رفتن به مطلب

رم تقلبی با گارانتی انفورماتیک گستر

afsaneh
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروش رم تقلبی با گارانتی انفورماتیک گستر :

دوستان چند روز قبل  من به بازار کامپیوتر ایران واقع در خ ولیعصر تهران جهت خرید دو ماژول رم 4 گیگا بایت مراجعه کردم و از انجا که برند کورسیر را گزینه مناسبی می دانستم ، به دنبال این برند با گارانتی اصلی آن میگشتم که فروشنده پیشنهاد رم با گارانتی انفورماتیک گستر با اختلاف قیمت فاحشی رو به من داد و وقتی رم هارو به من نشون داد دیدم بدون جعبه و پکینگ هستند و وقتی علت را پرسیدم گفتند به خاطر اینکه هزینه حمل و گمرک پایین تر تما م بشه به این شکل وارد میشوند .

اما گارانتی انفورماتیک گستر اعتماد من رو جلب کرد و باعث شد من به آسانی اعتماد کنم و 170هزار تومان بابت دو ماژول رم پرداخت کردم .

ولی ته دلم شک داشتم و وقتی رسیدم محل کارم انها رو تست کردم و دیدم در تست نرم افزاری  پروفایل xmp رم کورسیر  نمیشود و در نهایت من تنها یک رم معمولی خریدم ان هم با دو سال گارانتی نه لایف تایم گارانتی .

خوشبختانه یک ماژول رم کورسیر با گارانتی اصلی تخت جمشید روی سیستم خونه داشتم و آنجا بود که فهمیدم چه کلاهی سرم رفته چون با مقایسه دو رم فهمیدم با هم اختلاف فاحشی دارند .

بعد از متوجه شدن این اختلاف ها عکسهای رم هارو برای شرکت تخت جمشید هم ایمیل کردم و انها هم تایید کردند رمها تقلبی هستند . آنها پیشنهاد دادند که به کمک بارکد ریدر ، بارکد روی رم را اسکن کنم و از این راه متوجه میشوم که رم ها تقلبی هستند .

اما من واقعا نمیدونم چرا شرکتی مثل انفورماتیک گستر باید رم تقلبی رو گارانتی کنه یعنی واقعا پول اینقدر ارزش داره ؟ حالا کارم دراومده واسه 170 تومان باید برم شکایت کنم.

این رمهای کپی هم دو ریال ارزش نداره و معلوم نیست چی کردن زیر او هیت سینک والله جرات نمیکنم بزارم رو سیسنمم.

دوستان مراقب کالاهای با گارانتی انفورماتیک گستر باشید چون این شرکت حتی اس اس دی سامسونگ تقلبی و هارد دیسکهای  دست دوم را نیز گارانتی می کند البته اینارو بعدا متوجه شدم و ای کاش زودتر میفهمیدم.

post-22303-0-37632700-1450015373_thumb.jpg

post-22303-0-82549400-1450015580_thumb.png

post-22303-0-78177000-1450015625_thumb.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 96
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

درود

بیشتر به نظر میرسه گارانتی تقلبی باشه تا رم تقبلی، البته رم رو کاری ندارم، منظور اینکه اون برچسب فیک هست ! دیگه برچسب پفک نمکی هم هولگرامه ! این یه برچسب معمولی پرینت شدس !

بگذریم اون رم xms3 اورجینالش هم مالی نیست ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

شما خودت میدونستی که گارانتی اصلی کورسیر تخت جمشید هستش ولی باز رفتین یک محصول کورسیر رو با گارانتی غیر تخت جمشید(حالا هر گارانتی دیگه ای منظورم هست) خریدین ؟؟؟ :wacko: :wacko: :wacko:

اون شرکت انفورماتیک گستر رو هم بدنام نکنین چون اون رم هایی که شما خریدین 99% حتی گارانتی اونجا هم نیستند ... همین الان توی سایتشون نگا کردم اصلا رم کورسیر حتی یک دونه هم ندارن .

من جای شما باشم رم ها رو میبرم مغازه طرف و بهش میگم که پس بگیره اگه گفت نه همین فردا برین شکایت کنین ... خودم میدونم که احتمال اینکه به نتیجه برسین کمه اما ارزش داره که حداقل امتحان کنین

امیدوارم بتونین حقتون رو بگیرین

ویرایش شده توسط NO_TIME_FOR_RELOADING
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان عزیز بهتره زود قضاوت نکنید

این قضیه مشکوک میزنه :-?

ویرایش شده توسط خبات کریمی
لینک به دیدگاه

جناب چیپ مادربرد شما چیه؟ آیا می تونید یا CPUz یه عکس از تب Memory و یکی از SPD بزارید.ضمن اینکه رم شما الان مشکلش چیه دقیقا؟

ویرایش شده توسط HK888
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بذار حدس بزنم طرف از عوامل mi6 و طرف قراداد اون شرکت گارانتی اصلیه ؟

:|

بابا مقوا شده این داستان بکش بیرون دیگه ازش.

:|

کاراگاه من منکر تقلبی بودن یا نبودن رم یا گارانتی نیستم اما ممکنه هدفمند باشه

ممکنه شرکت B عمداً تعدادی محصول جعلی شرکت A رو وارد بازار کنه تا بازار A رو نابود کنه و این اطلاع رسانی هم از طرف شرکت B برای ضربه به فروش A باشه- شاید هم وارد بازار نشده باشه و به همین شایعه پراکنی ها در سطح فروم ها  و فروشگاه ها محدود بشه.

دلایلی هم برای این ادعا دارم اما مطمئن نیستم.

لینک به دیدگاه

درود دوستان عزیزم

فردا شخصا این مسئله رو پیگیری میکنم .

البته چند روز پیش من این مطلب رو شنیده بودم و فردا کاملا شفاف پیگیری میکنم اینجا توضیحات لازم رو بهتون میدم @};-

لینک به دیدگاه

این ssd من هست با گارانتی انفورماتیک گستر

http://forum.lioncomputer.ir/uploads/monthly_12_2015/post-14650-0-00078800-1450014727.jpg

یعنی ssd من اصل نیست؟؟

من قبلا تجربه کار با این گارانتی داشتم یه تبلت گارانتی ام داشت اما هر بار میرفتم رام اندروید براش بریزن پول میگرفتن به بهانه ای مختلف

لینک به دیدگاه

http://forum.lioncomputer.ir/uploads/monthly_12_2015/post-14650-0-00078800-1450014727.jpg

یعنی ssd من اصل نیست؟؟

من قبلا تجربه کار با این گارانتی داشتم یه تبلت گارانتی ام داشت اما هر بار میرفتم رام اندروید براش بریزن پول میگرفتن به بهانه ای مختلف

پیشنهاد میکنم با برنامه های مختلف ssd تون رو تست کنید و نتیجش رو اینجا بگذارید

لینک به دیدگاه

یعنی ssd من اصل نیست؟؟

برای شما اصل هست مدل های Evo 850 که اصل نیست روی جعبه SSD بیشتر حروف  چینی نوشته شده 

البته این رو از یه بازاری با انصاف تو  ولیعصر شنیدم جالبه بعضی ها همین SSD evo 850  120gb رو میدادن  170 تومن در صورتی که قیمتش  220 هست :|

جالب تر سرعت خوندشن هست که جای 500 تا  70 تا هست !!!!!

آقای حسینی حتما این مضوع SSD رو پیگیر بشید توی بازار رضا هر 10 نفر 3 نفر درمورد SSD تقلبی سامسونگ که وارد بازار شده حرف میزدن (البته زمانی که میخواستم قیمت بگیرم همچین چیزی میگفتن)

لینک به دیدگاه

دوستان دقت کنید استارتر همین امروز جویین شده و فقط همین پست رو گذاشته ۵.۱۵ دقیقه جویین شده پست رو ۵.۳۷ گذاشته بعد آفلاین شده.

ویرایش شده توسط STRIX
لینک به دیدگاه

به نظرم اوکیه من از کارت گارانتی دیدم !!!

این رم استارتر و نیگاه کنی داد میزنه. برچسب زیرش و نیگاه کج زدن خلاصه دمش گرم هرکی بوده اهل دل بوده دستش لرزش داشته کج زده روش.

حالا تا نظر کاراگاه علوی چی باشه.

این نظر من بود.

*dry#

پیشنهاد میکنم با برنامه های مختلف ssd تون رو تست کنید و نتیجش رو اینجا بگذارید

برای شما اصل هست مدل های Evo 850 که اصل نیست روی جعبه SSD بیشتر حروف  چینی نوشته شده 

البته این رو از یه بازاری با انصاف تو  ولیعصر شنیدم جالبه بعضی ها همین SSD evo 850  120gb رو میدادن  170 تومن در صورتی که قیمتش  220 هست :|

جالب تر سرعت خوندشن هست که جای 500 تا  70 تا هست !!!!!

آقای حسینی حتما این مضوع SSD رو پیگیر بشید توی بازار رضا هر 10 نفر 3 نفر درمورد SSD تقلبی سامسونگ که وارد بازار شده حرف میزدن (البته زمانی که میخواستم قیمت بگیرم همچین چیزی میگفتن)

خوشبختانه همه چیش درست هست

http://forum.lioncomputer.ir/uploads/monthly_11_2015/post-14650-0-48250200-1447087857.jpg

نگران گارانتی و غیر اصل بودنش بودم

چون تجربه خوبی با این گارانتی نداشتم شک کردم

احتمال داره الان سالم باشه و بعدا زودتر خراب بشه و گارانتی زیر بار نره

:(

لینک به دیدگاه

دوستان دقت کنید استارتر همین امروز جویین شده و فقط همین پست رو گذاشته ۵.۱۵ دقیقه جویین شده پست رو ۵.۳۷ گذاشته بعد آفلاین شده.

خوب خیلیا نیازی به این ندارن که تو فروم عضو بشن، یدفه یه اتفاقی میافته میخوان یه تاپیک بسازن بعد عضو میشن دلیلی بر اشتباه گفتنشون نمیشه

بعد هم ممکنه یه اتفاقی بیافته و افلاین بشن (اصن شاید نت مشکل پیدا کنه)

هرچند ممکنه همین قضیه شرکت a و b هم باشه ولی حداقل این دلیل خوبی نیست

بعضی وقتا 1% احتمال بدیم طرف مقابل درست میگه و با قاطعیت حرفی نزنیم (منظورم شما نیستید چون شما نتیجه گیری نکردید، منظورم کسایین که میان خیلی راحت با یه برهان کل تاپیک رو زیرسوال میبرن، چه این مورد چه موردای دیگه)

درکل بهتره صبرکنیم تا پیگیری های بقیه، اگه پیگیری نشد اون موقع بهتره فرضیه سازی کنیم  @};-

لینک به دیدگاه

میدونید دوستان گلم توی این بازار هر روز ما با یک چیزی مواجه هستیم که اگر بخوایم در مورد هر کدوم براتون صحبت کنیم مطمئننا همه شما عزیزان سردرگم میشید و تهش با ترس زیاد از بازار به همه چیز بد بین میشید .

به ظور مثال چند وقت پیش چند وارد کننده SSD سامسونگ اوردن و هر روز یک نفر ارزونتر از دیگری میداد به طوریکه همشون زیر قیمت خریدشون کالا رو فروختن و همگی ضرر کردن . چند تا از این وارد کننده ها وقتی دیدن کلی ضرر کردن و وقتی کل کالاهاشون رو فروختن رفتن توی این داستان که ذهنها رو مسموم کنن و بگن که الان هر چی توی بازار هست تقلبیه و شروع کردن به ترسوندن مردم . چون خودشون دیگه بیخیال وارد کردن این کالا شدن . البته اینرو بگم من توی مطلبم اصلا نگفتم این کالا تقبلی نداره و وارد بازار نشده . ( فقط میگم ما ندیدیم و به چنین موردی برنخوردیم و به محض اینکه ببینیم حتما اعلام میکنیم همانند گذشته )

بهترین راه حل اینه که از جای مطمئن بخرید و دنبال روزه شکدار نرید

در مورد یک مسئله هم باید بهتون اعلام کنم . خیلی از شرکتهای گارانتی کالاها رو خودشون وارد نمیکنن وفقط گارانتی میفروشن مثلا شرکت سریر مثل همین انفورماتیک گستر که جدیدا گارانتیهاش رو میفروشه به دیگران . البته قبلش چک میکنن بعد گارانتی میکنن حالا اینجا چه اتفاقی افتاده باید فردا پیگیر بشیم و بعد از بررسی بدون قضاوت به شما اعلام کنیم

خوب خیلیا نیازی به این ندارن که تو فروم عضو بشن، یدفه یه اتفاقی میافته میخوان یه تاپیک بسازن بعد عضو میشن دلیلی بر اشتباه گفتنشون نمیشه

بعضی وقتا 1% احتمال بدیم طرف مقابل درست میگه و با قاطعیت حرفی نزنیم (منظورم شما نیستید چون شما نتیجه گیری نکردید، منظورم کسایین که میان خیلی راحت با یه برهان کل تاپیک رو زیرسوال میبرن، چه این مورد چه موردای دیگه)

درکل بهتره صبرکنیم تا پیگیری های بقیه، اگه پیگیری نشد اون موقع بهتره فرضیه سازی کنیم  @};-

در مورد استارتر هم نیاز به قضاوت نیست

ایشون مصرف کننده نیستن و اگر هم مصرف کننده باشن مطلبشون از طرف یک مصرف کننده نیست .

بعد از سالها کار و تلاش اینرو دیگه خوب متوجه میشیم فقط با خوندن چند کلمه @};-

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوست عزیز

جناب حسینی پاسخ لازم رو ارائه کردند و نیازی به توضیح بیشتر نیست اما همین رو بگم که یه عده به صورت پارانویا همیشه دوس دارن همه چیز رو رد کنن یا ابراز بدبینی میکنن اما گاهی هم آدم یه چیزی میدونه.

خود من اول از پست استارتر تشکر کردم اما بعد متوجه یه چیزایی شدم و از برخی دوستان فعال در این عرصه چیزایی رو استعلام کردم. حتی اگه میلیون ها ماژول جعلی تو بازار ایران عرضه شده باشه و حق با استارتر باشه، اما اطلاع رسانی ایشون هدف دار هست.

بیایید همگی منتظر بررسی جناب حسینی بمونیم و به شک و شبه و شایعات دامن نزنیم @};-

لینک به دیدگاه

در مورد استارتر هم نیاز به قضاوت نیست

ایشون مصرف کننده نیستن و اگر هم مصرف کننده باشن مطلبشون از طرف یک مصرف کننده نیست .

بعد از سالها کار و تلاش اینرو دیگه خوب متوجه میشیم فقط با خوندن چند کلمه 

اقای حسینی درست میگید احتمال خیلی زیاد ایشون مصرف کننده نیستن اما بازم اگه 1% حق با استارتر باشه اون موقع چی؟ (هرچقدر هم بعید باشه بازم شاید پیش بیاد)

درکل منظورم یسری حرفایی بود که بعضی وقتا بعضی از دوستان میزنن بدون گفتن دلیلش (یا حداقل بدون دلیل خوب و قطعی)  :D

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

خیلی سخت نیست میشه از انفورماتیک گستر استعلام کرد

لینک به دیدگاه

درود

بیشتر به نظر میرسه گارانتی تقلبی باشه تا رم تقبلی، البته رم رو کاری ندارم، منظور اینکه اون برچسب فیک هست ! دیگه برچسب پفک نمکی هم هولگرامه ! این یه برچسب معمولی پرینت شدس !

بگذریم اون رم xms3 اورجینالش هم مالی نیستنه

نه من زنگ زدم شرکت انفور ماتیک گستر گفتند ما این رمهارو گارانتی طلایی نکردیم و تنها 2 سال گارانتی دادیم و در مدت 2 سال گارانتی هم پاسخگو هستیم و گفتند هولوگرام طلایی را برای رم های با گارانتی لایف تایم استفاده میکنند احتمالا خودشون هم به کیفیت این رمهای تقلبی شک داشتند.

فقط اس اس دی نیست  این شرکت دی وی رایتر لایت آن و پایونیر کپی و حتی هاردهای دست دوم را هم گارانتی میکنه

لینک به دیدگاه

درود

حدودا یک ساعت پیش با مدیریت شرکت انفورماتیک گستر صحبت کردم و ایشون فرمودن که رمهاشون فیک و ریمارک و یا همون غیر اورجینال نیستن . از اینرو با در حال تهیه این رمها هستیم از بازار تا بررسی کامل رو به صورت علمی انجام بدیم که خدای نکرده به کسی از تهمتی زده نشه @};-  پس همچنان صبور باشید

لینک به دیدگاه

شما خودت میدونستی که گارانتی اصلی کورسیر تخت جمشید هستش ولی باز رفتین یک محصول کورسیر رو با گارانتی غیر تخت جمشید(حالا هر گارانتی دیگه ای منظورم هست) خریدین ؟؟؟ :wacko: :wacko: :wacko:

اون شرکت انفورماتیک گستر رو هم بدنام نکنین چون اون رم هایی که شما خریدین 99% حتی گارانتی اونجا هم نیستند ... همین الان توی سایتشون نگا کردم اصلا رم کورسیر حتی یک دونه هم ندارن .

من جای شما باشم رم ها رو میبرم مغازه طرف و بهش میگم که پس بگیره اگه گفت نه همین فردا برین شکایت کنین ... خودم میدونم که احتمال اینکه به نتیجه برسین کمه اما ارزش داره که حداقل امتحان کنین

نه دوست من انفورماتیک کالاهای شرکت دیگران را گارانتی میکنه و کارمزد میگیره در حقیقت خدمات گارانتی میبفروشه حالا نمیدونم دتنسته یا ندانسته این کالاهارو گارانتی کرده و به نظر من هم دانسته بوده چون نمیشه رم با گارانتی 2 سال باشه  آنهم رم کورسیر

لینک به دیدگاه

من هم دو تا رو  کورسیر دارم که مشابه  رم  شماست ماله منم با پروفایل XMP مشکل داره.

فک کنم بعضی  از  رم های XMS3 کورسیر این مشکلو  داشته  باشن.

شایدم تقلبی  نیستن  رم  ها ساختارشون  همینجوریه

لینک به دیدگاه

جناب چیپ مادربرد شما چیه؟ آیا می تونید یا CPUz یه عکس از تب Memory و یکی از SPD بزارید.ضمن اینکه رم شما الان مشکلش چیه دقیقا؟

دوست من رم کورسیر با پارت نامبرcmx4gx3m1as1600c11 دارای پروفایل xMP هست میتونی تو سایت کورسیر هم چک کنی و ببینی مشخصات کاملشو ولی این رم با گارانتی انفور ماتیک گستر هیچ فرقی با رم معمولی 60 هزار تومانی نداره

درود

بگذریم اون رم xms3 اورجینالش هم مالی نیست ...

نه گارانتی مال انفورماتیک گستر هست و شرکت خودش لیبلش رو تایید کرد و گفت ما روی کالاهای خودمان و یک سری کالاهای دیگر هولوگرام طالیی خودمان رو میزنیم ولی در عین حال گفت ما طی لین دو سال گارانتی پاسخ گو هستیم ولی صحبت من این بود که این رم کورسیر نیست

لینک به دیدگاه

دوست من رم کورسیر با پارت نامبرcmx4gx3m1as1600c11 دارای پروفایل xMP هست میتونی تو سایت کورسیر هم چک کنی و ببینی مشخصات کاملشو ولی این رم با گارانتی انفور ماتیک گستر هیچ فرقی با رم معمولی 60 هزار تومانی نداره

من دو تا رم کورسیر 2*4 باس 1600  و CL11 دارم که کلا  با  پروفایل XMP  مشکل دارن.

کلا این رم  ها بدترین  رم  ها  واسه  اورکلاک هستن.

با  کوچیک  ترین دستکاری تو تایمینگ بالا  نمیان.

وقتی بنچمارکم میگیرم نمرشون  خیلی پایین  میاد.شاید جزو ضعیف  ترین  رم های هیتسینگ  دار باس 1600 هستن  که  تا  حالا  دیدم.

البته من فرکانسشونو بالا  بردم(1866) و تایمینگو کمی زیاد  کردم  نمره  بنچمارکش بهتر شد.

ویرایش شده توسط peto
لینک به دیدگاه

ممنون از حس همکاری شماولی ارزششو نداره کلی هزینه و گرفتاری داره

درود

خیلی سخت نیست میشه از انفورماتیک گستر استعلام کرد

اگر این رمها هولوکرام تقلبی هستند شرکت انفورماتیک باید تو سایتش اطلاع رسانی کنه

من دو تا رم کورسیر 2*4 باس 1600  و CL11 دارم که کلا  با  پروفایل XMP  مشکل دارن.

وقتی بنچمارکم میگیرم نمرشون  خیلی پایین  میاد.شاید جزو ضعیف  ترین  رم های هیتسینگ  دار باس 1600 هستن  که  تا  حالا  دیدم.

البته من فرکانسشونو بالا  بردم(1866) و تایمینگو کمی زیاد  کردم  نمره  بنچمارکش بهتر شد.

ممنون از این که نظرتون رو گفتید ولی من خواستم اطلاع رسانی کنم که شما مثل من کلاه نره سرتون .

ولی مشکل اینجاست که این رمهایی که من خریدم اصلا پروفایل XMP نداره واقعا خنده داره

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...