رفتن به مطلب

#بازی هایی که تموم کردین و به خودتون بخاطرش افتخار کردین#

amin110
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام.

اگه بازیی مخصوصا pc و خلاصه کیف کردین بالاخره تمومش کردین و چالشی بوده براتون که موفق به پایانش شدین عنوان کنید.

لازم نیست حتما جدیدا بازیی رو تموم کرده باشین... اتفاقا خاطره باشه از اولین بازیهایی که تموم کردین بهتره ولی نکته اینه که کلی حال کردین از فاین کردنش...اگه تصویر هم قرار دادین چه بهتر.

اول خودم...کلی حال کردم از پایانش...4کارتیه ها :D

post-15793-0-82436100-1448296448_thumb.jpg

ویرایش شده توسط amin110
لینک به دیدگاه

اولین بازی که باهاش حال کردم sherlock holmes silver earing چند روز مونده به عید ۹۲ بود!بهترنم که سلطان gta v

لینک به دیدگاه

Dino crysis 2  با هزار بدبختی تمومش کردم  یادمه 8 سالم بود   با PS1 میرفتم

خودم تو  بازی گیر کرده بودم ولی داییم یه هفته امد خونمون برام ترجمه میکرد من بازی میکردم :D

ویرایش شده توسط ATER
لینک به دیدگاه

Princes Of Persia 1 

که اصلا دیوانوووووو  شده بود م

post-21526-0-41148500-1448299979_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

من از زمان آتاری و کمودور گیمر هستم یعنی از سال ۷۴ .شخصا با کنسول سگا خیلی خاطرات خوبی دارم.بازی هایی مثل تینی تون و سونیک که نیاز به تعریف ندارن.بازی که به خاطرش احساس افتخار داشته باشم به نظرم سری ویچر باشه.خدایی یک سر و گردن از بازی های دیگه بالاتره.کاملا درگیر کننده البته سری گیرز اف وار هم که جای خودش رو داره تو قلبم

ویرایش شده توسط shahogamer
لینک به دیدگاه

اولین بازی اتاری قاچ خور تو میکرو .

بازی هایی که باز اومدن روی PC  فکر کنم شاهزاده ایرانی بود و کانتر .

بهدش هم که وارکرافت باز شدیم رفتیم استراتژیک.

و الان به شخصه میتونم بگم 11 سال هست معتاد دوتا هستم .

اقا نمیشه ترکش کنیم مگه زوره ؟   والا .... گیمیر به دنیا اومدیم گیمر هم از دنیا میریم .

ویرایش شده توسط Moein Frozen
لینک به دیدگاه

مکس پین! واقعا جوی که این بازی داشت زمان خودش دیوانه کننده بود! بعدشم بازی Hard Truck! تو زمان حال هم با Dragon Age Origins، و بعد سری Mass Effect . سری اساسینر هم به شخصه با نسخه شماره 2 ش بیشتر از همه حال کردم، خصوصا با اون معماهای جالبش.

لینک به دیدگاه

Sonic 1 

واقعا نابود شدم تا تموم شد!

اون موقع نمیشد بازی های سگا رو سیو کرد اینم خیلی سخت بود !

x7p_sonic_thumb.png

لینک به دیدگاه

بازی  hitman codename 47  اگه اشتباه نکنم حدود 4 ماه طول کشید تمومش کنم. خیییییلی سخت بود :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

یک کنترا معمولی بود تو میکرو هشت مرحله داشت بیش از ده دوازده بار این هشت مرحله رو پشت هم رفته بودم جوری که اینقدر بازی سخت شده بود از درودیوار دشمن ها گله ای میریختن سرم... بحدی که تیر پخشی جوابگو بود فقط... جالبیش اینه که اینقدر حرفه ای بودم و هستم هنوز تو این بازی که تعداد ادماش از دوتا بهبالای بیستا رسیده بود یعنی تو مراحل گاهی اصلا ادم هم نمیباختم... هر کی میدید می گفت بسه دیگه خودتو خفه کردی سوخت میکرو بیا پایین ناهارتو بخور ساعت هشت شبه ...  =))  =))  =))  =))

بعدش تو رزیدنت اویل 4 رو سخت ترین لول بازی با کروسر چاقو بازی می کردم در حد تیم ملی اینقدر سریع دکمه میزدم کلا صحنه دیدنی بود میرفتم سمتش یهو اکشن میشد دکمه میزدم، کلا اون مرحله رو با چاقو میرفتم ...  :x  :x  :x

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

Assassins creed 1 , revelation

Mafia 1 , 2

Call of duty 1 , 2 , 4 , 5 , 6 , 8 , 7

Rom total war که خيلي بازى کردم و جزو بهترين بازى هاى عمرم بود ولي نفهميدم تا اخر رفتم يا نه.

nfs most wanted 1 البته تا اخر اخر که نه.

bf bad company 2 , 3 , hardline

sonic 1

شورش در شهر تو سگا

sniper elite 2

generals 1 و کمي 2 که باز هم تا اخر نه ولي زياد بازى کردم.

gta 4 , 5 , V رو زياد بازى کردم ولي خودم تا يه جا بيشتر نتونستم ببرم.

و در اخر ميرسه به اولين بازى که کردم که اسمش nitoven يا nitowen يه همچين چيزى بود حدود 11 سال پيش تو pc که خيلي حال کردم باهاش.

سلطان جاده ها هم اون موقع بازى ميکردم.

راستي جنگ هاى صليبي 1 و 4 رو خيلي بازى کردم و کمي هم نسخه 3 يعني legends

و خيلي بازى هاى ديگه که يادم نمياد.

لینک به دیدگاه

4.5 سال پیش بد جور درگیر gta san andreas شدم

:D یه مرحلشو 2 هفته  گیر کرده بودم D: بعدشم که بازیو تموم کردم 4.5 بار دیگم از اول رفتم  :wacko:  :laughing:

لینک به دیدگاه

مکس پین! واقعا جوی که این بازی داشت زمان خودش دیوانه کننده بود! بعدشم بازی Hard Truck! تو زمان حال هم با Dragon Age Origins، و بعد سری Mass Effect . سری اساسینر هم به شخصه با نسخه شماره 2 ش بیشتر از همه حال کردم، خصوصا با اون معماهای جالبش.

احسنت به شما. مکس پین بهترین بازی عمرم بود که هرگز فراموشش نمی کنم :clapping:

لینک به دیدگاه

PES 2013

داداش PES 2013 چی رو تموم کردی؟؟؟!!! :eek:​

لینک به دیدگاه

Call of duty 1 , 2

Mafia 1

driver 1-2

princ of persia 2-3

igi 1-2

Angry Birds  :D

لینک به دیدگاه

داداش PES 2013 چی رو تموم کردی؟؟؟!!! :eek:​

منظورشون لیگ و کاپ ها بوده حتما :|

---------------------------------

Call of Duty 5 :crying:

GTA San Andrea :(

ویرایش شده توسط Man V To
لینک به دیدگاه

call of duty modern warfare

چه کفی هم کردم 

یادمه تا یه مدت تو کوچه لاتی را میرفتم .الکی مثلا من کاپتان پرایسم!!

لینک به دیدگاه

آخ آخ آخ نگو ک دلم تنگ شده براشون .

آقا خلاصه ی کلام فقط ی بازی تو کل دنیا تک بود اونا ک بازی کردن و بردن آخرش میدونن چی میگم .. Dino crysis 2.. در یک کلام عالی موقعی بردمش آخرش افتخاری بود و البته خیلی دلتنگی .

اویل ۳ پلی یک فوق العاده و سخت سخت و سخت

اویل ۴ و ۵ هم انصافا عالی و بینظیر بودن .

کال اف ۱ تا ۳ هم فوق العاده جذاب و تماشایی بودن .

و در آخر **** خرگوش سگا **** هزاره بازی بود .

دمت گرم ک این تاپیک قشنگ رو درست کردی ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستی igi 1 رو هم تونستم  با لول سختش تموم کنم، چون اصلا سیو نداشتی بعد دوتا تیر میخوردی فاتحهاونایی که بازی کردن میدونند مخصوصا مراحل اخرش که دیوانه کننده بود بیش از 30-40 بار رفتم تا تونستم ردش کنم  با اون وضعیت... جوری که حفظ بودم طرف کجا وایساده ...!  :x

کلا قدیم بازی فراوون نبود یه بازی گیر می اوردیم تا به قولی تهش رو در نمی اوردیم بیخیال نمیشدم...  :D

لینک به دیدگاه

غیر از بازی اسپایدر ویندوز 4کارتی :D سری بازیهای تامب رایدر چون ماجرایی و معمایی بود تو بازیهای کامپیوتری که تو زمان خودش گرافیکی محسوب میشد خیلی بهم حال داد وقتی تمومشون کردم :cool:  اما یادمه یه جای تو چهارش گیر کردم و هنوز هم یادش میوفتم میگم چجوری باید از اون قسمتش رد میشدم :-?  و بقولی تو حسرت فاینش موندم :D.

لینک به دیدگاه

I'm Going In، بازی ای که نسخه 1 و 2 ش رو زمان ما هر کسی تمومش کرده بود به چشم دیگه ای :eek: نگاش می کردن! مافیا هم که با اون دوبله فوق العادش! بازی های استراتژیکی مثل Age of Empires اون هم با دوبله دارینوس، جنگ های صلیبی ، Rise of  Nations، کوماندوز، اولین سری بازی های Wolfenestein هم اون زمانی اومد که کل ویندوز روی چند تا فلاپی جا می شد! =)) یه بازی هم بود بنام beachhead که هر چی میرفتی تموم نمی شد فکر کنم!

لینک به دیدگاه

اولین بازی کامپیوتر که کامل تمومش کردم Hitman1 بود و آخریش Thief4 که عالی بود و بسیار زیبا @};-  @};-

واقعا یادش بخیر.چه بازیی بود هیتمن1 :x

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...