رفتن به مطلب

فروش 6 گیگ رم CORSAIR DOMINATOR

DOMINATOR
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان ..

این رمها حدود 6 روز فقط روی سیستم بوده و به دلیل فروش مادربرد رمها به کارم نمیاد .. دوستانی که خریدار هستند اعلام کنند .. رمها کاملا سالم و در حد نو هستن و با گارانتی مادام العمر کولینگ سیس هستند .. قیمت خرید من 275 تومان بوده و قیمت پایه 220 تومان هستش .. دوستانی که خریدار هستند اعلام کنند و زیر این قیمت فروخته نمیشه !

6GB ( 3X 2GB ) 1600 CL 7-8-7-20 1.65 V

j17pytoi4uehruibkumv.jpg

لینک به دیدگاه

رضا جان @};- این رمه مثل مین R3E نشه که قول دادی بعد فروختی B) :-?

نه حاج سعید خیالت تخت @};-

شما اراده کن #:-S

لینک به دیدگاه

اگر فقط این heatsink که برای 1090 گذاشتم یک خورده کوچیکتر بود مشتری میشدم . امان از دست این کولر Z600 که اصلا نمیزاره رم heatsink دار رو سیستم بزارم از بس که بزرگه.

انشالله با قیمت خوب فروش بره و من به هر کسی که دنبال رمهای حرفه ای میگرده پیشنهاد میکنم. خیلی خوب هم اور میشن.

ویرایش شده توسط سالار
لینک به دیدگاه

رضا جان می تونم سوال کنم موضوع چیه؟

اخیرا در زمینه خرید و فروش خیلی فعال شدید! حیف نیست این همه بابت قطعه ضرر می کنید؟

امیدوارم که از این حرف من دلگیر نشید/ چون دوستون دارم این رو می گم...

لینک به دیدگاه

اخیرا در زمینه خرید و فروش خیلی فعال شدید! حیف نیست این همه بابت قطعه ضرر می کنید؟

درود

اخ گفتی جناب کریمخانی . رضا یه مشکلی داره که چند ساله تصمیم نگرفته چه کالایی بخره و چیزی که میخواد هنوز تولید نشده چون خیلی زود از خرید کالا پشیمون میشه و دلشو میزنه و دنبال چیز بهتره @};-

لینک به دیدگاه

درود

اخ گفتی جناب کریمخانی . رضا یه مشکلی داره که چند ساله تصمیم نگرفته چه کالایی بخره و چیزی که میخواد هنوز تولید نشده چون خیلی زود از خرید کالا پشیمون میشه و دلشو میزنه و دنبال چیز بهتره @};-

والا چی بگم جناب حسینی...

من خودم در حال حاضر Asus P5k-e & E6550 & 8800gt دارم و خیلی راضی هستم ازشون @};-

شما هم در جریان هستید که در طی این یک سال قطعات فراوانی داشتم و تست کردم، این آخری ها هم که 980x و Xpower و 2تا gtx480 بوده...

ولی بازهم وسوسه نشدم برای خرید، چون که فراتر از نیازهای من بوده و هست...

بهرحال من فقط از این موضوع ناراحت می شم که رضای عزیز سر هر قطعه کلی داره ضرر می کنه #:-S

لینک به دیدگاه

سلام اگه ايشون ضرر ميکنه پس من بايد چی بگم؟

من متسفنه مريضيه گوشی عوض کردن دارم هروز مبايلمو عوض ميکنم سيستمم که هر 1 ماه عوض ميکنم اگه چيزه جديد بياد اين عشقه به نظر من ولی خداه نکرده يه روزی آدم تاونشو پس ميده

مثل من میشه که گوشیشو دزد بزنه @};- سیستمشم خراب شه در کل دوسته من من خریدار رم هستم گفتم این هفته نه هفته بد خریدارم

لینک به دیدگاه

215 با هزینه ارسال خریدارم

ویرایش شده توسط hostironi
لینک به دیدگاه

سلام علی جان ..

والا علی جان .. یه وقت هایی خیلی عجله میکنم و یه خورده سریع جو گیر میشم @};-

ولی در کل یه فکر دیگه ای دارم که نمیدونم باز هم اشتباست یا نه .. خدا به دادم برسه وضعیت خیلی بدی شده @};- #:-S :-?

نه علی جان چرا دلگیر بشم شما سرور مایی .. B)

قربانت ..

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...