رفتن به مطلب

پاسخ AMD به میانه افزار GAMEWORK انودیا به نام GPUopen

hd5870
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

درود

شرکت amd در اقدامی بی سابقه در پاسخ به میانه افزار شرکت انودیا میانه افزار جدیدی به نام GPUopen رو معرفی و قرار هست همزمان با بروزرسانیهای درایور این شرکت در اختیار توسعه دهندگان بازیهای پلتفرم pc قرار بده که این میانه افزار علاوه برایجاد افکتهای گرافیکی طبیعی و زیبا برای بازیها بهروی و بازدهی و استفاده بهینه از gpu را به خدمت گرفته و تمام توانایی انرا را در اختیار بازیسازان قرار میدهد

این میانه افزار یا به اصطلاح SDK به بازیسازان اجازه دسترسی اسان به واحدهای محاسبه موازی جی پی یوهای مدرن امروزی را میدهد

نکته بسیار جالب توجه این میانه افزار منبع باز بوده و در دسترس همگاه قرار خواهد گرفت

post-7332-0-32618100-1450192858_thumb.jpg

post-7332-0-01891400-1450192870_thumb.jpg

post-7332-0-91576000-1450192889_thumb.jpg

هدف GPUopen ارائه یک رویکرد جامع برای بهبود بازیهای صنعت بازی است که این گستره نه تنها برای ویندوز و direct x بلکه برای لینوکس هم در حال توسعه است 

منبع:

http://wccftech.com/amds-answer-to-nvidias-gameworks-gpuopen-announced-open-source-tools-graphics-effects-and-libraries/

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

دم amd گرم بازم انگار یک حرکتی از خودش می خواد نشون بده ... هرچی amd در راه پیشرفت قدم بر میداره این حریفانش ناجوانمردانه کار می کنن و صدای همه رو در میارند... !  ^_^

انشاله بتونه حریف اینتل هم بشه یخورده حساب کار دستش بیاد ... خون کاربرارو تو شیشه کرده ... یبارگی از این ور قیمت هارو افزایش نداده اما از اونور با کاهش  نسبت عرضه به تقاضا قیمت هارو زیرکانه بالاتر برده...!  *dry#

ویرایش شده توسط nima.mazrouie
لینک به دیدگاه

خوبه ایول

پارسال گفتم ریچارد هودی کارشناس گیمینگ ای ام دی گفته به موقع پاسخی به گیم ورکس خواهیم داد ...الان مشکل ای ام دی کسیه ک از این ابزار اسنفاده کنه :دی

انویدیا بازار دستشه...و با خیلی از استودیو های گیم سازی هم همکاری نزدیکی داره ... این چالش سختی برای ای ام دی هست

مورد بعدی اینه ک شنیدیم حتی ای ام دی میخواد کد های برنامه های کودا ساپورت رو پورت کنه به زبان دیگه ... و با نقطه قوت خودش یعنی با open cl اجرا بشه

همین طور شنیده میشه معماری گرافیک های سری 400 از gcn2.0 هستند ....سی پی یو های zen !!

cpu apu gpu با نود 14nm !!

رو کاغذ ای ام دی حریف هیچ کدوم از رقباش نمیتونه بشه به نظرم .... ولی خدا کنه سال بعد برگرده به بازی

و این خبر ها فقط overhype نباشه!

لینک به دیدگاه

درود

دم amd گرم بازم انگار یک حرکتی از خودش می خواد نشون بده ... هرچی amd در راه پیشرفت قدم بر میداره این حریفانش ناجوانمردانه کار می کنن و صدای همه رو در میارند... !  ^_^

انشاله بتونه حریف اینتل هم بشه یخورده حساب کار دستش بیاد ... خون کاربرارو تو شیشه کرده ... یبارگی از این ور قیمت هارو افزایش نداده اما از اونور با کاهش  نسبت عرضه به تقاضا قیمت هارو زیرکانه بالاتر برده...!  *dry#

:clapping:

خوبه ایول

پارسال گفتم ریچارد هودی کارشناس گیمینگ ای ام دی گفته به موقع پاسخی به گیم ورکس خواهیم داد ...الان مشکل ای ام دی کسیه ک از این ابزار اسنفاده کنه :دی

انویدیا بازار دستشه...و با خیلی از استودیو های گیم سازی هم همکاری نزدیکی داره ... این چالش سختی برای ای ام دی هست

مورد بعدی اینه ک شنیدیم حتی ای ام دی میخواد کد های برنامه های کودا ساپورت رو پورت کنه به زبان دیگه ... و با نقطه قوت خودش یعنی با open cl اجرا بشه

همین طور شنیده میشه معماری گرافیک های سری 400 از gcn2.0 هستند ....سی پی یو های zen !!

cpu apu gpu با نود 14nm !!

رو کاغذ ای ام دی حریف هیچ کدوم از رقباش نمیتونه بشه به نظرم .... ولی خدا کنه سال بعد برگرده به بازی

و این خبر ها فقط overhype نباشه!

:Praying:

:x  AMD :x

:Not Worthy:

لینک به دیدگاه

بی صبرانه منتظرم میانه افزار منتشر بشه به AMD اعتماد کامل دارم :Peace Sign:

لینک به دیدگاه

اگر رویاهای که در سال ۲۰۱۶ از amd در ذهن خودم ساختم به حقیقت بپیونده عالی میشه

ای پروردگار یعنی شدنیه

:)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قدرت در اختیاار تیم سبزه!!! من زودتر از تاپیک فرار کنم الان hd5870  با یک کارت گرافیک مثل تبر میافته دنبالم!! :wacko: :wacko:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

قدرت در اختیاار تیم سبزه!!! من زودتر از تاپیک فرار کنم الان hd5870  با یک کارت گرافیک مثل تبر میافته دنبالم!! :wacko: :wacko:

:D

لینک به دیدگاه

بی صبرانه منتظرم میانه افزار منتشر بشه به AMD اعتماد کامل دارم :Peace Sign:

:-)
لینک به دیدگاه

ممنون از شما دوست عزیز hd5870. @};- @};- @};-

من از 6 سال پیش که ای ام دی (همون ای تی :D ) گرافیک Radeon hd 5970 رو ساخت به این شرکت علاقه خاصی داشتم و تو این مدت که از انویدیا عقب افتاده واقعا نارحت بودم. :( :eek: :crying:

اما شدیدا امیدوارم همین طور که استارتر عزیز فرمودند ای ام دی با این میانه افزارش خودش رو به انویدیا برسونه و سهم از دست رفتش از بازار رو پس بگیره. :x :x :x

ویرایش شده توسط hossein74
لینک به دیدگاه

فعلا که قدرت اصلی دست وارد کننده های عزیز هست! :laughing: این دو تا تیم باید فعلا برن بوق بزنن!

لینک به دیدگاه

سرعت در اختیار تیم قرمزه !!!

:D :D :D

سریع ترین کارت گرافیک جهان R9 295x2

The AMD Radeon R9 295X2 graphics card is the world's fastest, period," the company says, justifying that claim with a footnote explaining that AMD compared the new card against an Nvidia GeForce Titan Black, which it says was that company's "highest performing graphics card as of March

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سرعت در اختیار تیم قرمزه !!!

:D :D :D

سریع ترین کارت گرافیک جهان R9 295x2

The AMD Radeon R9 295X2 graphics card is the world's fastest, period," the company says, justifying that claim with a footnote explaining that AMD compared the new card against an Nvidia GeForce Titan Black, which it says was that company's "highest performing graphics card as of March

البته دوست من این کارت دو هسته ای است شما دو تا کارت رو باید sli کنید برای رقابت - کارت تک هسته ای  الان دردست انویدیا است -

لینک به دیدگاه

ای بابا واقعیت رو دریابید همیشه انویدیا سرور و سالار بوده و هست :D

لینک به دیدگاه

البته دوست من این کارت دو هسته ای است شما دو تا کارت رو باید sli کنید برای رقابت - کارت تک هسته ای  الان دردست انویدیا است -

صد البته !!!

لینک به دیدگاه

درسته دو هسته ایه اما قیمتش تو مایه ها همون تک هسته ایه تایتانه . کی میاد طرفا 6 میلیون تومان دوتا تایتان رو Sli کنه ؟ تازه بازدهیه خوبی هم نگیره.

مطمئن باش اگه انویدیا میتونست تعادله Performance per dollar رو توی کارتهای Dual Gpu برقرار کنه خیلی زودتر از اینها کارتهای دوهسته ای میزد.

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

درسته دو هسته ایه اما قیمتش تو مایه ها همون تک هسته ایه تایتانه . کی میاد طرفا 6 میلیون تومان دوتا تایتان رو Sli کنه ؟ تازه بازدهیه خوبی هم نگیره.

مطمئن باش اگه انویدیا میتونست تعادله Performance per dollar رو توی کارتهای Dual Gpu برقرار کنه خیلی زودتر از اینها کارتهای دوهسته ای میزد.

توانستن با خواستن دو چیز جدا هستن.

انویدیا الان چون بازار دستشه، رفته سر گردنه. بش بگو چرا اینقدر گرون، میگه همینه که هست، نمیخوای نخر  :D اینم مث همون جریان Quadro و GeForce هستن که از نظر سخت افزاری یکی هستن، ولی چون مشتری Quadro معمولا شرکت های بزرگ و خرپول هستن، میاد با یه قفل کوچیک، از هم متمایزشون میکنه و سخت افزار Geforce رو n برابر میده به اسم Quadro.

لینک به دیدگاه

توانستن با خواستن دو چیز جدا هستن.

انویدیا الان چون بازار دستشه، رفته سر گردنه. بش بگو چرا اینقدر گرون، میگه همینه که هست، نمیخوای نخر  :D اینم مث همون جریان Quadro و GeForce هستن که از نظر سخت افزاری یکی هستن، ولی چون مشتری Quadro معمولا شرکت های بزرگ و خرپول هستن، میاد با یه قفل کوچیک، از هم متمایزشون میکنه و سخت افزار Geforce رو n برابر میده به اسم Quadro.

دقیقا با شما موافقم دوست عزیز. :clapping: :clapping: :clapping:

ای کاش جای ای ام دی و انویدیا عوض بشه که انویدیا یکم حالش جا بیاد :D :x =))

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...