رفتن به مطلب

خرید سیستم گیمینگ (فوری!...)

اشتراک گذاری

Recommended Posts

دوستان اگه امکانش هست جوابه این سواله منو بدید.

سیستمی ک جنابgeek پیشنهاد د ادن میتونه بازیای الان رو تا 60 فریم بازدهی داشته باشه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه

سیستمی ک جنابgeek پیشنهاد د ادن میتونه بازیای الان رو تا 60 فریم بازدهی داشته باشه؟؟؟؟

بستگی به رزولوشن داره

ولی روی 1080 قطعا بله

لینک به دیدگاه

بله میتونه روی فول اچ دی و آخرین تنظیمات بیشتر بازی ها 60 فریم رو بده.

اما اون سیستم به 6600 که شما خریدید نمیخوره و باید مین بورد و رم عوض بشه.

فقط بهتره گرافیک رو Zotac 970 Extreme Coreبردارید که کلاک بیشتری داره. برای کیس هم اگه صبر کنید Green x3+ Viper قیمتش میاد پایین که از کیس بالا بهتره.

ویرایش شده توسط GForce
لینک به دیدگاه

بله میتونه روی فول اچ دی و آخرین تنظیمات بیشتر بازی ها 60 فریم رو بده.

اما اون سیستم به 6600 که شما خریدید نمیخوره و باید مین بورد و رم عوض بشه.

فقط بهتره گرافیک رو Zotac 970 Extreme Coreبردارید که کلاک بیشتری داره. برای کیس هم اگه صبر کنید Green x3+ Viper قیمتش میاد پایین که از کیس بالا بهتره.

اگر بتونم اون سی پی یو رو پس بدم چی؟؟؟

تو حالت کلی همه چیو  در نظر بخواید بگیرید اون سیستم اولیه ک نوشتم با این سیستم چقدر تفاوت در کارایششون هست؟؟؟

لطفا پاسخ بدین دوستان خیلی مهمه برام.ممنون

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز ولی سیستم خودتون تو پست اول خیلی بروز تر و بهتره با این بودجه خرید skylake توصیه میشه

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بنظر من حیفه شما با این بودجه قطعات پایین تهیه کنید، اگه کمی حوصله داشته باشید این افزایش قیمت گذرا هست و به مرور اوضاع ارومتر میشه ...البته از نظر من و بهتر هست شما تا کارت دست دوم رو تهیه میکنید تو فروم ها دنبال قطعات دست دوم تمیز بگردید، مثلا 16 گیگ رم سرعت بالا دست دوم خیلی راحت گیر میاد... یا حتی مانیتور 2k مناسب... حتی کولر دست دوم و از این قبل موارد که دست دومشون زیاد توفیری با نوش نمی کنه اما تو قیمت نهایی سیستمتون تاثیر بسزایی داره...!  ^_^

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

اگر بتونم اون سی پی یو رو پس بدم چی؟؟؟

تو حالت کلی همه چیو  در نظر بخواید بگیرید اون سیستم اولیه ک نوشتم با این سیستم چقدر تفاوت در کارایششون هست؟؟؟

لطفا پاسخ بدین دوستان خیلی مهمه برام.ممنون

همین 4460 میتونه برای 970 جواب بده و گلوگاه ایجاد نکنه. اما اگه شما در آینده کارت جدیدتری بگیرید احتمال داره گلوگاه بشه به همین دلیل 6600 آینده نگرانه تر هست و از نظر من بهتره عوضش نکنید.

سی پی یو در گیم تاثیر زیادی نداره به شرطی که برای گرافیک گلوگاه نباشه. سیستم پیشنهادی شما به دلیل سی پی یو قوی تر توی بازی ها کمی فریم بیشتری میگیره.

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست من cpuی 6600رو خریداری کردم 2 روز پیش... *dry#  ^_^  :crying:

کاش زودتر همچین پیشنهادی رو میدادید...

الان یعنی با این سیستم راحت میتونم تمام بازیای جدید رو رو 60 فریم بگیرم؟؟؟؟؟؟

6600 از 4460 قوی تر هست ، گرافیک داخلی قوی تری داره ( حدود 50 درصد قوی تر! )  ، تکنولوژی جدیدتری داره ( 14 نانومتری در مثابل 22 نانومتری ) ، از رم های ddr4 پشتیبانی میکنه ، فرکانس بالاتری داره ، مصرف برق کمتری داره ،

ناراحت چی هستین ؟! http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4460-vs-Intel-6600

لینک به دیدگاه

6600 از 4460 قوی تر هست ، گرافیک داخلی قوی تری داره ( حدود 50 درصد قوی تر! )  ، تکنولوژی جدیدتری داره ( 14 نانومتری در مثابل 22 نانومتری ) ، از رم های ddr4 پشتیبانی میکنه ، فرکانس بالاتری داره ، مصرف برق کمتری داره ،

ناراحت چی هستین ؟! http://cpuboss.com/cpus/Intel-Core-i5-4460-vs-Intel-6600

درسته اما دیدم با اون پیشنهاد تقربن تو گیم هیچ تفاوتی ندارن اما من الکی تو کل قطعات حداقل 400,500تومان خرج اضافی کردم...

ولی من همچنان قصد خرید همون سیستم اول رو دارم.

فقط ی سوال این پاور http://forum.lioncomputer.ir/index.php?showtopic=52170چطور هستش؟ بنظرتون ارزش داره همین رو بخرم بجای همین مدل آکبندش؟؟؟ :wacko:

ویرایش شده توسط ali3516
لینک به دیدگاه

بله فقط میتونم بپرسم دلیلتون واسه پیشنهاد این مادربورد چی هستش؟؟؟

چون ک من خودم چیزی سر در نمیارم از قطعات اما از هر کسی ک پرسیدم سری گیمینگ رو پیشنهاد دادن...!

درضمن اورکلاک هم نمیکنم...

لینک به دیدگاه

مشکل اینجاست من cpuی 6600رو خریداری کردم 2 روز پیش... *dry#  ^_^  :crying:

کاش زودتر همچین پیشنهادی رو میدادید...

الان یعنی با این سیستم راحت میتونم تمام بازیای جدید رو رو 60 فریم بگیرم؟؟؟؟؟؟

بله میتونید

تازه اون گرافیکهایی که توی اون سایت مورد بررسی قرار داده همه رفرنس هستن نه این گرافیک های غیر رفرنس بازار که قویتر هستن

گرافیک حتما اون EVGA رو بگیر که تو بخش ویژه های لیون قرار گرفته و قیمتش فوقعلادست الان با یکو دویست 970 دست دوم بهتون میدن نه اکبند ارزش نداره برا صدو خورده ای گرافیک دست دوم بگیرید

بهترین برند تولید گرافیک در دنیاست  EVGA حتی از ایسوس هم بهتره

تازه میتونی همون سی پی یو 4460 رو با تغیر ضریب و باس تا 4.4 هم اور کنی تقریبا اندازه یه 4770 معمولی اور نشده ازش خروجی بگیری که بدون اور هم شما مطمئن باش همه نیازاتو برطرف میکنه و اصلا نیازی به اور نداره

من به یه اقای دیگه ای هم همینارو میگفتم منتها ایشون دیگه زده بودن تو خط سوکت 2011 و هرچی میگفتم این سیستمی که شما جمه کردی با دوتا گرافیک 980 بهتون 3000 فریم میده که باید دوهزارو خورده ایشو بریزی دور فقط از 60 تاش استفاده کنی گوش نمیکرد و میگفت میخوام خیالم بابت چند سال اینده راحت باشه

من نمیدونم این چند سال اینده چه بازی ای قراره بیاد که این سیستما در مقابلش حکم گوشی یازده دو صفر نوکیارو پیدا میکنه

من که از چهار سال پیش تا حالا هیچ مشکلی نداشتم با سیستمم و مطئنم تا سه چهار سال اینده هم مشکلی نخواهم داشت

یاد یک مقاله خیلی باحالی افتادم از یه اقایی که میگفت یه نقر اومده با سی پی یو G2120  و گرافیک 750ti  ثابت کرده که تو رزولوشن فول اچ دی خرید سیستم کامپیوتری به صرفه تر از خرید کنسوله بعد دوستان میان برای بازی تو فول اچ دی شیش تا 980 اس ال آی میکنن و سه ملیون پول سی پی یو و کولرشون میشه

خدا انشالله بیشتر بهشون بده

شما هم نمیخواد سی پی یو رو پس بدی فقط چون سری K نیستش یه مینبرد مثل این بگیر براش

http://lioncomputer.ir/product/6614/%D9%85%D8%A7%D8%AF%D8%B1%D8%A8%D8%B1%D8%AF+%D8%A7%DB%8C%D8%B3%D9%88%D8%B3+B150-PLUS+D3/

گرافیکم بنداز روش بشین بازی کن

اینم یه سایت برای اینکه ببینی پاور چند وات نیاز داری

http://outervision.com/power-supply-calculator

ویرایش شده توسط mostafajan
لینک به دیدگاه

کولر بوفالو نسبت به قیمتش کارایی خوبی داره.

دو هیت پایپ داره که مستقیم با سطح سی پی یو در تماسه و دما رو خوب کنترل می کنه.

سی پی یوی من تو لود 100% بیشتر از 65 درجه نمی ره با بوفالو در ضمن skylake اصولا خنکتره.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...