رفتن به مطلب

خرید لپ تاب گیمینگ غیر حرفه ای

ReZa546
 اشتراک گذاری

5 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام مدل رو انتخاب میکنید

• MSI GE62 2QF Apache Pro - A - 15 inch
      5
    • ASUS G551JW - A - 15 inch
      0

Recommended Posts

در ادامه ی جواب ایشون به سوال اولتون بگم که جدا نشدن باتری به معنی این نیست که به مادربرد جوش دادنش. اگر کیس رو باز کنی و چند تا پیچ اطراف باتری رو باز کنی باتری قابل تعویضه نه این که اگر باتری سوخت دیگه لپ تاپو بندازی دور

پس خیلی هم اهمیتی نداره جدا بشه یا نشه چون فکر نمی کنم شما بخواید یه باتری اضافه هم با خودتون حمل کنید که در صورت لزوم تعویض کنید.

خخخخخخخ

اتفاقا دقیقا می خواستم همین کار رو کنم.

ولی خوب میگن عمر باطری لپ تاب خیلی پایینه اگه اینجوری باشه سالی یه باطری باس پیاده شم :(

برنامه اصلیم هم مثه خیلی دیگه از رفقام این بود که باطری رو درارم و بدونه باطری بزنمش برق.

به هر حال با این شرایط من باید یه پاور بانک هم بخرم

اگه ممکنه در مورد طول عمر باطری لب تاپ یه توضیحی بدید.

یه مورد دیگه هم اینکه اگه من الان بخوام لپ تابم رو Clear Cmos کنم باید دو ساعت پیچه باطری رو وا کنم؟(که البته مهم نیست زیاد)

لینک به دیدگاه

خخخخخخخ

ولی خوب میگن عمر باطری لپ تاب خیلی پایینه اگه اینجوری باشه سالی یه باطری باس پیاده شم :(

برنامه اصلیم هم مثه خیلی دیگه از رفقام این بود که باطری رو درارم و بدونه باطری بزنمش برق.

یه مورد دیگه هم اینکه اگه من الان بخوام لپ تابم رو Clear Cmos کنم باید دو ساعت پیچه باطری رو وا کنم؟(که البته مهم نیست زیاد)

ببین دوست عزیز لپ تاپ های جدید وقتی باتری پر می شه سوییچ می کنن روی پاور بیرونی و به باتری کاری ندارن یعنی فرقی نمی کنه شما باتری رو دربیارید یا نه سالی یه بار هم کسی باتری عوض نکرده بی خود نگرانی واسه خودت ایجاد نکن بخرش حالشو ببر :)

اگر هم برات باتری مهمه کلا از لپ تاپ های گیمینگ حرفه ای بکش بیرون یه لپ تاپ گیمینگ متوسط مثل Lenovo Y50 بگیر باتری خوبی هم بهت می ده

ویرایش شده توسط sms.moosavi
لینک به دیدگاه

خخخخخخخ

دوست عزیز وقتی میخوای از برق شهری استفاده کنی، چرا لپتاپ میگیری؟

با این هزینه، یه سیستم خیلی خیلی خیلی قویتر میتونی تهیه کنی!

لینک به دیدگاه

دوست عزیز وقتی میخوای از برق شهری استفاده کنی، چرا لپتاپ میگیری؟

با این هزینه، یه سیستم خیلی خیلی خیلی قویتر میتونی تهیه کنی!

عزیز کیس رو که نمیتونم بقل کنم هر جا رفتم راستش کنم که!

کیس هم دارم و راضیم.

لینک به دیدگاه

عزیز کیس رو که نمیتونم بقل کنم هر جا رفتم راستش کنم که!

کیس هم دارم و راضیم.

من فقط میترسم این همه هزینه کنید و بعد شدیدا پشیمون بشید!

مثلا اگه تو یه بازی با سیستمی که او امضای شما هست 45 فریم بگیرید، با این لپتاپ ها احتمالا حدود 22 فریم خواهید گرفت!

یعنی این همه هزینه میکنید و لپتاپی میگیرید که حتی نصف سیستم توی امضاتون کارایی نداره!

لینک به دیدگاه

من فقط میترسم این همه هزینه کنید و بعد شدیدا پشیمون بشید!

مثلا اگه تو یه بازی با سیستمی که او امضای شما هست 45 فریم بگیرید، با این لپتاپ ها احتمالا حدود 22 فریم خواهید گرفت!

یعنی این همه هزینه میکنید و لپتاپی میگیرید که حتی نصف سیستم توی امضاتون کارایی نداره!

دوست عزیز متوجه صحبتتون نمیشم!

من گرافیکم خیلی پایین تره از لپ تابی که قراره بخرم.

پردازنده لپ تاب 14 نانو متریه و برای گرافیکش عالیه.

اونائی که 950 دارن دارن توپ توی 1080 بازی میکنن اونوقت این در حد 960 هستش و شما اینجور میفرمائید.

لطفا یه خورده بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز متوجه صحبتتون نمیشم!

من گرافیکم خیلی پایین تره از لپ تابی که قراره بخرم.

پردازنده لپ تاب 14 نانو متریه و برای گرافیکش عالیه.

اونائی که 950 دارن دارن توپ توی 1080 بازی میکنن اونوقت این در حد 960 هستش و شما اینجور میفرمائید.

لطفا یه خورده بیشتر توضیح بدید ممنون میشم.

این گرافیک هایی که پسوند m دارند، خیلی ضعیف هستند!

مثلا همین GTX960m تو بعضی تست ها حدود 25% از گرافیک hd7770 که روی سیستم شما هست ضعیفتره... (تو بعضی موارد هم 960m از 7770 تا حدودی بهتر هست!)

و GTX960m در مقابل GTX960 اصلی هم خیلی ضعیفتره!

post-4580-0-09394700-1449683127_thumb.jpg

post-4580-0-44322800-1449683242_thumb.jpg

از طرفی هم رزلوشن نمایشگر این لپتاپ ها حدود 60% بیشتر از مانیتور داخل امضای شماست! که این به معنی افزایش 60% بار پردازشی و کاهش 60 درصدی کارایی هست!

خلاصه خرید لپتاپ توسط شما، یا نخریدنش برای من هیچ سود نداره! فقط میخوام زمان خرید، این موارد رو در نظر داشته باشید!

لینک به دیدگاه

این گرافیک هایی که پسوند m دارند، خیلی ضعیف هستند!

مثلا همین GTX960m تو بعضی تست ها حدود 25% از گرافیک hd7770 که روی سیستم شما هست ضعیفتره... (تو بعضی موارد هم 960m از 7770 تا حدودی بهتر هست!)

و GTX960m در مقابل GTX960 اصلی هم خیلی ضعیفتره!

attachicon.gifgtx960m.jpg

attachicon.gifgtx960m2.jpg

از طرفی هم رزلوشن نمایشگر این لپتاپ ها حدود 60% بیشتر از مانیتور داخل امضای شماست! که این به معنی افزایش 60% بار پردازشی و کاهش 60 درصدی کارایی هست!

خلاصه خرید لپتاپ توسط شما، یا نخریدنش برای من هیچ سود نداره! فقط میخوام زمان خرید، این موارد رو در نظر داشته باشید!

دوست عزیز همونطور که قبل تر بچه ها گفتن پردازنده گرافیکی لپ تاب مدنظر من 970m هست که به گفته دوستان تا 70 درصد از 960m قویتره.

درضمن مقایسه کردن 960 با 960m کار اشتباهیه چون هرکدوم برای پلتفرم جدائی طراحی شدن و تشابه اسمی اونا دلیل بر مشابه بودن کارائی نیست.

به هر حال این گرافیک 970m حدود قدرت 960 رو داره که دوستانی که 950 دارن توی گیمینگ 1080 راضی هستن و960 که جای خود داره.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز همونطور که قبل تر بچه ها گفتن پردازنده گرافیکی لپ تاب مدنظر من 970m هست که به گفته دوستان تا 70 درصد از 960m قویتره.

درضمن مقایسه کردن 960 با 960m کار اشتباهیه چون هرکدوم برای پلتفرم جدائی طراحی شدن و تشابه اسمی اونا دلیل بر مشابه بودن کارائی نیست.

به هر حال این گرافیک 970m حدود قدرت 960 رو داره که دوستانی که 950 دارن توی گیمینگ 1080 راضی هستن و960 که جای خود داره.

من با GTX960 تو رزلوشن 1080 راضی نیستم! نمیدونم دوستان چطوری با 950 راضی هستند.

درضمن تو digikala چک کردم، 960m بود.

لینک به دیدگاه

من با GTX960 تو رزلوشن 1080 راضی نیستم! نمیدونم دوستان چطوری با 950 راضی هستند.

درضمن تو digikala چک کردم، 960m بود.

عزیز کانفیگ 5400 تومنی msi رو چک کن لطفا.

لینک زیر هم یه نیگاه بنداز :

http://www.game-debate.com/gpu/index.php?gid=2536&gid2=913&compare=geforce-gtx-970m-3gb-vs-radeon-hd-7770m-1gb

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...