رفتن به مطلب

*#* ویترین فروشگاهها رو دوست دارید ببینید ؟ *#*

سعید حسینی
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان گلم

یه سوال ساده دارم از همتون و پاسخ این سوال بسیار مهمه @};- @};-

دوستان گلم آیا دوست دارید ویترین فروشگاهای کامپیوتر و موبایل و سایر اصناف رو بدون حضورتون مشاهده کنید ؟؟؟؟؟؟ یعنی اگر چنین امکانی برای شما فراهم بشه نظرتون چیه ؟

منتظرم و شاید شما با پاسختون به یکی از مهمترین سوالاتی که در این فروم پرسیده شده دارید پاسخ میدید . :clapping: :clapping: :clapping: :x

لینک به دیدگاه

وقتي قدرت خريد واسه خيليا وجود نداره يا کمه , ديدنشون چه سودى داره؟ ميخوايد داغ دلمون تازه بشه؟ :D :D

لینک به دیدگاه

پارسال اسفند اومدم ولی عصر و پاساژارو میچرخیدم . تو کف ویترینا بودم . اخه اینجا کسی سیستم گردن کلفت نمیشناسه زیاد.
هنوزم با لیون و دوستان لیونی هم اشنا نشده بودم که یه سر بهشون بزنم . خلاصه بگمتون علاقه شدید به سخت افزار و بی پولی .فقط میدیدم و لذت میبردم . چندتا عکس هم گرفته بودم میزارم

post-19890-0-11579200-1448973985_thumb.jpg   post-19890-0-85940200-1448974132_thumb.jpg

post-19890-0-09717200-1448974187_thumb.jpg   post-19890-0-44213400-1448974079_thumb.jpg

post-19890-0-63665700-1448974233_thumb.jpg

این waterforce رو تو سایت گیگا فقط دیده بودم . از نزدیک واسم خیلی جالب تر بود

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

من به شخصه ویترین فروشگاه ها رو زیاد نگاه می کنم 

حالا چه کامپیوتر و موبایل باشه 

چه ابزار آلات، پوشاک به ویژه اسباب بازی فروشی! 

ولی اینکه به صورت آنلاین ببینم نمی دونم بهش فکر نکردم اگه صرفا یه عکس ساده از ویترین باشه خیلی نه جذابیت آنچنانی نداره ولی اگه می شد عکسش یه کم هوشمند باشه 

مثلا مثلا تصاویری که با اچ تی سی وان ام 8 گرفته می شه 3 بعدی باشه و عمق تصویر داشته باشه یا اینکه با حرکت موس روی محصولات داخل ویترین اطلاعات کمی ازشون نشون داده بشه از جمله یه سری ویژگی های کلی یا یه لینک محصول و از همه مهم تر قیمت به نظرم خیلی جذاب تر می شه. 

لینک به دیدگاه

مثلا مثلا تصاویری که با اچ تی سی وان ام 8 گرفته می شه 3 بعدی باشه و عمق تصویر داشته باشه یا اینکه با حرکت موس روی محصولات داخل ویترین اطلاعات کمی ازشون نشون داده بشه از جمله یه سری ویژگی های کلی یا یه لینک محصول و از همه مهم تر قیمت به نظرم خیلی جذاب تر می شه.

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

خوب اگر این امکانات رو ما فراهم کنیم نظرتون چیه ؟ @};-

لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping: :clapping:

خوب اگر این امکانات رو ما فراهم کنیم نظرتون چیه ؟ @};-

امکان خیلی خوبیه اقای حسینی. مخصوصا واسه دوستان شهرستانی که نمیتونن بیان و از نزدیک ببینن . فکر میکنم اونا هم مثل من لذت ببرن از دیدن همچین پاساژی و ویترانشون که پر از چیزای مختلف هست.

اگه مثل این چیزی که دوستمون گفتن بشه قیمت اون چیزی که تو ویترین هست رو هم اضافه کرد که بنظرم عالی تر میشه. حتی بتونه مشخصات کلی رو وقتی روش کلیک کردی نشون بده. لینک خرید بده. [emoji1] سخت میشه طراحیش فک کنم!

Sent from my Galaxy Nexus

ویرایش شده توسط hamed_crazy
لینک به دیدگاه

به نظر حرکت جالبی میاد، به خصوص برای اجناسی که وجه مهمشون ظاهرشون هست،

همچنین در بعضی از موارد ، بعضی از اجناس موجود هست که ما اسم اون را نمی دونیم! و صرفا با نگاه به ویترین ازشون مطلع میشیم (منظورم برای "بقیه اصناف" هست که اقای حسینی ذکر کردن و نه فقط کامپیوتر و لوازم سخت افزاری که خیلی نیاز به دیدن نداره و مشخصاتش از همه مهمتره)

لینک به دیدگاه

حالا سوالم رو اینطوری می پرسم شما در شهر مثلا اهوز و یا هر شهر دیگه ای حضور دارید . میخواید یک مبلمان و یا لباس و یا گوشی بخرید . آیا دوست دارید سایر بازارهای کشور دم دستتون باشه و ببیند در شهرهای دیگه چه خبره ؟ و چه کالاهایی با چه قیمتی میفروشن ؟

مثلا قیمت گوشی و یا کارت گرافیک و یا کفش ایکس در تهران بازار موبایل و یا پاساژ ایران و یا بازار یافت آباد چنده و چی دارن ؟ :-? :-? :-? @};-

لینک به دیدگاه

سایر دوستانی که همیشه توی نظر سنجیهای مختلف شرکت میکنن و اهل فن هستن نظرشون چیه ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درسته که بی پولیه و داغ دلمون تازه میشه

اما حرکت خیلی خوبی هستش

موافقم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

جناب حسینی عزیز ماشالله لیون کامپیوتر هر روز بهتر از دیروز و با یه ایده جدید :clapping:

به صورت کلی جالبه، نیازی هم به تصاویر 360 درجه نیست

امیدوارم که این همه تغییر و خدمات جدید در لیون کامپیوتر اون هم با این سرعت، باعث افت کیفیت لیون کامپیوتر نشه

@};- @};- @};- 

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

سلام

منم خیلی دوست دارم از نزدیک ببینم ولی وقتش نیست پس عکس میتونه جاشو پر کنه :x  :x

کار قشنگیه :clapping:  :big hug:

لینک به دیدگاه

ایده خیلی خوبیه.

من به شخصه ویترین فروشگاه های کامپیوتر و موبایل رو زیاد نگاه میکنم.

اگه بزارین خیلی عای میشه.

هنوز منتظرم بودجم تکمیل شه تا بیام یه سیستم بگیرم از شما.

البته تا اون موقع نسل 7 ام پردازنده های اینتل میاد فک کنم.

لینک به دیدگاه

خیلی عالیه خیلی خیلی عالیه

مخصوصا اینکه مثلا فلان مادربرد یا کارت گرافیک و یا فلان کیس دیدنش بصورت زنده خیلی فرق میکنه تا دیدن عکساش

لینک به دیدگاه

دوستان گلم چرا حی میگید پول ندارید ؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری فکر کنید .

مثلا میخواید یک کارت گرافیک GTX 980 بخرید  آیا دوست ندارید ببنید ...... کی ؟ کجا ؟ چه قیمت ؟ داره میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که ارزونتر بخرید و پولتون رو ذخیره کنید ؟

مثلا میخواید یک کفش بخرید  آیا دوست ندارید بدونید تهران فلان نماینگی و اصفهان فلان خیابون کفش .... چی ؟ چه مدلی ؟ چه قیمتی ؟ داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان واقعا ازتون میخوام در این تاپیک شرکت کنید این یک اتفاق بزرگ در ایران خواهد بود که شما بهتر . ساده تر و سریعتر در گستردگی بسیار زیاد کالاتون رو میبیند و انتخاب میکنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

راستش اگه بخوام درباره قیمت های کامپیوتر بدونم کی کجا چه قیمتی میده میریم http://emalls.ir/

واسه بقیه لوازم هم میهن مارکت بدک نیست (البته اطلاعات غلط زیاد داره)

از این مدل سایت ها که راهنمای خرید هستن زیاده

لینک به دیدگاه

درود

واقعا عالیه...

حداقل واسه من چون کلا چیزای لوکس رو دیدن از رو عکس یا حضوری رو دوست دارم.

اگه این امکان رو فراحم کنید خیلی خوب میشه

با ارزوی موفقیت برای همه دوستان

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

راستش اگه بخوام درباره قیمت های کامپیوتر بدونم کی کجا چه قیمتی میده میریم http://emalls.ir/

واسه بقیه لوازم هم میهن مارکت بدک نیست (البته اطلاعات غلط زیاد داره)

از این مدل سایت ها که راهنمای خرید هستن زیاده

ممنونم امیر محمود

یه سوال دارم ؟

آیا فروشگاههایی که توی این سایتهایی که میگی قیمتهای که میگذارن .... 1 - آیا مطمئنی کالا رو دارن ؟؟؟؟؟؟ 2 - آیا مطمئنی قیمتی که زدن اپدیته ؟

چون همین الان هزاران کالا توی همین سایتها هستن که اپدیت نیستن و خودمون چون توی اون سایتها پنل داریم میدونیم فقط و فقط با زدن یک دکمه قیمتهایی که قبلا زدیم میاد بالا فقط واسه اینکه بگیم اپدیت شدیم ولی وقتی زنگ میزنی ایا میتونی کالا رو تهیه کنی به اون قیمت و موجودی ؟ ؟؟؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

دوستان گلم چرا حی میگید پول ندارید ؟؟؟؟؟؟؟؟ اینجوری فکر کنید .

مثلا میخواید یک کارت گرافیک GTX 980 بخرید  آیا دوست ندارید ببنید ...... کی ؟ کجا ؟ چه قیمت ؟ داره میده ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟که ارزونتر بخرید و پولتون رو ذخیره کنید ؟

مثلا میخواید یک کفش بخرید  آیا دوست ندارید بدونید تهران فلان نماینگی و اصفهان فلان خیابون کفش .... چی ؟ چه مدلی ؟ چه قیمتی ؟ داره ؟؟؟؟؟؟؟؟؟

دوستان واقعا ازتون میخوام در این تاپیک شرکت کنید این یک اتفاق بزرگ در ایران خواهد بود که شما بهتر . ساده تر و سریعتر در گستردگی بسیار زیاد کالاتون رو میبیند و انتخاب میکنید

سلام

کار خیلی جالبیه ولی برای من شرط اول اعتماده که به لیون همه جوره اعتماد دارم و حاضر نیستم اگر فلان فروشگاه قطعه ای رو 20 تومن کمتر میداد از اونجا خرید کنم. مگر اینکه باز مورد تایید خودتون باشن. اگر اینطور باشه که خب واقعا عالیه راحت میشه ببینیم کدوم فروشگاه ارزون تر از لیون میده از اونجا خرید کنیم. ( الآن اخراج میشم)  :D

اگر هم اون فروشگاه هایی که ویترینشونو میذارین قیمت هاشون آپدیت باشه حداقل هر هفته ای یک بار خیلی خوبه چون الآن اینجا توی مشهد رفتم مثلا رم بخرم میداد 390 تومن در صورتی که شما قیمتو آپدیت کردین به 370 تومن کلا با هزینه پستشم برام کمتر از 390 تومن شد ولی توی شهر خودمون هیچکس قیمتاش به روز نیست و اگرم به روز کنن فقط یه 20 تومنی اضافه میکنن چیزی کم نمیکنن.

حالا قراره عکس بذارین از ویترین ها و قیمت هاشون؟ فکر کنم یه نمایشگاه 3 بعدی آنلاین بزنین که بشه داخلش راه رفت (درست مثل بازی) بهتر جواب بده ها  :-?

ویرایش شده توسط AliRage
لینک به دیدگاه

با سلام خدمت آقای حسینی .

بسیار خوب هست این کار واسه ما که تو شهرهای کوچیک هستیم میشه با دیدن اجناس شهرهای بزرگ هم قیمت دستمون بیاد هم تنوع جنسها رو میبینیم . با تشکر از شما .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ممنونم امیر محمود

یه سوال دارم ؟

آیا فروشگاههایی که توی این سایتهایی که میگی قیمتهای که میگذارن .... 1 - آیا مطمئنی کالا رو دارن ؟؟؟؟؟؟ 2 - آیا مطمئنی قیمتی که زدن اپدیته ؟

چون همین الان هزاران کالا توی همین سایتها هستن که اپدیت نیستن و خودمون چون توی اون سایتها پنل داریم میدونیم فقط و فقط با زدن یک دکمه قیمتهایی که قبلا زدیم میاد بالا فقط واسه اینکه بگیم اپدیت شدیم ولی وقتی زنگ میزنی ایا میتونی کالا رو تهیه کنی به اون قیمت و موجودی ؟ ؟؟؟؟؟؟

بستگی داره به سایتش مثلا میهن مارکت الکی هاش خیلی زیاده ولی ایمالز رو که تست کردم 80 درصد از اطلاعاتش صحت داشت و حتی رنگی هم که زده بود رو هم درست با سایتش و فروش مطابقت داشته

ویرایش شده توسط AmirMahmood
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...