رفتن به مطلب

پاور مناسب برای سیستم جدید

Recommended Posts

سلام من سیستمم یکم قدیمی هست چند روزیه پاورش مشکل دار شد و یک پاور گرین مدل 380A-SP گرفتم و گذاشتم روش

با توجه به اینکه سیستم جدیدی با مشخصات زیر میخوام ببندم بنظرتون از این پاور استفاده کنم براش یا پاور دیگه ای بگیرم و اگر این مناسب نیست چه مدلی مناسب با این قطعاته ؟

قطعاتی که مد نظرمه :

Gigabyte GA-Z170X-UD5 Motherboard  : مادر برد Intel Skylake Core i5-6500 CPU : پردازنده

Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 3200Mhz CL16 DDR4 : رم

Zotac GTX 950 AMP! Edition 2GB GDDR5 : کارت گرافیک

لینک به دیدگاه

این پاور فکر نمی کنم جوابگو باشه

حداقل یه پونصد وات بگیرین

لینک به دیدگاه

مصرف سيستمتون حدود 300 واته که مشکلي نداره البته اگه 380 ريل باشه , اين سرى هاى sp گرين معلوم نيست توشون چي هست. من توصيم اينه که اگه بودجشو داريد که پاورو عوض کنين بهتره مثل يه مدل evga 500 وات بود تو ليون به نظرم خوبه قيمتشم 195 بود.

اگه هم بودجشو نداريد يه مدت صبر کنين تا پول بياد دستتون.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

مصرف سيستمتون حدود 300 واته که مشکلي نداره البته اگه 380 ريل باشه , اين سرى هاى sp گرين معلوم نيست توشون چي هست. من توصيم اينه که اگه بودجشو داريد که پاورو عوض کنين بهتره مثل يه مدل evga 500 وات بود تو ليون به نظرم خوبه قيمتشم 195 بود.

اگه هم بودجشو نداريد يه مدت صبر کنين تا پول بياد دستتون.

ممنون / برای این سیستم کیس شرکت deepcol مدل kendomen ti  رو در نظر گرفتم بنظرتون مناسبه ؟؟

لینک به دیدگاه

کيس يه چيز صليغه ايه تا حدودى. اين کيس رو نديدم ولي کيسي بردار که محکم , زيبا جادار و مطمئن ( اى بابا اين که شد امرسان :D ) و از نظر کولينگ خوب باشه و بروز

پاور هم عوض کن اگه ميخواى که فشار بهش وارد نشه و در اينده مشکل پيش نياد.

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

ممنون / برای این سیستم کیس شرکت deepcol مدل kendomen ti  رو در نظر گرفتم بنظرتون مناسبه ؟؟

بنظر من که کیس خیلی عالی ای با توجه به قیمتش هست، خودم هم دنبال این مدل هستم.

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...