رفتن به مطلب

مشکل اینترنت

bighero7
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان الان حدود 3 روز هست که اصلا نمیتونم مولتی بازی کنم . مودم کاملا به اینترنت وصل هست و با سرورهای داخلی هم بیشترشون مشکلی ندارم ولی من یبشتر با سرورهای خارجی بازی میکنم و الان تو این سه روزه مدام قطع و وصل میشه و نمیشه بازی کرد ، اتصال اینترنتی قطع نمیشه ولی اتصال با سرورهای خارجی قطع میشه ! میخواستم بدونم دوستان دیگه ای هم این مشکل رو دارن یا این مشکل فقط برای من هست ؟ از آسیاتک گرفتم و تا حالا مشکلی نداشتم مگر ریستارت شدن های گاه و بیگاه مودم که اون هم تاحالا سابقه نداشته ، اگه ارتباطم قطع میشد یه چیزی ولی نمیدونم چرا بعضی وقت ها مودم ریستارت میشه !! انگار از اون ور دارن مودم رو ریستارت میکنن ! 

لینک به دیدگاه

پینگ سرورهایی که بازی میکنید چقدره ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

سلام

منم اسياتک دارم و دو سه روزه وقتي ميخوام دانلود کنم سرعت اينجوريه

30 25 30 0 25 0 30 35 0 20 0 15 0

در واقع هر دو سه سانيه وسط دانلود يا وب گردى سرعت به صفر ميرسه و دوباره جريان پيدا ميکنه. همين چند ديقه پيش مودم رو کانفيگ از اول ( درواقع ريست کردم و دوباره کانفيگ کردم ) و مشکل به کلي حل شد

لینک به دیدگاه

سلام منم چند روزه تایم اوت دارم پینگم از 80 میپره 1200 :mad:  :mad:  :mad:  برای پشتیبان تیکت گذاشتم گفتن در حال بررسی

لینک به دیدگاه

درود

دوست گرامی . اینترنت از چهارشنبه توسط زیرساخت درحال تغییرات هست و اختلال بیشتر بر روی UDP و Social Networks وجود دارد . همچنین امکان لود نشدن بعضی از سایت هایی که هاست خارجی دارند وجود دارد.

مشکل از حیطه ISP ها خارج هست به دلیل آنکه تحت تاثیرات تغییرات زیرساخت هستند.

موفق باشید

لینک به دیدگاه

ممنون

پینگ سرورهایی که بازی میکنید چقدره ؟

Sent from my GT-S6312 using Tapatalk

در حالت عادی حدود 250 و با سرویس کاهش پینگ حدود170  . البته بازی رو حدود 3 سال دارم بازی میکنم و این پینگ تو بازی عادی هست . بازی مورد نظرم هم ghost recon phantom هست .

سلام
منم اسياتک دارم و دو سه روزه وقتي ميخوام دانلود کنم سرعت اينجوريه
30 25 30 0 25 0 30 35 0 20 0 15 0
در واقع هر دو سه سانيه وسط دانلود يا وب گردى سرعت به صفر ميرسه و دوباره جريان پيدا ميکنه. همين چند ديقه پيش مودم رو کانفيگ از اول ( درواقع ريست کردم و دوباره کانفيگ کردم ) و مشکل به کلي حل شد

ممنون امتحان میکنم ببینم ببینم درست میشه یا نه .

درود

دوست گرامی . اینترنت از چهارشنبه توسط زیرساخت درحال تغییرات هست و اختلال بیشتر بر روی UDP و Social Networks وجود دارد . همچنین امکان لود نشدن بعضی از سایت هایی که هاست خارجی دارند وجود دارد.

مشکل از حیطه ISP ها خارج هست به دلیل آنکه تحت تاثیرات تغییرات زیرساخت هستند.

موفق باشید

ممنون از اطلاع رسانی ، میشه یکم بیشتر در مورد این دو مورد توضیح بدید ؟ برای چی زیرساخت در حال تغییر هست ؟ این زیر ساخت که همش در حال تغییر هست ولی کیفیت خط همیشه همون همیشه گی هست ! سایت های خارجی هم تو این چند روزه با مکافات بالا میان .

لینک به دیدگاه

آقا مودم رو کامل ریست کردم و دوباره وصل شدم هیچی درست نشد . کاش یه هفته دیرتر این اتفاق میفتاد ، الان دقیقا وسط حالت ویژه هستم که هر بازی تو این هفته برام حکم سه تا بازی رو داشت ، حالا عضو یه کلن قوی هم هستم و ژنرال مثلا ، اصلا با این وضع نت کشور سرباز این کلن هم نمیشه شد . کل اعتبار شخصیت داخل بازیم ظرف همین دو سه روزه باد هوا شد . با این نت من چجور باید برنامه ریزی کنم برای کارام ! عجب وعضیه ها 

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

درود

علتها در بازه های زمانی متفاوت هستند.

تعویض دیوایس ها

اجرای فاز جدیدی از یک پروژه

تغییر در اعمال ف...رینگ داده ها

بررسی بیشتر امنیت شبکه ایران همزمان با مهمترین رویداد پیش رو در کشور ( فرضا انتخابات پیش رو)

نظارت و اعمال ف...رینگ بر روی شبکه های اجتماعی

و غیره

ویرایش شده توسط ApocalypseNow
لینک به دیدگاه

یک سوال:

آیا در همه جای دنیا همینطور معمول هست که هروقت تغییراتی بخوان ایجاد بکنند تمام سرویس های داخل اون کشور تحت تاثیر قرار بگیرند؟

یعنی این 5 6 موردی که فرمودید همه جای دنیا موقع اعمال اونها شبکه های اینترت داخل کشورشون کندی محسوس پیدا کرده و تایم اوت و ... پیدا میکنند؟

لینک به دیدگاه

حالا کی قراره این حالت تموم بشه ، من خودم هم میگفتم درست میشه بعد مدتی ولی الان 3 روز با ارزش از دست رفته ، اینا نباید یه اطلاعیه میدادن قبلش ، به فرض حالا ما مسابقه داشتیم اونوقت چیکار باید میکردم غیر از اینکه یه سرویس جدید بگیرم که اونم معلوم نیست درست بشه یا نه ، من نمیدونم این مسئول های شبکه مشکلشون چیه با این اینترنت زغالی که همینم هی دستکاریش میکنن .

الان با نرم افزار مشاهده IP دیدم آی پی بنده رو زد برای روسیه !! لوکیشن روسیه ! من با سرعت پایین و پینگ بد و هزینه بالا کنار میام ولی با این کیفیت پایین نمیتونم کنار بیام .

لینک به دیدگاه

در ایران تغییرات اصولا در ایام تعطیل انجام میشه به دلیل آنکه اورگان های دولتی تعطیل هستند . مثلا مشکل اینترنت در ایام عید 94 کاملا مشهود بود . در روزهای کاری به دلیل آنکه بعضی از اورگان های دولتی در شهرهای مختلف باید از طریق وب به دیتابیس برنامه های مربوطه در تهران دسترسی داشته باشند تغییرات از طرف زیرساخت خیلی کم صورت می گیرد.

اینکه در همه دنیا معمول هست یا خیر که جای تامل دارد ولی در ایران ضعف در پروژها همیشه وجود داشته و دارد .  در مورد اینترنت به صورت اصولی نگاه کنید باید در صورتی اعمال تغییرات، قبلا مسیری جایگزین شود. چارت کارت به صورت اصولی طراحی شود . به صورت مجازی اعمال شود تا مشکلات بررسی شوند .

در حال حاضر هم timeout به فاصله 10 تا 15 reply وجود دارد که این روند خللی در کارهای دولتی ایجاد نمیکند و در حوزه گیم آنلاین چرا.

فیدبک های خودتون را می تونید در پیچ رسمی آقای واعظی وزیر ارتباطات در کلوب بنویسید. ایشون بررسی می کنند

موفق باشید

لینک به دیدگاه

از ساعت حدودا 16:00 وضعیت یکم بهتر شده و میشه بازی کرد ولی بعضی وقت ها قطع و وصل میشه . الان هر لحظه میترسم دوباره به این شکل قطع بشه ، دیگه اصلا نمیشه برنامه ریخت برای چند روز آینده ، اونوقت میگن چرا برای کارهات برنامه نداری ! من نصف کارهام با اینترنت هست اونوقت اینم قطع بشه کجای برنامه ام عوض کنم !

لینک به دیدگاه

یک سوال:

آیا در همه جای دنیا همینطور معمول هست که هروقت تغییراتی بخوان ایجاد بکنند تمام سرویس های داخل اون کشور تحت تاثیر قرار بگیرند؟

یعنی این 5 6 موردی که فرمودید همه جای دنیا موقع اعمال اونها شبکه های اینترت داخل کشورشون کندی محسوس پیدا کرده و تایم اوت و ... پیدا میکنند؟

جوک گفتی دیگه برادر نه؟

اینجا ایران است!!!

لینک به دیدگاه

الان یه چند ساعتی هست که دوباره ارتباطم با سرورهای خارجی خیلی ضعیف شده ، حداکثر سرعتم 5 کیلوبایت بر ثانیه هست ، سایت گوگل رو خالی باز کنم حدود یک دقیقه طول میکشه ! با داخل هیچ مشکلی نیست و درست کار میکنه !

ویرایش شده توسط bighero7
لینک به دیدگاه

الان یه چند ساعتی هست که دوباره ارتباطم با سرورهای خارجی خیلی ضعیف شده ، حداکثر سرعتم 5 کیلوبایت بر ثانیه هست ، سایت گوگل رو خالی باز کنم حدود یک دقیقه طول میکشه ! با داخل هیچ مشکلی نیست و درست کار میکنه !

یک تعویض dns انجام بده شاید اوکی بشه برای بهتر باز شدن سایت ها

لینک به دیدگاه

نه با تعویض dns درست نشد ، البته الان امروز صبح دوباره بهتر شده .

لینک به دیدگاه

این اینترنت ما داره هر روز بدتر میشه ، الان به زور اکانت افزایش سرعت دانلود دارم از اینترنت استفاده میکنم ، isp هم پاسخگو نیست . 

فیلم مد مکس رو داشتم نگاه میکردم ، اونجا که رییس منطقه برای یه لحظه کوتاه شیر آب رو باز میکنه تا مردم بدبخت از تشنگی نمیرن ، این صحنه رو دیدم خود به خود یاد وضعیت اینترنتمون افتادم . وضعیت از افتضاح هم اونورتره  :party:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...