رفتن به مطلب

کيس Green X3 Gaming مود شده طرح NUKE

Recommended Posts

دوست عزیزم خوب شده ولی جای بهتر شدن هم داره @};-  کار اول همیشه ایراداتی وجود خواهد داشت ولی شما دلسرد نشین و ادامه بدین  :clapping:

به نظر من اگر رنگ قرمزی که استفاده کردین  Wine Red بود بهتر از این رنگ خودشو نشون میداد و بجای رنگ سفید دور درب از رنگ دیگه ای استفاده میکردین تا هارمونی بهم نخوره. اون نوشته Gaming هم بصورت Vertical بود تا کامل دیده بشه بهتر میشد  :)

ویرایش شده توسط Solo
لینک به دیدگاه

دوست عزیزم خوب شده ولی جای بهتر شدن هم داره @};-  کار اول همیشه ایراداتی وجود خواهد داشت ولی شما دلسرد نشین و ادامه بدین  :clapping:

به نظر من اگر رنگ قرمزی که استفاده کردین  Wine Red بود بهتر از این رنگ خودشو نشون میداد و بجای رنگ سفید دور درب از رنگ دیگه ای استفاده میکردین تا هارمونی بهم نخوره. اون نوشته Gaming هم بصورت Vertical بود تا کامل دیده بشه بهتر میشد  :)

قضيه wine red چي هست؟ :D مغز من کشش نداره نميفهمم :D

اگه واتس آپ دارى بيا راهنماى کن البته اگه مزاحم نيستم و کار ندارى. دوستان ديگه اگه نظر خاصي داريد بيايد واتس اپ

09303813318

راجب رنگ دور شيشه هم به نظر خودم ترکيب اين سه رنگ قشنگه و در کنار دوتا رنگ تيره , يه رنگ روشن زيباى خوبه داره. کيس chalanger از گروه pcmod هم ترکيب اين سه رنگ بود. فکر کنم يه رنگ ديگه هم بود درست يادم نيست.

لینک به دیدگاه

داداش خیلی قشنگ شده.واقعا سلیقه داریا :clapping:  :clapping:  @};-

بفروشش به من :D

موفق باشی دوست عزیز @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بسیار از شما سپاسگزارم شرمنده کردین واقعا.

همینجا از دوستانی که توانایی دارن میخوام یه تاپیکم در مورد میز کامپیوتر و مادینگ از طریق میز ایجاد کنن انصافا جای خالیش حس میشه و اگر کسانی اینو انجام بدن خیلی الهامبخش خواهد بود .

با اجازه صاحب تاپیک آقا میلاد عزیز یه لینک در این مورد می فرستم:

http://www.valiant-design.com/design/custom-made-computer-desks

بازم ممنون میلاد جان

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بسیار از شما سپاسگزارم شرمنده کردین واقعا.

همینجا از دوستانی که توانایی دارن میخوام یه تاپیکم در مورد میز کامپیوتر و مادینگ از طریق میز ایجاد کنن انصافا جای خالیش حس میشه و اگر کسانی اینو انجام بدن خیلی الهامبخش خواهد بود .

با اجازه صاحب تاپیک آقا میلاد عزیز یه لینک در این مورد می فرستم:

http://www.valiant-design.com/design/custom-made-computer-desks

بازم ممنون میلاد جان

صاحب اختياريد. کيس هنوز يکم کار داره

داداش خیلی قشنگ شده.واقعا سلیقه داریا :clapping:  :clapping:  @};-

بفروشش به من :D

موفق باشی دوست عزیز @};-

نه ديگه اونقدر دل ندارم که بفروشم

:) يه چنتا راهکار واسه بهتر شدنش گفتن دوستان که ببينم ميشه عملي کرد يا نه ساختن بک پليت واسه گراف و ساختن کلمه GEFORCE GTX واسه گراف و خارج کردن اون قصمت ذوزنقه اي شکل قرمز و خال خال جولوى کيس و گذاشتن يه فلکس سفيد و يه قرمز با ابعاد کوچک تر روى اون سفيده و در اخر گذاشتن به جاى پنل قرمز خال خال جلو.فقط تا اون موقع صبر کنيد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوست گلم اون پنل های درایوهای نوری رو میتونی با چسب یک دو سه به هم بچسبونی و به بدنه کیس یه طرحی با اره مویی توش در بیاری و با ایجاد چهار تا سوراخ یه فن 120 پشتش بذاری

لینک به دیدگاه

دوست گلم اون پنل های درایوهای نوری رو میتونی با چسب یک دو سه به هم بچسبونی و به بدنه کیس یه طرحی با اره مویی توش در بیاری و با ایجاد چهار تا سوراخ یه فن 120 پشتش بذاری

اره موى ندارم.

بخوام همه رو به هم بچسبونم بعد در اوردنشون در سره.

فن کف کيس دارم و راه واسه ورود هوا به کيس هست.

فعلا يه بک پليت واسه گراف ساختم البته يکم بلند تر ساختم که واسه گراف بعديم جا بشه. اينم عکساش. راستي اون پنل قرمز رنگ خال خال جلو رو در اوردم و فلکس سفيد گذاشتم جاش. خوبه يا روش با رنگ قرمز يه چيزى بچسبونم؟

qcniit3yyt3me21249.jpg qcniit3yyt3me21249.jpg

56knix1tni69yqdnc8z.jpg

7om0uplr4s6arumr2vrt.jpg

اون کيجي که مال dvd rw هستو ميخوام برعکس کنم و اون طرفي که هيچي نداره رو با فلکسي کلمه بچسبونم. فونتش رو همين فونت روى گراف ميزارم. روى کارت هم بايد يه طرحي چيزى بزارم. کسي طرح داره؟

پلکس مات واسه بک پليت پيدا نکردم که مجبور شدم از کارتن پلاس استفاده کنم که خوب و محکمم هست.

لینک به دیدگاه

درود و خسته نباشید.

خسته نباشی دلاور،

خدا قووت پهلوان :D

فقط دو کلمه: بسیار عالی.

پیشنهاد: میلا جان شما کیس رو به سلیقه خودتون مد کردین پس اگر بعضی از دوستان نظر متفاوتی با شما دارند دلیل نمیشه کار شما بد باشه چون اون دوستان هم از دید و نظر خودشون صحبت میکنند.

مهم اینه که شما از کارتون راضی باشید چون شما پشت اون سیستم می شینید و استفاده میکنید و نه من یا بقیه دوستان.

همیشه موفق و شادکام باشید. :D

لینک به دیدگاه

مونده تعويض کلمه Gaming , NUKE جولو کيس با فلکسي قرمز و همينطور يه طرح زيبا روى بک پليت کارت گرافيک که تا چند روز ديگه اماده ميشه. به جز اينه اگه راه کار ديگه اي داريد ارائه بديد. تو فکر تعويض کليد فن ها هم هستم. نظرتون روى تعويض کليد هاى جولو چيه؟ هر دو رو سفيد بزارم؟

لینک به دیدگاه

اره موى ندارم.

فن کف کيس دارم و راه واسه ورود هوا به کيس هست.

فعلا يه بک پليت واسه گراف ساختم البته يکم بلند تر ساختم که واسه گراف بعديم جا بشه. اينم عکساش. راستي اون پنل قرمز رنگ خال خال جلو رو در اوردم و فلکس سفيد گذاشتم جاش. خوبه يا روش با رنگ قرمز يه چيزى بچسبونم؟

qcniit3yyt3me21249.jpg qcniit3yyt3me21249.jpg

56knix1tni69yqdnc8z.jpg

7om0uplr4s6arumr2vrt.jpg

اون کيجي که مال dvd rw هستو ميخوام برعکس کنم و اون طرفي که هيچي نداره رو با فلکسي کلمه بچسبونم. فونتش رو همين فونت روى گراف ميزارم. روى کارت هم بايد يه طرحي چيزى بزارم. کسي طرح داره؟

پلکس مات واسه بک پليت پيدا نکردم که مجبور شدم از کارتن پلاس استفاده کنم که خوب و محکمم هست.

:clapping: :clapping: :clapping:

عالیه داداش

فقط اون Gaming زیاد جالب نیست اونم یه فکری براش بکن

اون NUKE قسمت جلوی کیس هم جاش مناسب نیست

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

:clapping: :clapping: :clapping:

عالیه داداش

فقط اون Gaming زیاد جالب نیست اونم یه فکری براش بکن

اون NUKE قسمت جلوی کیس هم جاش مناسب نیست

خود کيس x9 nuke از گروه pc mod هم اون اقا کلمه نيوک رو همونجا چسبونده. با اين حال اگه جاى بهتر باشه جاشو عوض ميکنم.

کلمه گيمينگ هم نظر خودم اينه که يه کلمه ديگه بزارم.

لینک به دیدگاه

دوستان نظرتون چيه که روى کارت گراف رو طرح nuke بزنم ولي نميخوام کلمه نيوک باشه.

يا مثلا لوگو Nvidia

ویرایش شده توسط Milad_Bm
لینک به دیدگاه

خود کيس x9 nuke از گروه pc mod هم اون اقا کلمه نيوک رو همونجا چسبونده. با اين حال اگه جاى بهتر باشه جاشو عوض ميکنم.

کلمه گيمينگ هم نظر خودم اينه که يه کلمه ديگه بزارم.

x9فرق میکنه

واسه کیس شما جاش خوب نیست اونجا

دوستان نظرتون چيه که روى کارت گراف رو طرح nuke بزنم ولي نميخوام کلمه نيوک باشه.

يا مثلا لوگو Nvidia

شلوغ میشه

جالب نیست

ویرایش شده توسط Yosef Faraji
لینک به دیدگاه

اره موى ندارم.

هیچ دردسری نداره دوست عزیز من انجام دادم و راحت هم در میاد تو خنک کنندگی هم خیلی تاثیر داره

لینک به دیدگاه

اقا اون کيج رايتر رو وارونه کردم و کلا هيچي روش نيس.گ و نميخوام شلوغ بشه.

مشکل اينجاس که با گذاشتن قاب روى گراف 15-20 درجه داغ تر شده. نظرتون چيه که قصمت چيپ رو يه مربع در بيارم و يا يه فن واسه خروج هوا بزارم؟

لینک به دیدگاه

به نظر به جای اینکه شبیح کیس دیگه ای درستش کنی از خودت یه مدل طراحی کن

اول رو کاغذ یا با نرم افزار الکوریتم و نقشه و برنامه هارو ترتیب بده بعدا در عمل انجام بده

از رنگ قرمز بیا بیرون

خیلی وقته کیس های رنگ قرمز تولید نمیشن و از رده خارج شدن

فقط ابی و سفید و مشکی

لینک به دیدگاه

حق با شماست ولي رنگ بندى مودينگ صليغه ايه. چون من عاشق رنگ قرمز هستم انتخابش کردم. البته سعي کردم رنگ قرمز رو توى ترکيبش کمتر کنم و واسه همين کلمه ى نيوک در جولو سمت بالا رو برداشتم همچنين کلمه ى gaming.

ديگه راستش حوصله و وقت ادامه ندارم و تا همينجا هم واسم رضايت بخشه , نهايت اين که کليد هاى جلو رو با دو تا کليد سفيد رنگ عوض کنم.

ممنون از همه ى شما که به من کمک کرديد.

fqtcejdwonyeyq54hdm5.jpg

cdt2vtbcpa032jqlovz3.jpg

p6luo1zbhgvt8ufjhfj.jpg

v6to9f9reat19cuklupo.jpg

4s0xxos7nnwltzsritbe.jpg

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...