نصب ميشه و تصوير هم درست ميشه يعني مشکل از مانيتور نيست و بايد از کابل باشه . تا حالا 4 تا کابل خريدم و همه اون ها همينطوري بود از کابل 5 توماني تا 15 توماني . متوجه شدم خيلي از مانيتورهاي دوستام هم همين مشکل رو دارن و بعضي هاشون خيلي بدتر از من .

مشکل اصلی این هست :

m73w_123.jpg

درایور هم که نصب نمیشه ، نمیدونم چیکار کنم ، میترسم کابل بعدی که بخرم باز هم همینطوری باشه . 

لینک به دیدگاه

سلام. راه حلی که به ذهنم میرسه اینه مراجعه کنی به نمایندگی مادیران و ازشون کابل اصلی بخوای. هموجا چک کن ببین مثل کابل اصلیت هست یا نه. یا بگردی ببینی شاید یه نفر از این کابل استفاده نمیکنه واسه مانیتورش و ازش بخری. شایدم تو تعمیراتیا این کابل داشته باشن از مانیتور ای خرابشون

Sent from my Galaxy Nexus

لینک به دیدگاه

سلام. راه حلی که به ذهنم میرسه اینه مراجعه کنی به نمایندگی مادیران و ازشون کابل اصلی بخوای. هموجا چک کن ببین مثل کابل اصلیت هست یا نه. یا بگردی ببینی شاید یه نفر از این کابل استفاده نمیکنه واسه مانیتورش و ازش بخری. شایدم تو تعمیراتیا این کابل داشته باشن از مانیتور ای خرابشون

ممنون ، یه سوالی که دارم اینه که علت این اتفاق چیه ؟ چطور خودم میتونم متوجه بشم کابل مناسب کدوم یکی هست ؟ تو اینترنت گشتم اصلا پیدا نکردم درحالیکه میدونم مشکل خیلی هاست .

لینک به دیدگاه

من برخورد نکردم . ولی مشکل نوع کابله. احتمالا در کابل اصلی از سیم مرغوبتر و شاید شیلد دار استفاده شده که از این مشکل جلوگیری کنن. ضخامت هر کدوم از عایق های رشته های سیم در این کابل هم میتونه تاثیر گذار باشه

لینک به دیدگاه

این کشیدگی تصویر و مور مور شدن بخاطر بی کیفیت بودن کابل VGA هست

شما کابل درجه 1 با ضمنت بگیر درست میشه @};-

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...