رفتن به مطلب

مشکل با هارد seagate Free agent

redman1368
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان.

من یه هارد 1 ترابایتی seagate freeagent دارم و حدود 6-7 سال هست که خریدمش.تا الان هیچ مشکلی نداشته و همین الان هم بدون مشکل تقریبا کار میکنه.

یه مساله ای که حدودا 1 ساله پیش اومده اینه که هارد خیلی زود به زود اطلاعات رو میخونه.یعنی هارد زود میره تو حالت استندبای (وقتی کاری باهاش نداری) و بعد دوباره یه صدای خیلی کمی میده و انگار دوباره میخونه اطلاعاتو.

حتی وقتی آهنگ یا فیلمی از این هارد پخش میکنم بعضی مواقع وسط فیلم یا آهنگ یه استپ میشه و بعد از چند ثانیه که هارد دوباره اطلاعاتو خوند ادامه اش رو میره.

میخواستم ببینم این مشکلی برای هارد ایجاد میکنه و آیا خطری داره؟

چون کلی اطلاعات مهم روی این هارد دارم.

ضمن اینکه تا الان غیر این مورد هیچ وقت با هاردم مشکلی نداشتم و البته همیشه مثل هارد اینترنال به سیستم وصل هست.

پیشاپیش ممنون از پاسخگوییتون.

لینک به دیدگاه

سلام وارد control panel بشو گزینه hardware and sound بعد گزینه power option  رو بزن -از سمت راست گزینه change plan setting رو بزن بعدش change advanced power option رو بزن یه کادری باز میشه hard disk رو اونجا پیدا کن و روش کلیک کن گزینه turn off hard disk ofter  و تایم خاموش کردن هارد رو بزار روی 0 بعد اینکه صفر کردی مینویسه never -دیگه هاردت روی حالت استند بای نمیره

j6j3_1.jpgb8u9_2.jpg

ویرایش شده توسط nasabam
لینک به دیدگاه

نظر من رو میخای به هیچ وجه به هارد اعتماد نکن - حتما بکاب بگیر - و اینکه این مشکلات شما فکر میکنم از خود هارد باشه بخصوص اینکه میگید وسط فیلم چند ثانیه استب میشه !!! 

لینک به دیدگاه

ممنون از پاسخگویی دوستان.

تنظیمات Nasabam عزیز رو انجام دادم تا ببینم نتیجه چیه.

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام بر همگی

هارد یک ترابایت بنده هم جدیدا این مشکل را پیدا کرده و هر از چند گاهی صدایی مثل زمان روشن شدن ازش شنیده میشه و تقریبا چند ثانیه ای هم حالت مکث به سیستم میده

به نظرتون مشکل از کجاست ؟

YOU CAN' IF YOU WANT

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...