رفتن به مطلب

فروش Zotac GTX 970 AMP! Omega CORE Edition

mo_zarrin
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به همه دوستان.....قیمت:پایه 1100

فوری 1150

البته مزایده نیست قیمتها توافقی خواهد بود

فقط به 09127903571 پیام بدید.

https://www.zotac.com/product/graphics_card/gtx-970-amp-omega-core

تذکرات:

1-خمیر کارت با لیکوئید اولترا تعویض شده 

2-به مقداری که در تصویر هست اور شده

3-دور فن در بایوس پایین هست بنابراین در استرس باید فنها 100% کارکنن(در این حالت حدود 50% توان فنها استفاده میشه و نویز کارت عالی هست حدود 20dba!)

4-در این کلاک کارت پایدار هست برای کنترل دما به دمای محیط و تهویه کیس توجه شود(دمای تست حدود 22 بوده)

5-کارت از زمان خرید من فقط یک ساعت تحت استرس بوده اونم برای تست استیبل بودن

6- من دانشجوی دکتری هستم و برای انالیز های دانشگاهی و cuda خریده بودم ولی نتونستم با کودا در نرم افزاری که می خوام کار کنم. اینم وبسایت من: mo-zarrin.ir

7- با توجه به تشکیکی که دوستان وارد کردن کارت شناسایی هم به عکس اضافه شد.

post-18476-0-52940500-1448945174_thumb.jpg

post-18476-0-93257200-1448945223_thumb.jpg

ویرایش شده توسط mo_zarrin
لینک به دیدگاه

این عکس ها که گذاشتی مربوط به یه تاپیک دیگه هست که چند ماه پیش فروش رفته!!!؟ :eek:   :-?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

این عکس ها که گذاشتی مربوط به یه تاپیک دیگه هست که چند ماه پیش فروش رفته!!!؟ :eek:   :-?

البته با نام کاربری شخص دیگه!

لینک به دیدگاه

بابا چقدر بی اعتمادی زیاد شده. 5 ماه پیش خریدم. حتی یه لحظه هم بدردم نخورد. من امروز عکس جدید می ذارم با نام کاربری خودم. آقایون کلاه بردار پندار فکر بد نکنید فروش برقراره.

دوستان یه سری به فیدبک بزنن بد نیست. خود اون آقا که 5 ماه پیش پست گذاشته برا فروش برام فیدبک گذاشته.

تنبلی برا عکس گرفتن این مسایل رو هم داره. ولی دوستان هم قبل از تهمت زدن بد نیست یه سری به فیدبک های بنده می زدن.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما نباید از عکسهای تاپیک دیگه استفاده کنید . حتی اگر خودتون خرید کرده باشید ازش . لطفا فقط عکسهای مربوط به کالایی که در حال حاظر دارید رو با نام کاربری خودتون بذارید و بقیه عکسها رو پاک کنید . کاربرها حق دارن مشکوک بشن به تاپیک . خودتون باید جلوی شک دیگران رو بگیرید . موفق باشید

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما نباید از عکسهای تاپیک دیگه استفاده کنید . حتی اگر خودتون خرید کرده باشید ازش . لطفا فقط عکسهای مربوط به کالایی که در حال حاظر دارید رو با نام کاربری خودتون بذارید و بقیه عکسها رو پاک کنید . کاربرها حق دارن مشکوک بشن به تاپیک . خودتون باید جلوی شک دیگران رو بگیرید . موفق باشید

عکس های کاربر قبلی حذف و پست مطابق با نظر مدیر انجمن ویرایش شد. ممنون از مدیر انجمن بابت تذکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

گارانتی نداره دیگه درسته ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تا 2017 گارانتی داره.

شما که گفتید خمیر تعویض شده ؟ 

روی پیچ ها هلوگرام نداشت؟ 

اثری از باز و بست نیست ؟  

لینک به دیدگاه

گارانتی با عوض کردن خمیر باطل نمی شه. می خوای تو همین فروم بگرد چندین لینک راجع به همین بحث باطل نشدن گارانتی خواهی دید. من دیگه با شما راجع به گارانتی بحثی ندارم. کارت گارانتی داره و خمیر لیکویید اولترا هم از مزایاشه و باعث خنکیش می شه. هولوگرام رو روی جعبه کارت زده. به هر حال دوست عزیز در خدمتیم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از پشت کارت یه عکس بزارید 

هر وقت وقت کردید 

البته کمی با کیفیت

لینک به دیدگاه

از پشت کارت یه عکس بزارید 

هر وقت وقت کردید 

البته کمی با کیفیت

سلام لطفا در پیام خصوصی گفتگوها رو دنبال کنید

لینک به دیدگاه

درود

اقا یه سوال داشتم

کارتهای ایسوس و MSi روی یکی از چهار پیچ پشتشون برچسب خورده

میخواستم بدونم اون برچسب برای چیه و چه کسی اون برچسبو میزنه کمپانی اصلی یا شرکت گارانتی کننده داخل ایران ؟

متشکر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قصد فضولی ندارم ولی اصولا حتی اگر روی پیچ ها برچسب نباشه و اثر باز شدن کارت هم مشخص نباشه وقتی کارت مشکل پیدا بکنه و بره گارانتی (مخصوصا گارانتی مثل آواژنگ) بدون شک اونجا برای بررسی, کولرش رو باز میکنند و وقتی که ببینن خمیر کارت عوض شده بلافاصله به همون بهانه گارانتی رو باطل شده اعلام می کنند.

لینک به دیدگاه

تا 2017 گارانتی داره.

باید بگید تا 2017 گارانتی داشت.شما وقتی خمیر رو عوض کردین نباید به کسی بگید گارانتی داره!!

چون کارت از درجه ی گارانتی ساقط شده

ویرایش شده توسط omidvar777
لینک به دیدگاه

باید بگید تا 2017 گارانتی داشت.شما وقتی خمیر رو عوض کردین نباید به کسی بگید گارانتی داره!!

چون کارت از درجه ی گارانتی ساقط شده

دوست عزیزم در مورد چیزی که اطلاع دقیق نداری بهتره اظهار نظر نکنی، باز کردن کولر کارت صرفا 4 تا پیچ بیشتر نیست

یک زمانی شرکت های گارانتی روی پیچ ها هلوگرام می زدن تا کاربر نتونه بازش کنه

ولی در 2 سالی میشه دیگه از این هلوگرام روی پیچ خبری نیست، هیچ جای دنیا هم چنین کاری باعث ابطال گارانتی نمیشه، برای نمونه می تونید به فروم EVGA مراجعه کنید که مدیران خود سایت آموزش های لازم رو برای این کار به کاربران ارئه دادن، در صورتی که آسیب فیزیکی به کارت نرسونید هیچ مشکلی وجود نداره

لطف کنید:

1.این لینک های زیر رو حتما مطالعه کن

2. بی دلیل و مدرک لطفا چیزی رو عنوان نکنید

*مهم* قوانین جدید خرید و فروش و تعویض در انجمن لیون کامپیوتر *مهم*

قوانین کلی سایت

با گارانتی آواژنگ تماس گرفته شده و در مورد تعویض سیلیکون GPU سری 900 پرسیده شده .. گفتن ایرادی نداره .. ولی توصیه کردن بهتره کارت برده بشه شرکتشون اونجا از طریق خودشون تعویض بشه

به هر حال اگر دوستان یک بار دیگه بدون اطلاع دقیق نظر بدن به مدیر انجمن شکایت می شه

دوستان برای بهبود دمایی با تعویض خمیر با لیکویید الترا به این لینک سر بزنن:

http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=41728&hl=

لینک به دیدگاه

در صورت توافق برای خرید از پشت کارت یک عکس با کیفیت می گیرم و برای خریدار می فرستم

لینک به دیدگاه

دوست عزیزم در مورد چیزی که اطلاع دقیق نداری بهتره اظهار نظر نکنی، باز کردن کولر کارت صرفا 4 تا پیچ بیشتر نیست

ولی در 2 سالی میشه دیگه از این هلوگرام روی پیچ خبری نیست، هیچ جای دنیا هم چنین کاری باعث ابطال گارانتی نمیشه، برای نمونه می تونید به فروم EVGA مراجعه کنید که مدیران خود سایت آموزش های لازم رو برای این کار به کاربران ارئه دادن، در صورتی که آسیب فیزیکی به کارت نرسونید هیچ مشکلی وجود نداره

لطف کنید:

قوانین کلی سایت

با گارانتی آواژنگ تماس گرفته شده و در مورد تعویض سیلیکون GPU سری 900 پرسیده شده .. گفتن ایرادی نداره .. ولی توصیه کردن بهتره کارت برده بشه شرکتشون اونجا از طریق خودشون تعویض بشه

به هر حال اگر دوستان یک بار دیگه بدون اطلاع دقیق نظر بدن به مدیر انجمن شکایت می شه

مهندس بنده با اطلاعات دقیق گفتم :D

ناراحتی نداره که

لینک به دیدگاه

سلام دوستان عزیز 

کارت رو بنده به آقای ذرین فروختم .ایشون بسیار انسان متشخصی هستن...این کارت رو بنده خمیرشو عوض کردم وهیچگونه هلوگرامی روی پیچها نبود و بنده کاملا بادقت این کار رو انجام دادم و تجربش رو هم قبلا داشتم یعنی اولین بارم نبوده از این خمیر استفاده میکردم

من به هر کسی قصد خرید داره توصیه میکنم شک نکته این کارت فوق العاده خنک..ساکت..صدا به قدری پایین هست که اگر یک عدد فن کوگار دور 1500 رو درون کیس با کارت تا %100 سرعت فن قرار بدید به سختی صدای کارت قابل تشخیص هست.اگر خدایی ناکرده برای کارت هم اتفاقی بیفته به راحتی خودتون میتونید خمیر رو با یه خمیری که رنگ خاکستری داشته باشه مثلا chill factor یا.....تعویض کنید و بعد به گارانتی بفرستین.من بعید میدونم به کارتی با دمای 60-65 آسیبی برسه ولی به هر حال مشکلی از بابت گارانتی وجود نداره..مگر اینکه توی گارانتی کارت رو بخوان کالبد شکافی کنن!!

ممنون از همتون.. @};-

لینک به دیدگاه

لطف کنید:

قوانین کلی سایت

دوست گرامی جواب بنده رو ندادین که اون برچسب روی یکی از پیچای پشت کارت گرافیکو کی میزنه گارانتی های داخل ایران یا کمپانی اصلی ؟ و برای چی میزنه ؟

محض اطلاع میگم که گرافیک Asus 750ti OC Dualfan پشتش از این برچسبا داره همینطور MSI 750ti OC Edition که به نظرم کارتهای قدیمی ای نیستن و از تکنولوژی مکسول بهره میبرند . اینو گفتم چون فرمودین قدیما از این کارا انجام میشده و دیگه از این خبرا نیست .

میخوام بدونم اون برچسبو کمپانی اصلی میزنه که کسی پیچهارو باز نکنه یا گارانتی های داخل ایران ؟ به نظرتون عجیب نیست کمپانی اصلی منع کنه افرادو از باز کردن پیچها ولی شرکت های داخل ایران بگن ایرادی نداره و تا موقعی که آسیب نزنید به کارت گارانتی باطل نمیشه ؟

پس شما میفرمایید گارانتی های سازگار و ویستا و ماتریکس با باز شدن پیچها باطل میشن ولی آواژنگ باطل نمیشه چون از این برچسبها رو یکی از پیچهای پشتش نداره ؟

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

دوست گرامی جواب بنده رو ندادین که اون برچسب روی یکی از پیچای پشت کارت گرافیکو کی میزنه گارانتی های داخل ایران یا کمپانی اصلی ؟ و برای چی میزنه ؟

محض اطلاع میگم که گرافیک Asus 750ti OC Dualfan پشتش از این برچسبا داره همینطور MSI 750ti OC Edition که به نظرم کارتهای قدیمی ای نیستن و از تکنولوژی مکسول بهره میبرند . اینو گفتم چون فرمودین قدیما از این کارا انجام میشده و دیگه از این خبرا نیست .

میخوام بدونم اون برچسبو کمپانی اصلی میزنه که کسی پیچهارو باز نکنه یا گارانتی های داخل ایران ؟ به نظرتون عجیب نیست کمپانی اصلی منع کنه افرادو از باز کردن پیچها ولی شرکت های داخل ایران بگن ایرادی نداره و تا موقعی که آسیب نزنید به کارت گارانتی باطل نمیشه ؟

پس شما میفرمایید گارانتی های سازگار و ویستا و ماتریکس با باز شدن پیچها باطل میشن ولی آواژنگ باطل نمیشه چون از این برچسبها رو یکی از پیچهای پشتش نداره ؟

منم بهشون گفتم ولی ایشون قبول نمیکنن :-?

لینک به دیدگاه

دوستان برای افزایش reputation دوست دارن بحث ایجاد کنن. آواژنگ در کارتهای سری 900 این برچسب هارو نزدن. تمام

آقایون اگر نیازمند به بحث راجع به این موضوع هستید یه تاپیک بحث ایجاد کنید و در اونجا راجع به این موضوع تبادل نظر کنین. اون تاپیک هم می تونه مرجعی برای خریداران باشه که تصمیم بگیرن.

1 - بحث در مورد کیفیت قطعه، مقدار ارزش و امثالهم در تاپیک فروش ، فقط با موافقت صاحب تاپیک امکان پذیر است.

این بحث شما شامل امثالهم می شه.

لطفا ادامه بحث در تاپیک مربوط خودتان.

این تاپیک مربوط به فروش هست

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگر اصفهان باشید خریدارم

در ضمن ضمن صحبت اشاره به کودا کردید میشه تو پیام خصوصی ذکر کنید چی شد که در این زمینه کارت مفید واقع نشد؟!؟

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگر اصفهان باشید خریدارم

در ضمن ضمن صحبت اشاره به کودا کردید میشه تو پیام خصوصی ذکر کنید چی شد که در این زمینه کارت مفید واقع نشد؟!؟

سلام

من دانشجوی دکتری عمران هستم. بنده از نرم افزار تحلیل سازه در برابر زلزله استفاده می کنم به اسم  opensees (به لینک زیر مراجعه کنید)

http://opensees.berkeley.edu/

شنیده بودم که می توان از توان پردازشی گرافیکی برای تحلیل هایم استفاده کنم. برای استفاده از cuda احتیاج بود که کد نویسی در نرم افزار pyton انجام بدم که دیدم خارج از تخصص و وقت من است.

البته نگرانی مربوط به کارت نیست چون ابتدا که کارت را خریدم با نرم افزار furmark تست های سنگین مختلف از جمله cuda روی کارت انجام دادم و همه چی اوکی است. به غیر از آن حتی یک بارهم از کارت استفاده نشده است. کارت را نگه داشته بودم تا اگر وقت پیدا کردم کد مربوط به کودا را بنویسم که دیدم وقت انجام آن نیست پس تصمیم گرفتم کارت به جای اینکه خاک بخورد  لااقل بفوروشمش

راجع به معامله پ. خ شد

لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...