رفتن به مطلب

بازی 3 Just Cause نیز به مشکل عدم پشتیبانی از Multi GPU دچار شد

Recommended Posts

• کاربر ویژه

کجا بهینس چی؟

الان jc3 که مشکلی نداره .مگه اینکه منظورت مشکلات AMD تو بازیها باشه!

بعد تمام بازیهای این چند سال اخیر همین 5 تا بازیه که نوشتی احیانا mgs یا mad max یا چه میدونم صدتا بازی دیگه که همین امسال اومدن که حتی رو سیستمهای قراضه هم به خوبی فریم میدادن بازی نیستن!!! حالا کار به بازیها 3 4 ماه پیش به قبل نداریم!

gta v که بهینه سازیش خارقالعاده بود یکی از بهترین ها در امسال !!! حالا رو سیستم شما جواب نداده نمیشه اسمشو گذاشت غیر بهینه

همین GTA داره روی کنسولها با کیفیت MED HIGH نسخه PC بدون AA با افت فریم تا 20 اجرا میشه!!!!

DF اومده پرفرومنس بازی رو بررسی کرده میگه با یه کارت 750TI و یه پردازنده 2 هسته ایی  اینتلی  اگر بازی رو با کیفیت برابر با PS4 بازی کنین میتونه بازی رو 60 فریم اجرا کنه یعنی تا دو برابر فریم بیشتر نسبت به PS4 !حالا کار به XO نداریم دیگه باید چیکار میکردند تا از نظر شما بازی بهینه به حساب بییاد؟

همون بازی WD و UNITY میدونی دارن رو کنسولا با چه کیفیتی اجرا میشن !! که اومدی از بهینه سازی بازیها رو PC ایراد میگیری 

همون دوتا بازی رو هم با یه کم دستکاری تنظیمات میشد راحت بازی کرد

تمام اون بازیهایی هم که نوشتی بعد از نصب اپدیتهاشون که تو چند هفته اول بعد از عرضه بازی مییان به خوبی اجرا میشن

همون UNITY تو یه تاپیکی یکی نوشته بود حتی قویترین سیستمها هم نمیتونن 60 فریم اجراش کنن من تو همون تاپیک از شلوغ ترین صحنه هاش براش چندتا عکس 60 فریمی گذاشتم بازی تا اپدیت 1.5 پچ شده بود

بررسی خیلی از این بازیها رو هم کاربر REZAGTX عزیز قراردادن مثلا همون COD AW که همون ابتدای عرضه بدون اپدیت روی سیستم ایشون ایراد خاصی نداشته

خودم BO3 رو الان دارم با اپدیت 3 بازی میکنم حتی با تکسچر الترا هم بازی STUTTER نداره

تائید میشه 100% :clapping:

لینک به دیدگاه

just-cause-3-water-tessellation-performa

کاهش پرفورمنس برای 980Ti عالی بوده، تنها 5 فریم!

البته کارت های دیگر ملاک خواهند بود.

@};-

لینک به دیدگاه

ممنونم از توضیحات شما جناب رضای عزیز و دوستای عزیز دیگه

جواب خیلی از سوالامو گرفتم

@};- @};-

ویرایش شده توسط zanyar11
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

آره لامصب اب فیلمه توی سری جاست کاز کلا- برای جاست کاز دو هم کارت های 480 و 580 من داشتم  یک تکنیکی انویدیا قرض داده بود به آولانچ به اسم Gpu water simulation  فیلم میکرد بازی رو !!! این که خدا به داد برسه - من تا چند روز دیگه خبری نشه  100% رفتم سراغ استیم !جهنم از DRM!

لینک به دیدگاه

اوه اوه بازهم تنش بالا رفت که! یاد  یک جمله بی ربط تو لودینگ دوتا 2 افتادم، "Remember,It's just a Game" فکر کنم بود! یا یک چیزی تو همین مایه ها! :D حالا اونا بهینه نکردن، ما چرا بهم می توپیم! :-?

ویرایش شده توسط Nima_2015
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

کجا بهینس چی؟

الان jc3 که مشکلی نداره .مگه اینکه منظورت مشکلات AMD تو بازیها باشه!

بعد تمام بازیهای این چند سال اخیر همین 5 تا بازیه که نوشتی احیانا mgs یا mad max یا چه میدونم صدتا بازی دیگه که همین امسال اومدن که حتی رو سیستمهای قراضه هم به خوبی فریم میدادن بازی نیستن!!! حالا کار به بازیها 3 4 ماه پیش به قبل نداریم!

gta v که بهینه سازیش خارقالعاده بود یکی از بهترین ها در امسال !!! حالا رو سیستم شما جواب نداده نمیشه اسمشو گذاشت غیر بهینه

همین GTA داره روی کنسولها با کیفیت MED HIGH نسخه PC بدون AA با افت فریم تا 20 اجرا میشه!!!!

DF اومده پرفرومنس بازی رو بررسی کرده میگه با یه کارت 750TI و یه پردازنده 2 هسته ایی  اینتلی  اگر بازی رو با کیفیت برابر با PS4 بازی کنین میتونه بازی رو 60 فریم اجرا کنه یعنی تا دو برابر فریم بیشتر نسبت به PS4 !حالا کار به XO نداریم دیگه باید چیکار میکردند تا از نظر شما بازی بهینه به حساب بییاد؟

همون بازی WD و UNITY میدونی دارن رو کنسولا با چه کیفیتی اجرا میشن !! که اومدی از بهینه سازی بازیها رو PC ایراد میگیری 

همون دوتا بازی رو هم با یه کم دستکاری تنظیمات میشد راحت بازی کرد

تمام اون بازیهایی هم که نوشتی بعد از نصب اپدیتهاشون که تو چند هفته اول بعد از عرضه بازی مییان به خوبی اجرا میشن

همون UNITY تو یه تاپیکی یکی نوشته بود حتی قویترین سیستمها هم نمیتونن 60 فریم اجراش کنن من تو همون تاپیک از شلوغ ترین صحنه هاش براش چندتا عکس 60 فریمی گذاشتم بازی تا اپدیت 1.5 پچ شده بود

بررسی خیلی از این بازیها رو هم کاربر REZAGTX عزیز قراردادن مثلا همون COD AW که همون ابتدای عرضه بدون اپدیت روی سیستم ایشون ایراد خاصی نداشته

خودم BO3 رو الان دارم با اپدیت 3 بازی میکنم حتی با تکسچر الترا هم بازی STUTTER نداره

خیر عزیز، درست نیست...

بهینه به این نمیگن که فریم بالایی بگیره در یک لحظه، بهینه به بازی میگن که استاتر و افت فریم پایینی داشته باشه که بازی مثل MGS V میتونه یکی از بهترین ها بوده باشه امسال(باز هم گرافیک بازی آنچنان بالا نبود و تکسچرها گرافیک پایینی داشتن ولی بازی اونقدر پولیش شده بود که انگار گرافیک بالایی داشت) ولی اکثرا بازی های دیگه ای که نام بردید، مشکلات عدیده ای داشتن، WD که روی PC به قولی Downgrade شده بود و با استفاده از مودها، تازه گرافیکش بالا رفت، اسم Unity و Arkham Knight رو هم نیار که بعداز چندین هزار پچ، اتفاقی که نیوفتاد هیچ، یوبی و وارنر به ترتیب گزینه Redeem و Refund رو برای خریداران بازیشون گذاشتن، پس نتیجه میگیریم که بازی مشکل داشته و حل هم نشده، اگر هم بخوایم بگیم که فقط روی کارتهای AMD مشکل داشتن هم درست نیست، چون همین الان هم کارتهای AMD روی بازی مثل Unity بهتر عمل میکنن از کارتهای هم رده خودشون...

کنسول ها که بسیار ضعیف هستن و شما از کنسول 400 دولاری چه انتظاری داری؟؟ شما برای گرفتن یه کارت گرافیک باید در حدود همین قیمت کنسول خرج کنید، حتی کارت 750Ti هم که عرض کردید قیمتی در حدود 140 دولار داره...

بنده بازی Unity رو ندارم در حال حاضر و گرنه براتون تست میگذاشتم، ولی با کارت 980Ti اورکلاک شده هم نمیشه بیشتر از 40 فریم گرفت در نهایت تنظیماتش(با آپدیت 1.5)، همین مشکل در ابتدا برای Arkham Knight هم وجود داشت که با 2 پچی که اومد، بهتر شد ولی هنوز افت فریم های وحشتناک وجود داشت...

بنده Just Cause 3 رو اجرا نکردم و حقیقتش تا حالا هیچ کدوم از JC هارو اجرا نکردم و نمیتونم نظری بدم، ولی اینکه بگی چون با سخت افزار انویدیا مشکلی نداره، پس بهینه هستش، اصلا حرف شما درست نیست چون کسانی که از سخت افزار AMD استفاده میکنند، کم نیستن...

GTA V رو هم از نظر گرافیکی با WD مقایسه کن، متوجه میشی که بسیار پایینتر از WD هستش، ولی فریم بسیار پایینتری میگیره روی همه سیستم ها، اینکه فریم بالایی بگیری، دلیل بر بهینه بودن بازی نیست، چون گرافیک بازی GTA هم پایینتر بوده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

خیر عزیز، درست نیست...

بهینه به این نمیگن که فریم بالایی بگیره در یک لحظه، بهینه به بازی میگن که استاتر و افت فریم پایینی داشته باشه که بازی مثل MGS V میتونه یکی از بهترین ها بوده باشه امسال(باز هم گرافیک بازی آنچنان بالا نبود و تکسچرها گرافیک پایینی داشتن ولی بازی اونقدر پولیش شده بود که انگار گرافیک بالایی داشت) ولی اکثرا بازی های دیگه ای که نام بردید، مشکلات عدیده ای داشتن، WD که روی PC به قولی Downgrade شده بود و با استفاده از مودها، تازه گرافیکش بالا رفت، اسم Unity و Arkham Knight رو هم نیار که بعداز چندین هزار پچ، اتفاقی که نیوفتاد هیچ، یوبی و وارنر به ترتیب گزینه Redeem و Refund رو برای خریداران بازیشون گذاشتن، پس نتیجه میگیریم که بازی مشکل داشته و حل هم نشده، اگر هم بخوایم بگیم که فقط روی کارتهای AMD مشکل داشتن هم درست نیست، چون همین الان هم کارتهای AMD روی بازی مثل Unity بهتر عمل میکنن از کارتهای هم رده خودشون...

کنسول ها که بسیار ضعیف هستن و شما از کنسول 400 دولاری چه انتظاری داری؟؟ شما برای گرفتن یه کارت گرافیک باید در حدود همین قیمت کنسول خرج کنید، حتی کارت 750Ti هم که عرض کردید قیمتی در حدود 140 دولار داره...

بنده بازی Unity رو ندارم در حال حاضر و گرنه براتون تست میگذاشتم، ولی با کارت 980Ti اورکلاک شده هم نمیشه بیشتر از 40 فریم گرفت در نهایت تنظیماتش(با آپدیت 1.5)، همین مشکل در ابتدا برای Arkham Knight هم وجود داشت که با 2 پچی که اومد، بهتر شد ولی هنوز افت فریم های وحشتناک وجود داشت...

بنده Just Cause 3 رو اجرا نکردم و حقیقتش تا حالا هیچ کدوم از JC هارو اجرا نکردم و نمیتونم نظری بدم، ولی اینکه بگی چون با سخت افزار انویدیا مشکلی نداره، پس بهینه هستش، اصلا حرف شما درست نیست چون کسانی که از سخت افزار AMD استفاده میکنند، کم نیستن...

GTA V رو هم از نظر گرافیکی با WD مقایسه کن، متوجه میشی که بسیار پایینتر از WD هستش، ولی فریم بسیار پایینتری میگیره روی همه سیستم ها، اینکه فریم بالایی بگیری، دلیل بر بهینه بودن بازی نیست، چون گرافیک بازی GTA هم پایینتر بوده...

Unity که بعد آبدیت ها واقعا مشکلاتش حل شد بیشتر مشکل UNITY باگ هاش بود که کارکتر میرفت تو در دیوار در مورد BATMAN شما از یه بازی که 12 نفر اونو پورت کردن چه انتظاری داری؟؟

درمورد GTA V تا اونجایی که من بازی کرم خیلی FPS DROP کمی داشت یعنی برای بازی به اون عظمت کاملا قابل چشم پوشیه

اوضاع گیمینگ PC خیلی بهتر شده نسبت به قبل نمیدونم چجوری میگید که اوضاع PC خیلی بدتره !

لینک به دیدگاه

خیر عزیز، درست نیست...

بهینه به این نمیگن که فریم بالایی بگیره در یک لحظه، بهینه به بازی میگن که استاتر و افت فریم پایینی داشته باشه که بازی مثل MGS V میتونه یکی از بهترین ها بوده باشه امسال(باز هم گرافیک بازی آنچنان بالا نبود و تکسچرها گرافیک پایینی داشتن) ولی اکثرا بازی های دیگه ای که نام بردید، مشکلات عدیده ای داشتن، WD که روی PC به قولی Downgrade شده بود و با استفاده از مودها، تازه گرافیکش بالا رفت، اسم Unity و Arkham Knight رو هم نیار که بعداز چندین هزار پچ، اتفاقی که نیوفتاد هیچ، یوبی و وارنر به ترتیب گزینه Redeem و Refund رو برای خریداران بازیشون گذاشتن، پس نتیجه میگیریم که بازی مشکل داشته و حل هم نشده، اگر هم بخوایم بگیم که فقط روی کارتهای AMD مشکل داشتن هم درست نیست، چون همین الان هم کارتهای AMD روی بازی مثل Unity بهتر عمل میکنن از کارتهای هم رده خودشون...

بنده بازی Unity رو ندارم ولی با کارت 980Ti اورکلاک شده هم نمیشه بیشتر از 40 فریم گرفت در نهایت تنظیماتش، همین مشکل در ابتدا برای Arkham Knight هم وجود داشت که با 2 پچی که اومد، بهتر شد ولی هنوز افت فریم های وحشتناک وجود داشت...

راستش من اصلا نفهمیدم منو برا چی نقل قول کردی

من گفتم بازی JC3 بهینس اینم بنچمارکش خب

ایا همه بازیهای این چند سال اخیر فقط همین 4 تا بازی هستن که اون دوست عزیز نام برده بعد شما و ایشون نتیجه گرفتین  دوران افول PC GAMINGE!!

اگر بازی ایی ایراد داره روی همه پلتفرمها ایراد داره ربطی به دستان پشت پرده انویدیا نداره!!.گفتم شمایی که از پرفورمنس بازیها ایراد میگیرید ایا در جریان نحوه اجرای همون بازیها روی کنسولها هستید؟؟

خب

الان اینایی که نوشتی جواب کدوم بخش صحبت من بود!؟

------

در مورد فریم ریت نیازی به توضیح شما نبود بنده خودم اینقدر میفههم بهینه بودن و فریم لحظه ایی یعنی چه؟

و البته من برای صحبتم در مورد GTA منبع دادم و اونم بررسی DF بود

بالاخره WD فریم بد میده یا خوب؟؟بهتر از GTA ــه یا بدتر.اینکه کارت رده پایین 750 میتونه با کیفیت هم سطح کنسولی تا دو برابر فریم بیشتر بده،اسمش شده فریم دهی بد!!!!!!!!!!!

اصلا الان این صحبتها چه ربطی داره که فلان بازی گرافیکش کمتر شده  من دارم میگم اگه بازی ایراد داره رو همه پلتفرمها ایراد داره .

طبق معمول بعد از چندتا اپدیت هم درست میشه تا بوده همین بود W3 هم گرافیکش نسبت به نمایشهای اولیش افت کرده بود خب که چی این چه ربطی به افول PC GAMING  داره!!دستهای پشت پرده و نمیدونم دسیسه های انویدیا داره.اینا رو باید سازنده پاسخگو باشه.

الان همون بتمن با یه اپدیت دو گیگی اخری فکر کنم سومیه که براش اومده رو استیم ، کاملا مشکلات بازی رو برطرف میکنه حتی برای اونهایی که 8 گیگ رم دارن حرف بنده رو قبول نداری میتونی بری صحبتهای کاربرای همین فروم بقلی که این اپدیت رو گرفتن بخونی!البته کرک نشده

یونیتی هم به همین منوال ملت کیلویی عکس 60 فریمی از تو بازی بعد از اپدیت 1.5 قرار دادن فکر نکنم همه دروغ گو باشن

اینکه بازیها کارایی بهتری روی سیستمهای انویدیایی دارن مربوطه به اینکه بازیساز میره طرفی که براش پول بیشتری داشته باشه. 82 درصد گیمرها انویدیا دارن

در مورد سیستمی هم که در صحبت قبلیم بهش اشاره کردم باید بگم:

قدرت خام کارتی مثل 750TI از کنسول PS4 کمتره حدودا 1.2 ترافلاپس برای 750 در برابر 1.8 کنسول PS4 ـــه ساخت AMD اما از همون روز اولی که این کارت عرضه شد خبر ساز شد

از همون موقع میتونست بازی BF4 رو بهتر از کنسولا اجرا کنه الان تقریبا در 99 درصد بازیها عملکردی مشابه یا  بهتری نسبت به کنسولها داره!!! ایا اسم این بهینه بودن نیست

در مورد قیمتش هم GAMESPOT یه سیستم بسته بود هم قیمت کنسولها با همین کارت که میتونن بازیها رو بهتر از کنسولها اجرا کنه بگردی تو همین فروم هست خبرش .تازه100 دلار قیمت ویندوزشو حساب کرده بود!!

تازه قطعات کنسولا فله ایی فروخته میشه معلومه قیمت کمتری میندازه نسبت به سیستمی که یه کاربر بره خودش ببنده

حتی EUROGAMER هم یه همچین سیستمی بسته بود با حدود قیمت کنسولها و کارایی در حد یا  بهتر از اونها.تقریبا DIGITAL FOUNDRY در تمام FACE OFF هاش داره بازیها رو،روی سیستمی با همین مشخصات با کیفیت نسخه کنسولی به عنوان یه سیستم رده پایین مقایسه میکنه

ویرایش شده توسط StarCraft
لینک به دیدگاه

بعد از یک مدت طولانی توی فروم بحث و گفت و گوی جذاب و مفید پیش اومده (البته از نظر من)

:clapping:  :clapping:  :clapping:

من از صحبت دوستان کاملاََ لذت می برم  :clapping:  باشد تا از این گونه بحث ها داشته باشیم.

لینک به دیدگاه

ستاپ 1.5 AC Unity روی سیستم موجوده؛ اگر خواستید براتون اسکرین و ویدئو هر چی که لازم باشه میزارم.

با GTX 970 در تنظیمات الترا + GameWorks و 2xMSAA نتایج زیر به دست آمده!

Min FPS 34

Max FPS 62

Average 48

با نصب پتچ پرفورمنس بازی به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و بدتر شده!

نسخه اولیه قبلا روی 60 فریم قفل بود تا عرضه آپدیت 7 گیگی!

تکنیک مزخرف TXAA بدترین AA موجودی هست که تا حالا گسترش یافته است، چه از نظر پرفورمنس ایمپکت و چه از نظر کیفیت صاف کردن محیط، اصرار انویدیا روی این تکنیک AA برای بنده هنوز نامفهوم هست، احتمالا سرمایه کلانی صرف شده نمیشه بیخیالش بشن!

در نهایت می توان گفت یوبیسافت باید تلاش بیشتری برای بهینه سازی تکنیک های SoftShadows و به خصوص TXAA انجام بده، این دو تکنیک بلای جان پرفورمنس بازی های AC هستند!

لازم به ذکر هست که این مشکلات ارتباطی به GameWorks نداره، بلکه کم کاری توسعه دهنده نتیجه اش هست!

از ارسال کننده تاپیک پوزش میطلبم اگر ارتباطی به عنوان تاپیک نداشت!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

Unity که بعد آبدیت ها واقعا مشکلاتش حل شد بیشتر مشکل UNITY باگ هاش بود که کارکتر میرفت تو در دیوار در مورد BATMAN شما از یه بازی که 12 نفر اونو پورت کردن چه انتظاری داری؟؟

درمورد GTA V تا اونجایی که من بازی کرم خیلی FPS DROP کمی داشت یعنی برای بازی به اون عظمت کاملا قابل چشم پوشیه

اوضاع گیمینگ PC خیلی بهتر شده نسبت به قبل نمیدونم چجوری میگید که اوضاع PC خیلی بدتره !

در مورد AC گفتم که، مشکل استاتر و افت فریم بوده و باگ های بازی، چیزی نبوده که خریدار رو مجبور به برگردوندن بازی بکنه(البته 5-4 ماه منتظر موندن واسه اجرا شدن بازی بدون باگ هم خیلی جالب هستش) در مورد اون 12 نفر پورت کردن بازی بتمن هم این حرفا بیشتر شبیه جوک میمونه، چون وارنر بعداز 4-3 ماه اومد و اعلام کرد که نمیتونه مشکلاتش رو حل و خریداران بازی میتونن Refund کنند...

شما از کجای پست بنده این برداشت رو کردید؟

راستش من اصلا نفهمیدم منو برا چی نقل قول کردی

من گفتم بازی JC3 بهینس اینم بنچمارکش خب

ایا همه بازیهای این چند سال اخیر فقط همین 4 تا بازی هستن که اون دوست عزیز نام برده بعد شما و ایشون نتیجه گرفتین  دوران افول PC GAMINGE!!

اگر بازی ایی ایراد داره روی همه پلتفرمها ایراد داره ربطی به دستان پشت پرده انویدیا نداره!!.گفتم شمایی که از پرفورمنس بازیها ایراد میگیرید ایا در جریان نحوه اجرای همون بازیها روی کنسولها هستید؟؟

خب

الان اینایی که نوشتی جواب کدوم بخش صحبت من بود!؟

------

در مورد فریم ریت نیازی به توضیح شما نبود بنده خودم اینقدر میفههم بهینه بودن و فریم لحظه ایی یعنی چه؟

و البته من برای صحبتم در مورد GTA منبع دادم و اونم بررسی DF بود

بالاخره WD فریم بد میده یا خوب؟؟بهتر از GTA ــه یا بدتر.اینکه کارت رده پایین 750 میتونه با کیفیت هم سطح کنسولی تا دو برابر فریم بیشتر بده،اسمش شده فریم دهی بد!!!!!!!!!!!

اصلا الان این صحبتها چه ربطی داره که فلان بازی گرافیکش کمتر شده  من دارم میگم اگه بازی ایراد داره رو همه پلتفرمها ایراد داره .

طبق معمول بعد از چندتا اپدیت هم درست میشه تا بوده همین بود W3 هم گرافیکش نسبت به نمایشهای اولیش افت کرده بود خب که چی این چه ربطی به افول PC GAMING  داره!!دستهای پشت پرده و نمیدونم دسیسه های انویدیا داره.اینا رو باید سازنده پاسخگو باشه.

ابتدا خودتون رو کنترل کنید...

شما که هنوز متوجه نشدید چرا پستتون تگ شده، چرا اینقدر عکس العمل نشون دادید؟؟

دستان پشت پرده؟؟ در مورد چی صحبت میکنید؟؟ بنده نه طرف کنسول رو گرفتم و نه طرف PC ...

پست شما اشتباه هستش، بازی کاملا بهینه، لفظ غلطی هستش برای بازی که مشکلات خیلی زیادی داره...(بازی هایی که اسم بردم، بعنوان مثال بودن که عنوان مشکل دار، کم نبوده تو این 2 سال)

Arkham Knight یکی از بهترین بازی های کنسول امسال بود، مشکلی برای اجرا نداشت و حتی گرافیک بالاتری داشت روی کنسول ها، قبل از اینکه چندین پچ برای این بازی بر روی PC اومد، پس کنسول مشکلی برای اجراش نداشته، گرافیکش هم فقط با PC در یک سری افکت ها متفاوت بود...

اگه براتون جمله بندی من خیلی سنگین بوده، خیلی ساده تر میگم:

بازی GTA از نظر گرافیکی از Watch Dogs پایینتر بود، و فریم پایینتری هم میگرفت، ولی به قول شما روی کنسول های مشکل داشت، اما شما ویچر رو در نظر بگیرید که برای کنسول ها هم ارائه شد و روی کنسول ها گرافیکی کاملا در حد PC (البته با رزولوشن HD ) داشت، شما نمیتونید این بازی رو حتی با جزئیات Med هم روی کارتی مثل 750ti اجرا کنید، دلیل اینکه بازی مثل GTA روی کنسول ها ضعیف اجرا میشد رو بنده نمیدونم ولی حدس میزنم که به دلیل سبک بازی و موتور گرافیکی بازی بوده که با سخت افزار کنسول ها مشکل پیدا کرده، یادم میاد که برای این نسخه PC هم در ابتدا شرکت سازنده بازی رو پیش فروش کرده بود و قرار بود که سخت افزار مورد نیازش زیاد بالاتر از نسخه قبلی نباشه، ولی هنگام ارائه سیستم مورد نیازش بود که خیلی ها که بازی رو پیش خرید کرده بودن از این شرکت شکایت کردن و خواستن که مشکلشون حل بشه و تاریخ ریلیز بازی به تعویق افتاد، البته میگن که بازی Downgrade شد برای PC ...

در نهایت در مورد پست قبلی بنده، چرا گفتم ارزش PC گیمینگ خیلی خیلی پایین اومده، بهمین دلایل بالا بود، باز هم ساده تر میگم:

شرکتهای بازیساز، ارزش PC گیمرهارو پایین میبینن که بازی هارو برای کنسول ها طراحی میکنن و فقط بر روی PC میان بازی رو پورت میکنن، 90 درصد اوقات بدون بهینه سازی که باعث بروز همچین مشکلات بسیار زیادی میشه، البته انویدیا هم که با Gameworks میاد و مزید بر علت میشه...

اینکه که بگیم فروش گیم بر روی PC به اندازه کنسول ها بوده و هنوز شرکتهای بازیساز، طراحی بازیشون رو بر روی کنسول انجام میدن یعنی بی ارزش حساب کردن گیمرهای PC...

نمیونه هاش هم بسیار زیاد هستش در طول این 2 سال، بازی های یوبی سافت که همه سرآمد این قضیه هستن، بتمن و خیلی بازی های دیگه هم که الان حضور ذهن ندارم بخوام اسم بیارم، دلیل این میشه که شرکت های بازیساز ارزشی برای PC بازها قایل نشدن... دیگه نمیدونم چطوری ساده تر از این بگم...

ستاپ 1.5 AC Unity روی سیستم موجوده؛ اگر خواستید براتون اسکرین و ویدئو هر چی که لازم باشه میزارم.

با GTX 970 در تنظیمات الترا + GameWorks و 2xMSAA نتایج زیر به دست آمده!

Min FPS 34

Max FPS 62

Average 48

با نصب پتچ پرفورمنس بازی به شدت تحت تاثیر قرار گرفته و بدتر شده!

نسخه اولیه قبلا روی 60 فریم قفل بود تا عرضه آپدیت 7 گیگی!

تکنیک مزخرف TXAA بدترین AA موجودی هست که تا حالا گسترش یافته است، چه از نظر پرفورمنس ایمپکت و چه از نظر کیفیت صاف کردن محیط، اصرار انویدیا روی این تکنیک AA برای بنده هنوز نامفهوم هست، احتمالا سرمایه کلانی صرف شده نمیشه بیخیالش بشن!

در نهایت می توان گفت یوبیسافت باید تلاش بیشتری برای بهینه سازی تکنیک های SoftShadows و به خصوص TXAA انجام بده، این دو تکنیک بلای جان پرفورمنس بازی های AC هستند!

لازم به ذکر هست که این مشکلات ارتباطی به GameWorks نداره، بلکه کم کاری توسعه دهنده نتیجه اش هست!

از ارسال کننده تاپیک پوزش میطلبم اگر ارتباطی به عنوان تاپیک نداشت!

@};-

متشکر، بنده هم تقریبا همین نتایج رو میگیرم...

TXAA به شدت بازی رو بلوری میکنه، با MSAA فقط قابل تحمل هستش که بیشتر از 2X هم فریم بازی پایین هستش...

جالب اینجاست که با Syndicate فریم تغییری نداشته حداقل بر روی بالاترین تنظیمات، ولی کاملا مشخص هستش که گرافیک بازی پایین اومده و یه جورایی از چشم افتاده، بگذریم از اینکه بازی بسیار خسته کننده و ضعیف هستش...

اتفاقا خودم هم یه چندتا ویدیو از اجرای بازی رو قبلا گرفتم، خوصله آپلود ندارم!!

post-10788-0-78939700-1449171390_thumb.jpgpost-10788-0-40057000-1449171398_thumb.jpgpost-10788-0-41549200-1449171405_thumb.jpgpost-10788-0-43322200-1449171413_thumb.jpg

ببینید که در عرض 10 ثانیه بازی، فریم اون چقدر تغییر میکنه، درضمن این تست با سیستم دومم گرفته شده...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

در مورد AC گفتم که، مشکل استاتر و افت فریم بوده و باگ های بازی، چیزی نبوده که خریدار رو مجبور به برگردوندن بازی بکنه(البته 5-4 ماه منتظر موندن واسه اجرا شدن بازی بدون باگ هم خیلی جالب هستش) در مورد اون 12 نفر پورت کردن بازی بتمن هم این حرفا بیشتر شبیه جوک میمونه، چون وارنر بعداز 4-3 ماه اومد و اعلام کرد که نمیتونه مشکلاتش رو حل و خریداران بازی میتونن Refund کنند...

دستان پشت پرده؟؟ در مورد چی صحبت میکنید؟؟ بنده نه طرف کنسول رو گرفتم و نه طرف PC ...

پست شما اشتباه هستش، بازی کاملا بهینه، لفظ غلطی هستش برای بازی که مشکلات خیلی زیادی داره...(بازی هایی که اسم بردم، بعنوان مثال بودن که عنوان مشکل دار، کم نبوده تو این 2 سال)

Arkham Knight یکی از بهترین بازی های کنسول امسال بود، مشکلی برای اجرا نداشت و حتی گرافیک بالاتری داشت روی کنسول ها، قبل از اینکه چندین پچ برای این بازی بر روی PC اومد، پس کنسول مشکلی برای اجراش نداشته، گرافیکش هم فقط با PC در یک سری افکت ها متفاوت بود...

بازی GTA از نظر گرافیکی از Watch Dogs پایینتر بود، و فریم پایینتری هم میگرفت، ولی به قول شما روی کنسول های مشکل داشت، اما شما ویچر رو در نظر بگیرید که برای کنسول ها هم ارائه شد و روی کنسول ها گرافیکی کاملا در حد PC (البته با رزولوشن HD ) داشت، شما نمیتونید این بازی رو حتی با جزئیات Med هم روی کارتی مثل 750ti اجرا کنید، دلیل اینکه بازی مثل GTA روی کنسول ها ضعیف اجرا میشد رو بنده نمیدونم ولی حدس میزنم که به دلیل سبک بازی و موتور گرافیکی بازی بوده که با سخت افزار کنسول ها مشکل پیدا کرده، یادم میاد که برای این نسخه PC هم در ابتدا شرکت سازنده بازی رو پیش فروش کرده بود و قرار بود که سخت افزار مورد نیازش زیاد بالاتر از نسخه قبلی نباشه، ولی هنگام ارائه سیستم مورد نیازش بود که خیلی ها که بازی رو پیش خرید کرده بودن از این شرکت شکایت کردن و خواستن که مشکلشون حل بشه و تاریخ ریلیز بازی به تعویق افتاد، البته میگن که بازی Downgrade شد برای PC ...

در نهایت در مورد پست قبلی بنده، چرا گفتم ارزش PC گیمینگ خیلی خیلی پایین اومده، بهمین دلایل بالا بود، باز هم ساده تر میگم:

شرکتهای بازیساز، ارزش PC گیمرهارو پایین میبینن که بازی هارو برای کنسول ها طراحی میکنن و فقط بر روی PC میان بازی رو پورت میکنن، 90 درصد اوقات بدون بهینه سازی که باعث بروز همچین مشکلات بسیار زیادی میشه، البته انویدیا هم که با Gameworks میاد و مزید بر علت میشه...

اینکه که بگیم فروش گیم بر روی PC به اندازه کنسول ها بوده و هنوز شرکتهای بازیساز، طراحی بازیشون رو بر روی کنسول انجام میدن یعنی بی ارزش حساب کردن گیمرهای PC...

نمیونه هاش هم بسیار زیاد هستش در طول این 2 سال، بازی های یوبی سافت که همه سرآمد این قضیه هستن، بتمن و خیلی بازی های دیگه هم که الان حضور ذهن ندارم بخوام اسم بیارم، دلیل این میشه که شرکت های بازیساز ارزشی برای PC بازها قایل نشدن... دیگه نمیدونم چطوری ساده تر از این بگم...

TXAA به شدت بازی رو بلوری میکنه، با MSAA فقط قابل تحمل هستش که بیشتر از 2X هم فریم بازی پایین هستش...

جالب اینجاست که با Syndicate فریم تغییری نداشته حداقل بر روی بالاترین تنظیمات، ولی کاملا مشخص هستش که گرافیک بازی پایین اومده و یه جورایی از چشم افتاده، بگذریم از اینکه بازی بسیار خسته کننده و ضعیف هستش...

در مورد کیفیت بهتر Watch Dogs نسبت به GTA V کاملا با شما مخالف هستم؛ اگر خواستید با دلیل مدرک و اسکرین شات هم توضیح میدم، GTA V بهترین و بهینه ترین عنوان چند سال اخیر بوده، اصلا مقایسه اش با WD اشتباه محض هست!

Syndicate مشابه Unity براساس AnvilNext 2.0 پی ریزی شده، پرفورمنس مشابه با Unity دور از انتظار نبود، اما هر چند که با  آپدیت 1.21 جدیدی که منتشر شده خیلی بهتر شده و یک سر و گردن از Unity بالاتر رفته، از نظر گرافیکی و پرفورمنس هم در کل خیلی بهبود یافته اما هنوز کار داره.

برای گفته های بالا هم دلیل دارم، یوبیسافت در Black Flag دقیقا مشابه Unity ارتقاء و ویرایش زیادی در انجین های گرافیکی انجام داد و این دو نسخه از لحاظ پرفورمنس بدترین نوع در سری خود بودند، اما نسخه های بعدی به مرور بهتر شدند.

متناسب با افزایش کیفیت بصری که دقیقا در همون دو نسخه بالایی جهش داشتند، پرفورمنس و میزان باگ های عجیب و غریب هم سیر صعودی داشتند.

تکنیک TXAA در Syndicate از نظر کیفیت خیلی بهتر و تاثیر کمتری نسبت به Unity در پرفورمنس کلی داره.

نتیجه گیری نهایی: هیچ کمپانی به اندازه باگیسافت در بدبین کردن نظرات گیمرها نسبت به NVIDIA GameWorks نقش نداشته!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

در مورد کیفیت بهتر Watch Dogs نسبت به GTA V کاملا با شما مخالف هستم؛ اگر خواستید با دلیل مدرک و اسکرین شات هم توضیح میدم، GTA V بهترین و بهینه ترین عنوان چند سال اخیر بوده، اصلا مقایسه اش با WD اشتباه محض هست!

@};-

این تاپیک جای این بحث نیست، درسته که بنده GTA رو اونقدر بازی نکردم، ولی با اطمینان میگم که گرافیکش پایینتر از WD بوده(البته مود شده WD رو میگم!!!!) مخصوصا گرافیک محیط و تکسچرهایی که استفاده شده بود، بنده رو یاد بازی های نسل قبل می انداخت...کلا بحث در مورد بهینه بودنش هم نیست، خود WD یکی از بدترین بازیهای سال بود از نظر شکل اجرا...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

این تاپیک جای این بحث نیست، درسته که بنده GTA رو اونقدر بازی نکردم، ولی با اطمینان میگم که گرافیکش پایینتر از WD بوده(البته مود شده WD رو میگم!!!!) مخصوصا گرافیک محیط و تکسچرهایی که استفاده شده بود، بنده رو یاد بازی های نسل قبل می انداخت...کلا بحث در مورد بهینه بودنش هم نیست، خود WD یکی از بدترین بازیهای سال بود از نظر شکل اجرا...

ببخشید پابرهنه پریدم وسط بحث

درسته ماد شده ی WD زمین تا اسمون با نسخه ی اولیش فرق میکنه . از لحاظ گرافیک محیط از gta خیلی بهتره.

خواهش میکنم ادامه بدید فیض ببریم...

ویرایش شده توسط (WarCraft)
لینک به دیدگاه

اتفاقا خودم هم یه چندتا ویدیو از اجرای بازی رو قبلا گرفتم، خوصله آپلود ندارم!!

attachicon.gifACU_2015_07_31_16_14_35_8152015-12-03-23-02-35.JPGattachicon.gifACU_2015_07_31_16_14_35_8152015-12-03-23-02-54.JPGattachicon.gifACU_2015_07_31_16_14_35_8152015-12-03-23-03-19.JPGattachicon.gifACU_2015_07_31_16_14_35_8152015-12-03-23-03-45.JPG

ببینید که در عرض 10 ثانیه بازی، فریم اون چقدر تغییر میکنه، درضمن این تست با سیستم دومم گرفته شده...

شما اول احترام نگه دارکار با تیکه و کنایه پیش نمیره.

من کجای پستم خودمو نتونستم کنترل کنم .

شما که با یه پست بیربط منو نقل کردی فکر میکنم بیشتر کنترلت رو از دست دادی

من سند صحبتم مطالب DF هست

W3 با کیفیت MED HIGH نسخه PC اجرا میشه یعنی 2 3سطح  پایین تر از نسخه PC تازه با افت فریم های سنگین. حتی با اپدیت 1.7 فریم تک رقمی رو XO ثبت شده  حالا تو قبول نداری من چیکار کنم

کاشکی حداقل یه جستجو میکردی تستهای فریم ریت پره تو وب

حتی تست فریم ریت همین W3 رو یکی از کاربرا تو همین انجمن گذاشته تست با کارت 750TI با تنظیمات مشابه و حتی تا حدودی بهتر نسبت به کنسولها

1hn5q4e788jft9q8gvbj.png

y9l8ifpwb5hyr3peeyvp.png

p0zbomzd3ed2hnrre5a3.png

nhmvlcxyy5o7tu1v65d6.png

موندم چرا یه دفعه حالا همه نگران PC GAMER ها شدن

اگه اینجوری باشه که با این وضعیت بازیها رو کنسولها باید بگیم خدایی نکرده نمیخوام توهین کنم کلا کنسول گیمرها رو بازیسازها داخل جایی حساب نمیکنند.این حرفا چیه؟ارزشو احترام و....این صنعته

کیه که ندونه چرا این بحث اصلا تو این تاپیک بوجود اومد

ترجیح میدم با کسی که خیال میکنه جمله هاش سنگینن و کسی نمیفهمه بحث نکنم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

ببخشید پابرهنه پریدم وسط بحث

درسته ماد شده ی WD زمین تا اسمون با نسخه ی اولیش فرق میکنه . از لحاظ گرافیک محیط از gta خیلی بهتره.

خواهش میکنم ادامه بدید فیض ببریم...

والله تاپیک رو به بی راهه بردیم، ادامه دادنش هم انگار باعث ناراحتی شده...

شما اول احترام نگه دارکار با تیکه و کنایه پیش نمیره.

من کجای پستم خودمو نتونستم کنترل کنم .

شما که با یه پست بیربط منو نقل کردی فکر میکنم بیشتر کنترلت رو از دست دادی

من سند صحبتم مطالب DF هست

همون W3 با کیفیت MED HIGH نسخه PC با افت فریم های سنگین داره رو کنسول اجرا میشه حتی با اپدیت 1.7 فریم تک رقمی رو XO ثبت شده  حالا تو قبول نداری من چیکار کنم

کاشکی حداقل یه جستجو میکردی تستهای فریم ریت پره تو وب

حتی تست فریم ریت همین W3 رو یکی از کاربرا تو همین انجمن گذاشته تست با کارت 750TI با تنظیمات مشابه و حتی تا حدودی بهتر نسبت به کنسولها

موندم چرا یه دفعه حالا همه نگران PC GAMER ها شدن

اگه اینجوری باشه که با این وضعیت بازیها رو کنسولها باید بگیم خدایی نکرده نمیخوام توهین کنم کلا کنسول گیمرها رو بازیسازها داخل جایی حساب نمیکنند.این حرفا چیه؟ارزشو احترام و....این صنعته

کیه که ندونه چرا این بحث اصلا تو این تاپیک بوجود اومد

ترجیح میدم با کسی که خیال میکنه جمله هاش سنگینن و کسی نمیفهمه بحث نکنم

عزیز، اینکه بهتون گفتم خودتون رو کنترل کنید رو خودتون بهتر میدونید چرا...

بنده از روی اون اسکرینها نمیتونم گرافیک بازی رو PS4 رو تشخیص بدم، ولی هیچ جا ندیدم و نخوندم که گرافیک ویچر بر روی کنسول ها پایین تر از PC هستش، تنها فرقی که وجود داشت در مورد رزولوشن و Gamework بود...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

بنده از روی اون اسکرینها نمیتونم گرافیک بازی رو PS4 رو تشخیص بدم، ولی هیچ جا ندیدم و نخوندم که گرافیک ویچر بر روی کنسول ها پایین تر از PC هستش، تنها فرقی که وجود داشت در مورد رزولوشن و Gamework بود...

تنظیمات الترا اصلا با HairWorks خاموش تمام کارت های گرافیک چند میلیونی رو به نفس انداخته بود، تناسبش از نظر گرافیکی با PS4? شوخی کردی؟!

CDRP برای اینکه بهترین گرافیک ممکن را برای PC فراهم کنه، دست به همه کاری زد، بیشترین تلاشش هم زمانی که گفتند این بازی دانگرید شده انجام داد.

The Witcher 3 از نظر گرافیکی 3 نسل از کنسول های زمان خود جلوتر بود.

PC version has better Ambient Occlusion

PC version has higher grass density

PC version has slightly better light shafts

PC version has slightly better shadow quality

PC version has better water quality

PC version has more Foliage Visibility

PS4 Version lack of better AA

2871309-witcher3_gfx_gsss.jpg

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

تنظیمات الترا اصلا با HairWorks خاموش تمام کارت های گرافیک چند میلیونی رو به نفس انداخته بود، تناسبش از نظر گرافیکی با PS4? شوخی کردی؟!

CDRP برای اینکه بهترین گرافیک ممکن را برای PC فراهم کنه، دست به همه کاری زد، بیشترین تلاشش هم زمانی که گفتند این بازی دانگرید شده انجام داد.

2871309-witcher3_gfx_gsss.jpg

@};-

ویچر 3 روی کارت 950  اجرا میشه با 30 فریم هم اندازه کنسول ! اصلا هم به نفس نیافتاد - تتس و مقاله است میتونید بررسی کنید

لینک به دیدگاه

ویچر 3 روی کارت 950  اجرا میشه با 30 فریم هم اندازه کنسول ! اصلا هم به نفس نیافتاد - تتس و مقاله است میتونید بررسی کنید

اگر نوسان فریم رو مد نظر قرار بدیم، در نظر گرفتن 30 فریم به عنوان معیار خنده دار نیست، هر چند که اگر GameWorks روشن باشه 20 فریم هم نمیگیره!

کمتر از 45 فریم در این بازی تجربه بسیار بدی رو فراهم میکنه، اگر هدف فقط بازی کردن باشه بله با GT440 هم میشه بازی کرد!

آخرین تنظیمات هیچ کارت گرافیکی به جزء 980Ti و Fury X توانایی کسب 60 فریم لاک رو نداشته اونم تنها در FHD!

گرافیک الترا پی سی با کنسول قابل مقایسه هست!

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

اگه به بنده یه لینک بدید که بدونم از کجا این مطلب رو گرفتید، ممنون میشم...

تو این اسکرینها که کمبود رزولوشن و AA مشخص هستش، بعضی از مواردی هم که گفتید، Gameworks هستش...

اگر نوسان فریم رو مد نظر قرار بدیم، در نظر گرفتن 30 فریم به عنوان معیار خنده دار نیست، هر چند که اگر GameWorks روشن باشه 20 فریم هم نمیگیره!

کمتر از 45 فریم در این بازی تجربه بسیار بدی رو فراهم میکنه، اگر هدف فقط بازی کردن باشه بله با GT440 هم میشه بازی کرد!

آخرین تنظیمات هیچ کارت گرافیکی به جزء 980Ti و Fury X توانایی کسب 60 فریم لاک رو نداشته اونم تنها در FHD!

@};-

البته ویچر بعداز پچ 1.7 فکر میکنم بود که بسیار بهتر اجرا میشد و کارتهایی مثل 970 هم به راحتی بالای 45(ثابت نبود البته) فریم رو میگرفتن...

ویرایش شده توسط tabitha
لینک به دیدگاه

والله تاپیک رو به بی راهه بردیم، ادامه دادنش هم انگار باعث ناراحتی شده...

عزیز، اینکه بهتون گفتم خودتون رو کنترل کنید رو خودتون بهتر میدونید چرا...

من  میگم df بازی رو بررسی کرده و تست فریم ریت  مال همونه شما میگی جایی ندیدم!

این از مقایسه pc وکنسول

trj8w5l2mzsl950lxabn.png

gdoacvki0frsltqtnnhc.png

eblwq29jj20fenm3outk.png

qkjilzb1rs7h5fxx6nza.png

تست فریم ریت هم که مشخصه

نکته هاشم کاربر ronin021 عزیز گفتن

اینجور که مشخصه شما در جریان کیفیت نسخه های کنسولی بازی ها نیستید

برای مثال pjc کیفیتش در حد med  low نسخه pc هست !!!!!بازی 60 فریمی که روی کنسول تا 30 هم افت فریم داره!!

چکیده مقایسه نسخه pc با کنسول:

60k poly count for cars on console vs 200k to 300k on PC.

PC’s lowest environmental map quality for car reflections.

4x anisotropic filtering.

medium shadows.

lowest grass details.

particle density between low and medium.

cube-map reflections = lowest resolution possible on PC.

most of other options are equivalent to PC’s medium settings. also 900p on Xone and ghosting issues on PS4 and screen tearing on both

منبع همش!!:digitalfoundry

تا دلت بخواد از این فجایع رو کنسول هست

750ti به راحتی میتونه هم سطح یا بهتر از نسخه های کنسولی  با تنظیمات برابر عمل کنه

کمتر از 45 فریم در این بازی تجربه بسیار بدی رو فراهم میکنه

پس با این حساب کنسولا رو که باید گذاشت سینه افتاب :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

@};-

دوست من گرافیک الترا pc با کنسول قابل مقایسه است؟؟شما اصلا بازی ps4 یا ایکس وان دیدید؟ میدونید دارن روی چه تنظمیاتی اجرا میشن؟؟

عزیزم کارت 440 ویچر 3 رو نیمتونه اجرا کنه 

گیم ورکز روشن بوده تا نهایت در تست بنده ووفقط مو خاموشه -شما دارید از کنسول دفاع میکنید؟ من متوجه نشدم اخر؟ اخه دارید میگید زیر 45 فریم تجربه بدی است بعد ps4 /xone ویچر 3 بعد از 20 گیگ اپدیت و dlc هنوز بعضی جاها مثل مرداب 30 هم نمیگیرن

یادتون باشه رندر موی سنگین hiarworks برای سیستم های آنچنانی گذاشته شده وگرنه تست من با HBAO+ و همه تکنیک ها انجام شده ضمنا 980 ti در 1080 حدود 100فریم میگیره و لاک 60 فریم براش  چیزی نیست

elrlz3weauhmv3h5wru.jpg

ویرایش شده توسط rezagtx
لینک به دیدگاه

دوست من گرافیک الترا pc با کنسول قابل مقایسه است؟؟شما اصلا بازی ps4 یا ایکس وان دیدید؟ میدونید دارن روی چه تنظمیاتی اجرا میشن؟؟

عزیزم کارت 440 ویچر 3 رو نیمتونه اجرا کنه 

گیم ورکز روشن بوده تا نهایت در تست بنده ووفقط مو خاموشه -شما دارید از کنسول دفاع میکنید؟ من متوجه نشدم اخر؟ اخه دارید میگید زیر 45 فریم تجربه بدی است بعد ps4 /xone ویچر 3 بعد از 20 گیگ اپدیت و dlc هنوز بعضی جاها مثل مرداب 30 هم نمیگیرن

یادتون باشه رندر موی سنگین hiarworks برای سیستم های آنچنانی گذاشته شده وگرنه تست من با HBAO+ و همه تکنیک ها انجام شده ضمنا 980 ti در 1080 حدود 100فریم میگیره و لاک 60 فریم براش  چیزی نیست

elrlz3weauhmv3h5wru.jpg

دوست گرامی سوء تفاهم شده منم دقیقا دارم همین نکاتی که شما گفتی رو بیان می کنم اما به صورت کنایه آمیز!

یعنی دقیقا برعکس :D

منم گفتم 980Ti 60 فریم لاک میگیره دیگه! چیز غیر این نگفتم!

تمام کارت های گرافیکی غیر این دوتا درجا زدن، البته پتچ 1.10 تغییرات اساسی ایجاد کرد.

نسخه اولیه بازی 980Ti نهایت 75 الی 80 فریم با HairWorks خاموش گرفته.(البته طبق گفته سایت Guru3D)

@};-

ویرایش شده توسط RONIN021
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گرامی سوء تفاهم شده منم دقیقا دارم همین نکاتی که شما گفتی رو بیان می کنم اما به صورت کنایه آمیز!

یعنی دقیقا برعکس :D

منم گفتم 980Ti 60 فریم لاک میگیره دیگه! چیز غیر این نگفتم!

تمام کارت های گرافیکی غیر این دوتا درجا زدن، البته پتچ 1.10 تغییرات اساسی ایجاد کرد.

نسخه اولیه بازی 980Ti نهایت 75 الی 80 فریم با HairWorks خاموش گرفته.(البته طبق گفته سایت Guru3D)

@};-

درود

خوب کنایه دار صحبت کردن خوب نیست دوست گلم- حرفتون رو عادی بزنید. نه دوست من تستهای قبل از 1.10 رو هم دارم عزیزم-

تست بالا مال زمانی است که کارت 950 گیگا اکستریم بررسی شد و خوب همین چند روز پیش بود و طبیعتا بازی من به 1.10 بروز شده ولی من تستهای چند ماه پیش رو هم دارم  میتونید ببنید پچ1.7 بود فکر کنم: باز هم 100 فریم بوده - روی 970 50 ت ا60 فریم بود-

wmi3ll50yz5fqz3e0r.png

من  میگم df بازی رو بررسی کرده و تست فریم ریت  مال همونه شما میگی جایی ندیدم!

این از مقایسه pc وکنسول

trj8w5l2mzsl950lxabn.png

gdoacvki0frsltqtnnhc.png

eblwq29jj20fenm3outk.png

qkjilzb1rs7h5fxx6nza.png

تست فریم ریت هم که مشخصه

نکته هاشم کاربر ronin021 عزیز گفتن

اینجور که مشخصه شما در جریان کیفیت نسخه های کنسولی بازی ها نیستید

برای مثال pjc کیفیتش در حد med  low نسخه pc هست !!!!!بازی 60 فریمی که روی کنسول تا 30 هم افت فریم داره!!

چکیده مقایسه نسخه pc با کنسول:

60k poly count for cars on console vs 200k to 300k on PC.

PC’s lowest environmental map quality for car reflections.

4x anisotropic filtering.

medium shadows.

lowest grass details.

particle density between low and medium.

cube-map reflections = lowest resolution possible on PC.

most of other options are equivalent to PC’s medium settings. also 900p on Xone and ghosting issues on PS4 and screen tearing on both

منبع همش!!:digitalfoundry

تا دلت بخواد از این فجایع رو کنسول هست

750ti به راحتی میتونه هم سطح یا بهتر از نسخه های کنسولی  با تنظیمات برابر عمل کنه

پس با این حساب کنسولا رو که باید گذاشت سینه افتاب :D

استارکرافت عزیز درست میفرمایند - در پس  تنظیمات کنسولی فاجعه هایی نهفته است  کسی نمیدونه با چی و چطور اجرا میشن - همین COD BOIII قرار بوده روی XONE 1080 اچرا بشه بعدمیاین می بینن که به به به صورت دینامیک اینترنال رزولوشن بازی روی همون عشق XONE یعنی 900 نهفته است×!!

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...