رفتن به مطلب

ارور عجیب پارتیشن های سیستم!

Hossein.E
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام به دوستان عزیز و گرامی :)

دوستان من قبلا سیستمم رو با partition magic پارتیشن بندی کردم.

اما امروز که با همین نرم افزار درایو ها رو check for errors زدم دیدم که همه ی درایوها ارور زیر رو میدن.

error 1627: upcase table incorrect,file (10)128

دوستان گرامی لطفا اگه اطلاع دارین بگین این ارور به خاطر چیه؟

آخه سیستم من هیچ مشکلی نداره اما بازم این ارور رو میده.

ویرایش شده توسط hossein74
لینک به دیدگاه

نرم افزار HD Sentinel رو نصب کنید و یک عکس ازش اینجا قرار بدین.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از لطف شما. @};-

نرم افزار HD Sentinel رو نصب کنید و یک عکس ازش اینجا قرار بدین.

بفرمایین دوست عزیز اینم عکس ها.

post-21267-0-15032000-1449063017_thumb.jpgpost-21267-0-69393400-1449063036_thumb.jpgpost-21267-0-09021800-1449063050_thumb.jpgpost-21267-0-15711300-1449063063_thumb.jpgpost-21267-0-36280800-1449063074_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

دوستان گل کسی نظری نداره؟؟؟؟ :(

لینک به دیدگاه

درود

هارد مشکلی نداره.

این برنامه رو بنصب:http://p30download.com/fa/entry/956/

گزینه ی quick scan

Repair all

پارتیشن مجیک تا جایی که می دونم روی 64 بیتی نصب نمی شه و حتی روی ویندوز 7 هم نصب نمی شه و از زمانی که symantec مالکش شده نسخه ی جدید نداده. قاعدتا ویندوز xp داری که شکل و شمایلش رو فراموش کرده ام. با این وجود اگر مشکل حل نشد بگو. دیگر دوستان کمک خواهند کرد.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

طبق اون تصویر HD Sentienl، هارد دیسک شما قادر به بر قراری ارتباط با سیستم عامل نیست.

2 حالت داره، یا کابل خرابه، که با تعویض اون میتونید دوباره سعی کنید.

حالت دوم اینه که کنترلر داخل هارد دیسک که مسئول برقراری ارتباط با سیستم هست دچار آسیب شده، که در این صورت هارد دیسک شما غزل خداحافظی رو خونده. کارش تمومه.

ویرایش شده توسط ARMIN
لینک به دیدگاه

درود

هارد مشکلی نداره.

این برنامه رو بنصب:http://p30download.com/fa/entry/956/

گزینه ی quick scan

Repair all

پارتیشن مجیک تا جایی که می دونم روی 64 بیتی نصب نمی شه و حتی روی ویندوز 7 هم نصب نمی شه و از زمانی که symantec مالکش شده نسخه ی جدید نداده. قاعدتا ویندوز xp داری که شکل و شمایلش رو فراموش کرده ام. با این وجود اگر مشکل حل نشد بگو. دیگر دوستان کمک خواهند کرد.

ممنون از شما دوست عزیز.

قبلا امتحانش کردم جواب نداد.

ویندوزم 7 هست و پارتیشن مجیک هم روش جواب میده. :D (البته با قرار دادن روی windows xp از بخش compatibility) :)

طبق اون تصویر HD Sentienl، هارد دیسک شما قادر به بر قراری ارتباط با سیستم عامل نیست.

2 حالت داره، یا کابل خرابه، که با تعویض اون میتونید دوباره سعی کنید.

حالت دوم اینه که کنترلر داخل هارد دیسک که مسئول برقراری ارتباط با سیستم هست دچار آسیب شده، که در این صورت هارد دیسک شما غزل خداحافظی رو خونده. کارش تمومه.

خیلی ممنون دوست گلم.

اما هارد من که قدیمی نیست. همین 2 سال پیش خریدم :)

من دوتا هارد دارم و یکیش 160 و یکیش 1500 هستش. همه ی درایوهای هارد 1500 این ارور رو میدن.

اما درایو primary هارد 160 هیچ اروری نمیده. :-?

در مورد اینکه می گین کارش تموم شده - اما سیستم من که مشکلی نداره و هر کاری باهاش میشه کرد.

لطفا بیشتر توضیح بدین آقا آرمین عزیز.

لینک به دیدگاه

ممنون از شما دوست عزیز.

قبلا امتحانش کردم جواب نداد.

ویندوزم 7 هست و پارتیشن مجیک هم روش جواب میده. :D (البته با قرار دادن روی windows xp از بخش compatibility) :)

خیلی ممنون دوست گلم.

اما هارد من که قدیمی نیست. همین 2 سال پیش خریدم :)

من دوتا هارد دارم و یکیش 160 و یکیش 1500 هستش. همه ی درایوهای هارد 1500 این ارور رو میدن.

اما درایو primary هارد 160 هیچ اروری نمیده. :-?

در مورد اینکه می گین کارتش تموم شده - اما سیستم من که مشکلی نداره و هر کاری باهاش میشه کرد.

لطفا بیشتر توضیح بدین آقا آرمین عزیز.

Check for errors

رو توی خود ویندوز آزموده ای؟

راست کلیک کنی روی هر درایو گزینه ش می آد.

به نظر من محتمل بود مشکل از سیستم عامل یا فایل-سیستم باشه. گزینه ی اول که حذف می شه. برای اطمینان بیشتر بهتره آزمون hdtune روی هارد اجرا کنی، و اگر همچنان ابهامی بود با یک رایانه ی دیگر بیازمایی.

Sent from my GT-N5100 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

داداش اگه توی درایوها اطلاعات نداری یه بار هارد رو کامل فرمت کن و با خود ویندوز پارتیشن بندی کن.به احتمال زیاد مشکلت حل میشه @};-

لینک به دیدگاه

داداش اگه توی درایوها اطلاعات نداری یه بار هارد رو کامل فرمت کن و با خود ویندوز پارتیشن بندی کن.به احتمال زیاد مشکلت حل میشه @};-

یعنی با خود ویندوز پارتیشن بندی کنم از partition magic بهتره؟ :-?

لینک به دیدگاه

یک بار فرمت صفر بکن (zeroformat) بعد تو وین 8.1 با دیسک منیجر پارتیشن بندی بکن.نرم افزارش هم تو نت فراون هست.انشاالله درست میشه (بکاپ فراموش نشه)

لینک به دیدگاه

یک بار فرمت صفر بکن (zeroformat) بعد تو وین 8.1 با دیسک منیجر پارتیشن بندی بکن.نرم افزارش هم تو نت فراون هست.انشاالله درست میشه (بکاپ فراموش نشه)

دوست عزیز به نظر شما این مشکل به خاطر این نیست که از partition magic استفاده کردم؟

چون خود به خود رو ویندوز 7 جواب نمیده و باید از compatibility رو ویندوز xp بگذاریش.

نظر شما چیه؟ اگه با paragon partition manager پارتیشن بندی کنم؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عزیز از Partition magic استفاده نکنید، چندین سال پیش این مشکل رو داشتم با یکی از هاردهام، حتی گفتن که هارد مشکل شدیدی داره، فکر میکنم که در Tomshardware هم مطرحش کردم تا یکی از یوزرها گفت که از نرم افزار خود سازنده هارد برای پارتیشن بندی استفاده کن(سیگیت) که باز هم Partition Magic همین ارور رو میداد...

HDtune رو نصب کن و عمر هاردت رو چک کن، واسه بنده که هنوز بعداز چند سال هیچ مشکلی پیش نیومده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

دوست عزیز به نظر شما این مشکل به خاطر این نیست که از partition magic استفاده کردم؟

چون خود به خود رو ویندوز 7 جواب نمیده و باید از compatibility رو ویندوز xp بگذاریش.

نظر شما چیه؟ اگه با paragon partition manager پارتیشن بندی کنم؟

دوستان عزیزم خواهش می کنم جواب این سوال رو بهم بدین. :)

لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگر با checkdisk درست نشد، همان طور که دوستان گفتند هارد رو خالی و از ابتدا پارتیشن بندی کن. با خود ویندوز یا برنامه ای مثل paragon یا ease us pm, فرقی از نظر کیفیت پارتیشن بندی نمی کنه، تفاوت در رابط کاربری و امکانات شون هست. Partition magic رو فراموش کن، به روز نیست و برنامه های جایگزین خوب زیاد هست.

ویرایش شده توسط سعید بهمنیان
لینک به دیدگاه

من خودم بشخصه نمیتونم به نرم افزارهای متفرقه اطمینان کنم همیشه هارد هام رو با خود ویندوز پارتیشن بندی کردم از ویندوز 95 گرفته با dos تا الان وین 8.1 که خودش یک برنامه داره به نام disk management.

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر همه ی دوستان گلم @};- @};- @};-

پس لطفا بهم بگین بهترین کار اینه که با خود ویندوز 7 پارتیشن بندی کنم یا با نرم افزار های جدید؟

لینک به دیدگاه

اول با hdtune ببین هارد ایراد سخت افزاری نداشته باشه.

بعد هارد رو خالی کن و با disk management ویندوز ابتدا کل پارتیشنها رو حذف کن طوری که کل فضا unallocated باشه و بعد باهاش پارتیشن بندی کن. امکاناتش برای این کار کافی ه و نیازی به برنامه ی دیگر نداری.

لینک به دیدگاه

یعنی با خود ویندوز پارتیشن بندی کنم از partition magic بهتره؟ :-?

بله داداش.مشکل شما همینه

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز من وقتی با خود ویندوز از بخش properties_Tools رو گزینه check now می زنم میگه که هارد هیچ مشکلی نداره و هیچ اروری پیدا نمی کنه. :-? 

اما با partition magic همون ارور اول تاپیک رو میده. :wacko:

دوستان لطفا بهم بگین بالاخره پارتیشن های هارد من مشکل داره یا نه؟ :-? :-? :-?

باید دوباره پارتیشن بندی کنم یا نه؟ :-? :-? :-?

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا نظر بدین :)

من که آخر نفهمیدم مشکل از پارتیشنه یا از خود partition magic :wacko:

لینک به دیدگاه

دوستان لطفا نظر بدین :)

من که آخر نفهمیدم مشکل از پارتیشنه یا از خود partition magic :wacko:

چند بار گفته شد. اگر chkdsk , hdtune ایرادی نشان نمی‌دهند، هارد مشکلی نداره.

بهتره آزمون اینها رو اجرا کنی، به جای سؤال پیچ کردن دوستان.

hdtune یک برگه‌ی health داره و یک برگه‌ی scan که باید تیک quick scan رو برداری. check disk هم با راست کلیک روی درایوها  در دسترس‌ه.

لینک به دیدگاه

یه دوتا هارد اکسترنال امانت بگیر از اشناهات

کلا از اول پارتیشن بندیش کن با ویندوز

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...