رفتن به مطلب

ازکجا اینترنت داری ؟؟

CryptorChid
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان 

دیگه خسته شدم انقدر پول اینترنت داادم من ماهی 70 تومان میدم واسه 30 گیگ . تو سال 900 تومان پول نت میدم 

ماهی 30 40 گیگ مصرف دارم چه اینترنتی بگیرم  نامحدود شاتل چجوره ؟ اگه کسی شاتل داره لطفا یه کوچولو توضیح بدید ممنون میشم 

ویرایش شده توسط CryptorChid
لینک به دیدگاه

یه جورایی همینه که هس.کاری نمیتونی بکنی...

سمت نامحدود نرو که از زندگی سیر میشی با این قوانینشون...البته نامحدود که نیستن اسمن نامحدودن...

نامحدود خوبم بخوای بیشتر سالی 900 تومن خرجت میشه...با همین سالی 900 تومن کنار بیا اگه مشکلی غیر از قیمت نداری...

ویرایش شده توسط tonypb
لینک به دیدگاه

یه جورایی همینه که هس.کاری نمیتونی بکنی...

سمت نامحدود نرو که از زندگی سیر میشی با این قوانینشون...البته نامحدود که نیستن اسمن نامحدودن...

نامحدود خوبم بخوای بیشتر سالی 900 تومن خرجت میشه...با همین سالی 900 تومن کنار بیا اگه مشکلی غیر از قیمت نداری...

ممنون که نظر دادی :) 

من تنها مشکلم پولشه سرعتش از 100نیاد پایین 

لینک به دیدگاه

سلام دوستان

دیگه خسته شدم انقدر پول اینترنت داادم من ماهی 70 تومان میدم واسه 30 گیگ . تو سال 900 تومان پول نت میدم

ماهی 30 40 گیگ مصرف دارم چه اینترنتی بگیرم نامحدود شاتل چجوره ؟ اگه کسی شاتل داره لطفا یه کوچولو توضیح بدید ممنون میشم

درود

میدونی چی میگن؟؟؟؟؟

میگن نا محدود با سقف 20 گیگ انقد... 30گیک انقد...

یعنی هر جور حساب کنی اصلا این واژه معنی نمیده(نا محدود حجمی)

اینجا ایران است

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام دوستان 

ماهی 30 40 گیگ مصرف دارم چه اینترنتی بگیرم  نامحدود شاتل چجوره ؟ اگه کسی شاتل داره لطفا یه کوچولو توضیح بدید ممنون میشم 

اگه کارتون بیشتر دانلوده الان ایرانسل و همراه اول طرح های خوبی واسه دانلود دارن

اما این حجمو با وبگردی مصرف میکنی یه نگاه به طرح های نامحدود اسیاتک بنداز

لینک به دیدگاه

چون اصولا ما ایرانی ها به چیز گرون علاقه مندیم

نمونش همین فردا شب هممون هندونه ای که تا هفته پیش کیلو 500 بود رو کیلیویی 4 تومن میخریم

کلا کلاه رفتن سرمون تو خونمونه :)

لینک به دیدگاه

اگه کارتون بیشتر دانلوده الان ایرانسل و همراه اول طرح های خوبی واسه دانلود دارن

اما این حجمو با وبگردی مصرف میکنی یه نگاه به طرح های نامحدود اسیاتک بنداز

نه دانلود نمی کنم بازی میکنم . دنباله اینترنتیم که سرعتش از 100 نیاد پایین 

چون اصولا ما ایرانی ها به چیز گرون علاقه مندیم

نمونش همین فردا شب هممون هندونه ای که تا هفته پیش کیلو 500 بود رو کیلیویی 4 تومن میخریم

کلا کلاه رفتن سرمون تو خونمونه :)

ای گفتی 

لینک به دیدگاه

مخابرات بگیر. حداقل ترافیکش ارزونه.

البته اگر قطعی زیاد نداشه باشه ، پینگش توی 10000 نباشه . سرعتش خوب باشه !!!

لینک به دیدگاه

اون سالی 900تومن 800تومن ش خرج یمن و سوریه میشه که فردا روزی ملت ما در روزقیامت در امان باشند .    . . .     .

لینک به دیدگاه

دوست من وقتی دانلود نداری چرا اینترنت 2 گیگ در ماه با سرعت 128 آسیاتک نمیگیری که خیلی براتون بصرفصت .آسیاتک اینترنت های  حجمیش چه 128 باشه چه 4 مگابایت رو 470 کیلوبایت قفل شده .

من واسه داداشم 128 2 گیگ در ماه آوردم واسه وبگردی تا الان  احتیاج به خرید حجم اضافه نداشته ! بشرطیکه آپدیت ویندوزتون رو بسته باشید و اجازه آپدیت اتوماتیک نرم افزار ها رو منحل کنید .

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

دوست من وقتی دانلود نداری چرا اینترنت 2 گیگ در ماه با سرعت 128 آسیاتک نمیگیری که خیلی براتون بصرفصت .آسیاتک اینترنت های  حجمیش چه 128 باشه چه 4 مگابایت رو 470 کیلوبایت قفل شده .

من واسه داداشم 128 2 گیگ در ماه آوردم واسه وبگردی تا الان  احتیاج به خرید حجم اضافه نداشته ! بشرطیکه آپدیت ویندوزتون رو بسته باشید و اجازه آپدیت اتوماتیک نرم افزار ها رو منحل کنید .

ایشون میگن ماهی 30-40 گیگ مصرف دارن!

لینک به دیدگاه

سرویس 512 ماهیانه 30 گیگ پارس آنلاین دارید درسته ؟ :D

منم همین سرویسو دارم اتفاقا امشب خواستم نامحدود 256 رو تمدید کنم یه ماه تست کنم دیدم نوشته حداقل دانلود 22 گیگ =))

دقیقا مشکل منو داری گرچه من مصرفم بیشتره برای همین فقط شبا دانلودامو انجام میدم که خب خودش دردسری شده خیلی شبا هست که بلاجبار از خواب باید بزنیم..

متاسفانه هیچ راهی نداری ، با توجه به اینکه شب 2 تا 7 صبح یک سوم بها هست ، اگه روزا یکم صرفه جویی کنی و چیز سنگینی دانلود نزنی ماهیانه میتونی 80 گیگ یا شایدم بیشتر دانلود کنی با این سرویس که خب سرعتشم خوبه تو همون ساعتای یک سوم بها بودنش برای من تا نزدیکای یک مگابایت بر ثانیه هم میره ، اما نامحدود بگیری با سرعتی که بهت میدن 24 ساعته دانلود کنی بازم نمیتونی در طول ماه 80 گیگ دانلود بزنی مگر اینکه بری نامحدود 2Mbps بگیری که قیمتش چندین برابره

لینک به دیدگاه

ایشون میگن ماهی 30-40 گیگ مصرف دارن!

گفتم اگه دیگه قصد دانلود نداره و برای وبگردی میخواد وگرنه میدونم که گفتن ماهی 30 40 گیگ مصرف دارن .

ویرایش شده توسط my lion
لینک به دیدگاه

اینترانت اگر بتونی بگیری میتونی تبدیل به اینترنت بکنیش .

برات خیلی کمتر در میاد .

البته اگه بتونی بگیری .

لینک به دیدگاه

ممنون از همه که جواب دادن 

واقعا این نت ایران دیگه قابل تحمل نیست من 70 تومان میدم پینگمم 200 بعد باید کاهش پینگ بخرم که بشه 120 یعنی ماهی 10 20 ت هم بدم کاهش واسه پینگ خوب هم باید پول بدم :|

من csgoبازی میکنم  خیلی مصرف میکنه یه ساعت 250 300 مصرف داره اصلا سرعت بالا نمی خوام از 100 پایین تر نیاد راضی ام نمی دونم هست نامحدود سرعتش نیاد پایین ماهی 100 ت خرج نت نکنم 

اخه کجای دنیا نت حجمی هست   :(

لینک به دیدگاه

واقعا این نت ایران دیگه قابل تحمل نیست من 70 تومان میدم پینگمم 200 بعد باید کاهش پینگ بخرم که بشه 120 یعنی ماهی 10 20 ت هم بدم کاهش واسه پینگ خوب هم باید پول بدم :|

من csgoبازی میکنم خیلی مصرف میکنه یه ساعت 250 300 مصرف داره اصلا سرعت بالا نمی خوام از 100 پایین تر نیاد راضی ام نمی دونم هست نامحدود سرعتش نیاد پایین ماهی 100 ت خرج نت نکنم

اخه کجای دنیا نت حجمی هست :(

ایران [emoji17] [emoji17] [emoji17]

Sent from my D5503

لینک به دیدگاه

سلام

من کالاف چهار بازى ميکنم و پينگم با سرويس نامحدود تو سروراى ايراني 40-50 و خارجيا بالاى 300 هست. اون موقع که تازه گرفته بودم زير 200 بود. ميتوني از طرح هاى نا محدود اسىاتک استفاده کني و قيمتاشونو تو سايتش چک کني. ولي در روز اگه بيشتر از يه حد استفاده کني سرعتت کم ميشه. راجب کانتر هم اون 250-300 مگ هم خيلي زياده چرا؟ چون fps بازى زياده و اپلودت زياد ميشه و استفادش زياد ميشه. شما اگه توى کانتر کدى هست که بشه fps رو محدود کرد ( طورى که روون باشه و کندى احساس نشه ) استفاده کن و بعدش مصرفتو چک کن.

لینک به دیدگاه

من csgoبازی میکنم  خیلی مصرف میکنه یه ساعت 250 300 مصرف داره اصلا سرعت بالا نمی خوام از 100 پایین تر نیاد راضی ام نمی دونم هست نامحدود سرعتش نیاد پایین ماهی 100 ت خرج نت نکنم 

اخه کجای دنیا نت حجمی هست   :(

سلام 

خوبی 

csgo  کجا بازی میکنی ؟

من ادمین سایت gameniko هستم  Haj-Hemat  :laughing:  :laughing:  :laughing:

در مورد اینترنت شاتل یه دزد به تمام معناس 

من حجمی گرفتم ازش اول سرعتم روی 16 مگ بود عالی 

اما بعد از یه مدت آوردن رو 8 مگ هی چی هم زنگ میزنم میگن درست میشه اما میدونم الکی میگن 

قطع میکنم این ماه 

راجب پینگ بستگی به لوکیشنت داره 

بعضی جاها واقعا عالیه ماخابرات توی همین csgo خودمون کسایی هستن که با مخابرات پینگ 10-12 دارن 

دوست داشتی سری هم به ما بزن  :cool:

اما از من به تو نصحت شاتل دزد رو بی خیال شو

لینک به دیدگاه

سلام

من مخابرات 512 نامحدود دارم

اول میخواستم 1 مگ نامحدود بگیرم چون نمیدادن به هزار زور و زحمت 512 نامحدود گرفتم (میگفتن پرت خالی نداریم)

منطقه هم فیبر نوریه و از هیچ جای دیگه نمیشه گرفت

خوبیش اینه که نامحدودش واقعیه یعنی محدود نیست با سرعت 50-60 یسره میگیره

ولی بدیش اینه که اولا چون ما تو خونه 3 نفر از اینترنت استفاده میکنیم سرعت برامون واقعا مشکل شده (نامردا دیگه 1 مگ رو کلا تعطیل کردن)

ثانیا من دوتا 2 بازی میکنم و اصلا از خونه نمیشه بازی کرد پینگش حدود 300 به بالاس

دوستان اگه جایی میشناسن که سرویس کاهش پینگ با قیمت مناسب بده لطفا معرفی کنن

حتما هم اکانت تست داشته باشه که اول بتونم یه تست بکنم

لینک به دیدگاه

اگر سرعت 100 میخای برو نامحدود مخابرات یک میگ بگیر

باسرعت 110 تا 170 میتونی دانلود کنی

ماهی 47 هزارتومن

خیلیم خوبه

لینک به دیدگاه

اگر سرعت 100 میخای برو نامحدود مخابرات یک میگ بگیر

باسرعت 110 تا 170 میتونی دانلود کنی

ماهی 47 هزارتومن

خیلیم خوبه

مخابرات 1 مگ نمیده من الان یه ساله دنبالشم

شما چجوری گرفتی؟

لینک به دیدگاه

اون سالی 900تومن 800تومن ش خرج یمن و سوریه میشه که فردا روزی ملت ما در روزقیامت در امان باشند .    . . .     .

اين حرف كاملا كارشناسى نشده و با بى دقتى هست اون پول ميره تو جيب آقازاده و به زندگى اعيونيش ميرسن مطمئن باش اين حرفا نيست...

چی ارزونه؟؟

رو آسیاتک هم اصلا حساب نکن که افتضاحترین کیفیت رو داره

من از بيشتر شركتها تقريباً تعرفه گرفتم و ميشه اينو راحت بگم كه آسياتك يكى از ارزونترين تعرفها رو داره و معقولتره انتخابش در بعضى از مواقع...

سلام

من مخابرات 512 نامحدود دارم

دوست عزيز خوش به حالتون چون بعضى از شهرها مثل شهر ما كلا مخابرات سرويس نامحدود ارائه نميده...

لینک به دیدگاه

دوست عزيز خوش به حالتون چون بعضى از شهرها مثل شهر ما كلا مخابرات سرويس نامحدود ارائه نميده...

سلام

داداش منم پدرم در اومد تا تونستم نامحدود بگیرم

2-3 ماه هی میرفتم میگفتن یا پرت ها پره یا نامحدود ها پره

خلاصه آخرش یکی دلش برا ما سوخت یه فرم داد پر کردم گفت هر وقت پرت ها خالی بشه برات درست میکنن

بعد دوباره یه 1-2 ماه گذشت که پیامک اومد سرویس نامحدود 512 براتون راه اندازی شده

لینک به دیدگاه

سلام

داداش منم پدرم در اومد تا تونستم نامحدود بگیرم

2-3 ماه هی میرفتم میگفتن یا پرت ها پره یا نامحدود ها پره

خلاصه آخرش یکی دلش برا ما سوخت یه فرم داد پر کردم گفت هر وقت پرت ها خالی بشه برات درست میکنن

بعد دوباره یه 1-2 ماه گذشت که پیامک اومد سرویس نامحدود 512 براتون راه اندازی شده

بی پدر مادر تر و حرم خور تر از مسئولین مخابرات توی کل دنیا وجود نداره.

کیفیت بد ، قیمت بالا ، پینگ بالا ، تایم اون ، نوسان سرعت ،  زنگ هم میزنی پشتیبانی  خیلی راحت برای این که شونه خالی کنن میگن مشکل از مرکز هست چیز دیگه ای هم  بگی جوری رفتار میکنن انگار پول بابای حرم خورشون رو طلب دارن.

دوستان اصلا از مخابرات نگیرید.

آسیاتک هم آپلود رایگانش خوبه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...