رفتن به مطلب

پیشنهاد سیستم تا 4.5میلیون

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام
از اساتید و حرفه ها خواهش میکنم یه سیستم با مبلغ 5.5م پیشنهاد کنن
فقط یک هارد 3ترا داخلی و یک هارد 3ترا خارجی و یک هارد 128 ssd برای ویندوز و داشته باشم

سیستم کامل میخایم، یعنی با مانیتور و کیس و کیبورد و موس و اسپیکر و رایتر
سیستم هم برای بازی و ذخیره فیلم مد نظرمه

ممنون از همگی

------------------------------------------------------------------

با پیشنهاداتی که دوستان دادن در آخر سیستم زیر مد نظرم قرار گرفت

لطفا ببینید اگر جای تغییر برای بهتر شدن وجود داره بهم بگید، ممنون

MB: GIGABYTE Z170X-Gaming 3 LGA1151
CPU: Intel® Core™ i5-6500 Skylake Processor
RAM: Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2133Mhz CL15 DDR4
VGA: Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5
SSD: Samsung 850 EVO 120GB SATA3 SSD
HDD1: WD Green 3TB 64MB Buffer HDD
HDD2: WD My Passport Ultra Premium - 3TB
PSU: Cooler Master V650S 80Plus Gold Power Supply
CASE: DeepCool KENDOMEN Ti Case
Monitor: BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor
Mouse & Keyboard: Logitech MK345 Keyboard+ Mouse
Speaker: Farassoo FMS-3533BT 2.1 Bluetooth Speaker
Internal DVD Writer: Asus 24X DRW-24D5MT+Pack

ویرایش شده توسط hncboys
لینک به دیدگاه

سلام

از اساتید و حرفه ها خواهش میکنم یه سیستم با مبلغ 4.5م پیشنهاد کنن

فقط یک هارد 3ترا داخلی و یک هارد 3ترا خارجی و یک هارد 128 ssd برای ویندوز و داشته باشم

ممنون از همگی

سلام. من کاربر معمولی سایت هستم. شما فراموش کردید بگین با مانیتو یارخیر و چه کاربردی با سیستم دارین. اگه بازیرمیکنید اس اس دی 128 واقعا کمه پیشنهاد میکنم بیشتر فکر کنید روش اگه خوره ی بازی هستین جا کم میارید
لینک به دیدگاه

سلام. من کاربر معمولی سایت هستم. شما فراموش کردید بگین با مانیتو یارخیر و چه کاربردی با سیستم دارین. اگه بازیرمیکنید اس اس دی 128 واقعا کمه پیشنهاد میکنم بیشتر فکر کنید روش اگه خوره ی بازی هستین جا کم میارید

ممنون از پیام مفیدتون

اصلاحش کردم

در مورد هارد هم خودم نظر اینه اگر ویندوز روی ssd اجرا بشه بازی هارو تووی هارد بلک wd بریزم مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه

درود

مادربرد  ASUS H170-PRO LGA1151 H170 Mainboard

پردازنده  Intel® Core™ i5-6400 Skylake Processor

رم  Gskill Ripjaws 4 8GB 4GBx2 2400Mhz CL15 DDR4 Ram

هارد  WD Green 3TB 64MB Buffer HDD

هارد اکسترنال  WD My Passport Ultra Premium - 3TB

اس اس دی  Samsung 850 EVO 120GB SATA3 SSD

پاور  Cooler Master V650S 80Plus Gold Power Supply

کیس  DeepCool KENDOMEN Ti Case

گرافیک GIGABYTE GTX 960 WF 2X OC 2GB GDDR5

مانیتور  ASUS VS228N LED Monitor

کیبورد وموس Farassoo FCM-6868RF

اسپیکر  Farassoo FMS-3533BT 2.1 Bluetooth Speaker

مجموع 4580

ویرایش شده توسط ÐÂИĪЄĿ
لینک به دیدگاه

مادربورد رو پرو گيمينگ برداريد امکانات بيشترى داره نسبت به اين.

گرافيک هم اگه بيشتر هزينه کنين 970 گلکس برداريد بهتره. ميتونين واسه کسرى پولتون , پاور 550 وات برداريد و يکم ديگه بزاريد روش. بقيه قطعات به نظرم اوکي هستن

لینک به دیدگاه

گرافيک هم اگه بيشتر هزينه کنين 970 گلکس برداريد بهتره. ميتونين واسه کسرى پولتون , پاور 550 وات برداريد و يکم ديگه بزاريد روش. بقيه قطعات به نظرم اوکي هستن

بله هم گرافیک 970 و هم مادربرد پرو گیمینگ و خیلی چیزهای دیگه میشد پیشنهاد داد ولی بودجه ایشون کافی نیست.

ایشون میتونند فعلا با همین گرافیک 960 حدود یک سال از بازی های لذت ببرند بعد از اون اگه احساس کردند گرافیکشون برای بازی های روز ضعیف شد گرافیک 960 رو بیفروشند 970 دست دوم تهیه میکنند یا نسل جدید گرافیک های انویدیا که احتمالا سال اینده معرفی میشن.

لینک به دیدگاه

بله هم گرافیک 970 و هم مادربرد پرو گیمینگ و خیلی چیزهای دیگه میشد پیشنهاد داد ولی بودجه ایشون کافی نیست.

ایشون میتونند فعلا با همین گرافیک 960 حدود یک سال از بازی های لذت ببرند بعد از اون اگه احساس کردند گرافیکشون برای بازی های روز ضعیف شد گرافیک 960 رو بیفروشند 970 دست دوم تهیه میکنند یا نسل جدید گرافیک های انویدیا که احتمالا سال اینده معرفی میشن.

ممنون از نظر همگی

میخاستم نظرتون رو در مورد گرافیت رادئون، پاور گرین و مانیتور ال جی بدونم

همچنین هارد داخلی بنفش یا سیاه گزینه بهتری نیست؟

با پیشنهادی که دادید دیدم ارزش داره و میتونم تا 1م دیگه به بودجه ای که دارم اضافه کنم

ببیخشید اذیتتون کردم

ممنون میشم پیشنهادتون رو با این بودجه به روز کنید

ویرایش شده توسط hncboys
لینک به دیدگاه

سیستمی که بالا معرفی شد خیلی خوبه الان با این 1 تومن بیشتر یا میتونی مادربرد رو پرو گیمینگ کنی و از رم هایی تا 3400 که نیازی نیست استفاده کنی و سی پی یو های اورکلاک پذیر. پس ببین اورکلاک میکنی یا خیر. 1 حالت دیگه داره میتونی مانیتوری که اقای دانیل رو نسبت به اون بودجه اعلام کرد بهترش رو بگیریدبا تایمینگ g2 1 که تو بازی تاثیر داره و اس اس دی بالاتری بخری

لینک به دیدگاه

رم رو دوعدد 8 گیگ بردارید با تایمینگ و فرکانس مناسب ، الان دیگه 8 گیگ واسه سیستم های گیمینگ یکم لب مرز هست ، برای بازی های سنگینی مثل بتمن خیلی تاثیرگذار هست .

بقیه قطعات رو دوستان میگن ولی حدود با توجه به بودجه حدود 900 تومان برای مانیتور خرج کنید و مدل خوبی بگیرید .

موس و کیبرد و اسپیکر هم مهم هستن .

هارد گرین تفاوت قیمت چندانی با بلو نداره و اگه میخواین بازی روش نصب کنید حداقل بلو بردارین .

هارد اکسترنال 3 ترا خیلی گرون هستن و به شدت بودجه تون رو تحت تاثیر قرار میدن .

گرافیک هم اگه تونستید 960 مدل 4 گیگ بگیرید . 960 کارت خوبی هست ولی 2 گیگ حداقل بازی های امروزی هست .

مانیتور یه چیزی مثل این : http://lioncomputer.ir/product/5571/BenQ+RL2455HM+24ich+1ms+Gaming+Monitor/

لینک به دیدگاه

با پیشنهادی که دادید دیدم ارزش داره و میتونم تا 1م دیگه به بودجه ای که دارم اضافه کنم

ببیخشید اذیتتون کردم

ممنون میشم پیشنهادتون رو با این بودجه به روز کنید

مادربرد  ASUS H170 PRO GAMING LGA1151 H170 Mainboard

پردازنده  Intel® Core™ i5-6500 Skylake Processor

رم  Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2133Mhz CL15 DDR4

گرافیک  Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5

مانیتور  BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor

موس و کیبورد  Logitech MK345 Keyboard+ Mouse

مجموع 5624

من نمیدونم شما چه زمانی میخواهید این سیستم رو تهیه کنید اگه تا اون زمان هارد وسترن بلو 3 ترا وارد شد اونو بخرید یکمی سریعتره.وسترن بلک هم به خاطر قیمت بالاش ارزش خرید نداره.دنبال وسترن با رنگ های دیگه هم نباشید چون بدرد کاربر خونگی نمیخوره.

گرافیک رو از 960 به 970 تغییر دادم حداقل تا 2 سال 90 درصد بازی هارو میتونید با بالاترین گرافیک بازی کنید..

پردازنده قبلی یه کوچولو برای 970 تو بعضی بازی ها گلوگاه میکرد به همین خاطر 6500 جایگزین 6400 کردم.

ویرایش شده توسط ÐÂИĪЄĿ
لینک به دیدگاه

سیستمی که بالا معرفی شد خیلی خوبه الان با این 1 تومن بیشتر یا میتونی مادربرد رو پرو گیمینگ کنی و از رم هایی تا 3400 که نیازی نیست استفاده کنی و سی پی یو های اورکلاک پذیر. پس ببین اورکلاک میکنی یا خیر. 1 حالت دیگه داره میتونی مانیتوری که اقای دانیل رو نسبت به اون بودجه اعلام کرد بهترش رو بگیریدبا تایمینگ g2 1 که تو بازی تاثیر داره و اس اس دی بالاتری بخری

ممنون از نظرت

منم نظرم این بود همون سیستم بالا باشه فقط با 1ت اضافه یه ارتقایی تووی قطعاتی که گفتی کنم

خیر اهل اورکلاک هم نیستم

رم رو دوعدد 8 گیگ بردارید با تایمینگ و فرکانس مناسب ، الان دیگه 8 گیگ واسه سیستم های گیمینگ یکم لب مرز هست ، برای بازی های سنگینی مثل بتمن خیلی تاثیرگذار هست .

بقیه قطعات رو دوستان میگن ولی حدود با توجه به بودجه حدود 900 تومان برای مانیتور خرج کنید و مدل خوبی بگیرید .

هارد گرین تفاوت قیمت چندانی با بلو نداره و اگه میخواین بازی روش نصب کنید حداقل بلو بردارین .

گرافیک هم اگه تونستید 960 مدل 4 گیگ بگیرید . 960 کارت خوبی هست ولی 2 گیگ حداقل بازی های امروزی هست .

مانیتور یه چیزی مثل این : http://lioncomputer.ir/product/5571/BenQ+RL2455HM+24ich+1ms+Gaming+Monitor/

موافقم الان 8گیگ دیگه واقعا لبه مرزه

هارد اکسترنال هم شاید منصرف شم

شما در مورد این مانیتور کاملا مطمعن و راضی هستید!؟

زیاد با برندش آشنا نیستم

مادربرد  ASUS H170 PRO GAMING LGA1151 H170 Mainboard

پردازنده  Intel® Core™ i5-6500 Skylake Processor

رم  Gskill Ripjaws V 16GB 8GBx2 2133Mhz CL15 DDR4

گرافیک  Zotac GTX 970 AMP! Extreme CORE Edition 4GB GDDR5

مانیتور  BenQ RL2240HE 22Inch 1ms Gaming Monitor

موس و کیبورد  Logitech MK345 Keyboard+ Mouse

مجموع 5624

من نمیدونم شما چه زمانی میخواهید این سیستم رو تهیه کنید اگه تا اون زمان هارد وسترن بلو 3 ترا وارد شد اونو بخرید یکمی سریعتره.وسترن بلک هم به خاطر قیمت بالاش ارزش خرید نداره.دنبال وسترن با رنگ های دیگه هم نباشید چون بدرد کاربر خونگی نمیخوره.

گرافیک رو از 960 به 970 تغییر دادم حداقل تا 2 سال 90 درصد بازی هارو میتونید با بالاترین گرافیک بازی کنید..

پردازنده قبلی یه کوچولو برای 970 تو بعضی بازی ها گلوگاه میکرد به همین خاطر 6500 جایگزین 6400 کردم.

آقا دستت خیلی درد نکنه، ممنونم

من به احتمال بالا این هفته برای خرید اقدام میکنم

هارد بنفش هم برای این مد نظرم بود که چون امکان داره سیستم برای دانلود زیاد روشن بمونه

نظرتون دوست دارم در مورد گرافیک های رادئون و پاورهای گرین بدونم

ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دوست عزیز فعلا پیشنهاد می کنم صبر کنید قطعات خیلیاش گرون شده و یا اهتکار کردن تا گرون بفروشند، خلاصه اوضاع جالبی نیست...!  *dry#

با این بودجه پیشنهاد می کنم به تاپیک زیر مراجعه کنی مخصوصا پست 20 و شما با این بودجه کمتر انتخاب کنی ضرر کردی !  ^_^

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51474&page=2

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

ممنون از نظرت

منم نظرم این بود همون سیستم بالا باشه فقط با 1ت اضافه یه ارتقایی تووی قطعاتی که گفتی کنم

خیر اهل اورکلاک هم نیستم

موافقم الان 8گیگ دیگه واقعا لبه مرزه

هارد اکسترنال هم شاید منصرف شم

شما در مورد این مانیتور کاملا مطمعن و راضی هستید!؟

زیاد با برندش آشنا نیستم

آقا دستت خیلی درد نکنه، ممنونم

من به احتمال بالا این هفته برای خرید اقدام میکنم

هارد بنفش هم برای این مد نظرم بود که چون امکان داره سیستم برای دانلود زیاد روشن بمونه

نظرتون دوست دارم در مورد گرافیک های رادئون و پاورهای گرین بدونم

ممنون

پاور همون کولر مستر خوبه و برند جهانيه. گرين جديدا رو تست نکردم اما چنتا از اون قديميا داشتم جالب نبودن. همين سيستم که گفتن واقعا عاليه. رم هم 2133 واسه شما کافيه چون ssd هم داريد. گرافيک هم سرى nvidia مکسول خوبن به نظرم. اگه بخوايد 390X برداريد بودجتون کم مياد همون 970 خوبه. ميتونيد 970 گلکسي برداريد با cpu 6600
لینک به دیدگاه

سلام

از اساتید و حرفه ها خواهش میکنم یه سیستم با مبلغ 5.5م پیشنهاد کنن

سیستم کامل میخایم، یعنی با مانیتور و کیس و کیبورد و موس و اسپیکر و رایتر

سیستم هم برای بازی و ذخیره فیلم مد نظرمه

ممنون از همگی

پیشنهاد من:

CPU:Intel Core i5-6500 750,000

MB:GIGABYTE Z170X-Gaming 3 590,000

VGA:GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming 1,545,000

RAM:GSkill Ripjaws V 2×8GB=16GB DDR4 2400MHz CL15 Red 380,000

HDD:Seagate Barracuda 3TB 330,000

SSD:Samsung 850 EVO 120GB 260,000

PSU:Cooler Master Vanguard 650W Gold 370,000

CASE:Green X+ Eagle Gaming 124,000

+

612,000 Monitor:BenQ RL2240HE 22Inch 1ms

Mouse:SteelSeries Kinzu V3 165,000

Keyboard:Gigabyte GK-K7100 59,000

ODD:Pioneer 24X DVR-221LBK 60,000

Speaker:

Logitech Z200 Multimedia 135,000

قیمت کل:حدود 5,4

چون گفته بودید امکان افزایش بودجه تا 1 میلیون رو دارید بر این اساس پیشنهاد دادم

لینک به دیدگاه

درود

دوست عزیز فعلا پیشنهاد می کنم صبر کنید قطعات خیلیاش گرون شده و یا اهتکار کردن تا گرون بفروشند، خلاصه اوضاع جالبی نیست...!  *dry#

با این بودجه پیشنهاد می کنم به تاپیک زیر مراجعه کنی مخصوصا پست 20 و شما با این بودجه کمتر انتخاب کنی ضرر کردی !  ^_^

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=51474&page=2

واقعا؟ خیلی گرون شده؟

عجب گیری افتادیم

سیستم هم دیدم ممنون

پاور همون کولر مستر خوبه و برند جهانيه. گرين جديدا رو تست نکردم اما چنتا از اون قديميا داشتم جالب نبودن. همين سيستم که گفتن واقعا عاليه. رم هم 2133 واسه شما کافيه چون ssd هم داريد. گرافيک هم سرى nvidia مکسول خوبن به نظرم. اگه بخوايد 390X برداريد بودجتون کم مياد همون 970 خوبه. ميتونيد 970 گلکسي برداريد با cpu 6600

اون گرافیک یکم قیمتش زیاد میشه فکر کنم 6م برسه، اما حالا دقیقا کدوم کدلش بهتره، شاید قرض کنم بگیرم :D

پیشنهاد من:

CPU:Intel Core i5-6500 750,000

MB:GIGABYTE Z170X-Gaming 3 590,000

VGA:GIGABYTE GTX 970 G1 Gaming 1,545,000

RAM:GSkill Ripjaws V 2×8GB=16GB DDR4 2400MHz CL15 Red 380,000

HDD:Seagate Barracuda 3TB 330,000

SSD:Samsung 850 EVO 120GB 260,000

PSU:Cooler Master Vanguard 650W Gold 370,000

CASE:Green X+ Eagle Gaming 124,000

+

612,000 Monitor:BenQ RL2240HE 22Inch 1ms

Mouse:SteelSeries Kinzu V3 165,000

Keyboard:Gigabyte GK-K7100 59,000

ODD:Pioneer 24X DVR-221LBK 60,000

Speaker:

Logitech Z200 Multimedia 135,000

قیمت کل:حدود 5,4

چون گفته بودید امکان افزایش بودجه تا 1 میلیون رو دارید بر این اساس پیشنهاد دادم

ممنون

سیستم پیشهادی شما هم خوبه

فقط کمی در مورد مانیتور مشکل دارم

از همگی ممنون

فقط یه سوالی داشتم

این سیستم های پیشنهادی نیازی به خنک کننده سی پی یو نداره؟

ویرایش شده توسط hncboys
لینک به دیدگاه

ممنون

سیستم پیشهادی شما هم خوبه

فقط کمی در مورد مانیتور مشکل دارم

از همگی ممنون

فقط یه سوالی داشتم

این سیستم های پیشنهادی نیازی به خنک کننده سی پی یو نداره؟

اگر اورکلاک کنید نیاز دارید در غیر اون صورت واجب نیست.پ مگر این که به صدا حساسیت داشته باشید.

برای سیستم های گیمینگ حتی الامکان از مانیتور های TN استفاده کنید که زمان تاخیر پایین دارند، تا در تصاویر سریع سایه نبینید.

لینک به دیدگاه

اگر اورکلاک کنید نیاز دارید در غیر اون صورت واجب نیست.پ مگر این که به صدا حساسیت داشته باشید.

برای سیستم های گیمینگ حتی الامکان از مانیتور های TN استفاده کنید که زمان تاخیر پایین دارند، تا در تصاویر سریع سایه نبینید.

ممنون

پیشنهاد شما برای مانیتور چیه

توضیحات همینی که دوستان معرفی کردن که خوبه

لینک به دیدگاه

مانیتور یه چیزی مثل این : http://lioncomputer.ir/product/5571/BenQ+RL2455HM+24ich+1ms+Gaming+Monitor/

سلام ی سوال خواستم بپرسم شايدم اینجا جاش نباشه!

این مانیتوری ک پیشنهاد کردی مزیتش تو گیم فقط داشتنه تاخیر کمتر هستش یا از نظر کیفیت به پانل های ipsهم میرسد...؟

باتشکر

لینک به دیدگاه

سلام ی سوال خواستم بپرسم شايدم اینجا جاش نباشه!

این مانیتوری ک پیشنهاد کردی مزیتش تو گیم فقط داشتنه تاخیر کمتر هستش یا از نظر کیفیت به پانل های ipsهم میرسد...؟

باتشکر

خوب از نظر کیفیت رنگ شاید ips بهتر باشه ولی نه خیلی زیاد ( این ویژگی بیشتر برای گرافیست ها مهم هست ) همه چی فقط کیفیت رنگ نیست .

حالت گوستینگ تو مانیتور های tn کمتر هست و برای بازی های سریع که دوربین سریع حرکت میکنه خیلی خوبه مثل بازی ها شوتر

زاویه دید ips درسته که بهتره ولی دیگه اونقدر هم نیست که مثلا یکم کج به مانیتور نگاه کنین تصویر خراب بشه ، قبلا شاید اینطوری بود ولی مانیتورهای جدید tn زاویه دید خوبی دارن و اصلا مشکلی ندارن .

کلی ویژگی برای مانیتور ها وجود داره که فقط مربوط به پنل نمیشه ، این مانیتور هم بنده با توجه به بازخورهای خوبی که داشته پیشنهاد دادم ، داشتن پسوند گیمینگ هم خودش میتونه گواه این باشه که این مانیتور برای گیمینگ انتخاب کاملا مناسبی هست .

شرکت BenQ یکی از برترین و بزرگترین و معروف ترین شرکت های ساخت مانیتور هست فقط تو ایران چند وقتی کم وارد شده بود که الان دوباره یه چند ماهی هست که وارداتش زیاد شده .

این ویدیو روهم ببینید با ویژگی کلی پنل ها آشنا میشید : http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4/3373/%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-tn-%D8%8Cips-%D9%88-pls-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز بنظر بنده یه سیستم با قیمت پایینتر بردار . چون موقع فروش بدجور ضرر میکنی . حیف پول که بخای 5 میلیون بدی برای pc . :eek: اینم با ین وضعیت نامساعد اقتصادی ممکلت .معلوم نیست قیمتها چه خبره ! هی بالا پایین میره . قدر پولتو بدون . بنده الان پشیمونم چرا سیستم جمع کردم / در اوردن 5 میل الان خیلی سخته . 

لینک به دیدگاه

خوب از نظر کیفیت رنگ شاید ips بهتر باشه ولی نه خیلی زیاد ( این ویژگی بیشتر برای گرافیست ها مهم هست ) همه چی فقط کیفیت رنگ نیست .

حالت گوستینگ تو مانیتور های tn کمتر هست و برای بازی های سریع که دوربین سریع حرکت میکنه خیلی خوبه مثل بازی ها شوتر

زاویه دید ips درسته که بهتره ولی دیگه اونقدر هم نیست که مثلا یکم کج به مانیتور نگاه کنین تصویر خراب بشه ، قبلا شاید اینطوری بود ولی مانیتورهای جدید tn زاویه دید خوبی دارن و اصلا مشکلی ندارن .

کلی ویژگی برای مانیتور ها وجود داره که فقط مربوط به پنل نمیشه ، این مانیتور هم بنده با توجه به بازخورهای خوبی که داشته پیشنهاد دادم ، داشتن پسوند گیمینگ هم خودش میتونه گواه این باشه که این مانیتور برای گیمینگ انتخاب کاملا مناسبی هست .

شرکت BenQ یکی از برترین و بزرگترین و معروف ترین شرکت های ساخت مانیتور هست فقط تو ایران چند وقتی کم وارد شده بود که الان دوباره یه چند ماهی هست که وارداتش زیاد شده .

این ویدیو روهم ببینید با ویژگی کلی پنل ها آشنا میشید : http://www.sakhtafzarmag.com/%D8%B5%D9%81%D8%AD%D9%87-%D9%86%D9%85%D8%A7%DB%8C%D8%B4/3373/%D9%BE%D9%86%D9%84-%D9%87%D8%A7%DB%8C-tn-%D8%8Cips-%D9%88-pls-%DA%86%D9%87-%DA%A9%D8%A7%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF%DB%8C-%D9%88-%D9%85%D8%B2%D8%A7%DB%8C%D8%A7%DB%8C%DB%8C-%D8%AF%D8%A7%D8%B1%D8%AF%D8%9F

ممنون توضیحات خوبی بود

متاسفانه برندهای بد چینی از بس زیاد شده که آدم به هر مارکی که میاد نمیتونه اطمینان کنه

سلام دوست عزیز بنظر بنده یه سیستم با قیمت پایینتر بردار . چون موقع فروش بدجور ضرر میکنی . حیف پول که بخای 5 میلیون بدی برای pc . :eek: اینم با ین وضعیت نامساعد اقتصادی ممکلت .معلوم نیست قیمتها چه خبره ! هی بالا پایین میره . قدر پولتو بدون . بنده الان پشیمونم چرا سیستم جمع کردم / در اوردن 5 میل الان خیلی سخته . 

ممنون دوست عزیز

اما این الان بخرم یه مدت در صدر هستم و همینجوری به مرور افت میکنه تا دیگه کاراییش از دست بده و برم سراغ سیستم جدید، قصد خرید و فروش ندارم که بخام روش ضرر کنم

لینک به دیدگاه

ممنون

پیشنهاد شما برای مانیتور چیه

توضیحات همینی که دوستان معرفی کردن که خوبه

LG و Samsung مانیتور با پنل TN مناسب دارند. مدل های جدید BenQ هم که در بازار موجود هستند به خاطر زمان تاخیر 1ms که دارن، برای گیمینگ توصیه می شن.

لینک به دیدگاه

دوستان من برای خرید سیستم میخام اقدام کنم
اگر جای خوبی رو مد نظرتون هست لطفا معرفی کنید

فروشگاه خود سایت چطوره؟

لینک به دیدگاه

دوستان من برای خرید سیستم میخام اقدام کنم

اگر جای خوبی رو مد نظرتون هست لطفا معرفی کنید

فروشگاه خود سایت چطوره؟

عالیه . قیمت های خوب ، پشتیبانی خوب و فروشندگان خوش برخورد و...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...