رفتن به مطلب

کیس تا 750تومن

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان گلم یه کیس مسخام برای کارهای مهندسی مثل کتیا متلب وانسیس بازی کم میکنم فیلم زیاد میبینم دانلودمم زیاده در طول روز سیستم اکثرا باید روشن باشه بودجمم 750تومنه لطف کنید راهنمایی کنید

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان گلم یه کیس مسخام برای کارهای مهندسی مثل کتیا متلب وانسیس بازی کم میکنم فیلم زیاد میبینم دانلودمم زیاده در طول روز سیستم اکثرا باید روشن باشه بودجمم 750تومنه لطف کنید راهنمایی کنید

درود

فقط کیس تا 750 یا سیستم کامل؟ تصور میکنم نرم افزارهای مهندسی و محاسباتی بیشتر استفاده از منابع پردازنده داشته باشه تا گرافیک

ویرایش شده توسط MR PC
لینک به دیدگاه

cpu:phenom II X6 1055

mb:asrock 870 extreme 3

ram:4gig 1600 patriot

vga:GTS 250 1gig

power:535A greeen

dvd rw:HP 1270 i

HDD:500 sata II

case:دلخواه

لینک به دیدگاه

کیس پیشنهادی جناب خسروی 100% تایید میشه. سیستم خیلی پرقدرتی هم هست. فقط یک چیزی جناب خسروی من الان دقیقا اختلاف قیمت 250 و 5750 رو نمیدونم . الان چمدن این 2 تا ؟؟

لینک به دیدگاه

کیس پیشنهادی جناب خسروی 100% تایید میشه. سیستم خیلی پرقدرتی هم هست. فقط یک چیزی جناب خسروی من الان دقیقا اختلاف قیمت 250 و 5750 رو نمیدونم . الان چمدن این 2 تا ؟؟

درود

سالارجان 250 قیمتش بین 147 تا 158 متغیر هست. ولی 5750 از برند ساپفایر الان قیمتش حدود 175 هستش

لینک به دیدگاه

ممنون جناب خسروی ..پس همون 250 بهترین انتخاب . گفتم شاید بشه 5750 رو ارزونتر پیدا کرد . ولی در کل دوست عزیز اگر شما بتونی 20 تومان اضافه کنی و 5750 بگیری اتنخاب بهتری است در مقایسه ولی اگر امکانش نیست همون 250 هم کارتون رو راه میندازه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...