رفتن به مطلب

گیم در حالت fhd...!

اشتراک گذاری

Recommended Posts

بله خیییلی ممنون واقعا لطف کردید..

حالا دوستان مانیتور چی؟؟؟

S24d595و LG 22MP55HQوvx229چ تفاوت هایی دارن ممنون ميشم مزیت هاشونو بگید نسبت ب هم...

اگر میتونید هزینه کنید mx239 گزینه بسیار خوبیه

پنلش ips هست و خیلی رنگ ها رو به صورت زنده نشون میده

وضوح و شارپنس هم عالیه

کاربر PSCZ تکنولوژی dsr رو گفتن که خودم اطلاع دارم اما دوستان میگن به صورت 2k روی مانیتور 1080p نه اینکه از تکنولوژی dsr استفاده کنن !

کاربرson of autumn هم گفتن قطعا میشه روی مانیتور fullhd به صورت 2k یا حتی بالاتر بازی کرد ! 

من هنوز نفهمیدم چجوری ، چطور مانیتور رزولوشن بالاتر رو میتونه پخش کنه ؟!

من که هر وقت رزولوشن را بالاتر از مقدار حداکثر مانیتورها میزارم  پیغام عدم پشتیبانی میده به جز خیلی مقدار معدود بازی ها که اونم تفاوت خیلی ناچیزی حس میکنم .

من تجربه کار با dsr رو دارم و درضمن آقای son of autumn بنده بالای 15 سال هست که با کامپیوتر کار و بازی میکنم و البته که میدونم میشه رزولوشن رو در منوی بازی ها تغییر داد ! نمیدونم برای چی این رو به من گفتید !!! من بحثم یه چیز دیگه هست که هنوز جوابی نگرفتم .

بنده قصد بی احترامی به شما رو نداشتم 

من خودم از بچگی با کنسول و pc نسل قبل از پنتیوم بزرگ شدم بزرگوار :)

و اما جوابتون،من روی هر رزولوشنی میزارم بهم ارور نمیده و خود مانیتور به اصطلاح scale و سینک میکنه

برای خودمم عجیبه که اینطور هست،ولی هست.

خیلی عجیبه. آخه دوستان با GTX 970 به سختی می تونن تو فول اچ دی 60 فریم بگیرن اونوقت شما با 670 رو 2k بازی می کنین؟ :wacko: :wacko: :wacko:

در مورد 980ti هم شما بنچمارک زیر رو ببینین.

attachicon.gifR9-390X-POWERCOLOR-42.jpg

همونطور که می بینید حتی گرافیک فوق العاده قدرتمند Titan x فقط 39 فریم تو 4k میده. اونم تازه بدون AA.

به زودی براتون قرار میدم تا مشاهده بفرمایید

فعلا  بخاطر مودینگ کیس امکانش نیست،در اولین فرصت حتما قرار میدم تا ببینید :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هنوز نفهمیدم چجوری ، چطور مانیتور رزولوشن بالاتر رو میتونه پخش کنه ؟!

دوست عزیز. اگه از کارت های geforce استفاده میکنید میتونید وارد کنترل پنل انویدیا بشید و در بخش کاستوم رزولیشن با یک مانیتور 1080×1920 @ 60هرتز با فقط تنظیم اعداد 1440×2560 @60 هرتز تصویر بدون مشکلی رو داشته باشید.

نکته یک: در محیط ویندوز همه چیز زشت و بهم ریخته و بد جزئیات به نمایش درمیاد. اما درون بازی مشکلی حس نمیشه.

نکته دو: مانیتور شما حتما باید بدون هیچ رابط یا آداپتوری (که به D-Sub خروجه میده) متصل شده باشه و فقط از درگاه های DVI یا HDMI استفاده کنید.

این امکان ربطی به DSR نداره وحتی با کارت های فرمی به قبل هم قابل پیاده سازیه (با اینکه DSR ساپورت نیستن).

لینک به دیدگاه

بله خیییلی ممنون واقعا لطف کردید..

حالا دوستان مانیتور چی؟؟؟

S24d595و LG 22MP55HQوvx229چ تفاوت هایی دارن ممنون ميشم مزیت هاشونو بگید نسبت ب هم...

بدون شک مانیتور Asus VX229H AH-IPS‏ بهتر از دیگر مانیتورهای نام برده هست!

مزیتیش کیفیت پنل بالاتر هست اون هم به لطف AH-IPS‏ ‏.

نکته: مانیتور Asus MX239H IPS‏ فرق چندانی با مانیتور Asus VX239H IPS‏ نداره بجز رنگ و اسپیکر داخلی سری MX‏ که تازه اسپیکر داخلیش کیفیت منابسی هم نداره!

اینارو گفتم که یک وقت پول بیشتر واسه سری MX‏ ندین. ‎

موفق باشید.

ویرایش شده توسط ایمان شادکام
لینک به دیدگاه

بدون شک مانیتور Asus VX229H AH-IPS‏ بهتر از دیگر مانیتورهای نام برده هست!

مزیتیش کیفیت پنل بالاتر هست اون هم به لطف AH-IPS‏ ‏.

نکته: مانیتور Asus MX239H IPS‏ فرق چندانی با مانیتور Asus VX239H IPS‏ نداره بجز رنگ و اسپیکر داخلی سری MX‏ که تازه اسپیکر داخلیش کیفیت منابسی هم نداره!

اینارو گفتم که یک وقت پول بیشتر واسه سری MX‏ ندین. ‎

موفق باشید.

بله درسته...

خیلی لطف کردید دوستان دست همگی درد نکنه.

پس همون vx229انتخاب شد...

باکارت 390x(البته اگه کارکردش رو پیدا کنم)

در غیر اینصورت 970...

ممنونم...!

لینک به دیدگاه

نظرتون راجع به benq RL2240HE چیه؟؟ یکم تحقیق در این مدل انجام بدین پشیمون نمیشین..... من گرفتم و واقعا عالیه

لینک به دیدگاه

نظرتون راجع به benq RL2240HE چیه؟؟ یکم تحقیق در این مدل انجام بدین پشیمون نمیشین..... من گرفتم و واقعا عالیه

درود

برای گیم خوبه ولی اصلا کیفیتش پنلش به Asus VX229H AH-IPS‏ نمیرسه!

پ.ن: ضمنا" مبارک باشه. :D

شادکام باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز. اگه از کارت های geforce استفاده میکنید میتونید وارد کنترل پنل انویدیا بشید و در بخش کاستوم رزولیشن با یک مانیتور 1080×1920 @ 60هرتز با فقط تنظیم اعداد 1440×2560 @60 هرتز تصویر بدون مشکلی رو داشته باشید.

نکته یک: در محیط ویندوز همه چیز زشت و بهم ریخته و بد جزئیات به نمایش درمیاد. اما درون بازی مشکلی حس نمیشه.

نکته دو: مانیتور شما حتما باید بدون هیچ رابط یا آداپتوری (که به D-Sub خروجه میده) متصل شده باشه و فقط از درگاه های DVI یا HDMI استفاده کنید.

این امکان ربطی به DSR نداره وحتی با کارت های فرمی به قبل هم قابل پیاده سازیه (با اینکه DSR ساپورت نیستن).

احسنت به شما.

بله .همین طوره من قبلا امتحان کردم اما شما مجبور نیستین رزولیشن ساخته شده رو برای ویندوز هم انتخاب کنید. :) :cool: (*)

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون دوست عزیز . قانع شدم که امکان پخش وجود داره ، از دوستان عذرخواهی میکنم اگه تند صحبت کردم  @};-

لینک به دیدگاه

درود

برای گیم خوبه ولی اصلا کیفیتش پنلش به Asus VX229H AH-IPS‏ نمیرسه!

پ.ن: ضمنا" مبارک باشه. :D

شادکام باشید.

با تشکر از شما

من اول میخواستم همین مدل رو بگیرم اما با سرچ و ری ویو هایی که دیدم بنکیو رو گرفتم و IPS هنوز کار داره تا این پنل ها کامل بشه و نمیشه در همه کارا بطور تخصصی ازش استفاده کرد

ویرایش شده توسط soos
لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

ببخشید این جریان vsrچیه ؟الان من gtx 970 دارم مانیتور فول اچدی که گرفتم چطوری باید اجراش کنم که 4kببینم ؟ ممنون میشم جواب بدین

Sent from my HUAWEI Y320-U30 using Tapatalk

ببخشید این جریان vsrچیه ؟الان من gtx 970 دارم مانیتور فول اچدی که گرفتم چطوری باید اجراش کنم که 4kببینم ؟ ممنون میشم جواب بدین

سلام ببخشید این جریان vsrچیه ؟ یعنی الان من یک فول اچدی بگیرم میتونم با gtx 970 به صورت 4kتصویر بگیرم؟و اینکه چطوری باید اجراش کنیم ؟ ممنون میشم جواب بدین

لینک به دیدگاه

عرض کردم ک خواستم اگه بشه رو مانیتور فول اچ دی، 4kبازی کنم کارت 390xرو میخرم،در غیر اینصورت همون 970رو میگیرم و fhdبازی میکنم...

با 970میشه بازیهایی مثل بتلفیلد و فارکرای4رو full hdبا تنظیمات ultraبازی کرد راحت؟؟؟

2kچی؟؟؟

سی پی یو هم 6600

دوست من 390 ایکس با 970 تفاوت زیادی نداره که شما بخوای 970 رو برا فول اچ دی بگیری 390 ایکس رو برا 4k. شما با این کارت باید رو پایین ترین تنظیمات ممکن تو 4k بازی کنید تا بازی نسبتا روونی داشته باشید

ویرایش شده توسط Ralf
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...