رفتن به مطلب

آیا جلوه بصری 2.0 AMD TressFX به سرنوشت نسخه قبلی خود دچار خواهد شد؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

پست ویرایش شد.

@};-

تشکر از شما و اینکه انتقاد پذیر بودین @};-

لینک به دیدگاه

• ارسال 52
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه

مهدی جان در خدمت باشیم، اگر خیلی باعث شادیه یه تاپیک مشابه بزنیم و اسمش رو بزاریم آیا TressFX 3.0 ...... :D

این بنده خداهایی که درگیر مثبت و منفی هستند، تنها سلاحشونه خب اونم ازشون بگیریم که دیگه جایی ندارن برن!

هدف این تاپیک فقط این بود که دید بعضی دوستان نصبت به بعضی چیزها تغییر کنه، هر چند اون کسی که داره کاسبی میکنه این وسط و محبوبیت کسب میکنه به این راحتی ها که گوشش بدهکار نیست!

ممنون از نظرت @};-

خوب واقعیته 

خیلی ها فقط بازی میکنن با چه تنظیمات و .... اصلا حالیشون نیست 

کسایی هم که حالیشونه خوب این مسائل تازه مطرح میشه 

حالا واسه افراد معمولی باید یه کارت که تو عمومه بازی ها یه نرخ فریم خوب رو داشته پیشنهاد داد 

اگر نه هم که میشه گیمر حرفه ای 

که میدونه چی داره بازی میکنه 

خوب تو این چند وقت AMD نتونسته حرکت خوبی بزنه یه پیشرفته خوبی و ... 

طوری که من از fury انتظار داشتم نسل 900 انویدیا رو راحت از سره راه برداره 

که رسما جز یه آه تو دله ما نموند 

این انحصار طلبی ها فقط به خاطره فاصله زیادیه که بینه این 2 شرکت افتاده اگر نه الان چند ماهی بود با نسل 900 خداحافظی کرده بودیم 

انویدیا هم که میبینه رقیبی نداره هر سازی میزنه  :)

لینک به دیدگاه

خوب واقعیته 

خیلی ها فقط بازی میکنن با چه تنظیمات و .... اصلا حالیشون نیست 

کسایی هم که حالیشونه خوب این مسائل تازه مطرح میشه 

حالا واسه افراد معمولی باید یه کارت که تو عمومه بازی ها یه نرخ فریم خوب رو داشته پیشنهاد داد 

اگر نه هم که میشه گیمر حرفه ای 

که میدونه چی داره بازی میکنه 

خوب تو این چند وقت AMD نتونسته حرکت خوبی بزنه یه پیشرفته خوبی و ... 

طوری که من از fury انتظار داشتم نسل 900 انویدیا رو راحت از سره راه برداره 

که رسما جز یه آه تو دله ما نموند 

این انحصار طلبی ها فقط به خاطره فاصله زیادیه که بینه این 2 شرکت افتاده اگر نه الان چند ماهی بود با نسل 900 خداحافظی کرده بودیم 

انویدیا هم که میبینه رقیبی نداره هر سازی میزنه  :)

اگر منظورت از ساز زدن گسترش معماری کارت های گرافیک و پیشرفت در زمینه تکنیک های گرافیکی و حمایت مناسب از بخش پی سی هست، چرا که نه؟

من راضی هستم هر ساله با این ساز هماهنگ باشم :)

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر منظورت از ساز زدن گسترش معماری کارت های گرافیک و پیشرفت در زمینه تکنیک های گرافیکی و حمایت مناسب از بخش پی سی هست، چرا که نه؟

من راضی هستم هر ساله با این ساز هماهنگ باشم :)

@};-

منظورم یه تغییر کوچیک و تغییر سوکت و مادربورد هست با کمی افزایش داندمان 

نه افزایش واقعیه کارایی نسبت به نسله قبل و یه نو اوری 

صرفه همیشه بهترینشونو رو نمیکنن تو این مواقع چون رقیبی ندارن 

لینک به دیدگاه

منظورم یه تغییر کوچیک و تغییر سوکت و مادربورد هست با کمی افزایش داندمان 

نه افزایش واقعیه کارایی نسبت به نسله قبل و یه نو اوری 

صرفه همیشه بهترینشونو رو نمیکنن تو این مواقع چون رقیبی ندارن 

مهدی جان اگر منظورت اینتل هست که دلیلی برای مخالفت با صحبت هات نمی بینم، اما در مورد انویدیا قضیه فرق میکنه، خود انویدیا از اساس با اینتل مشکل داره!

دلیلش هم دقیقا برمیگرده به مبحثی که اینتل اعلام کرده بود وارد بازار بخش گرافیک می شود، انویدیا در جواب گفته بود لازم نکرده!(مزاح)

@};-

پ.ن: امروز با پدیده جالبی مواجهه شدم!(بدون شرح)

a254TressBald-3.jpgb693TressBald-3-0.jpg

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مهدی جان اگر منظورت اینتل هست که دلیلی برای مخالفت با صحبت هات نمی بینم، اما در مورد انویدیا قضیه فرق میکنه، خود انویدیا از اساس با اینتل مشکل داره!

دلیلش هم دقیقا برمیگرده به مبحثی که اینتل اعلام کرده بود وارد بازار بخش گرافیک می شود، انویدیا در جواب گفته بود لازم نکرده!(مزاح)

@};-

@_@ 

فعلا جز اینتل به شرکته دیگه ای نمیشه نسبت داد 

ولی خیلیا بعد از 980 و اومدنه فیوری منتظره نسل بعده انویدیا بودن ولی انویدیا این کار رو نکرد چون نیازی ندید ^_^ 

لینک به دیدگاه

@_@ 

فعلا جز اینتل به شرکته دیگه ای نمیشه نسبت داد 

ولی خیلیا بعد از 980 و اومدنه فیوری منتظره نسل بعده انویدیا بودن ولی انویدیا این کار رو نکرد چون نیازی ندید ^_^

خب الان وقتی استفاده از GDDR5 یا HBM فرقی نداره، مشکل انویدیا که نیست هست؟!

نسل بعدی انویدیا هنوز در مرحله سمپل هم نبوده، انتظاری نمیشد داشت.

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اولین بار هستش که این تاپیک رو دیدم، والله اون موقع من یادم میاد که یه 670 DCII داشتم که فریمی، حالا نه بهتر ولی در حد 7970 سافایری که داشتم میگرفت؟؟!!!!

اصلا حتی بازی یادم نیست چه فریمی میگرفت، ولی دیدن این نتایج خیلی واسم عجیب هستش، چون اکثرا سایتها تو این مدت حضور Hairwork میگفتن که مشکلات افت فریم خیلی شدیدی نسبت به Tress FX داشته...؟؟

البته یه چیزی رو هم فرماوش کردید که شما باید اعلام میکردید که این نتایج رو با چه درایوری گرفتید؟؟ و اگه بتونید منبع نتایج بنچمارکی رو که گذاشید رو هم اعلام کنید، بد نیست...

درضمن فراموش کردید که بگید نتایج ابتدایی کارتهای AMD در بازی مثل ویچر با Hairwork مثل یه فاجعه بود و AMD با هنر درایورهاش به اون چیزی که الان میبینید رسید...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

اولین بار هستش که این تاپیک رو دیدم، والله اون موقع من یادم میاد که یه 670 DCII داشتم که فریمی، حالا نه بهتر ولی در حد 7970 سافایری که داشتم میگرفت؟؟!!!!

اصلا حتی بازی یادم نیست چه فریمی میگرفت، ولی دیدن این نتایج خیلی واسم عجیب هستش، چون اکثرا سایتها تو این مدت حضور Hairwork میگفتن که مشکلات افت فریم خیلی شدیدی نسبت به Tress FX داشته...؟؟

البته یه چیزی رو هم فرماوش کردید که شما باید اعلام میکردید که این نتایج رو با چه درایوری گرفتید؟؟ و اگه بتونید منبع نتایج بنچمارکی رو که گذاشید رو هم اعلام کنید، بد نیست...

درضمن فراموش کردید که بگید نتایج ابتدایی کارتهای AMD در بازی مثل ویچر با Hairwork مثل یه فاجعه بود و AMD با هنر درایورهاش به اون چیزی که الان میبینید رسید...

Kepler در پردازش TressFX بهتر از Maxwell عمل میکنه، دلایل زیادی داره در مبحث تاپیک نمیشه پرداخت بهش، اما همینقدر بدونید به خاطر ضعف ساختاری و شبیه سازی براساس مؤلفه ای یک طرفه چنین نتایجی با AMD TressFX به دست آمده!

افت فریم HairWorks نهایت به 8 الی 10 فریم اونم در بدترین حالت در کارت های AMD و همینطور خود انویدیا رسیده بود، رقم بیشتر از این گزارش نشده بود اما حالا کاملا بهینه شده و حتی همینطور که مشاهده کردید Fury X پایداری و ثبات فریم بهتری نسبت به GTX 980Ti داشته!

نتایج از سایت معتبر HardOCP پرداشته شده، لوگوی سایت هم مشخص هست.

نتایج با درایور 359.0 به ثبت رسیده است.

در نهایت هم AMD هیچ هنری در زمینه بهینه سازی با GameWorks انجام نداده، بلکه آپدیت های بسیار عالی تیم سازنده بازی منجر به این نتایج شده که کارت های AMD بهتر عمل کنند!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

حالا هنر تیم سازنده یا هنر تیم توسعه دهنده درایورها، دستشون درد نکنه که فریم بهتر و تجربه روانتر بازیها رو برای ما فراهم می کنند.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Kepler در پردازش TressFX بهتر از Maxwell عمل میکنه، دلایل زیادی داره در مبحث تاپیک نمیشه پرداخت بهش، اما همینقدر بدونید به خاطر ضعف ساختاری و شبیه سازی براساس مؤلفه ای یک طرفه چنین نتایجی با AMD TressFX به دست آمده!

افت فریم HairWorks نهایت به 8 الی 10 فریم اونم در بدترین حالت در کارت های AMD و همینطور خود انویدیا رسیده بود، رقم بیشتر از این گزارش نشده بود اما حالا کاملا بهینه شده و حتی همینطور که مشاهده کردید Fury X پایداری و ثبات فریم بهتری نسبت به GTX 980Ti داشته!

نتایج از سایت معتبر HardOCP پرداشته شده، لوگوی سایت هم مشخص هست.

نتایج با درایور 359.0 به ثبت رسیده است.

در نهایت هم AMD هیچ هنری در زمینه بهینه سازی با GameWorks انجام نداده، بلکه آپدیت های بسیار عالی تیم سازنده بازی منجر به این نتایج شده که کارت های AMD بهتر عمل کنند!

@};-

لوگو مشخص هستش، لینک رو خواستم...

در مورد افت فریم، خود بنده واسه وقتی که ویچر اومد، یه کارت 290 داشتم که اختلاف فریم Hairwork در حالت 8X و Off اون در حدود 30 فریم بود، پایینترین فریم در حدود 20 فریم و بالاترین در حدود 50 فریم...

به گفته شما پس مشکل Tress FX از شرکت سازنده اون نبوده، بلکه مقصر خود انویدیا بوده با طراحی جدید مکسول؟؟ با توجه به اینکه که Tress FX خیلی زودتر از کارتهای مکسول اومده...

هنر شرکت سازنده یا داریورهای AMD رو نمیدونم، ولی اگه درست یادم باشه، با درایور 15.5 بود که فریم بازی کمی کنترل شد و در واقع بازی قابل اجرا بر روی کارتهای AMD هم شد، البته چیز جدیدی نیست که درایور بتونه مشکلات اجرای بازی رو حل کنه، در اون برهه یه کارت 7970 در اختیار داشتم که به هیچ وجه نمیشد ویچر رو با اون حتی برای 10 ثانیه تحمل کرد، الان فکر میکنم به راحتی میشه این بازی رو با تنظیمات High اجرا کرد...

لینک به دیدگاه

لوگو مشخص هستش، لینک رو خواستم...

در مورد افت فریم، خود بنده واسه وقتی که ویچر اومد، یه کارت 290 داشتم که اختلاف فریم Hairwork در حالت 8X و Off اون در حدود 30 فریم بود، پایینترین فریم در حدود 20 فریم و بالاترین در حدود 50 فریم...

به گفته شما پس مشکل Tress FX از شرکت سازنده اون نبوده، بلکه مقصر خود انویدیا بوده با طراحی جدید مکسول؟؟ با توجه به اینکه که Tress FX خیلی زودتر از کارتهای مکسول اومده...

هنر شرکت سازنده یا داریورهای AMD رو نمیدونم، ولی اگه درست یادم باشه، با درایور 15.5 بود که فریم بازی کمی کنترل شد و در واقع بازی قابل اجرا بر روی کارتهای AMD هم شد، البته چیز جدیدی نیست که درایور بتونه مشکلات اجرای بازی رو حل کنه، در اون برهه یه کارت 7970 در اختیار داشتم که به هیچ وجه نمیشد ویچر رو با اون حتی برای 10 ثانیه تحمل کرد، الان فکر میکنم به راحتی میشه این بازی رو با تنظیمات High اجرا کرد...

خوشحال میشم نتایجی که کسب کردید و اختلاف 50 فریم رو برای بنده و دوستان قرار بدید، هر چند که وقتی دارید میگید AA برای HairWorks تعیین کردید، نسخه اولیه بازی دارای چنین توانایی نبود و فقط یک گزینه خاموش و روشن داشت!

:دی

@};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

خوشحال میشم نتایجی که کسب کردید و اختلاف 50 فریم رو برای بنده و دوستان قرار بدید، هر چند که وقتی دارید میگید AA برای HairWorks تعیین کردید، نسخه اولیه بازی دارای چنین توانایی نبود و فقط یک گزینه خاموش و روشن داشت!

@};-

عزیز پست بنده سر جاش هستش، حرف بنده رو عوض نکنید، 30 فریم و نه 50 فریم...

الان به نظرتون برم نسخه ابتدایی بازی رو بگیرم، درایور قدیمی AMD رو هم که دقیق یادم نیست چه ورژنی بوده رو هم نصب کنم که بگم حتما حرفم درسته؟؟

اصلا حوصلش رو هم ندارم، ولی خوشبختانه با یه جستجوی کوچولو تونستم یه بنچمارک کامل واستون پیدا کنم که خیلی جالب بود که تست هایی از Tress FX رو هم فقط برای مقایسه گذاشته بود:

post-10788-0-00223900-1449239928_thumb.png

post-10788-0-37230500-1449240354_thumb.png

و تستهای Tress FX:

post-10788-0-87231500-1449239962_thumb.png

در مقایسه میشه فهمید که Tress FX خیلی کمتر باعث کاهش پرفورمنس شده، مخصوصا در قسمت پایینترین فریم...

درایورها هم ورژن  15.4 بتا و 352.86 هستن...

فکر میکنم این اختلاف ها یه مقدار خیلی زیادی بیشتر از اون 10 فریمی باشه که شما اعلام کردید...

http://www.techspot.com/review/1006-the-witcher-3-benchmarks/page6.html

شما که لینک نگذاشتید، ولی خود بنده گشتم و پیدا کردم که اون بنچمارک رو از کجا گرفتید:

http://www.hardocp.com/article/2015/08/25/witcher_3_wild_hunt_gameplay_performance_review/2#.VmGjAOSheUl

نکته جالب این هستش که ورژن بازی در این تست، 1.08.2 هستش و بازی با درایورهای 15.7.1 و 355.60 تست شده، پس هر دو شرکت تقریبا تمام کاری که میتونستن رو برای بهتر اجرا شدن بازی رو انجام دادن...

درضمن اگه میشه یه توضیحی بدید در مورد اینکه چرا کپلر اینقدر بهتر عمل میکنه در Tress FX ؟؟؟ در این بنچمارکها که تفاوتی مشخص نیست بین مکسول و کپلر؟

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز پست بنده سر جاش هستش، حرف بنده رو عوض نکنید، 30 فریم و نه 50 فریم...

الان به نظرتون برم نسخه ابتدایی بازی رو بگیرم، درایور قدیمی AMD رو هم که دقیق یادم نیست چه ورژنی بوده رو هم نصب کنم که بگم حتما حرفم درسته؟؟

اصلا حوصلش رو هم ندارم، ولی خوشبختانه با یه جستجوی کوچولو تونستم یه بنچمارک کامل واستون پیدا کنم که خیلی جالب بود که تست هایی از Tress FX رو هم فقط برای مقایسه گذاشته بود:

attachicon.gifHairWorks.png

attachicon.gif1080_Ultra.png

و تستهای Tress FX:

attachicon.gifTressFX.png

در مقایسه میشه فهمید که Tress FX خیلی کمتر باعث کاهش پرفورمنس شده، مخصوصا در قسمت پایینترین فریم...

درایورها هم ورژن  15.4 بتا و 352.86 هستن...

فکر میکنم این اختلاف ها یه مقدار خیلی زیادی بیشتر از اون 10 فریمی باشه که شما اعلام کردید...

http://www.techspot.com/review/1006-the-witcher-3-benchmarks/page6.html

شما که لینک نگذاشتید، ولی خود بنده گشتم و پیدا کردم که اون بنچمارک رو از کجا گرفتید:

http://www.hardocp.com/article/2015/08/25/witcher_3_wild_hunt_gameplay_performance_review/2#.VmGjAOSheUl

نکته جالب این هستش که ورژن بازی در این تست، 1.08.2 هستش و بازی با درایورهای 15.7.1 و 355.60 تست شده، پس هر دو شرکت تقریبا تمام کاری که میتونستن رو برای بهتر اجرا شدن بازی رو انجام دادن...

درضمن اگه میشه یه توضیحی بدید در مورد اینکه چرا کپلر اینقدر بهتر عمل میکنه در Tress FX ؟؟؟ در این بنچمارکها که تفاوتی مشخص نیست بین مکسول و کپلر؟

من گفتم مگه 50 فریم! این اعداد کیلویی از سمت من که بیان نشده!

در مورد TressFX هم به اندازه کافی بنچمارک خودم گذاشتم، مگر اینکه به صحت تست های بنده اعتمادی ندارید که می توانید از دوستانی که 980Ti و 970 دارند بگین بنچمارک بازی رو قرار بدن داخل تاپیک!

اما در رابطه با HairWorks هم خوبه دارید میگید آپدیت عرضه شده، آفرین دستش هم درد نکنه ما که برای Tomb Raider آپدیتی ندیدیم! :)

در مورد عملکرد ورژن 1.08 هم تغییر زیادی نداشته و فقط در 1.10 پرفورمنس بهتر شده!

http://www.guru3d.com/articles_pages/the_witcher_3_graphics_performance_review,5.html

به هر حال یکی این وسط نتایج فیک منتشر کرده دیگه!

TechSpot دوست و برادر سایت TechReport که چندی پیش هم مدیر سایت به شرکت AMD پیوست به نظرم نتایج دقیق تری منتشر کرده!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من گفتم مگه 50 فریم! این اعداد کیلویی از سمت من که بیان نشده!

در مورد TressFX هم به اندازه کافی بنچمارک خودم گذاشتم، مگر اینکه به صحت تست های بنده اعتمادی ندارید که می توانید از دوستانی که 980Ti و 970 دارند بگین بنچمارک بازی رو قرار بدن داخل تاپیک!

اما در رابطه با HairWorks هم خوبه دارید میگید آپدیت عرضه شده، آفرین دستش هم درد نکنه ما که برای Tomb Raider آپدیتی ندیدیم! :)

در مورد عملکرد ورژن 1.08 هم تغییر زیادی نداشته و فقط در 1.10 پرفورمنس بهتر شده!

@};-

عزیز مگه این پست شما نیست؟؟

پست بنده هم که سر جاش هستش...

@};-

والله بنده 980ti ندارم که تست کنم، ولی 970 G1 رو دارم، اما هیچکدوم از بازیهارو دیگه ندارم...

عزیز نمودار خوندن رو که دیگه نباید توضیح بدم که؟ بیشتر دقت کنید، 3 گرافیک مختلف رو در زمان HW Off و HW On تست گرفته، همچنین در مورد Tress FX ...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

عزیز مگه این پست شما نیست؟؟

پست بنده هم که سر جاش هستش...

والله بنده 980ti ندارم که تست کنم، ولی 970 G1 رو دارم، اما هیچکدوم از بازیهارو دیگه ندارم...

عزیز نمودار خوندن رو که دیگه نباید توضیح بدم که؟ بیشتر دقت کنید، 3 گرافیک مختلف رو در زمان HW Off و HW On تست گرفته، همچنین در مورد Tress FX ...

دوست عزیز شما رقم 50 فریم رو ذکر کردید نه بنده، منظورتون واقعا متوجه نمیشم!

ببخشید من سوادم نمیرسه به نمودار خوانی شما ببخشید!

سایت تک پاور با HairWorks خاموش به این نتایج رسیده همینطور Guru3D اونوقت این سایت چطوری به این نرخ فریم رسیده!

سایت دوست و برادر خندم گرفت ببخشید! :D

https://www.techpowerup.com/reviews/Performance_Analysis/The_Witcher_3/3.html

1920_1080.gif

dcb4untitled-2.png

نتایج Digital Foundary

تنظیمات الترا + HairWorks OFF

1080p

Titan X – 65.0/84.4

GTX 980 – 49.0/65.8

GTX 970 – 41.0/56.0

290X – 34.0/50.5

290-33.0/46.4

اینم نتایج سایت دوست و برادر :دی

HairWorks.png

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست عزیز شما رقم 50 فریم رو ذکر کردید نه بنده، منظورتون واقعا متوجه نمیشم!

سایت تک پاور با HairWorks خاموش به این نتایج رسیده همینطور Guru3D اونوقت این سایت چطوری به این نرخ فریم رسیده!

سایت دوست و برادر خندم گرفت ببخشید! :D

https://www.techpowerup.com/reviews/Performance_Analysis/The_Witcher_3/3.html

@};-

عزیز کجای پست، بنده گفتم که باعث اختلاف 50 فریم شده؟

انگار که شما پستهارو اصلا توجه نمیکنید موقع خوندنشون، همین قضیه در مورد نمودارها هم اتفاق افتاد...

شما بهتر هستش که تو خوندن پستها بیشتر دقت کنید و قضاوت رو وقتی بکنید که مطمئن هستید از حرفی که میزنید، الان شما ابتدا نمودار بنچمارک رو رد کردید بعد هم به جای اینکه به اشتباهتون اعتراف بکنید، نتایج بنچمارک رو زیر سوال میبرید؟

این تست از نسخه ابتدایی بازی گرفته شده، و طبق گفته تستر از 120 ثانیه ابتدای بازی بنچمارک گرفته شده، احتیاج نیست که بهتون بگم که نتایج در قسمتهای مختلف بازی ممکنه متفاوت باشه؟؟؟

بنده بازی رو ندارم، ولی در اولین فرصت هم بازی رو نصب میکنم و هم نتایج با اسکرین براتون میزارم...

در مورد پچ بازی هم Release Note های پچ ها وجود داره و پچ 1.7 با حجم بسیار بالا، مهم ترین پچ بازی ویچر بود که فوق العاده عملکردش رو بهتر کرد...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

کلا هم tress FX هم Hairworks هیچکدوم اون طور که باید بهینه نیستن و به توان پردازش زیادی نیاز دارن که به نظر من ارزششو ندارن که به خاطرش از فریم بازی کم بشه.هنوز کار زیاد دارن تا کامل بشن.

لینک به دیدگاه

عزیز کجای پست، بنده گفتم که باعث اختلاف 50 فریم شده؟

انگار که شما پستهارو اصلا توجه نمیکنید موقع خوندنشون، همین قضیه در مورد نمودارها هم اتفاق افتاد...

شما بهتر هستش که تو خوندن پستها بیشتر دقت کنید و قضاوت رو وقتی بکنید که مطمئن هستید از حرفی که میزنید، الان شما ابتدا نمودار بنچمارک رو رد کردید بعد هم به جای اینکه به اشتباهتون اعتراف بکنید، نتایج بنچمارک رو زیر سوال میبرید...

بنده بازی رو ندارم، ولی در اولین فرصت هم بازی رو نصب میکنم و هم نتایج با اسکرین براتون میزارم...

در مورد پچ بازی هم Release Note های پچ ها وجود داره و پچ 1.7 با حجم بسیار بالا، مهم ترین پچ بازی ویچر بود که فوق العاده عملکردش رو بهتر کرد...

نمیدونم چرا نتایج این سایتی که شما قرار دادید میانگین 10 15 فریم از نتایج تمام سایت های معتبر دیگه بیشتره؟!

هر چند که من نتایجی رو زیر سوال نبردم فقط گفتم سایت دوست و بردار :دی

http://www.guru3d.com/news-story/tech-report-founder-leaves-site-and-joins-amd.html

از این به بعد هم سعی می کنم اعتنایی به پست های شما نداشته باشم تا خدایی نکرده برداشت اشتباه بنده باعث دلخوری شما نشه!

موفق باشید @};-

پ.ن: ترجیح میدم سکوت کنم، اگر پاسخ برخی افراد رو بدم به شعور خودم توهین کردم، بهتره دیگران قضاوت کنند. :)

ادامه بحث هم یاسین خواندن در گوش....

شاد باشید @};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نمیدونم چرا نتایج این سایتی که شما قرار دادید میانگین 10 15 فریم از نتایج تمام سایت های معتبر دیگه بیشتره؟!

از این به بعد هم سعی می کنم اعتنایی به پست های شما نداشته باشم تا خدایی نکرده برداشت اشتباه بنده باعث دلخوری شما نشه!

موفق باشید @};-

پست رو ادیت داشتم میکردم که این پست رو زدید:

این تست از نسخه ابتدایی بازی گرفته شده، و طبق گفته تستر از 120 ثانیه ابتدای بازی بنچمارک گرفته شده، احتیاج نیست که بهتون بگم که نتایج در قسمتهای مختلف بازی ممکنه متفاوت باشه؟؟؟

"اعتنایی به پست من نمیکنید؟"

شما بهتر هستش که آداب معاشرت در فروم رو یاد بگیرید تا به دیگران بی احترامی نکنید...

شما باید بتونید در کنار دیگران زندگی کنید و با دیگران تعامل داشته باشید بطوری که نظراتشون براتون قابل قبول باشه...

در غیر اینصورت که ...

سلامت باشید  @};-

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

پ.ن: امروز با پدیده جالبی مواجهه شدم!(بدون شرح)

a254TressBald-3.jpgb693TressBald-3-0.jpg

درود

دوست عزیز این عکسها که گذاشتید باگ موتور بازی هست که در موهای سر کاراکتر رو یادش میره بسازه چه ربطی به amd داره

حالا خوبه این بازی فقط یک اپشن برای کارتهای amd داره و بقیشه اپشنها رو در همه بازیها میتونید ببینید

این هم پدیده ای به نام گیم ورک :

لذت ببرید

post-7332-0-26094800-1449248612_thumb.jpg

post-7332-0-76344400-1449248623_thumb.jpg

post-7332-0-04715500-1449248634_thumb.jpg

اینم hair work زیبا که بنده بیشمار در این بازی باهاش روبرو شدم

post-7332-0-82257300-1449248785_thumb.jpg

post-7332-0-20338200-1449248807_thumb.png

ویرایش شده توسط HD5870
لینک به دیدگاه

شرح در تصویر  :smug:

تا کی  میخوایم این ریختی بمونیم؟

201210061115235_25.gif

25098_266.jpg

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

موفق باشید @};-

پ.ن: ترجیح میدم سکوت کنم، دیگران قضاوت کنند :)

اگه من جز دیگران حساب میشم حق رو به tabitha میدم . شما حتی درست کامنتهارو نمیخونی مثل ادم اهنی مستقیم میری جلو حرف خودتو میزنی میگه نره میگی بدوش.

راستی اون امتیاز منفی رو هم من ندادم ......

لینک به دیدگاه

فکر میکنم کسی لپ مطلب رو نگرفت چیه. اون عکس ها رو برای خوشگلی قرار ندادم برا همه بود!

تا کی باید شاهد چنین رفتار هایی باشیم ؟؟

واقعا چنین رفتار هایی زشته.  

پسندیده نیست که مدام به کسی منفی بدیم.

2mq102t8luj2uxjcqifd_thumb.jpg  cdul9kh1qvkmuwrabn9o_thumb.jpg  efyqa3lnc7n8lgafpmvn_thumb.jpg  f7kmgf10w4731njt9vd6_thumb.jpg  dam5v7mfseki6isgoe2r_thumb.jpg  ch0k9gqvw65d4hvgjmmi_thumb.jpg  obsa9riic76wjpbtyb2y_thumb.jpg  v5u7uas6qqe7vmvsbgz2_thumb.jpg  h816q3hgwa3jrkdxv57e_thumb.jpg  oib5f7d9yj8bljil7hhh_thumb.jpg  ppa9wm9iqgcrt81329pv_thumb.jpg  uqmos6ymtz5z224v5r78_thumb.jpg

ویرایش شده توسط OC Formula
لینک به دیدگاه

دوستان به نظرم بيش از اندازه اي كه نياز هست بحث جدي گرفتيد . يكم مراعات هم رو بكنيد . هر چقدر هم حق با شما باشه اما بيان اشتباه باشه . نتيجه عكس ميده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...