رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید کارت گرافیک R9 300 AMD

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان من نظر شما رو می خوام

R9 390x

R9 390

صبر کنم نسل جدید بیاد

با این توضیح که ایا بازدهی 390x به ۴۰۰ تومان اختلاف قیمت میرزه

تفاوت نسل جدید با نسل فعلی اینقدر زیاد هست ک چند ماه صبر کنم و اینکه اصلا کی میاد (مصرف و حرارت رو در نظر نگیرید)

لینک به دیدگاه

ممنون از توجهتون ولی کسی میدونه که نسل جدید کارتای AMD یا nVidia دقیقا کدوم ماه ۲۰۱۶ میاد

لینک به دیدگاه

ممنون از توجهتون ولی کسی میدونه که نسل جدید کارتای AMD یا nVidia دقیقا کدوم ماه ۲۰۱۶ میاد

اطلاعات دقیقی وجود نداره ، ولی طبق شایعات AMD سری 400 رو در تابستون  سال 2016 و سری FURY هم اوایل 2017 عرضه میکنه

معماری ها به خاطر پشتیبانی از فیوچر لول بالاتر DX12 { برای ای ام دی } تغییرات بیشتری میکنند

نود ساخت هم 16NM و ممکنه بعضی کارت های ای ام دی 14NM باشه ک به نظرم شما صبر کنین پشیمون نمیشین (چون معلومه از افرادی نیستین هر یکی دو سال یک بار سیستم یا کارتو عوض کنین)

لینک به دیدگاه

اختلاف کارایی بین 390x و 390 خیلی ناچیزه و به هیچ وحه منطقی نیست.در کل الان بهترین کارت دنیا از نظر Performance per dollar مدل 390 معرفی شده

لینک به دیدگاه

الآن نسبت به تابستون چهارصد تومنی دلار گرون شده که قطعا گرافیک هایی که زمستون وارد میشن صد تا دویست تومنی نسبت به گرافهای تابستون قیمت بالاتری دارن...با این وضع قیمت دلار و نفت هم که رسیده به 38 دلار هیچ بعید نیست سال آینده دلار چهار هزار تومنی رو هم ببینیم و شاید تابستون سال آینده مجبور بشی چهارصدتومن بیشتر برای خرید همین کارت بدی!.......البته من پیشنهاد می کنم یه مدل دسته دوم گارانتی دار که افت قیمتش رو هم کرده باشه مثل 770 یا 280x بگیری و فعلا باهاش سر کن تا سال آینده که نسل جدید هر دو شرکت میاد...

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

درود.

نظر من اینه که اگر الان کارت نداری یا کارتی داری که جوابگو نیست، بخر. طبق گفته دوستان 6 ماه طول میکشه تا سری جدید بیاد (شاید هم بیشتر)، اون موقع هم که بیاد، باید چند وقتی صبر کنی تا قیمتش بیاد پایین (به علاوه اینکه طبق گفته دوستمون شاید سری 400 زودتر از Fury ارائه بشه که اون موقع هم حتما سوال میشه که ارزش داره صبر کنی برای اونا!) که کم و بیش میرسی به همین موقعیتی که الان هستی: شایعه اومدن سری جدید و تفاوت این نسل با نسل بعد و ادامه دور باطل...

نظر شخصی من اینه الان یه 390 بگیر، کارت خوبی هست، قیمتشم خوبه، به اومدن سری بعد هم توجه نکن.

ویرایش شده توسط Trickster
لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان من خودم فکر می کردم شاید تا عید یکی از دو شرکت مدلهای جدیدشون رو معرفی کنن ولی به نظر خودم صبر کردن بیشتر از سه چهار ماه برام منطقی نباشه

دربین برندهایی که فعلا موجود هست چه برندی رو بگیرم که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم کارایی و هم سر و صدای زیادی نداشته باشه

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستان من خودم فکر می کردم شاید تا عید یکی از دو شرکت مدلهای جدیدشون رو معرفی کنن ولی به نظر خودم صبر کردن بیشتر از سه چهار ماه برام منطقی نباشه

دربین برندهایی که فعلا موجود هست چه برندی رو بگیرم که هم قیمت مناسبی داشته باشه هم کارایی و هم سر و صدای زیادی نداشته باشه

به نظرم ای ام دی سافایر

انویدیا EvGa

بهترین انتخاب هست

390 nitro بگیرین دوست عزیز

ویرایش شده توسط SaeedSYS
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منتظر هیچی نمونید

390 سافایر عالیه.

اختلاف کارایی در حد قیمت نیست

لینک به دیدگاه

سلام

بهتره تو حال زندگی کنید وگرنه به خاطر یک قطعه جدیدتر باید تا ابد صبر کنید :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه تو فکر خرید کارت گرافیک نسل جدید با این قیمت 390 و 390X هستید که بهتر هستش، همین الان گرافیک مورد نظرتون رو بخرید...

چون نسل جدید گرافیکها، هم AMD و هم انویدیا، قیمت بالاتری خواهند داشت نسبت به نسل های گذشتشون...

البته این رو هم در نظر خارج نکنیم که AMD و انویدیا کارتهای رده پایین هم دارن در نسل جدیدشون که معلوم نیست چه موقع خواهند اومد، ولی ارزش نداره که تا اون موقع صبر کنید...

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

390 بگیر باهاش گیم بزن لذت ببر

صبر کردن برای چیزی که هر سال جدیدش میاد هیچ منطقی نداره

این تکنولوژی و علم و صنعت تا اخر عمرش همینه

در گوشی و و تلویزیون و مانیتور و سی پی یو هم همینطوره هر سال قطعات جدید میاد

یه زمانی هست همه جا پر شده از خبر رسمی قطعات جدید یا مثلا تولید شده اما هنوز وارد ایران نشده و یک ماه زمان میبره وارد بشه اون موضوع فرق داره با اینکه ۶ ماه صبر کنی تولید بشن ۱ ماه صبر کنی وارد ایران بشه ۲ ماه صبر کنی ارزون بشه. بعد. دوباره به همین ترتیب

الان نزدیک کریسمس هست تا گرونتر نشده بگیر

لینک به دیدگاه

فرق کشور ما با بقیه اینه شب عید قطعات و کلا همه چیز از میوه گرفته تا آجیل سر میز همش گرون میشه ولی تو کشور های دیگ به قول بعضیا کفار شب کریسمس همه چی ارزون میشه :cool:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

اگه شما بخوای صبر بکنی تا نسل جدید کارتها بیاد و بگیرید دوباره بعد از یک مدت نسل جدیدتر میاد و شما هم از کار خودتون میمونید هم نمیتونید تصمیم بگیرید که کدوم رو بخرید

به نظر بنده خرید کنید و از کارت جدید و آکبند لذت ببرید و گیمهارو باهاش بترکونید.

هیچ وقت منتظر چیز جدیدتر نمونید

چون همیشه نسلهای جدید در راه هستند و تا آخر همین جوری هست @};-

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از کمکتون اما تو این چند روزه قیمت R9 300 به شکل فضایی بالا رفته کلا سافایر نیست تو بازار MSI هم کمیابه R9 390 1650 هست HIS هم 390 ش 1660 مدل 390X 2350 وحشتناکه واقعا کسی حاضر این قیمت بده برای 390x اونم مارک HIS

الان یه جا قیمت MSI R9 390X با قیمت EVGA GTX 980 SC برابر هست به نظر شما کدوم معقول تر هست خریدش حدودا 1900

لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از کمکتون اما تو این چند روزه قیمت R9 300 به شکل فضایی بالا رفته کلا سافایر نیست تو بازار MSI هم کمیابه R9 390 1650 هست HIS هم 390 ش 1660 مدل 390X 2350 وحشتناکه واقعا کسی حاضر این قیمت بده برای 390x اونم مارک HIS

الان یه جا قیمت MSI R9 390X با قیمت EVGA GTX 980 SC برابر هست به نظر شما کدوم معقول تر هست خریدش حدودا 1900

درود دوست عزیز اگر من باشم یه 970 با قیمت 1280 از EVGA یا galax میگیرم کارایی نسبت به قیمتش عالیه بین 980 و 390x ام من 390x رو میگیرم

لینک به دیدگاه

درود دوست عزیز اگر من باشم یه 970 با قیمت 1280 از EVGA یا galax میگیرم کارایی نسبت به قیمتش عالیه بین 980 و 390x ام من 390x رو میگیرم

ممنون از نظرت ولی من قبلا 970 داشتم برند زوتاک ازشم راضی بودم می خواستم یه مدل دیگه رو اگه قیمتا بذارن تجربه کنم

لینک به دیدگاه

کلآ به خاطر گرونی دلار هست بقیه هم کم کم می کشن بالا احتمالا

یه نگاهی به این دو فروشگاه کن قیمت های خوبی دارن

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/amd-radeon-hd-gaming-graphic-cards.html

http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

بازم بگردین پرس و جو کنین سافایر 390 Nitro به نظرم از مارکای دیگه بهتره ... کلا سافایر کارش درسته ...

پاور کولر هم گیرتون اومد شک نکنین حرف نداره!

XFX هم بپرسین

HIS هم مارک الکی نیست دوست من ...یک کارت HIS هم قبل از سافایر داشتم هر بلایی بگین سرش اوردم ....مرد بود لامصب :laughing:

لینک به دیدگاه

ممنون از نظرت ولی من قبلا 970 داشتم برند زوتاک ازشم راضی بودم می خواستم یه مدل دیگه رو اگه قیمتا بذارن تجربه کنم

جناب فروختی کارتتو؟ یکی مثل من دنبال 970، یکی هم میخواد بخاطر تجربه کردن کارت عوض کنه. توی بنچمارکها که 970 تا حدودی قوی تر ظاهر شده و البته قیمتش تو ایران هم مناسب تره.

لینک به دیدگاه

کلآ به خاطر گرونی دلار هست بقیه هم کم کم می کشن بالا احتمالا

یه نگاهی به این دو فروشگاه کن قیمت های خوبی دارن

http://www.dfmrendering.com/online-shopping/amd-radeon-hd-gaming-graphic-cards.html

http://aria-computer.mihanblog.com/post/4

ممنون

جناب فروختی کارتتو؟ یکی مثل من دنبال 970، یکی هم میخواد بخاطر تجربه کردن کارت عوض کنه. توی بنچمارکها که 970 تا حدودی قوی تر ظاهر شده و البته قیمتش تو ایران هم مناسب تره.

نه دوست گرامی پول لازم بودم که فروختم همونطور که گفتم خیلی راضی بودم ازش گفتم حالا می خوام بخرم یه مدل دیگه بخرم قصد داشتم یه 390 بگیرم که اونم اختلافش الان با 390x 400 دیگه تومن نیست رو این حساب گفتم مدل ایکسش رو بگیرم بهتره اونم باید دو دو تا چهار تا کنم

در ضمن منم مرفه بی درد نیستم هرکس یه علاقه ای داره

لینک به دیدگاه

ممنون

نه دوست گرامی پول لازم بودم که فروختم همونطور که گفتم خیلی راضی بودم ازش گفتم حالا می خوام بخرم یه مدل دیگه بخرم قصد داشتم یه 390 بگیرم که اونم اختلافش الان با 390x 400 دیگه تومن نیست رو این حساب گفتم مدل ایکسش رو بگیرم بهتره اونم باید دو دو تا چهار تا کنم

در ضمن منم مرفه بی درد نیستم هرکس یه علاقه ای داره

مرفه بی درد اونیه که Titan X 3-way SLI میبنده.  :D

390 رو من الان فقط بخاطر مصرف برق بالاش نمیرم سمتش وگرنه دست دومش خیلی خوش قیمت تره نسبت به 970. پاورم 585 هست و با GTX 680 مشکلی نداشتم، اگر بخوام 390 ببندم ایجاد مشکل میکنه فکر کنم. 390X رو آقای آشوری به قیمت 1615 میداد فکر کنم، مفت بود. برند XFX مدل Double Dissipation 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...