رفتن به مطلب

برادر کوچکتر تایتان ها.....

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

ممنون دوست عزیز خیلی زحمت کشیدی مطالب مفیدی بود دستت درد نکنه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام و خسته نباشید خدمت کاکا رضای عزیز.واقعن ممنون که اینهمه زحمت میکشید تا کاربران و خریداران سیستم های مخصوصن گیمینگ بتونن بهترین خریدو داشته باشن.دسستت درد نکنه.اجرت با همون باوا زاهد چلوشیمبار خومون.

در جواب خبات عزیز هم بگم هرکسی از لحاظ میل وعلاقه ای که داره یه چیزو میپسنده.من خودم شخصن محصولات گیگاباتو میپسندم بخاطر اینکه توی این 17 سالی که کامپیوتر دارم و همیشه کاربردم گیم بوده محصولات گیگابایتو استفاده کردم و راضی بودم مخصوصن از مادر بوردش.

ای باوامی  !!!!  شیر پیا کوجه بید پستت دیر دیدومس!

(دوستان شرمنده من با دوستم همشری عزیز دارم با گویش بختیاری صحبت میکنم!)

ممنون دوست عزیز خیلی زحمت کشیدی مطالب مفیدی بود دستت درد نکنه

ممنون از شما موفق باشید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

نمیخوام تاپیک رو نابود کنم آآآ

واقعاً خسته نباشید داره

ولی برای کل پست های تاپیک همین عکس پایین کافی

فقط بخاطر 15 هزار تومان و چند وات بیشتر

چرا هیچکس AMD رو دوست نداره :crying: :crying: :crying:

ep92pr0mn8lq2tzwkkho.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام

نمیخوام تاپیک رو نابود کنم آآآ

واقعاً خسته نباشید داره

ولی برای کل پست های تاپیک همین عکس پایین کافی

فقط بخاطر 15 هزار تومان و چند وات بیشتر

چرا هیچکس AMD رو دوست نداره :crying: :crying: :crying:

ep92pr0mn8lq2tzwkkho.jpg

گریه نکنید انشالله اونم محبوب میشه! :x

لینک به دیدگاه

• 2 هفته بعد...

سلام رضا جان

واقعا خسته نباشی، همونجور که خودتم میدونی مطلب که خیلی زیاد باشه اکثرا گذری میخونن، نمیگم همه اما اکثرا

یکی خود من به صورت خلاصه خوندم، اگه بتونی خلاصه تر نقد کنی خیلی خیلی عالی میشه.

مرسی

لینک به دیدگاه

• 2 ماه بعد...
  • کاربر ویژه

اره کلا 950 ها در یک سطح هستند حالا کمی بالا و پایین دارند بسته به مدل و اورکلاک پایه- من گیگا رو تست زدم زوتاک رو تست نزدم ولی برند زوتاک رو پیشنهاد میدم قیمت معقول در برابر کیفیت ابرومند

لینک به دیدگاه

اره کلا 950 ها در یک سطح هستند حالا کمی بالا و پایین دارند بسته به مدل و اورکلاک پایه- من گیگا رو تست زدم زوتاک رو تست نزدم ولی برند زوتاک رو پیشنهاد میدم قیمت معقول در برابر کیفیت ابرومند

برای نرم افزار ADOBE AFTER EFFECT چی جواب میده؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

برای نرم افزار ADOBE AFTER EFFECT چی جواب میده؟

ادوبی افتر افکت از انویدا کودا پشتیبانی میکنه؟ ببیند من فکر میکنم شما برای رندر اگر در سطح حرفه ای باشه به یکcpu, قوی نیاز دارید . دررندر به داخل رم سی پی یو نقشش مهمتر ازکارت گرافیک است .

اگر بحث پردازش حرفه ای و سنگین باشه و اون برنامه ادوبی چون من ادوبی کار نیستم ؛ از انویدیا کودا استفاده کنه که نه این کارتها خوب نیستند و باید از کارتهایی مثل تایتان یا کوادرو استفاده کرد البته میگم من دراین زمینه ادوبی پیشنهادی ندارم چون این برنامه کانتنت کریشن محتوی ساز . در تخصص من نیست

لینک به دیدگاه

ادوبی افتر افکت از انویدا کودا پشتیبانی میکنه؟ ببیند من فکر میکنم شما برای رندر اگر در سطح حرفه ای باشه به یکcpu, قوی نیاز دارید . دررندر به داخل رم سی پی یو نقشش مهمتر ازکارت گرافیک است .

اگر بحث پردازش حرفه ای و سنگین باشه و اون برنامه ادوبی چون من ادوبی کار نیستم ؛ از انویدیا کودا استفاده کنه که نه این کارتها خوب نیستند و باید از کارتهایی مثل تایتان یا کوادرو استفاده کرد البته میگم من دراین زمینه ادوبی پیشنهادی ندارم چون این برنامه کانتنت کریشن محتوی ساز . در تخصص من نیست

مرسی ممنونم داداش. :) @};- :x

لینک به دیدگاه

من ميخوام 980ti بگيرم ، از چه برندى بگيرم كدام مدل ؟!

Titan x بگيرم يا 980ti ؟!؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیزم کارت تایتان سیستم قیمت گذاریش  مشخص میکنه که برای بازی نیست - تایتان مثل کوادرو برای پردازش های pro و ورک استیشن ها و رندرینگ به کار میره برای بازی قیمتش توجیه نمیکنه- کارت 980 ti در نسخه های سنگین اور شده با وجود مقداری  شیدر کور کمتر  حدود 256تابازهم با کلاک بالاتر جبران میکنه و همون کارایی تایتان رو میده اونم فقط با بخشی از هزینه اون کارتها-ضمنا کارت تایتان رو نسخه کاستوم از ش وجود نداره خود انویدیا  تولدیش میکنه و  شرکت های بردسازی فقط میتونن تولیدش کنن یا نهایت کیت واتر کولر براش  عرضه کنن که اونم با توجه به هزینه بالای کیت ومشکلات باز بسته کردن کارت بسیار گران قیمت ارزش نداره-ولی gtx 980 ti از طرفی با کولر افتر مارکت عرضه میشه و کلی هدروم اورکلاک داره و با اورکلاک قویترهم شده است .

برای راهنمایی درباهر 980 ti میتونید برید این تاپیک:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=50256&hl=

لینک به دیدگاه

• 2 سال بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...