رفتن به مطلب

مشاوره برای سیستم unreal.photoshop.3D max.visual.android sdk

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام یه سیستم میخوام ببندم برای کار با نرم افزار های بالا از مبتدی میخوام کا کنم تا حرفه ای تا چهار میخوام نیاز به ارتقا نداشته باشه خودم این قطعات مد نظرمه

Vga:GTX 980 Galax HOF

Cpu:skylake I7 6700K

M.B:Asus maximus VIII ranger

Hard:seagate barracuda 1TB

Ram:corsair 2*8 3200 cl 15

Case:corsair Obsidian 750D

SSD:samsung 850 pro 256 Gb

Power:corsair HX1000I

DVD_RW:2*pioneer24X

Monitur:Asus Led PA238Q

اگه میشه جایی مشکلی هست بگین و یه واتر کولر هم برا این سیستم پیشنهاد بدید

و خواهشا خواهشا اگه این سیستم بیشتر از نیاز این کار هست بگین تا قطعات پایین تری بردارم و اگر هم بیشتر از این نیازه بگید و پیشنهاد قطعه بالاتر و بدید

و جمع این سیستم بدون واتر کولر حدود 8/500/000 تومن میشه

واقعا ممنون میشم کمکم کنید[emoji4] [emoji4]

لینک به دیدگاه

با این سیستمی که نوشتی میشه تا مریخ رفت و برگشت ، کار به صورت مبتدی با نرم افزارهایی که گفتی که دیگه چیزی نیست براش!!!!!!!!!! :laughing:

این که کانفیگی که نوشتی خوبه و بهم میخوره یا نه رو چک نکردم و کاری ندارم ولی اگه میخوای از مبتدی شروع به کار کنی فعلا این سیستم خیلی برات زیاده !!! بهتره اول بری با نرم افزارهایی که گفتی یه کم کار کنی بعد ببینی واقعا میتونی ادامه بدی و پیشرفت کنی یا نه یا بهتر بگم این کاره هستی و دوام میاری یا نه بعدا پشیمون میشی؟!!!! :-? خوب فکر کن... از این دست موارد داشتیم ها ......................

صبر کن بقیه دوستان هم نظر بدن....

موفق باشید @};-

لینک به دیدگاه

دوست عزیز من با همشون اشنام تا حدی بلدم و میخوام از نیمه حرفهای کار کنم تا حرفه ای و تا سه چهار سال نیاز به ارتقا نباشه

Sent from my HTC One_M8 using Tapatalk

لینک به دیدگاه

خیلی سیستم رو بد بستی.کیست زیادی گرونه.deepcool kendomen ti بردار. سی پی یو۶۶۰۰ بردار.اما اگه بودجه زیادی داری گرفتن ۶۷۰۰ k بد نیست. مادر بردهم z170 pro gaming ایسوس بردار رمت هم ۲۸۰۰ یا ۲۴۰۰ کافیه . کارت‌گرافیک هم ۹۸۰ti بردار و مانیتور هم چون کارت با انریل هست یک‌ نسخه از الترا واید های ال جی بگیر که صفحه وسیع تری برای کار داشته باشی. من خودم توی زمینه هایی که میگی حرفه ای هستم. و این سیستمی که میگم بهتره. کولر هم gammax s40 از دیپ کول بردار.

Sent from my HUAWEI G525-U00 using Tapatalk

ویرایش شده توسط blender.man
لینک به دیدگاه

میشه کامل با مشخصات پیشنهاد بدی ممنون میشم

لینک به دیدگاه

ظرفیت هاردت پایین هست! برو سمت 3-4 ترابایت

گرافیک رو یا 980ti بردار یا 970! 980 نسبت به قیمتش ارزش خرید پایینتری داره، هرچند که توصیه میکنم کواردو برداری!

پاور 750 کفایت میده!

رم رو 4*4 بردار، همچین فرکانسی هم یکم سنگینه و هزینه اضافی هست برو سمت 2800

مانیتور ور 27 یا 29 الترا واید بردار

اگه قصد اورکلاک نداری ضریب باز نگیر! منظورم همون سری k هست! برو سمت 6700

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

شما لیست قطعاتی که پیشنهاد میکنید رو بگید فقط کیس همون 750D باشه و توجه کنید میخوام سه چهار سال راحت کار کنم بعد سه سال بتونم راحن ارتقا بدم هاردم خیلی نیاز ندارم همین یه ترا الان بسه هر وقت نیاز شد یه .یه ترا میندازم پلوش

و کیفیت مانیتور و رنگش و سرعت پاسخ گویش خیلی برام مهمه ترجیحا زیر 5ms

لینک به دیدگاه

شما لیست قطعاتی که پیشنهاد میکنید رو بگید فقط کیس همون 750D باشه و توجه کنید میخوام سه چهار سال راحت کار کنم بعد سه سال بتونم راحن ارتقا بدم هاردم خیلی نیاز ندارم همین یه ترا الان بسه هر وقت نیاز شد یه .یه ترا میندازم پلوش

میتونم بپرسم چرا کیس 750D ؟ این کیسی که بهت پیشنهاد میدم نسبت به قیمتش خیلی بهتره. فضای خوبی داره سیستم کولینگ خیلی پیشرفته ای با پنج تا فن از پیش تعبیه شده داره. با قیمت ۱۷۰ تومان.

میتونم بپرسم چرا کیس 750D ؟ این کیسی که بهت پیشنهاد میدم نسبت به قیمتش خیلی بهتره. فضای خوبی داره سیستم کولینگ خیلی پیشرفته ای با پنج تا فن از پیش تعبیه شده داره. با قیمت ۱۷۰ تومان.

لینک به دیدگاه

ساده زیباست ولی اگه شما بگید خوب نیست جایگزین میکنم

یه کیس معرفی کنید جنس بدنه خوبی داشته باشه یه طرفشم شیشه ای باشه که توش معلوم باشه و جا دار باشه ممنون

لینک به دیدگاه

سیستم پیشنهادی من میشه این :

MB: Gigabyte GA-Z170X-UD5: 918,000
CPU: Intel Core i7-6700K: 1,470,000
RAM: GSkill Ripjaws 4 | 4×4GB=16GB DDR4 2800MHz CL16 Black 520,000
VGA: EVGA GTX 980 ti Superclocked 6GB: 2,680,000
SSD: Samsung 850 EVO 250GB: 340,000
HDD: Western Digital Purple 1TB: 220,000
350,000 :CPU Cooler: Deepcool Gamer Storm Captain 240
PSU: Green GP750B-OC+ Platinum: 449,000
Case: Green X7 Cougar V2 Black Gaming: 450,000
1,880,000:Monitor: Asus Ultra Wide PB298Q AH-IPS
------------------------------------------------------------------------------------------------

Total : 9,277,000

اگه بخوای از قیمت کم کنی میشه مادربورد رو UD3 درنظر بگیری که 290،000 تومان ارزانتر هست پردازده هم 6700 بگیر 340،000 تومن از قیمت کم میشه که تفاوت کارایی بسیار ناچیزی داره

اگه همین رو با فرکانس 3200 برداری قیمت 45% بیشترمیشه که اصلا به صرفه نیست

SSD های سری pro با Evo تفاوت قیمت چشمگیری داره! فعلا Evo بگیر بعدا یکی دیگه به صورت Raid 0 اضافه کن هم عملکرد بهتری بهت میده هم فعلا صرفه جویی کردی

ویرایش شده توسط ZAKHAR
لینک به دیدگاه

Titanx 2600???!??!!!???!!!

اشتباه تایپی بود همون موقه اصلاح کردم

لینک به دیدگاه

اها خیلی خیلی ممنون دیگه خیالم راحت باشه تا 4 سال?

لینک به دیدگاه

اره داداش، سیستم خیلی شاخی هست، مطمئن باش

لینک به دیدگاه

اها خیلی خیلی ممنون دیگه خیالم راحت باشه تا 4 سال?

به نظرم اگه میتونی صبر کن تا ۹۸۰تی ای زوتاک اکسترم وارد بشه. توی خیلی از تست ها تایتان ایکس رو قورت داده و به نظرم به صرفست.اون سیستم اخری هم که اقا نوشتن خیلی گرونه گ مصرف گرایی میشه شما اون سیستمی که بهت گفتم رو ببندی کارت تا بیشتر از پنج شیش سال حله. چون خودم کارهایی رو که تو انجام میدی رو انجام میدم میدونم چی نیاز داری. اگه مشکلی توی هزینه نداری به نظرم همون سیستمی که گفتم رو رم ۳۲ بگیر که خیالت راحت باشه. برای پروژه های بزرگ تری دی مکس. کیس هم deepcool kendomen ti رو توی سایت لیون یه نگاه بنداز. سی پی یو خیلی تاثیری نداره. اما اگه رندرینگ سی پی یو داری 6700 بردار .اگه با کارت گرافیک رندر میکنی که نه. اگه هم میتونی صبر کنی صبر کن تا سری پاسکال انویدیا منتشر و و وارد بشه.

لینک به دیدگاه

به نظرم اگه میتونی صبر کن تا ۹۸۰تی ای زوتاک اکسترم وارد بشه. توی خیلی از تست ها تایتان ایکس رو قورت داده و به نظرم به صرفست.اون سیستم اخری هم که اقا نوشتن خیلی گرونه گ مصرف گرایی میشه شما اون سیستمی که بهت گفتم رو ببندی کارت تا بیشتر از پنج شیش سال حله. چون خودم کارهایی رو که تو انجام میدی رو انجام میدم میدونم چی نیاز داری. اگه مشکلی توی هزینه نداری به نظرم همون سیستمی که گفتم رو رم ۳۲ بگیر که خیالت راحت باشه. برای پروژه های بزرگ تری دی مکس. کیس هم deepcool kendomen ti رو توی سایت لیون یه نگاه بنداز. سی پی یو خیلی تاثیری نداره. اما اگه رندرینگ سی پی یو داری 6700 بردار .اگه با کارت گرافیک رندر میکنی که نه. اگه هم میتونی صبر کنی صبر کن تا سری پاسکال انویدیا منتشر و و وارد بشه.

Zotac AMP! Extreme مثلما قویترین 980ti هست و رم 32 هم قبول دارم اما ایشون قصد انجام پروژه های حرفه ای انچنان سنگینی رو ندارن

اگه فقط هم قصد استفاده از موتور رندر های gpu base مثل انریل رو داره که همون 6600 با خنک کننده بادی کفایت میده

با پیشنهاد KENDOMEN TI هم موافقم اما از ظاهر امر پیداست که سبک انتخاب کیس ایشون بیشتر ملاک زیبایی وکیقیت ساخت داره بخاطر همین X7 رو پیشنهاد دادم  اما متوجه نمیشم چرا فرمودید سیستم گرونی هست!

لینک به دیدگاه

MB: GIGABYTE Z170X Gaming GT: 1.245.000

CPU:Intel 6700K: 1.484.000

VGA: GIGABYTE GTX 980 Ti XTREME: 3.110.000

RAM: GSkill Ripjaws 4 32GB 4*8 3000MHz CL15: 1.060.000

PSU: GREEN 850 OC: 509.000

Case: DeepCool TESSERACT BF: 122.000

HDD: Seagate Barracuda 2TB: 260.000

SDD: Samsung 850 Evo 500GB: 610.000

Monitor: LG 29UM65: 970.000

Key and Mouse: TSCO 7006w: 69.000

Sum:9.439.000

توضیحات:

مادربرد، پردازنده، کارت گرافیک و رم تا جای ممکن High-end انتخاب شده اند تا در همه بازی-نرم افزار ها، نهایت کارایی را داشته باشید. 

SSD پرسرعت و با حجم بالا پیشنهاد شده.

مانیتور ultra-wide جهت راحتی در انجام کار هایتان پیشنهاد شده.

لینک به دیدگاه

گرافیک رو اگه سمت بازی نمیری از سری کوادرو انویدیا بردار البته باید یه تحقیق و بررسی هم انجام بدی چون یه سری از این کارت ها با توجه به بنچمارک های گرفته شده و قیمتشون ارزش خرید کمتری دارند و ممکنه پول اضافی بدی ولی چون تو کار، رندرینگ های سنگین بهت میخوره بهتره از سری کوادرو برداری چون که هرکه را بهر کاری ساختند؟!!!! :-?

ولی بازم میگم اگه فعلا عجله نداری و به قول دوستان گفتنی هنوز حرفه ای نیستی و راه در پیش داری سیستمت رو سنگین بر ندار بلکه یه کار راه بنداز جمع کن و منتظر باش تا سی پی یو ، رم و قطعات جدیدتر افت قیمتشون رو بکنند و تا اون موقع شما هم پیشرفت کردی و به قول دوستان حرفه ای شدی و اون موقع میتونی یه سیستم درست و متناسب با نیازت برداری! :-@ البته صلاح کار خویش خسروان دانند..... @};- 

لینک به دیدگاه

دارم با موتور بازی سازی کار میکنم اون وقت بازی نکنم?!

نهایتا میتونم تا اول تیر صبر کنم اگه ارزش داره که صبر کنم?

لینک به دیدگاه

نهایتا میتونم تا اول تیر صبر کنم اگه ارزش داره که صبر کنم?

چرا صبر کنید؟

لینک به دیدگاه

برا گرافیک پاسکال دیگه

فرستاده شده از HTC One_M8ِ من با Tapatalk

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اگه تا تابستون صبر می کنید که کلا صبر کنید سیستم جدیدترو قدرت دو برابری ای در راه است... البته توقع هارو زیاد بردن بالا تا واقعیت و معرفی شاید یخورده کمتر باشه اما در هر صورت خیلی تفاوت کارایی هست ...  :D

اگه نه چند پیشنهاد دارم براتون... دوتا ssd کم حجم و نرمالتر بردار رید کن یا دوتا 250 evo یا 256 pro !

دوم رم از 8 گیگ بردار 4 گیگی بر ندار بعدا به مشکل می خوری ... 2*8 یا 4*8 ... باس هم یا 3000 یا 3200 !

بعد خوشم میاد شما هم اول کیفیت جنس برات مهم و برا همین 750d رو انتخاب کردی نه این قوطی پلاستیکیا !  :clapping:

سوم مادربرد چیپست سری z170 بردار چه سی پی یوت اور بشه چه نشه چه بخوای اور کنی چه نخوای... !  :D

چهارم شما که اینهمه خرج می کنی یه نظری هم به x99 داشتی بد نبود ...  :-?

پنجم مانیتور واید برای کار های شما خیلی مفید و کاربردی هست اگه واید نخریدی در اینده به فکر استفاده از دوتا سه ماینیتور همزمان باش حتما !  ^_^

ششم اگه می تونی 980 نخر یا تایتان x بخر یا 980ti ...تایتانه بیشتر بدردت فکر کنم بخوره !  :-?

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...