رفتن به مطلب

دانلود درایور AMD RADEON SOFTWARE CRIMSON

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

هلو سری 5770 هم پشتیبانی داره ؟

لینک به دیدگاه

• ارسال 103
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هلو سری 5770 هم پشتیبانی داره ؟

فقط اولین ریلیز کریمزن از سری 5000 و 6000 پشتیبانی میکنه!

شما سایت ای ام دی برین با قند شکن قسمت لگاسی درایور لازم دارین بگیرین

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

قسمت بالا بر روی more کلیک کنید توضیح داده است. اگر باز هم متوجه نشدید بگید.

Sent from my iPhone using Tapatalk

لینک به دیدگاه

دوستان این گزینه ها چیکار می کنه؟

سلام فقط ازون super resolution اطلاع دارم. وقتی on میکنی میتونی تو گیم رزولیشن رو تا حد 4k ببری بالا :eek:   با 22 اینچ فول اچ دی در حد 2k تصویر شفاف میشه ولی باید سخت افزارت خیلی قوی باشه

لینک به دیدگاه

خواهش دوست گرامی

با این درایور امروز تست کنین دما تغییر میکنه براتون ؟؟؟ با درایور قبلی تا 94 رفت ؟؟ با درایور قبل تر چند بود؟؟؟

با evga 970 ftw یکی از دوستان داشت دما مقایسه میکردیم اون تا 74 میومد من با 290 tri-x تا 79 نهایتا !!! اونم توی هیتمن dx12 گرافیک میره زیر فشار! اون رزولوشن 1080 من 2k البته ممکنه کارت بیشتر زیر فشار بره دما فرق بکنه باز به خاطر همین رزولوشنم میگم!

این مال درایور قبلی هست

hitman | very high + 2k

xmlb_13123123123.jpg

درایور امروزم تست میکنم ، Radeon تو این چند ماه با هر درایور حتی بازی های قدیمی هم داره بهتر میکنه لامصب دمشون گرم خدایی

تشکر و سپاس از دوستان گرامی بابت توجه به این بنده حقیر @};-  @};-  @};- امروز تست کردم باز دما تا ۹۴ رفت :-?  :-?  :-?  البت یه ماه پیش تا ۸۴ میرفت  فن ها ۱۰۰٪ کار میکردن گارانتی تموم شده فک کنم مشکل از خمیر حرارتیش باشه :-?  :-?  :-? بیشتر از ۲ سال شد کارکرد کارت یه بررسی کنم اگه لازم شد خمیرش رو تعویض کنم  :cool:  :cool:  :cool:

اگه اموزسی چیزی در باره تعویض خمیر حرارتی کارت گرافیک دارید بزارید لطف میکنید  :x  :x  :x

راستی کارت msi r9 290 gaming

ویرایش شده توسط woooo639
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان جالبه این درایورها هر چی که تا الان اومده و داره میاد همگی بتا هستند و درایور رسمی نیستند با این حال تا الان بزنم به تخته هیچ کدومشون برای من که تا حالا مشکل نداشتند و از نهایت کارایی کارتم استفاده بردم برای بازی تامب رایدر که خداییش خیلی افزایش کارایی محسوس بوده برام دوستان دیگه رو نمیدونم

لینک به دیدگاه

هیچ وقت این مشکلاتی که شما میگین رو نداشتم . . .

چه مشکلی شما داشتین مثال بزنین؟؟؟؟

الان اپیزود یک هیتمن رو تموم کردم کامل کامل :دی  با DX12 مثل هلو اجرا شد این مشکلاتی که میگن کو پس :laughing:

آقا سعید من قبلا یک گرافیک 5770 داشتم که مثلا یک درایور که نصب می کردم تو بازی Assassin creed III به شدت کند می شد و فریم می اومد روی 20 یا پایین تر. وقتی یک ورژن دیگه نصب می کردم درست میشد. :wacko:

باز مثلا اون درایور تو بازی Resident evil revelations 2 ثانیه به ثانیه لگ می زد و اصلا نمی شد بازی کنی. وقتی از درایور سال 2009 خودش استفاده می کردم مثل هلو می گرفت. :wacko:

درایور های سری 14 اگه اشتباه نکنم با بازی Resident evil 6 مشکل داشتن و فریمش همیشه زیر 30 بود در حالیکه با درایورهای دیگه بالای 60 فریم میداد. :wacko:

و خلاصه هر درایوری حداقل با یک بازی مشکل جدی داشت که من بدبخت از همه ی درایورهای تاریخ ای ام دی استفاده کردم. :crying:

اتفاقا من خودم ای ام دی رو خیلی دوست می دارم. :D  و دوست دارم درایورهاش از انویدیا هم بهتر باشن و اگه با کریمسون اینطوری شده باشه خیلی عالیه. :x

لینک به دیدگاه

من این درایور رو نصب کردم رو 85% متوقف میشه و هیچ اروری هم نمیده  یعنی نه ارور میده و نه فینیش میاد.

نسخه قبلی هم نصب کردم همینطوری بود.

نمیدونم چرا درایور گرافیکمو نصب میکنم نصبش تموم نمیشه.البته بعد از اینکه رو 85% وامیسته سیستمو ری استارت کردم و دیدم بدونه مشکل درایور نصب شده.

نسخه قبلی هم همینطوربود ومشکلی نداشتم با درایور فقط نمیدونم چرا تا 100%  نمیره :-?

درایور قبلی رو هم با خود ویندوز و هم با برنامه Display.Driver.Uninstaller پاک کردم ولی بازم همینطوره.

کسه دیگه ای هم این اتفاق براش میفته؟

لینک به دیدگاه

من این درایور رو نصب کردم رو 85% متوقف میشه و هیچ اروری هم نمیده  یعنی نه ارور میده و نه فینیش میاد.

نسخه قبلی هم نصب کردم همینطوری بود.

نمیدونم چرا درایور گرافیکمو نصب میکنم نصبش تموم نمیشه.البته بعد از اینکه رو 85% وامیسته سیستمو ری استارت کردم و دیدم بدونه مشکل درایور نصب شده.

نسخه قبلی هم همینطوربود ومشکلی نداشتم با درایور فقط نمیدونم چرا تا 100%  نمیره :-?

درایور قبلی رو هم با خود ویندوز و هم با برنامه Display.Driver.Uninstaller پاک کردم ولی بازم همینطوره.

کسه دیگه ای هم این اتفاق براش میفته؟

سلام عزیز. موقع نصب یا اینترنتت رو قطع کن یا اون بخش تیک های نصب تیک گزینه amd gaming evolved رو بردار نصب میشه.

لینک به دیدگاه

سلام عزیز. موقع نصب یا اینترنتت رو قطع کن یا اون بخش تیک های نصب تیک گزینه amd gaming evolved رو بردار نصب میشه.

ممنون @};-

یه سواله دیگه ای هم که داشتم تو این درایور جدید تنظیماتی وجود نداره که بشه تصویر رو به سمت چپ و راست بالا یا پایین حرکت داد؟منظورم scaling options نیست یچیزی غیر از اون.

من وقتی درایور نصب میکنم و رزولوشن رو رو فول اچ دی میذارم تصویرم از گوشه ها سیاه میشه با scaling options میشه ساهی اطرافو از بین برد ولی کمی از تصویر از کادر خارج میشه.

ایرادم از مانیتور مزخرفیه که دارم.

سوالم اینه تنظیماتی شبیه تنظیمات مانیتور های CRT قدیمی وجود نداره که بشه تصویر رو حرکت داد به سمت چپ و راست و بالاو پایین؟ :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنون @};-

یه سواله دیگه ای هم که داشتم تو این درایور جدید تنظیماتی وجود نداره که بشه تصویر رو به سمت چپ و راست بالا یا پایین حرکت داد؟منظورم scaling options نیست یچیزی غیر از اون.

من وقتی درایور نصب میکنم و رزولوشن رو رو فول اچ دی میذارم تصویرم از گوشه ها سیاه میشه با scaling options میشه ساهی اطرافو از بین برد ولی کمی از تصویر از کادر خارج میشه.

ایرادم از مانیتور مزخرفیه که دارم.

سوالم اینه تنظیماتی شبیه تنظیمات مانیتور های CRT قدیمی وجود نداره که بشه تصویر رو حرکت داد به سمت چپ و راست و بالاو پایین؟ :-?

درود

مدل مانیتورتون چیه عزیز

ایا با کابل hdmi به مانیتور وصل کردید

تفاوت HDMI با DVI احساس نمیشه اصلا شما اگه با HDMI وصل کردی با DVI هم امتحان کنید

خود مانیتور یکسری تنظیمات داره برای تنظیم روی حالت ATUO بزارید خودش SET میشه

لینک به دیدگاه

درود

مدل مانیتورتون چیه عزیز

ایا با کابل hdmi به مانیتور وصل کردید

تفاوت HDMI با DVI احساس نمیشه اصلا شما اگه با HDMI وصل کردی با DVI هم امتحان کنید

خود مانیتور یکسری تنظیمات داره برای تنظیم روی حالت ATUO بزارید خودش SET میشه

راستش من مانیتور تی وی ایکس ویژن مدل 22ِِD40 دارم.

با کابل اچ دی ام ای وصله و هیچ گونه تنظیماتی برا انداه تصویر تو دسکتاپ نداره ولی موقع پخش تلویون تصویرش کامله و بدونه مشکل.

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه

دانلود کنید هات فیکس کریمسون 16.4.2 منتشر شد

ویندوز10و8.1و7 -64 بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2685/amd-crimson-16-4-2-beta-win-7-8-10-64-bit/mirrors

32بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2684/amd-crimson-16-4-2-beta-win-7-8-10-32-bit/mirrors

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

سلام فقط ازون super resolution اطلاع دارم. وقتی on میکنی میتونی تو گیم رزولیشن رو تا حد 4k ببری بالا :eek:   با 22 اینچ فول اچ دی در حد 2k تصویر شفاف میشه ولی باید سخت افزارت خیلی قوی باشه

این گزیه توی کاتالیست هم هست ؟؟؟؟

من 6950 دارم نتونستم کریسمون نصب کنم . نسخه 15.11 بود گمونم .

کسی لینک درایور کریسمون برای 6950 رو داره برای من بزاره ؟ توی سایت AMD هم نتونستم پیدا کنم .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این گزیه توی کاتالیست هم هست ؟؟؟؟

من 6950 دارم نتونستم کریسمون نصب کنم . نسخه 15.11 بود گمونم .

کسی لینک درایور کریسمون برای 6950 رو داره برای من بزاره ؟ توی سایت AMD هم نتونستم پیدا کنم .

درود

سری 5000 و 6000 فقط همون ورژن 15.11 رو ساپورت میکنه ورژن دیگه ای منتشر نشده برای این دو سری

اخرین نسخه رسمی هم همون 15.7.1WHQL بوده

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...
  • کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

دانلود درایور کریمسون نسخه 16.5.1 بتا برای بازی forza motorsport 6 apex

نسخه 32 بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2690/amd-crimson-16-5-1-beta-win-7-8-10-32-bit/mirrors

نسخه 64 بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2691/amd-crimson-16-5-1-beta-win-7-8-10-64-bit/mirrors

دوستان طبق گفته AMD این درایور تا 27 درصد کارایی رو در بازیهای جدید نسبت به درایورهای قدیمی تر بهبود میبخشه

ویرایش شده توسط hd5870
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

نسخه hotfix ورژن 16.5.2 برای بازیهای DOOM وهیتمن و XCOM 2 و ..

نسخه 64 بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2693/amd-crimson-16-5-2-beta-win-7-8-10-64-bit/mirrors

نسخه 32 بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2692/amd-crimson-16-5-2-beta-win-7-8-10-32-bit/mirrors

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
ارسال شده در (ویرایش شده)

خوشم اومد، AMD راه افتاده دیگه، قبل از اومدن بازی درایور میده دیگه، همیشه این سایتها وقتی ریویو میدادن با درایور بهینه نشده AMD برای اون بازی خاص بوده در 2-1 سال گذشته و همیشه نتایج بد بوده، ولی الان چند وقتی هستش که ساپورت نرم افزاریش فوق العاده شده!!!

خود بازی Doom کی میاد؟؟ دموی بازی رو که نگاه میکردم، دچار سردرد شدم، بازی FOV 120 داره که اصلا جالب به نظر نمیرسید، علاوه بر اون کسی که بازی میکرد، خیلی خیلی وول میخورد!! =))

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشم اومد، AMD راه افتاده دیگه، قبل از اومدن بازی درایور میده دیگه، همیشه این سایتها وقتی ریویو میدادن با درایور بهینه نشده AMD برای اون بازی خاص بوده در 2-1 سال گذشته و همیشه نتایج بد بوده، ولی الان چند وقتی هستش که ساپورت نرم افزاریش فوق العاده شده!!!

خود بازی Doom کی میاد؟؟ دموی بازی رو که نگاه میکردم، دچار سردرد شدم، بازی FOV 120 داره که اصلا جالب به نظر نمیرسید، علاوه بر اون کسی که بازی میکرد، خیلی خیلی وول میخورد!! =))

داخل سایت اسکید رو زده 16 ساعت دیگه ریلیز میشه ولی فک نمیکنم بازیش جالب باشه مگه برای تست شاید بشه استفاده کرده چون از والکان پشتیبانی میکنه

لینک به دیدگاه

دانلود درایور کریمسون نسخه 16.5.1 بتا برای بازی forza motorsport 6 apex

نسخه 32 بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2690/amd-crimson-16-5-1-beta-win-7-8-10-32-bit/mirrors

نسخه 64 بیتی :

https://www.techpowerup.com/downloads/2691/amd-crimson-16-5-1-beta-win-7-8-10-64-bit/mirrors

دوستان طبق گفته AMD این درایور تا 27 درصد کارایی رو در بازیهای جدید نسبت به درایورهای قدیمی تر بهبود میبخشه

من نصب کردم تو بازی Rise of Tomb Rider مشکل داره بازی هر 3ثانیه یکبار یه لگ میزنه!!!دوباره همون 16.3.2 رو نصب کردم+hotfix

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من نصب کردم تو بازی Rise of Tomb Rider مشکل داره بازی هر 3ثانیه یکبار یه لگ میزنه!!!دوباره همون 16.3.2 رو نصب کردم+hotfix

درود

چند گیگ رم دارید اگر 8 گیگ دارید مربوط به رمهاتونه و لگ زدنش ربطی به اون نداره عزیز

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

البته ممکن هستش که از درایور باشه، ولی با کدوم ورژن قبلا مشکل نداشتید؟

درایور قبلی رو با DDU پاک کردید؟

دقت کنید که همیشه آخرین ورژن DDU رو استفاده کنید...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

درایور کریمسون hotfix نسخه 16.5.2.1 بهینه شده مخصوص بازی DOOM :

بهبود کارایی تا 35 درصد برای سری 390 و 390X

نسخه 32 بیتی :

https://www2.ati.com/drivers/beta/non-whql-32bit-radeon-software-crimson-16.5.2.1-win10-win8.1-win7-may16.exe

نسخه 64 بیتی :

https://www2.ati.com/drivers/beta/non-whql-64bit-radeon-software-crimson-16.5.2.1-win10-win8.1-win7-may16.exe

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...